Treści z tagiem: stan państwa

Obrazek użytkownika Romek M
Kraj

Romek M: Co się w ostatnich miesiącach z nami dzieje panie doktorze?

DR A.M: Nic się nie dzieje.

Romek M: Nie czuje pan wzrostu napięcia, agresji, nienawiści w naszym społeczeństwie?!

DR A.M: Jest taki nurt w psychosocjologii, który mówi, że społeczeństwo należy traktować jak jeden organizm. Pewnie w tych kategoriach chce...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Głupi już tak ma, że nawet nie zauważa, że się autokompromituje. Tak właśnie stało się z hasłem "Polska w ruinie", które wymyśliła sama Platforma,  a nie kto inny, na zasadzie mechanizmu projekcji chyba, by przypisać je PISowi. Wydawało się ono im, nieukom, tak absurdalne, że wpadli we własne sidła. Bo przecież ruin nigdzie nie widać. Sęk w tym,...
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Z punktu widzenia Polaka, III RP to prawdziwy koszmar. Ale z punktu widzenia zimnego analityka, to zjawisko niezwykle ciekawe, podobnie jak typy ludzkie krainę tę zaludniające. Na obiekt ten możemy patrzeć z różnych perspektyw. Na wstępie należałoby zastrzec, że nazwa "III RP"  nijak się nie ma do rzeczywistości. Żadna to Rzeczpospolita.   Patrząć...
4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)
Obrazek użytkownika mukuzani
Kraj

Nie wiem, czy nie naruszam jakiegoś regulaminu, wklejając ten sam tekst w "polecankach" i na blogu. Na ewentualne usprawiedliwienie mam jedynie głębokie przekonanie, że ten tekst jest ważny i nie wolno go pominąć.
------------------------------------------------------------...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Ogłaszamy konkurs na ulotkę wyborczą.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Kto jeszcze powinien się przebadać i przedstawić badania lekarskie opinii publicznej? Alef Stern w wywiadzie z Fiatowcem diagnozuje stan państwa, zdradza kulisy finansów partii politycznych.

Czy rzeczywiście państwo umarło, tylko na siłę utrzymuje się je sztucznie przy życiu, walcząc o ostatnie ochłapy w spadku po dziadku?

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Metaforycznie o hucznej konwencji Platformy jako o wielkim balu na Titanicu mówił wczoraj prezes PIS Jarosław Kaczyński. Pytał też o nieskazitelność bieli kołnierzyka premiera Tuska. Dzisiaj politycy Platformy próbują dowodzić, że nie ma żadnego Titanica, że Polska się świetnie rozwija, a kto tego nie dostrzega ten ślepcem!

Jeśli oni...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika thaer
Kraj

Szanowni Państwo!

Miałem dziś w planach wyruszyć do Gdańska, aby spędzić tam długi weekend. Wszystko szło po najlepszej mej myśli. Ustaliłem, wraz z moją sympatią szczegóły podróży. Dobraliśmy pociągi, aby spotkać się w stolicy Pomorza nie czekając długo na siebie (oboje ruszaliśmy z różnych miast naszego Kraju).

Postanowiłem...

0
Brak głosów