Pan tu Panie Pogorzelski - Omicron

Obrazek użytkownika adwersar.z.
Artykuł

Dziesięć prognoz dotyczących wykorzystania histerii omikronowej przez rządy terrorystyczne do przyspieszenia ich morderczego ludobójstwa na ludzkości

W ciągu ostatnich kilku miesięcy publicznie przewidziałem wydanie nowej, przerażającej narracji o broni biologicznej. Skoordynowane masowe szaleństwo omicronowe było łatwe do przewidzenia, a wielu z nas w niezależnych mediach przewidziało dokładnie to.

Ale co zrobią dalej? Bardzo łatwo to zauważyć, ponieważ wszystko pochodzi z tego samego podręcznika, co covid. Histeria Omicron będzie agresywnie popychana i wykorzystywana na wszelkie możliwe sposoby, aby osiągnąć totalitarną kontrolę nad masami, które następnie zostaną ustawione w szeregu i zabrane do obozów śmierci w celu skutecznej eksterminacji.

Oto moje dziesięć prognoz dla Omicron i 2022:

Przepowiednia 1: Histeria wariantu Omicron zostanie wykorzystana do zresetowania paszportów szczepionkowych wszystkich do zera , zmuszając ludzi do zupełnie nowej rundy szczepionek dla tego nowego wariantu. Ci, którzy są na tyle głupi, by zgodzić się na szczepionki wariantowe omicron, będą zapisywali się na niekończącą się serię zastrzyków z broni biologicznej, które w końcu ich zabiją.

Przepowiednia 2: Histeria Omicron zostanie wykorzystana do uzasadnienia agresywnych nakazów szczepień , domagając się, aby ta „nowa sytuacja awaryjna” unieważniła wszystkie prawa człowieka, wolność medyczną i autonomię ciała.

Przepowiednia #3: Chociaż do tej pory wariant omikronowy został znaleziony tylko u w pełni zaszczepionych ludzi, kłamliwe media korporacyjne będą obwiniać za jego pochodzenie nieszczepione .

Przepowiednia nr 4: Wariant omikronowy zostanie wykorzystany jako historia przykrywkowa przez korporacyjne media, aby spróbować wyjaśnić wszystkie zgony związane ze wzmocnieniem uzależnionym od przeciwciał (ADE) spowodowane przez szczepionki przeciw krowim . Nawet jeśli zaszczepieni ludzie umierają w dużej liczbie, media będą obwiniać nieszczepionych (patrz #3 powyżej) i zażądać, aby niezaszczepieni ludzie byli całkowicie zamknięci i odmówiono im dostępu do społeczeństwa.

Przepowiednia 5: Histeria Omicron zostanie wykorzystana do próby kryminalizacji sprzeciwu wobec szczepionek , mandatów, „władzy” rządowej lub kryminalistów stojących za badaniami nad zdobywaniem funkcji, takich jak Anthony Fauci. Wszystkie takie wypowiedzi sprzeciwu będą oznaczone jako „niebezpieczeństwo dla społeczeństwa”, a ci, którzy je wypowiedzą, zostaną oskarżeni o zabijanie ludzi.

Przepowiednia #6: Masowa histeria popychana przez media dziennikarskie i terrorystyczne usprawiedliwi gubernatorów nakazujących kolejne blokady , co prowadzi do większej liczby awarii łańcucha dostaw, niedoboru produktów i inflacji cen.

Przepowiednia nr 7: Jeśli media będą w stanie popchnąć histerię omikronową z wystarczającą zaciekłością, zostaną wykorzystane do odwołania wyborów śródokresowych w 2022 r. lub zażądania powszechnego głosowania pocztą , powołując się na „ekstremalne niebezpieczeństwa” każdego, kto wychodzi publicznie.

Przepowiednia nr 8: Każde niepowodzenie gospodarcze spowodowane przez niekompetentny, kryminalny reżim Bidena będzie obwiniany przez omicron . Ten wyimaginowany „wariant” natychmiast staje się kozłem ofiarnym dla niebotycznie wysokich cen energii, niedoborów dostaw i pustych półek sklepowych. Media będą obwiniać omicrona za wszystko, a omikronie obwinią nieszczepionych.

Przepowiednia nr 9: W pewnym momencie albo wariant omikronowy, albo następny, który zostanie uwolniony, zostanie wykorzystany do uzasadnienia obowiązkowych szczepień od drzwi do drzwi w Ameryce , wraz z medycznym porwaniem każdego, kto stawia opór, zabraniem ich do obojczyków koncentracyjnych dla sprawnej eksterminacji. (Praktyka ta rozpoczęła się już w Australii, gdzie wojsko porywa rdzennych mieszkańców i zabiera ich do obozów pod groźbą użycia broni).

Przepowiednia nr 10: Omicron nie będzie ostatnim wariantem używanym do wywołania masowej histerii i wielomiliardowych wypłat rządowych dla Wielkiej Farmacji. Ta scamdemia będzie powtarzana mniej więcej co roku, bez końca, tak długo, jak ludzie będą się bać i będą się z nią zgadzać.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)