Kandydaci

Obrazek użytkownika wyrus
Blog

Zanim wyborcy wybrali kandydatów, kandydaci zaprezentowali się wyborcom. Pierwszy kandydat rozpinał rozporek jedynie przed swoją żoną oraz przed nierządnicami w bałaganie. Lubił fotografować dzikie zwierzęta. Nie polował. Pasjami oglądał zawody golfowe w telewizji, a już uwielbiał turniej rozgrywany w St Andrews. Bał się obstawiać zakłady u buków i nigdy nie obstawiał.

Drugi kandydat rozpinał rozporek przed sześcioletnimi dziećmi, aczkolwiek mało miał okazji do rozpinania rozporka przed tymi, przed którymi chciałby rozporek rozpinać. W związku z tym często rozpinał rozporek przed samym sobą. Interesował się marynistyką. Kleił modele statków. Zbierał znaczki pocztowe o tematyce marynistycznej. Statkiem płynął tylko dwa razy w życiu, ale za każdym razem rzygał, więc pływanie statkiem zarzucił. Od kiedy otrzymał sakrament bierzmowania z rąk arcybiskupa, nigdy się nie modlił - ani na głos, ani w myśli.

Trzeci kandydat rozpinał rozporek przed wieloma kobietami. Posiadał kolorowy telewizor, na który często patrzył oglądając przede wszystkim popularnonaukowe filmy o starożytnym Egipcie. Dużo o Egipcie czytał. Jego ulubionym Egipcjaninem był Egipcjanin Sinuhe, a na drugim miejscu plasowała się Kleopatra. Nienawidził Asyryjczyków.

Czwarty kandydat rozpinał rozporek przed żoną i przed wieloma mężczyznami. Najmłodszy mężczyzna, przed którym rozpiął rozporek czwarty kandydat, miał dwadzieścia dwa lata, a najstarszy - czterdzieści sześć lat. Czwarty kandydat chomikował. Takie było jego hobby - chomikowanie. Z zasady chomikował wszystko, aczkolwiek były takie rzeczy, których schomikował więcej i były takie, których schomikował mniej, a nawet i takie, których w ogóle jeszcze nie schomikował. Na przykład nie schomikował ani jednej rakiet tenisowej Bjorna Borga. Schomikował zaledwie jeden odkurzacz. Za to pieniędzy schomikował dość dużo, bo aż 2.345.678. O kolejnych 4.354.778 pieniądzach nie można jednoznacznie powiedzieć, że je schomikował, gdyż pieniądze te trzymał na koncie swojej żony.

Piąty kandydat rozpinał rozporek przed pięcioma kobietami. Wszystkie te kobiety były żonami piątego kandydata, z tym, że piąty kandydat nigdy nie miał dwóch żon równocześnie - po prostu żenił się i rozwodził, jak to w życiu. Lubił wąchać cygara, ale nie lubił ich palić. Był znakomitym kierowcą. Często przekraczał dozwoloną szybkość. Kiedyś podczas jazdy autem usłyszał w radiu słowo hospicjum, ale nie wiedział co to jest hospicjum.

Brak głosów