Polacy nic się nie stało - ZACHODNIOPOMORKIE SPRZEDANE !

Obrazek użytkownika Polak2013
Ogłoszenie

 Na forum Polonia.net bloger godzilla napisał : 

Włos się na głowie jeży, gdy słychać głos jakieś prawnika, jak np. we wczorajszych „Wiadomościach”, który mówi, że nie ważna jest własność ziemi, lecz kapitał, więc jeśli Polacy są za biedni, to niech obcy kupi. Jeśli tak wypowiadają się polscy prawnicy, to jest to jakiś ewenement na skalę światową, bo każde państwo chroni swoją własność, zwłaszcza ziemi. A tutaj mamy już w zasadzie jedno województwo – zachodniopomorskie – sprzedane. Doszło nawet do tego, że niektórzy niemieccy właściciele gruntów w okolicach Pyrzyc zaczęli ustawiać tablice z dwujęzycznymi nazwami miejscowości..........Jakie były preferencje wyborcze w Zachodniopomorskiem w ostatnich wyborach?No jak to jakie? Oczywiście wygrywa tu Platforma Obywatelska. I to w cuglach.

Co WY na to NP ? 

A jak to wygląda w innych krajach ? Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat a może na to pytanie odpowie ktoś z PiS ? 

 

 

Brak głosów

Komentarze

Może oni są na łowach
Wiec niech ciemnota szykuje szyje
A przed ścięciem je umyje
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#324687

Tak Panie Jacku , bardzo możliwe że tak jest , kolejny zaprzaniec . Ale wie Pan ja po tym jak przeczytałem co ten blogier napisał poszukałem innych informacji w innych źródłach . I znalazłem coś takiego :

"Hier wird nur Deutsch gesprochen!!!" (Tutaj rozmawia się tylko po niemiecku) - kartka z takim napisem pojawiła się na drzwiach jednej z sal w firmie "Arvato Services" w Szczecinie. Jeden z pracowników firmy Mirosław Michałowski, jak twierdzi, został zwolniony z pracy za sprzeciwianie się nakazowi.

źródło : Głos Szczeciński 

W Szczecinie trwają rozmowy w sprawie sposobu wyeliminowania z udziału w przetargach na zakup państwowej ziemi osób podstawionych. Rozmowy idą w dobrym kierunku - ocenił w piątek w Sejmie minister rolnictwa Stanisław Kalemba.

Kalemba odpowiadał na pytania posłów PiS, którzy pytali o nieprawidłowości w sprzedaży ziemi w woj. zachodniopomorskim - chodzi o zakup gruntów przez podstawione osoby, tzw. słupy. W Szczecinie rolnicy protestowali już w tej sprawie w lutym i czerwcu 2012 r., kolejna akcja rozpoczęła się 5 grudnia.

"Protestujący twierdzą, że nawet 80 proc. sprzedawanej ziemi z Agencji na Pomorzu Zachodnim mogło trafić do cudzoziemców" - mówił poseł Jan Warzecha.

źródło : portal spozywczy.pl informacja z dnia 4 stycznia 2013 r

Łatwo jest coś podsumować zgrabnym wierszykiem , ja to wpisałem bo liczyłem na wpis kogoś z zachodniopomorskiego który pisze bądź komentuje na NP , taki był mój cel .

Pozdrawiam 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#324706

Mix Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej Rozdział I Rzeczpospolita Art.1 Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli. Art.5 Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolność i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju Pałace, dwory ile jest w obcych rękach ? Art.26 Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej służą ochronie niepodległości państwa i niepodzielności jego terytorium oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i nienaruszalności jego granic. Jutro Wojsko Polskie powinno być na ulicach zgodnie z zapisem art.26 Art.126 Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji, stoi na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium. Sprzedaż ziemi w obce ręce jest naruszeniem niepodzielności i nienaruszalności terytorium. Łamanie Konstytucji jest łamaniem prawa i zdradą Ojczyzny w wielu przypadkach. Następny rozbiór Polski na oczach nas wszystkich. Nasi Ojcowie i dziadowi przelewali krew za Ojczyznę a teraz polska ziemia przechodzi w obce łapska. Za taką zdradę Ojczyzny najwyższa kara. Mix

Vote up!
0
Vote down!
0

Mix

#324722

Tak , prawo jest łamane na każdym kroku choćby szarganie godła polskiego przez Urbana Michnika i nie ma reakcji prokuratury .
Sądownictwo - także itd itd
Prawo będzie łamane do czasu aż to całe towarzystwo mieniące się GTW z całą swoją otoczką znikną z pola naszego widzenia .

