Niepoprawne RadioPL. Szczegóły audycji 204

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

Przedstawiamy szczegóły 204 audycji Niepoprawnego RadiaPL

"do końca byli mężni
do końca byli wierni
do końca byli podobni
jak dwie krople
zatrzymane na skraju twarzy"

19:00 Zbigniew_Herbert: Dwie krople

Goździki i samogon dla polityczno-medialnego mainstreamu za skuteczne robienie wody z mózgów „w temacie” katastrofy smoleńskiej i skuteczne podzielenie społeczeństwa, tak że większość, cytuję „rzyga Smoleńskiem”.

19:01 Blog: Gadający Grzyb-Triumf dezinformacji

Sprawa ustawy reprywatyzacyjnej. Zobowiązania Tuska wobec Żydów i Amerykanów w 2008r.. Kolejny dowód niekompetencji premiera i ministra spraw zagranicznych.

19:21 Blog: Aleksander Ścios-Polskie żniwa (czyta MarkD)

Dalszy ciąg Tajemnic o niezwykłej pracowitości premiera i jego otoczenia ;-)

19:45 Twitter: Znienacek-Tajemnice Poliszynela cz. 2 (czyta Katarzyna)

Od roku kłamstwo smoleńskie sieje spustoszenie w życiu społecznym, niszczy nasze życie prywatne. Ale czy nie było one do przewidzenia ? Czy nie było zgodne z zaplanowanym przez pewne grupy scenariuszem, by ukrócić wszelkie szanse aby coś zmienić . Kiedyś, entuzjazm Polaków, przenosił góry. Dziś jest inaczej.

19:59 BLOG: Dama Pik-To co Nas podzieliło - to się już nie sklei (czyta JaWa)

Analiza - Kto rządzi w Polsce. (Wniosek - nie system) Obowiązkowe. Szokujące doznania, gdy porównacie to jak i co mówi czy myśli prof.Zybertowicz z tym co mówią prof. dr hab. Mirosława Grabowska (IS UW, CBOS) i prof. dr hab. Jacek Raciborski

20:12 Wykład: prof.Andrzej Zybertowicz- Kto rządzi Polską cz. 1 Komentarze wygłosili: prof. dr hab. Mirosława Grabowska (IS UW, CBOS) i prof. dr hab. Jacek Raciborski

O różnicach między naturalnym porządkiem rzeczy a hołubioną przez socjalistów „sprawiedliwością społeczną” i jej degradującym wpływem na człowieka, na przykładzie stosunku do ziemi prawi w swej gawędzie Coryllus.

23:01 Blog: Coryllus-O panach feudalnych i podatku katastralnym (czyta Gadający Grzyb)

Cień Sowietów nad Polską zagęszcza się w latach 1944-1947.
Próby Rządu na uchodźstwie torpedują poczynania Armii Czerwonej.
Podstęp goni podstęp- postawa Sowietów pozoruje chęć współpracy militarnej z Polakami lecz po osiągnięciu wytyczonych celów NATYCHMIAST zmienia się w prześladowania polskich żołnierzy, zbrodnie , procesy, wywózki , więzienia, uprowadzenia, zasadzki ...

23:18 Blog: Nico031-Cień Rosji nad Polska cz12 (czyta JaWa)

Z kim jednał się Papież Jan XXIII Część I - postać wybranego (wbrew prawu kanonicznemu) przez Stalina Patriarchy Moskwy i Całej Rusi kościoła prawosławnego Aleksego Simanskiego.

23:34 Czytanka: Józef Mackiewicz-W cieniu krzyża Rozdz. 8 fr.1 czyta MarkD

"Wracamy do tematu rewolt w krajach arabskich. Porozmawialiśmy o Libii i Donaldarze Tuskafim, ups… tzn. Muchomorze Kadafim. O sytuacji w innych krajach arabskich, zaangażowaniu UE i imigrantach płynących bez żadnego oporu do Europy.
Żyć nie umierać… Media zamknęły ujadaczki o tym co się dzieje – ale się dzieje i to niemało, a konsekwencje będą nie byle jakie i długotrwałe. Ale i tak posłuchajcie!"

23:57 Konserwa:022-Maghreb i lewant kipią

Wspomnienia się z wiekiem mieszają,ale to, co najważniejsze wciąż pamięta. Tym razem opowiada o wyjeździe ojca do Katynia.

01:10 Agent Łupaszki: Kaziuk-O Katyniu

Podobieństwa w propagandowych sposobach pompowania Wałęsy i Komorowskiego oraz ostrzeżenie: nie traktujmy ich jak zwykłych WSIowych głupków; ich lojalność i działania zawsze bowiem będą podporządkowane interesom promotorów, którzy usadzili obu na najwyższych stanowiskach państwowych.

01:18 Blog: Kokos26-O dwóch takich (czyta Gadający Grzyb)

Tożsamość narodu odkrywa się wokół arcydzieł kultury. Dzięki nim otrzymujemy odpowiedź na pytanie, kim jesteśmy.Jaką rolę pełnią "odbrązawiacze" twórców arcydzieł?

01:29 Felieton: Piotr Jaroszyński-Myśląc Ojczyzna

Do czego zmierza polityka regionalizacji, forsowana u nas przez Unię Europejską, jak i ruchy autonomiczne.

01:39 Felieton: Stanisław Michalkiewicz-Klangor odwraca uwagę

Druga część spotkania z profesorem to dyskusja i próba szukania odpowiedzi na trudne pytania, między innymi,dyskutowano o:
- mankamentach i absurdach tworzonego prawa geologicznego, w tym o podatku od budowy wyrobisk górniczych,
- polityce państwa dotyczącej górnictwa,
- składowiskach odpadów promieniotwórczych w wyrobiskach kopalnianych,
- zasobach naturalnych Dolnego Śląska i ich ochronie,
- o obcych koncesjach i sprzedawaniu ziemi obcokrajowcom.

01:47 Wykład: Prof Marian Orion-Jędrysek - Zasoby geologiczne kraju cz2

Wrzesien 1946 - ludność Podhala odmawia składania jakichkolwiek świadczeń, z podatkami włącznie. To skutek działalności podziemia - oddziałów "Ognia".

02:45 Czytanka: Maciej Korkuć - Za Wolność i Niepodległość-Ogień cz 7 fr.2 czyta MarkD)

Brak głosów