Handel Ludźmi - szkolenie dla nadludzi

Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Kraj
pedofilia instytucjonalna

Zastanawiające jest że akurat Norwegowie słynący w świecie z najbardziej rozwiniętej przemocy i agresji instytucjonalnej wobec rodziny a zwłaszcza dzieci, inwestują ogromne fundusze w szkolenia polskich służb zjamujacych się tak zwaną Pomocą Rodzinie.

Dla mnie sprawa jest jednoznaczna.

Powyżej publikuję fotokopię programu jednego z wielu takich szkoleń, które na pewno zakończyło się sukcesem i przebiegło w miłej atmosferze.

a tu link do pdf: http://szkoleniakssip.pl/wp-content/uploads/2015/06/NMF3-4-15-Kprogram-szkolenia-po-zmianach.pdf

 

https://www.youtube.com/watch?v=yEGzBcbYWgw

 

 

 

 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Obejrzałam ze zgrozą zalinkowany materiał. Znam trochę tematykę rodzin zastępczych, takich które przyjmują dzieci z rodzin dotkniętych alkoholizmem i przemocą. Zwrócilam uwagę na stan mieszkania i zachowanie mieszkanek. Mieszkanie duże, czyste, dobrze wyposażone, dziecko spokojne w ramionach matki i wypielęgnowany piesek biegający wśród ludzi. Brak widocznych znamion patologii. Sięgnęłam do danych; w Norwegii rodzi się bardzo mało dzieci, nawet jak na niewielki kraj. Latwym łupem są więc dzieci cudzoziemców, którzy zwracają na siebie uwagę zglaszając się po socjal, niezbyt dobrze znają język. Aż trudno uwierzyć w podpis pod filmem, że rozcnie w Norwegii odbiera się rodzicom 10 tys. dzieci.

Straszny jeden z komentarzy; wy wschodni eurpejczycy jesteście maniakami religijnymi.

Liczba osób zarejestrowanych i mieszkających w Norwegii: 5 165 802 osób Przyrost ludności w roku 2014: 56746 osób z czego 18690 to przyrost naturalny zaś 38155 to nowi imigranci Ilość zawartych związków małżeńskich 22887, w tym związki partnerskie 269. Rozwody 9556. Wiek matki przy urodzeniu pierwszego dziecka to 28,6 lat, zaś mężczyźni zostają ojcami po raz pierwszy w wieku 31,3 lat.

U nas zaczęly zdarzać się podobne historie, mam na myśli odebranie  malej Różyczki z łożka polożnicy - atrakcyjny przedmiot handlu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1511688

Wielkie dzięki że te sceny pokazujecie. Te filmy powinno pokazywać się w kościołach. Nasze społeczeństwo żyje w niewiedzy o tragediach matek i dzieci za granicą.Koszmar. Bandzior brevik szanowany, dzieci imatki katowane. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1511701

Nie jestem teologiem więc się mało orientuję... Nie wiem czy wyświetlanie czegokolwiek tego typu w kościołach nie byłoby profanacją najświętszego sakramentu. I tak już desakralizacja kosciołów postępuje tak szybko że włos się jeży...

Nasze społeczeństwo żyje w niewiedzy bo wiedzę tę odrzuca, chowa głowy w piasek, zwłaszcza że nie trzeba szukać takich przypadków w egzotycznej Norwegii. Mamy to często za ścianą. Ja przerobiłem wraz z rodziną taką lekcję we własnym domu kiedy bandyci zatrudnieni w MOPR (których nazywam moprychami) wtargnęli bezprawnie do mojego mieszkania w celu odebrania mi córek. Jak gestapo...

Nie udało się im to na skutek wielu szcześliwych dla nas acz nieprawdopodobnych wydarzeń, które ja wręcz uważam za cudowne. Dzieci są z nami ale od prawie 3 lat ciągle moja rodzina jest dręczona przez ten pedofilski system. Poznałem go więc dokładnie i ręczę, że jest równie, a może nawet bardziej barbarzyński niż ten oglądany na załączonym filmie o Norwegii. Opisałem go i naszą historię na tym blogu więc każdy z czytelników może przekonac się o tym osobiście czytając mojego bloga chronologicznie od początku. 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1511746

Na grupy:

1. Nie dla gender /https://www.facebook.com/groups/NieDlaGenderwPolsce/

2. Kro ratuje rodzinę ratuje świat https://www.facebook.com/groups/970926926331628/

3. Moje doświadczenia z Barnevernet https://www.facebook.com/groups/1019017308125758/

oraz do polubienia strony:

1. Kto ratuje rodzinę ratuje świat https://www.facebook.com/rodzinasacrum/

2. kapcie na obcasach https://www.facebook.com/kapcienaobcasach/

3. Bronimy rodziny https://www.facebook.com/Bronimypl/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1511747

http://www.glosgminny.pl/jugendamt-mafijno-korupcyjny-uklad-handlu-dziecmi-komisja-wenecka/

Ten temat śledzę od lat, czytałam w wielu przypadkach, jednak rząd PO nigdy nie ujmował się za polskimi rodzinami.

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1511730