Protesty rolników. "Marsz gwieździsty" ruszył na Warszawę

Obrazek użytkownika Anonymous
Nazwa serwisu: 
[ONET.PL]
Cytat: 

O godzinie 10 ruszył do stolicy "Marsz gwieździsty".

Dzisiaj w Warszawie protestują rolnicy. Na godzinę 14 przedstawiciele organizacji rolniczych zostali zaproszeni na rozmowy z ministrem rolnictwa Markiem Sawickim. Domagają się m.in. wypłaty odszkodowań za straty spowodowane przez dziki oraz interwencję na rynku mleka i wieprzowiny.

Ocena wiadomości: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Organizatorzy "marszu gwiaździstego" na Warszawę zadeklarowali na spotkaniu ze stołecznymi policjantami, że protest będzie miał charakter pokojowy, bez paraliżu stolicy. Traktory - według ich zapewnień - pozostaną na obrzeżach miasta. 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1465140

Minister rolnictwa zrobił wywiad sam ze sobą i… zapłacił za jego publikację „Gazecie Wyborczej”

W środowym wydaniu „Gazety Wyborczej” znalazła się kuriozalna reklama: wywiad z ministrem rolnictwa, Markiem Sawickim, który tłumaczy dlaczego doszło do protestu rolników w Warszawie.Sawicki zapytał też siebie o embargo jakie Federacja Rosyjska nałożyła na polskie owoce i warzywa. Zadeklarował sam sobie, że rząd wprowadza trzeci już mechanizm wsparcia producentów.

http://www.pch24.pl/minister-rolnictwa-zrobil-wywiad-sam-ze-soba-i-zaplacil-za-jego-publikacje-gazecie-wyborczej,33918,i.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1465146

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1465148

W texasie sezon na dziki.  365 dni i cala dobe.  Praktycznie to wszystkie numery dozwolone. Z tlumikiem, noktowizorem. Z helikoptera. Klatki tzw. trapy. I jeszcze jest ich bardzo duzo. Co ciekawe ze grzechotniki nie robia zbytnio halasu bo dziki i inne dzikie swinie zjadaja je tez. Nie dobrze dla ludzi bo wczesniej dostales "grzechotkowe ostrzezenie" teraz musisz bardzo uwazac gdzie stawiasz krok. Nawyet gdy masz specjalne buty. Rolnikom zycze by sie nie dali wykiwac.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

casey

#1465759