Niepoprawne RadioPL - audycja 222. Zapraszamy!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Niepoprawne RadioPL - Audycja 222 (czwartkowa) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską blogerów do przysyłania nagrań postów lub ciekawych spotkań w celu wykorzystania ich w kolejnych audycjach.

Przypominamy, że audycja powtarzana jest bez przerwy. Zapraszamy na nowe audycje we czwartki i niedziele o 19:00 czasu polskiego.

Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów: polskich, czeskich i rosyjskich.

Na naszej stronie niepoprawneradio.pl znajduje się przelicznik godzin. Wg niego można ustalić o której powtórzymy każdą pozycję audycji.

Premiera na antenie (w internecie) od godziny 19:00 czasu polskiego

Brak głosów

Komentarze

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Dobrze byłoby wspomnieć na antenie. Właśnie rocznica się zbliża kolejna "wyzwolenia" przez front białoruski, NKWD i SMIERSZ z Moskwy. Ponad 500 - złapanych w obławie w puszczy "po wyzwoleniu" - rozstrzelanych bez sądu, nawet mogił nie ma - w tym kobiety w ciąży i nastoletnie dzieci. Kolejna zbrodnia ludobójstwa, której Rosja się wypiera! Jeszcze gorzej tam było niż u nas, na Lubelszczyźnie. Jest piękny artykuł w Naszym Dzienniku sprzed kilku dni. Polecam!

P.S. Właśnie jadę w tamte strony w przyszłym tygodniu. Wspomnę naszych kochanych zabitych -ponoć większość po białoruskiej stronie leży, koło Grodna.

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#163644

To ważna sprawa - może coś napiszesz (lub nagrasz) na ten temat? "Od zawsze" zachęcamy blogerów do nadsyłania materiałów itd - sami wszystkiego nie zrobimy...

pozdrawiam

Niepoprawne_RadioPL

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam
NiepoprawneRadio.PL

#163848