Analiza spotu wyborczego Konfederacji

Obrazek użytkownika Anonymous
Wideo: 
Ocena filmu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:3)

Komentarze

CZY GŁÓWNY MOTOR KONFEDERACJI, JANUSZ KORWIN-MIKKE, TO POLSKI PATRIOTA? PRZEDSTAWIAMY KILKADZIESIĄT CYTATÓW. ODPOWIEDŹ PRZYCHODZI SAMA

„Kremlowska armia trolli” atakuje polską sieć. Kukiełki Kremla do utraty tchu wybielają Putina i jego agresywną politykę.

„Rosja nie zagraża. Rosja jest zagrożona. Jest nieustanna agresja NATO przeciwko Rosji” – z maniakalnym i bezczelnym uporem twierdzi Janusz Korwin-Mikke. Taką retorykę słyszymy na co dzień z ust polityków, politologów, ekspertów i dziennikarzy zjednoczonych wspólnym celem: rehabilitacją agresywnej polityki Kremla.

(...)

„Zresztą pan Prezydent Putin jest prawicowcem, to jest oficer KGB, on żadnej tam demokracji nie chce słyszeć, o socjalizmie czy czymś takim, tylko musi być hierarchia, za mordę i tak dalej” [6];

„Nie wiem czemu się pan Putin nie podoba, ja bym chciał, żeby polskim prezydentem był pan Putin” [7];

„Nie ma żadnego powodu, żeby było nastawienie antyrosyjskie w Polsce […] Działanie antyrosyjskie jest wbrew interesom Polski” [8];


Source: https://jagiellonia.org/nowa-targowica-konfederacja-na-kolanach-przed-putinem-zlote-mysli-korwina/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1604600

Dość zabawne.

Nie ma już ich słynnej "piątki".

Sami zarzucają spisek z płaceniem Żydom, mimo że rząd zaprzecza wiele razy, zresztą upadłby za coś takiego- czy gdy sami milczą, zgodnie z taką logiką, można ich nazwać żydowskimi przydupasami, którzy sprzedadzą Polskę?

A kolor niebieski ma sporo wspólnego z Rosją :)

Takie to wolnorynkowce, że też "rozdają" i chcą centralnie zadekretowanej ceny paliwa.

 

Jedyne, nad czym warto się pochylić, to że prorosyjscy maskują wymarzoną utratę bezpieczeństwa, czyli wyjście z NATO, postulatem "silnej armii". Jest tak i w spocie (zero zdziwienia).

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1604619