Nieskalane Słowo w skalanych czasach! Dostęp do ZABRONIONYCH przez lewicowe wilki Ojca Augustyna Pelanowskiego...

Obrazek użytkownika Maria Magdalena
Idee

 Paganini wydawnictwo

Nieskalane Słowo w skalanych czasach

a oto link 

http://www.wydawnictwopaganini.pl/book-author/o-augustyn-pelanowski/

KONIECZNIE OTWÓRZCIE TĘ STRONĘ

Polecam gorąco,

ZAKAZANE Słowa Ojca Pelanowskiego przez lewicowe wilki ....  clipy do odsłuchania, usuwane notorycznie przez you tube i inne kanały. ..... de facto jak usuwa się głos Sprawiedliwych tego świata......jak Ducha Świętego z Kościoła .... jak Maryję brzemienną z Józefem ...

ALEŻ MOC DUCHA SWIĘTEGO !!!

Ojciec Augustyn Pelanowski

Drodzy Czytelnicy,

prezentujemy nowy cykl biblijnych medytacji ojca Augustyna Pelanowskiego.
Ojciec Augustyn z wielką gorliwością od lat tłumaczy nam Słowo Boże, sam szuka Boga i prowadzi nas drogą wiary.
Wielu z nas ocalił życie, posługując w Sakramencie pojednania.
Kto ma uszy niechaj słucha.
Kto duszę otwiera przed Bogiem – niechaj rozumie.
"

Ps. tak dla przypomnienia.... 

9 min ..MOCNE!!! .. BROŃMY KOŚĆIOŁA KATOLICKIEGO !....tak na pewno pragnie Ojciec Pelanowski, ...a oni go odrzucili ...

....no cóż historia się powtarza..... taki los proroków......nie wspominając o Jezusie, który  TERAZ cierpi  w pretorium a Najboleściwsza Maryja cierpi bóle porodowe i  płacze krwawymi łzami  i nawołuje Swoje dzieci .....

   16min

Moi Drodzy RODACY ! .... ŻYCIE tak niepewne, kruche... Proszę ! NIE ZMARNUJCIE CHWILI... CZUWAJCIE... !!!

TO ISKRA MA WYJŚĆ Z POLSKI ! Ileż to  Św. Faustyna modliła się za Polską a ileż to razu Sama Nasza Ukochana Maryja Ją o to Sama prosiła !

mocne kazanie !!!

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

.. rozłóż swoja katechezę na pojedyncze części, gdyż nie sposób tu, na Np nauczyć się wszystkiego na raz, a tym samym nie zaszczepisz nic. Słowo daję, piszę tu już trzeci rok. Po woli, po kolei... ale konsekwentnie.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614090

Pozdrawiam serdecznie,.... Apoloniuszu

....... jakoś zawsze było mi bliżej do tych .... manowców........

Agnieszka

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1616153

Ilekroć stykam się z poezją E. Stachury....budzą się wątpliwości i pytania.
Z jednej strony jego słowa wydają się być prawdziwe i dobre...a z drugiej strony, jak taki ktoś, mógł w taki sposób , zakończyć swoje życie.
Czy Ty nie myślisz podobnie?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1616188

Nie możemy służyć Bogu i mamonie! Nie możemy służyć Bogu i grzechowi cudzołóstwa! Nie możemy służyć Bogu i czynom homoseksualnym! Nie możemy służyć Bogu i herezji! Nie możemy służyć Bogu i bożkom, idolom które pochodzą od demonów! Nikt z nas kto wyznaje wiarę w Chrystusa Pana nie może się zarazem zapierać nauki Pana, którą Kościół katolicki wyznaje od 2 tys. lat. Nikt z nas nie może odwrócić się tym samym od Dziesięciu Bożych Przykazań, które Bóg dał nam na Górze Synaj (Horeb) przez święte ręce Proroka Mojżesza. Nikt z nas nie może pogardzić świadectwem Proroka Eliasza, który odrzucił i zabił 400 fałszywych kapłanów Baala. Chrystus Pan bowiem przeminił się na Górze Tabor właśnie w towarzystwie dwóch wysłanników z Nieba, którzy rozmawiali z Nim i o Jego odejściu, którego miał dokonać w Jerozolimie. Ci wysłannicy to byli właśnie Mojżesz i Eliasz, którzy stali po Jego lewej i prawej stronie. Tam też Bóg Ojciec zacienił Górę Tabor i powidział trzem Apostołom Piotrowi, Janowi i Jakubowi: "Ten jest mój sym umiłowany w którym mam upodobanie. Jego słuchajcie".

Papież Franciszek może paść owce Kościoła Chrystusowego właściwie i po Bożemu tylko wtedy, jeśli będzie prawdziwie miłował Jezusa: "Paś owce moje". Ten sam Pan Jezus powiedział bowiem jasno i klarownie, iż: "Ten mnie miłuje kto zachowuje moje przykazania". Dla klarowności, dla właściwego pojmowania tejże miłości, też powiedział: "Odejdźcie ode nie wszyscy, którzy dopuszczacie się nieprawości".

Dlatego narodziliśmy się być ludźmi wolnymi, by żyć na tym świecie bez grzechu. Po temu tylko prawda nas wyzwoli! Dlatego też uciekanie od prawdy jest właśnie pychą, najcięższym grzechem i jest też de facto tchórzostwem. Tymczasem prawdziwa miłość współweseli się z prawdą i niedopuszcza się jakiejkolwiek nieprawości, szczególnie ciężkieji! Każdy zaś grzech ciężki, jak naucza bowiem Pan Jezus i Ewangelia, czyni człowieka niewolnikiem grzechu i to ten grzech sprawia, że żyjesz w ciemności....... Jednakowoż jeśli żyjesz niepoprawny blogerze, blogerko, czy nasz sympatyku w ciemności, to naturalnie będziesz uciekał od światła, a nawet będziesz z czasem nienawidził już światła.... .

Serwus Agnieszko wielkie dzięki za te linki i zabieram się zaraz do przesłuchiwania...... Naturalnie wielka piona!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1614176

Dzięki Agnieszko za ten b. cenny link. Wysłuchałem uważnie, już wczoraj i nie znalazłem niczego złego, czy błędnego. Piękne i mądre, bogate w treści kazanie O. Augustyna Pelanowskiego wygłoszone w kościele św. Atntoniego we Wrocławiu. Kaznodzieja przestrzega nas w nim przed fałszywym pokojem, przed kłamstwem! Mówi słuchaczom o apokaliptycznej karze jaka spadła naa hitlerowski Wrocław, a dopełniła się 5 maja 1945 r., wspomina pierwszą polską mszę świętą w tym kościele 7 dni później. Co ważne rozważa o tym i przywołuje na tej kanwie dni współczesne! Ostrzega Polaków i b. słusznie! Dalej przywołuje losy Proroka Jeremiasza, prześladowania jakie spadły na O. Dolindo, czy na samego św. O. Pio.

W podsumowaniu paulin O. Augustyn Pelnaowski udziela złotej porady, świętej rady wszystkim których dotykają przeróżne prześladowania, na których są tzw. „życzliwe donosy”. Mówi im za naszym mistrzem Jezusem z Nazaretu: cieszcie sie, radujcie się, więcej: tańczcie z radości.....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1614267