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#324734

 to należy transakcję unieważnić, a oszustowi nie oddać gotówki, co więcej skazać go za oszustwo. To proste w państwie prawa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#324746

Tak , masz rację to proste w państwie prawa .
Jak będziemy państwem prawa to tak będzie jak na razie jesteśmy państwem bezprawia .

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#324747

 Jeżeli staniemy się państwem prawa, czeka nas tyle roboty, że nie wiadomo będzie, od czego zacząć najpierw. To smutne, że po 89-tym marnujemy już dwudziesty czwarty rok naszego życia. Ciekaw jestem, czy w ogóle dożyję zmiany ustroju w tym kraju. Chcę normalności dla moich dzieci i wnuków. Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#324752

Wolałabym, oczywiście, by w Polsce działał nasz polski Orban i ustawiał sprawy zgodnie z polską racją stanu; ale czy nic dobrego się nie dzieje? Zastanawiam się, co z tego 24-lecia "nierządu" może być dobrego. Może w świadomości Polaków coś się zmienia? Może nowa fala emigracji powróci w jakimś wymiarze? Jeśli nie dosłownie - fizycznie, to rozsieje polski pierwiastek po świecie? Obecnie bardzo duża rolę spełnia Polonia w kwestiach politycznych i materialnych.

Nie chcę pogrążać się w czarnowidztwie. Chcę dojrzeć światełko w tunelu. Polska jest wspaniałym krajem znakomitych ludzi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#324763

 A ja jakoś widzę POlskę jako rezerwat zdrady, zbrodni, komuny, głupoty i zaprzaństwa, gdzie celowo doprowadza się do emigracji najbardziej aktywny żywioł, zaś pozostającym w jego granicach wciska się propagandową wizję "zielonej wyspy" przy okazji dusząc podatkami i biurokratycznym nonsensem. Tak to widzę, bo tu mieszkam i pracuję i na własnej skórze doświadczam tej POlski. Nie o taki kraj bili się moi przodkowie i nie o takim kraju marzę. A teraz to nawet bić się nie ma z kim, bo jakoś wystraszeni wszyscy w obliczu mainstreamu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#324770

Widać - ja wolę różowe okulary :-)

Moja logika jest następująca: w przyrodzie nic nie ginie. Tyle wysiłku bojowego, tyle istnień ludzkich oddanych Ojczyżnie, tyle skupionego wysiłku nauczycieli, lekarzy, inżynierów, żołnierzy, matek, ojców, babć, dziadków etc. Tylu odważnych, ofiarnych dziennikarzy, artystów, sportowców. Ludzi, którzy, jak siostry Radwańskie, reprezentują nasz kraj w świecie - jako katolicy.

A fenomen Radia Maryja? Nie ma czegoś takiego na świecie.

Zostawmy draństwo na boku. Alleluja - i na Multipleks!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#324792

Zakłady w obcych rękach , więc pensja dla polaka 1000 zł. Handel w większości też trzymają obcy , dla Polaka gówniana żywność (naprawdę - nawet moje koty nie chcą jeść tej całej chemii). Ziemia właśnie powoli zmienia właścicieli. Niedługo jedyną rozrywką będzie siedzenie na chodniku , bo na nic nie stać Kowalskiego. Po horyzont ciągną się płoty osiedli strzeżonych , pozostaje spacer w spalinach i podziwianie przez płot jak żyją inni z naszych podatków. Nawet psa mieć ciężko bo policja czyha z plikiem mandatów. Na tym skończę bo płakać się chce.

Vote up!
0
Vote down!
0

Konkubina po polsku

#325184

Chciałem go wyeksponować, by Tu czytelników zrzeszać
Temat jest bardzo ważny dla Polaków wszystkich
Trzeba szykować kosy i ścinać Judasza bliskich
Myślę że prawników niewielu, prawdziwych można znaleźć
Ale trzeba szukać by bandzie za skórę zaleźć
Poza tematem nie jestem panem
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#324940