Pytanie do leminga.

Obrazek użytkownika ®DziadekPiotr
Humor i satyra

Drogi lemingu. Co czujesz biorąc do ręki gazetę, oglądając wiadomości, serfując po internecie, gdzie dowiadujesz się że, pan Graś w nagrodę za doprowadzenie do ruiny stoczni, dostaje posadę z bajkowym wynagrodzeniem ponad 100 tyś zł (tak sto tysięcy!). Co czujesz, słuchając o spółkach skarbu państwa w których buszują panowie spod znaku PSL? Co czujesz słuchając premiera, który rżnie głupa mówiącego że nie miał pojęcia o przygotowaniach do wizyty smoleńskiej Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Co czujesz drogi lemingu, słysząc premiera mówiącego o tanim państwie, kupującego równocześnie flotę limuzyn (po 150 tyś sztuka) dla swoich urzędników i wypłacając im nagrody o wysokości 25 milionów złotych uzbieranych między innymi z twoich podatków. I tak długo można by wymieniać. Ja Ci powiem co czujesz… NIC. Bo żeby coś czuć, trzeba mieć chociaż odrobinę poczucia przyzwoitości. A ktoś kto popiera tą bandę hochsztaplerów, karierowiczów, nieudaczników, dla których „polskość to nienormalność”, patriotyzm to faszyzm, przyzwoitość to zacofanie, tej przyzwoitości po prostu nie ma.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

czuję radość. PDT wie, co robi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#276543

To jest "słup", po którym jeżdżą jak po łysej kobyle. On nie ma nic do powiedzenia! On jest od wykonywania poleceń!

P.S. Faktycznie, leming z ciebie z krwi i kości, jeśli zakładasz, że Tusk, wie, co robi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#276557

leming nie odpowie. Leming powie, że jesteś PiSowcem i podpalasz Polskę, a Twoje pytania, to kolejne teorie spiskowe...

pozdrawiam,
Harpoon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#276566

Najważniejsze, że Kaczyński nie rządzi bo on to by nam...
I tu gestem podejrzanym w TVN zawiesza znacząco głos pozostawiając wyobraźni wypasionej na filmach gore, co by też nam zrobił Kaczyński, gdyby rządził.

Przed wyborami na fb PO zrobiło stronę poparcia, po czym administratorów pognało w miasto z ulotkami, skutkiem czego stronka pozostała bez moderacji. Z grupą witaliśmy każdego tuskomiłującego kilkoma przewrotnymi darami, po czym zadawaliśmy pytanie. Co zrobi Kaczyński gdy dojdzie do władzy.
Każdy wymysł był ripostowany odpowiednim wykresem, artykułem bądź rysunkiem. Niektórzy orientowali się, że są wkręcani po trzeciej-czwartej odpowiedzi, niektórzy nigdy.

Zadajcie zacietrzewionym lemingom pytanie. Co takiego zrobi strasznego Kaczyński, jak dojdzie do władzy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#276569

Fajny wpis. Mała korekta tylko - nie Graś, a Grad. Chociaż to prawie nieistotna różnica :-D>.
Pozdrawiam serdecznie

Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#276662