Czy zakołysze się cała Ziemia? Posłuchajcie ks.Adama

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Drodzy słuchacze. Przypominamy, że umożliwiliśmy pobieranie całych audycji w postaci pliku mp3

na Wasz dysk do dowolnego, niekomercyjnego wykorzystania.
Wystarczy wpisać adres http://audycje.4shared.com i wybrać ostatnią lub interesującą Was audycję.

Taki plik można zgrać na płytę CD, do telefonu komórkowego lub na pendrive'a i odtwarzać we wszystkich współpracujących z tym formatem urządzeniach (telefonach, samochodowych odtwarzaczach i innych urządzeniach mp3)

Audycje pojawiać się będą w takiej formie po dwóch dniach od premiery, wraz z informacją o szczegółach

AUDYCJA 326 SZCZEGÓŁY

"...jesteśmy mimo wszystko
stróżami naszych braci
niewiedza o zaginionych
podważa realność świata..."

19:00 Wiersz:Halina Mikołajska czyta Zbigniewa Herberta – Pan Cogito o potrzebie ścisłości (przy muzyce Fryderyka Choipina – Nokturn cis-mol)

Być może zaciągnąłeś 30 – letni kredyt, czekasz niecierpliwie na swój dom. Dowiedz się, co szykuje dla Ciebie Twój rząd.

19:07 Blog:Katarzyna – Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny – Lemingu, obudź się wreszcie!

Posłuchaj i przekaż innym.
O konsekwencjach wprowadzenia podatku katastralnego.

19:25 blog:Izabela Kloc (czyta:JaWa) – Pozbawią nas domów, które budowali jeszcze nasi pradziadkowie

Próby utworzenia po 1956 roku niezależnego ruchu ludowego przez byłych działaczy mikołajczykowskiego PSL. Nowe organizacje, wejście działaczy do sieci Kółek Rolniczych, starania o rejestrację niezależnych list wyborczych. Jednakże, „VII Plenum ZSL we wrześniu 1957 podjęło uchwałę o „wydanie walki głosicielom prawicowych ideologii”, którzy ośmielili się dążyć do przekształcenia Stronnictwa z sojusznika w „konkurenta” PZPR.”

19:33 Historia:Godziemba (czyta Gadajacy Grzyb) – Chłopi polscy w 1956 roku – cz.2

Stowarzyszenie Koliber prowadzi akcję "Goń z pomnika bolszewika", która ma coraz szersze poparcie różnych organizacji oraz osób. Niepoprawne Radio PL zgłosiło akces do tej inicjatywy. O efektach pracy oraz o tym co jeszcze do zrobienia mówią młodzi organizatorzy. "Ku czci żołnierzy Armii Czerwonej, wyzwolicieli..." - to ciągle częste elementy naszego krajobrazu.

19:48 Konferencja prasowa akcji – Goń z pomnika Bolszewika – Stowarzyszenie Koliber i inni

Umowa Okrągłego Stołu. Spojrzenie z perspektywy na moment w którym otrzymaliśmy substytut demokracji w postaci III RP. Kłamstwo powtarzane choćby po tysiąckroć nie stanie się prawdą.

20:48 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – 1989 – Na początku było kłamstwo

"Nadchodzi czas wielkiej prowokacji, a pierwsze sygnały jej przygotowywania każdy baczny obserwator zapewne już zauważył".

21:05 blog:kokos26 (czyta :JaWa) – Walkower dla prof. Biniendy, czyli będzie PROWOKACJA

Pozorowany brak jedności na Wschodzie, spowodował rzeczywisty brak jedności na Zachodzie. Na czym on polegał? O tym w kolejnym, 101 odcinku bardzo ważnej dla zrozumienia historii Bloku komunistycznego oraz współczesnej polityki międzynarodowej, książki.

21:20 Czytanka:czyta Katarzyna – Skutki dla zachodniej polityki „Nowe kłamstwa w miejsce starych” Anatolij Golicyn

Jak nie płacić ZUSu? Gościmy Grzegorza Sowę, który przestał płacić ZUS. Mówimy o biurokracji i patologiach w sądach. Ogółem: państwo zachowuje się jak okupant - a niepłacenie ZUSu może doprowadzić do koniecznych reform. Wraz ze słuchaczami dyskutujemy, jak doprowadzić do uproszczenia prawa i postawienia wszystkiego z powrotem na nogi.

21:38 Konserwa : Jabollissimus&Kreator – Koniec przymusu płacenia ZUSu!

Krytyka reform liturgicznych okresu posoborowego była powszechna. Np.rezygnacja z łaciny powodowała raczej odstręczenie od udziału w maszach. Dalczego? O tym w kolejnym fragmencie.

