Szukamy agentów czyli czas na tłuczone TUSK-awki z bitą platformą i agentami

Obrazek użytkownika kat
Kraj

Szukamy agentów czyli czas na tłuczone TUSK-awki z bitą platformą i agentami
Ludziska pytają kto szpieg a kto agent. Moi kochani , nie potrzeba Wam działu zastrzeżonego macie Smoleńsk . Siły agentury zostały rzucone na pierwszą linie frontu. Agenci śpiochy i agenci działaja. Płatna swołocz polskojęzyczna w akcji .Weżcie gazety i czytajcie ……oni tam są…. wystarczy trochę analizy . Róbmy listy agentów bo się ujawnili….. akcja Smoleńsk wyciągnęła na powierzchnie ta gadzinę . Macie pecha , ja na swojej liście mam was co najmniej ze setkę……. Zgodnie z radami towarzysza Kiszczaka i jego PO-motora Adasia jakały robimy już koło ich dzwonków znaki …. Żeby jak przyjdzie czas …działać . Och wy PO-stuchy prymitywne „biały wywiad” na was wystarczy ..wystarczy śledzić wasze opinie….. Polska jest przeżarta agenturą wpływu..z Moskwy…… myśleliście że nie widać??? I wesoła pioseneczka ode mnie dla was
Hej tam pod Krakowem
Rwąca Wisła płynie.
Rozwaliła nam się świnia
Na polskiej krainie,
Na polskiej krainie .

A gdy się wypasie , przyjdą lepsze czasy
Zabijemy pałą świnię,
Narobim kiełbasy,
Narobim kiełbasy.

Temi kiełbasami
Według denatury
Wytrujemy wszystkie
bolszewiki i czerwone szczury,
bolszewiki i czerwone szczury.

Brak głosów

Komentarze

Szukanie agentów wpływu - piękna idea, ale trudna do realizacji. Bo w szpiegów nie bardzo wierzę - u nas są chyba niepotrzebni :-)))
Ale zauważyłem że w pewnych sytuacjach odzywają się te same ośrodki, choć trudno namierzyć osoby. Dowcip polega na tym, że "agent" rozpowszechnia opinię a głośno wypowiadają ją inni. W ten sposób można przypuszczać że takie aktywne ośrodki "opiniotwórcze" znajdują się "w okolicy" Aleksandra Kwaśniewskiego, Lecha Wałęsy, redakcji "Gówna Wyborczego", Tomasza Lisa... Ale to wciąż za mało. Nie widzę skutecznej metody odróżniania agenta od pożytecznego idioty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#261453

"Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą", to powinien wiedzieć, każdy przeciętniak, to nic nowego??? Bezmyślne powtarzanie, powielanie jakiejś opini, jest rónoznaczne??? Lista jest bardzo ważna w przyszłości, by raz na zawsze zakończyć ten etap polskiej histori??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#261457

No i już jakiś z bolszewików dał Ci Kacie ocenę 1 w POpłochu.
Dupa go świerzbi ze strachu.
Lista będzie ważna jak wyrok oskarżenia.

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#261854