Chamski SeaZbig

Obrazek użytkownika SeaZbig
Kraj

Nie jestem pis, ani po i tak zwane partie i partyjki. Nie jestem narodowcem etc. ale patrze na ten kraj i zauwazam, ze 80% mysli tak samo, czyli chce zmian i daje asumpt rzadzacym. Ale wystarczy jedno "wachniecie", zauważam, ze nigdy juz nie zaglosuje na PD, PIS sie cofa, zdrajcy.
A czego wy ku... chcecie po 60 latach, moze ruszycie dupe i zainteresujecie sie na kogo gloswowac. bo jak do tej pory to porazka. Siedziec na dupie w domu i narzekac to jestescie WY. Ruszyc dupe na wybory i zdecydowac, zeby tacy ludzie, ktorzy sa w parlamencie nie decydowali za WAS. A Po jakiego chuja bede chodzil jak i tak zrobia co chca. To w takim razie nie ruszaj dupy i mysl tak dalej, tylko kurwa nie drzyj mordy, ze ci zle, poniewaz tak zdecydowales i zapierdalaj dalej dla tych, ktorych nie wybrales i oni decyduja o Tobie.

Proszę mi wybaczyć za nieparlamentarne słowa, ale w./g mnie to było konieczne, żeby być w prawdzie. Dosyć z "e ta," Pewwnym ludziom trzeba tak powiedzić, ponieważ innych słów nie rozumieją. Nigdy nie klnę i uwierzcie, że zawsze zwracam uwagę interleturowi, zeby ograniczyl swoj "soczysty jezyk", ale jestem budowlancem i znam doglebnie ta komunikacje miedzy pracownikami, zeby to ograniczyc przyjalem zasde, ze kazde slowo nieparlamentarne jest oblozone kara 10 PLN. I co sie stalo, ano, ze bylo glosniej i nie bylo kurw, pierdole etc.

Ale bylo tak, ciulu co lecis, a wal i pamietaj, ze odrabie ci reke etc.

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:11)

Komentarze

chodzące ideały

 

nikt od takich

nie jest bardziej doskonały

to chodzące ideały

 

PS Malkontenctwo i bezinteresowna zawiść to jedne z "wyróżniających" się cech bardzo wielu Polaków.

Pozdrawiam  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1575769

 Dla Ciebie "ten kraj" - dla mnie Ojczyzna. A, i byłbym zapomniał, to na kogo mam głosować?

Pozdrawiam,  inż. mechanik po Politechnice Warszawskiej

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1575798

APOLONIUSZ - "Dla Ciebie "ten kraj" - dla mnie Ojczyzna". Tak, Ojczyzna, żle mnie zrozumiałeś -też tak myślę. Na kogo głosować? Wiesz...tak się zastanawiam i dochodzę do wniosku, że nie zagłosuje na nikogo, gdyż żadna opcja mi nie odpowiada i nie chcę się źle czuć jak zaglosuje na najbardziej mi bliską partię PIS i po wyborach dostanę informację, że ustawa 447 jest dalej procedowana.

Pozdrawiam,

mgr inż. po AGH

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1596735