Demograficznie przetrwać!

Obrazek użytkownika markowa

Zapowiedź wojny, ostrzeżenie

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (12 głosów)

Komentarze

...w jakiej sie znajdujemy.

Jesli ktoś na NP spałował tak wartosciowa wypowiedź, a wielu po prostu ja ignoruje, to zaczynam wątpić w instynkt samozachowawczy moich Rodaków. Jeśli na 'niepoprawnych' taki chłód, to co mysleć o postawie lemingozy...

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1511864

Instynkt zachowawczy Polaków zaniknął całkowicie....ale nie to jest najgorsze. Ten chłód, jak go określasz, świadczy poprostu albo o rozwoju umysłowym 'niepoprawnych' albo o kolaboracji. Innej możliwości być nie może.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1511874

a jak ktos dal +24 to kim jest :-)))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#1511880

Zbliża się sezon motocyklowy, nasz Rajd Katyński wyruszy w sierpniu w kolejną motocyklową pielgrzymkę śladami polskości. W zeszłym roku Sakiewicz i jego gazeta prawie sie zakaszlała na temat przejazdu (kolejnego) grupy rosyjskich motocyklistów przez Polskę. Odsądziła polskich 'bajkerów' od czci i wiary, ponieważ nie przyłączyli sie do Ga-Polskiego chóru.  Wiktor Węgrzyn nie dal się zastraszyć. Jednak pozostaje pytanie: w co gra pan Sakiewicz ze swoją świtą?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512001

Autorka wpisu pozwala sobie skorzystać z faktu, że portal z którego korzysta jest otwarty i wszechstronny.

Jednakże, nie czyta haseł i nagłówków, które przypominają, że jest to portal: a/ patriotyczny, b/ ludzi myślących.

Jak więc rozumieć propagowanie bandziorskich motocyklistów Putina, którzy szykowali jawną prowokację?

Czy mamy do czynienia z brakiem a/, czy b/ ?

Dla mnie jest to niepotrzebne jątrzenie, by wywołać znowu wrzask i bałagan.

Dlatego minusuję i wpis i głupi komentarz (jak widzę, nie tylko ja)

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1512004

"propagowanie bandziorskich motocyklistów Putina" - a cóż takiego oni zrobili panu z Gdyni lub komukolwiek?

Przejeżdżali przez Polskię kilkakrotnie nie wywołując klangoru pseudo-patriotów. Klangor odpalono rok temu.

Wrzask  ten służy wyłącznie podgrzewaniu antyrosyjskich nastrojów, a więc jest elementem wojny propagandowej. Ta poprzedza faktyczną wojnę. Nie dajmy polskich chłopców wypuścić pod rosyjskie kule.

Kto nas do tej wojny popycha? Może pan wie? Ponieważ to właśnie pan ten wrzask podnosi.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512006

Droga Pani,

 

jeżeli nie rozumie się zawiłości polityki, propagandy i wojny hybrydowej, jaką od lar prowadzą z nami Rosjanie i Niemcy, to lepiej nie zajmować zdecydowanego stanowiska.

Zapewne dopiero jakby to był rajd ruskich tanków z czerwonoarmiejcami, to odmówiłaby Pani swojego poparcia.

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1512007

Może mieszczą się one wyłącznie w pańskiej głowie?

Będę wdzięczna za rzeczowe wyjasnienie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512008

Proszę tylko zadać konkretne pytanie.

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1512009

pytanie pierwsze:

- czy wysłuchał pan ze zrozumieniem wypowiedzi pana Jabłonowskiego?

następnie:

- co w tej wypowiedzi spowodowało negatywną ocenę z pana strony?

i po trzecie:

- dlaczego uważa pan, że nie rozumiem zawiłości wojny hybrydowej - i naczym owe 'zawiłości' polegają.

Z góry dziękuję.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512013

1/ Z bólem i cierpieniem. lecz tak

2/ Nihil novi - klasyczna kremlowska sieczka o usraelu, którą karmieni jesteśmy od lat. Bezczelnością natomiast jest, gdy obcy fynkcjonariusz przebiera się w polski, historyczny mundur, i moskiewskim slangiem wyjaśnia gawiedzi, najparszywsze, że tym przebraniem tumaniąc młodych, co jest dobre dla Polski i gdzie są prawdziwi przyjaciele.. Ten przekaz to morze frazesów żywcem wzięte z neonu i sputnika.

3/ Choćby dlatego, że nie potrafi Pani obiektywnie ocenić mowy klasycznego agenta wpływu. Czyli już jest Pani ofiarą wojny hybrydowej, której Pani nie rozumie. Niestety - nie Pani jedna.

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1512015

Więcej pana pytać o nic nie będę, bo pana odpowiedż zawiera inwektywy i pomówienia, bez rzetelnej analizy. Ani jednego argumentu.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512040

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mglmn – skpn n włsnj dsknłśc, smzdwln rz śwdmśc włsnj wrtśc, znczn mżlwśc. Pjęcm tym krśl sę ptczn zwyżną nprwdłwą smcnę, l tkż systm rjń, tzw. rjn wlkścw w zbrznch chrktrz psychtycznym. Mglmn zwsz w lpj w węcj, nwt rzczch, których wydwłby sę, ż pjęc mć n mż. Krytykj znwż kżdg, kt n drst m d pęt. Mglmn jst dlny. n m skrpłów by pwdzć C tym, tkż by wytknąć C t, ż ty dln n jstś. Czć sę lpszym, brdzj zdlnym, pwnjszym, brdzj trkcyjnym – jst przyjmn. Dltg byc mglmnm zpwn nstnn dbr smpczc. Nwt gdy ktś mglmn zdnrwj, gdy będz mł d ng prtnsj (chćby słszn), t mglmn pzbędz sę hmlców d wśckły pst swjm nzdwln .. znów będz czł, ż jst górą.Pczc byc lpszym wcąg, zlżn, pj.
Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1512043

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nic dodać, nic ująć. NP na równi pochyłej.

Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512044

"NP na równi pochyłej."

Vote up!
0
Vote down!
0
#1512047

W górę czy w dół?

Pytam bo z Veritą szaty drzecie o jakiś  wredny, megalomański portal NP.PL, na dodatek staczający się do szamba. Co tu robicie  gdy wojna na progu i jeśli już coś dziś drzeć należy to głównie szarpie?...

...Już nawet gw, tvn-y i insze onety zrezygnowały z dialektyki i narracji "PiS na równi pochyłej", a darły szaty,  że się stacza do Tartaru zawsze wtedy gdy PiS-owi krzywa strzelała ostro w górę, a krzywa Platformy O. nie drgała nawet tyle co przysłowiowy  kot   napłakał...

Z NP.PL jest podobnie gdy krzywa portalu idzie  w górę.  Robicie za "papierek lakmusowy" Niepopków  ale za durno. Spoko - jojczcie na Niepopkach (no bo gdzie?) ale Niepopki mają od dawna  "papierek lakmusowy",  autorytet.  Rodzimy. Do tego certyfikowany aktem założycielstwa.... :)))))))))

A'propos meritum - "Demograficznie przetrwać" dołączam materiał otrzymany pocztą:

]]>https://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaU]]>

To materiał cięższy do strawienia od zaprezentowanego w notce przez Autorkę bo prezentujący wprost alternatywę... braku jakiejkolwiek alternatywy. Zapis to dość stary (może nawet sprzed 20 lat)  i  demobilizujący - nic, tylko albo rozłożyć ręce, albo wprost - podnieść je w znaku poddania się/wykopać sobie dołek i się zakopać/lec na kobicie (facecie) i czekać na trzęsienie ziemi. Niepotrzebne skreślić. Koniec świata!...  

...

Tylko, że on miał nastąpić niejednokrotnie od jak się pamiętam od ponad pół wieku i nie dlatego, że coś w Kosmosie leciało tak, że miało walnąć w Ziemię. Za ten czas Polski miało nie być przynajmniej ze 3 razy z co najmniej 3 powodów i to całkiem nie "kosmicznych".  Ziemia jednak wciąż jest, Polska  wciąż jest. To, że ruskie z amerykańcami (czy odwrotnie) znów chcą gdzieś  tłuc się między sobą to... niekoniecznie musi być prawda. Bo na ten czas np. Obama przy Putinie (czy odwrotnie) to jak kundel przy kundlu - oba se warczą i tyle bo na tyle kłąów im starcza. Ale od czego są "Hadacze"?...   

"Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce"...  Dlaczego? Na to pytanie żadna konkretna odpowiedź trybuna  w wideo Autorki notki w ogóle nie pada, a sprawa polska jest tylko bla bla bla...dym tłem  słowotoku subiekta w  furażce i teatralnym  mundurku   na tle nielicznego spędu "niewiadomojakiego". Subiekt ów tokuje co prawda o  "strategicznym dla USA znaczeniu ropy" ale  tak się zacietrzewia, że wciska  kit odbiorcy,  że łodzie podwodne US Navy wciąż na ropie pływają i latające fortece gdyby nie iracki petrol to dupa blada. Sprawa polska miała być tematem wiodącym tego wstrząsającego filmu, a okazała się marginesem marginesu. Ech, ten czar  kamer, błysk fleszy... 

...Odwrócę tytuł wideo Markowej na  "Rosja chce walczyć z Ameryką w Polsce"....  I spytam - czemu taka chętna? Czemu akurat teraz?

Ciekawam odpowiedzi na te dwa pytania. 

Acha, dodam jeszcze, że wideo Autorki wpisu "firmuje" niejako niejaki ONR...  Na jego temat popełniłam niedawno bo w pierwszej dekadzie kwietnia br. pewien mem. Przypomnę go bo ONR... albo jest tajemniczym  ramieniem PO albo PO jest tajemniczym sponsorem ONR:

Jak ONR "uprzyjemniał" obchody VI Rocznicy Smoleńskiej można przeczytać w prasie.  GW była zachwycona...

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1512049

@Contesso - przeczytałam twój płomienny komentarz. Niestety, podlinkowany materiał jest beznadziejny i nie zamierzam tracić czasu na coś podobnego. 2 minuty - i dziękuję.

"Subiekt przebrany w polski mundur" - jak twierdzisz - być może faktycznie jest subiektem, ale mówi do rzeczy.

"Spęd niewiadomojaki" - zauważ, powiewają nad nim bialo-czerwone flagi.

Aleksander Jabłonowski nie nalezy do ONR-u, który też oceniasz bezpodstawnie, ale do Związku Jaszczurczego.

]]>http://prawy.pl/1893-asy-wywiadu-75-rocznica-powstania-zwiazku-jaszczurc...]]>

"..Odwrócę tytuł wideo Markowej na  "Rosja chce walczyć z Ameryką w Polsce"....  I spytam - czemu taka chętna? Czemu akurat teraz? Ciekawam odpowiedzi na te dwa pytania."

Aby uzyskać odpowiedź - musisz zmienić adres: Biały Dom i Kreml. Oraz Tel Aviv i Pekin. Może odpowiedzą.

I jeszcze jedno: pytasz (mega) taktownie, co tu robię. - Dokładnie to samo, co ty. Choć - urodziny krula ełropy olałabym jednak.

http://niepoprawni.pl/comment/1511810#comment-1511810

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512055

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1512141