Treści z tagiem: rocznica katastrofy smoleńskiej

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Idee

      W dnia 29 marca na bydgoskim Starym Rynku liderzy Solidarnch2010 i KGP zorganizowali konferencje prasową poświęconą VI Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. Na wstępie Maciej Różycki przedstawił program tegorocznych obchodów: o dobędą się one w wigilie rocznicy dnia 9.04.2016r. 18.00 Msza Św. W Intencji Ofiar Katastrofy...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Rok temu marsz z portretami był potężny, wczorajszy zaś mniej liczny. Ważne jednak, że do niesienia zdjęć nas starczyło. W pochód Solidarnych 2010 włączyła się spora grupa Niepoprawnych.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Rano i w dzień ludzi było mniej, niż rok temu, jednak gdy zbliżała się już msza w katedrze, okazało się, że jednak jest nas co najmniej tyle samo - mimo chłodu i tego, że rocznica wypadła tym razem w dzień powszedni.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Zdjęcia z pikiety pod ambasadą Rosji, 9 IV 2013

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

3. rocznicę tragedii smoleńskiej, premier Donald Tusk spędzi w podróży do Nigerii. Jedynie "bardzo wcześnie rano" złoży kwiaty na Powązkach.

Donald Tusk 10 kwietnia, w trzecią rocznicę katastrofy smoleńskiej udaje się w zagraniczną podróż… do Nigerii. Nie wiemy, jakie ważkie interesy narodowe są powodem tej dalekiej podróży, ale wiemy,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Herbertowska „zdrada o świcie” odbywa się każdego dnia w sercach i głowach Polaków, którzy nie chcą słyszeć o Smoleńsku, skrupulatnie betonując własne sumienia.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Prosimy użytkowników serwisu o udział we wspólnych przygotowaniach i uczczeniu drugiej rocznicy tragicznej śmierci pary prezydenckiej i polskiej delegacji na uroczystości obchodów 70. rocznicy zbrodni w Katyniu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Pod kościołem karmelitów jesteśmy kilka minut po ósmej. Na Krakowskim Przedmieściu już tłum. Do kościoła jednak nie można się dostać również z innego powodu - został skutecznie zastawiony przez policję i straż pożarną. Brak nagłośnienia na zewnątrz. Atmosfera coraz bardziej napięta, zwłaszcza, gdy po mszy policja nie chce przepuścić posłów PiS z kwiatami.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Varelse
Kraj

Kilka zdjęć z dzisiejszych obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Na miejscu polityczno-medialnego mainstreamu wręczyłbym sobie 10 kwietnia 2011 roku bukiet goździków i butelkę samogonu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nessun Dorma
Kraj

Ze zdumieniemi i powstrzymywanym niesmakiem czytam "Deklarację Zmowy Obywatelskiej" oraz "Apel w przededniu rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem"
Sygnatariusze tej inicjatywy, nastawionej na zamknięcie ust dopominającym się o prawdę i sprawiedliwość lawirują prezentując opnie, które kiedyś wygłaszano na "spontanicznych" wiecach...

0
Brak głosów