22:51 Czytanka:czyta MarkD – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz

"Werbowanie pod obcą bandrą".
O wykorzystaniu przez Moskowię Żydów do działań specjalnych w ramach agentury wpływu.

23:00 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) – Ciężkie czasy dla agentów cz.40

Co ma Lady Gaga do globalnego ocieplenia i przekrętów na handlu kwotami CO2? A co do tego wszystkiego ma dokapitalizowanie europejskich banków? Dowiecie się z kapitalnego szmoncesu Stanisława Michalkiewicza!

23:16 Szmonces:Stanisław Michalkiewicz (czyta Gadający Grzyb) – Do żyme ydże

Rozmowa z księdzem o tym, co ma się już niedługo zdarzyć. Mistyk spod Siedlec w rozmowie dla Niepoprawnego Radia PL i przed kamerą Piotra Zarębskiego opowiada o swoich snach - wizjach. Ks.Adam publikuje także na stronie http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/

23:27 Spotkanie:ks.Adam Skwarczyński – Zakołysze się cała Ziemia dla Niepoprawnego Radia PL

O odrzuceniu przez Sąd Administracyjnym skargi Fundacji Lux Veritatis. Koniec pierwszego etapu walki o demokrację i pluralizm w mediach. Walki z państwowymi urzędami czy ze spiskiem, mafią?

24:19 Felieton:Piotr Jaroszyński – Koniec I etapu

Jak placyk naprzeciw dawnej siedziby Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk otrzymał nazwę Skweru Wolnego Słowa w przeddzień manifestacji w obronie telewizji TRWAM w Brukseli i jakie są polityczne i społeczne objawy "duraczenia".

24:27 Felieton:red.Stanisław Michalkiewicz – Duraczenie totalniackie

Ostatnia część niepublikowanego wywiadu Andrzeja Brzezika z Anną Walentynowicz. Porusza temat agentów bezpieki w otoczeniu papieża Jana Pawła II, w tym rolę jaką pełnił o. Konrad Hejmo, omawia też osobę ks. T. Isakowicza-Zaleskiego i ta część jest najbardziej sensacyjnym fragmentem wywiadu.

24:38 Wywiad:Anna Walentynowicz – Ludzie Kościoła: herosi, tchórze i agenci

Część 2 to odpowiedzi na pytania z sali. Przebiegała bardzo burzliwie, a reakcje uczestników spotkania czasem zbyt emocjonalne. Pytanie: Co to znaczy stwierdzenie; w PRL -u nie mieliśmy nic? Wywołało ... . Jak z kryzysem radzi sobie Islandia? Czy poradzi sobie Polska? Jak przygotowuje się do tego PiS. Co dalej z długiem. Jaką funkcję dziś mają agencje ratingowe. (Tu włos się na głowie jeży) Posłuchaj.

1:11 Panel dyskusyjny:Beata Szydło, Janusz Szewczak (główny ekonomista SKOK-u) oraz dr. Ireneusz Jabłoński (Centrum im. Adama Smitha) prowadzi Jerzy Kenig – Kryzys gospodarczy w Polsce. Możliwe scenariusze przebiegu oraz sposoby wyjścia część 2 – VII Zjazd Klubów Gazety Polskiej

PiS przygotowuje się do przejęcia władzy. Czy PSL mógłby być koalicjantem? Jak poszerzyć elektorat?

2:38 Wywiad:prowadzi Marek Ciesielczyk – O strategii PIS, mówi Beata Szydło

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Słuchać was i przesyłać linki waszych audycji do innych to przyjemność (większość lemingów nie lubi czytać) i idea ale mam od dłuższego czasu zgrzyty w połączeniu się z wasza strona.
Problem być może jest blachy (dla mnie bo jak ktoś chce znaleźć to znajdzie),ale po kliknięciu na wasza stronkę nie otwiera się (od jakiegoś czasu bywa) wasza strona tylko strona "radiol.pl". I tu problem się zaczyna.
Nawet w "szukajcie" nie sposób was znaleźć.
Malo cierpliwy się zniechęci.

Pozdrawiam: Wilk32

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263651

Kiedyś mieliśmy domenę radiopl.pl
teraz jest już tylko http://niepoprawneradio.pl
Może stąd te kłopoty ?
W googlach każdy nas znajdzie wpisując Niepoprawne Radio PL

Radio jest niezależnym bytem nie związanym z niepoprawnymi
"Szukaj" na stronie niepoprawni.pl nie musi nas znaleźć.

pozdrawiam
MarkD
NiepoprawneRadio.PL

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam
NiepoprawneRadio.PL

#263746