W.SUMLIŃSKI - apel !!!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
TWITTER
Cytat: 

Wojciech Sumlinski @w_sumlinski      / https://twitter.com/w_sumlinski/status/1449426404391669761?s=20

16.X.2021

UWAGA! Prowadzimy rozmowy z jedną ze stacji telewizyjnych na temat emisji filmu "Powrót do Jedwabnego". Zachęcam do polubienia tego wpisu - by pokazać jak wielu z Was zechciałoby obejrzeć ten film w TV. Państwa zainteresowanie to najlepszy argument - efekty przekażemy rozmówcom

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polaku  Rób   Nie  Czekaj

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

- aby był powód żydom wypłacić reparacje wojenne. To brat Prezesa zablokował ekshumację czym naraził na szwank godność Polski i Narodu Polskiego i jeszcze go za to zamordowali ci z Mossadu, WSI i FSB.

PS - wiem jak doprowadzić do ekshumacji - nawet wbrew poleceniom tego obecnego buldoga z Solidarnej ze SKOK-iem Wołomin Polski.

Vote up!
0
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1633146

Jeśli kiedykolwiek o coś wkurzycie się na Prezesa Kaczynskiego i PiS, to dla odstresowania niczym zimny prysznic włączacie sobie TVN24. Przejdzie Wam  po kilku minutach 
I będziecie mieć spokój przez kolejne trzy-cztery tygodnie. 
Polecam

Vote up!
0
Vote down!
0
#1633147

- jeśli oceną Rządu ma być to że ci mniej kłamią i kradną to nie tędy droga do zbawienia.

To że Prezes zostawił wołomińskie kanalie na uboczu bo nie wiedzieć czemu zaufał ministrowi J.Sasinowi (najdziwniej ze wszystkich prawicowych ludzi zachował się po katastrofie w Smoleńsku) - a tamtejsze wołomińskie struktury za kolaborację z komunistami powinny być rozwiązane to dla mnie oczywiste.

Ostatnia z przed roku afera gruntowa z deweloperami w Starostwie Wołomin (w Starostwie teraz rządzi PiS)- "zamieciona pod dywan" - jak i afera SKOK Wołomin - to 100% dowód że źle się dzieje w Państwie Polskim.

Jednemu ze znanych tamtejszych działaczy PiS-u Kazimierz.T. który składał propozycje korupcyjną i został nagrany - bezkarność załatwił były Starosta z PeO i prawdopodobnie sowiecki szpieg Adam Ł., którego rodzina w wojnę miała ochronę Gestapo a po wojnie NKWD !!!!

To jest człowiek który nieoficjalnie rządzi wołomińskim sądem ale jest też przyjacielem i żydowskim rodakiem byłej Prezes Sądu Najwyższego M.Gersdorf.

Vote up!
0
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1633148

czy im jeszcze zadnieje?

 

straciły mafie nadzieję

czy im jeszcze zadnieje?

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1633179