oskarżenie

Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Na Ukrainie żądają od Polski zwrotu ziem! Ambasador oskarża Polaków o… ludobójstwo!

Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca publicznie oskarżył Polaków o dokonanie ludobójstwa na Ukraińcach. Z kolei ukraiński doradca rządowy Ołeksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział rozpoczęcie w Radzie Najwyższej prac nad ustawą o roszczeniach terytorialnych wobec Polski.

...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (12 głosów)
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

„Premier Węgier Viktor Orban powiedział, ze życzyłby sobie, aby 60% banków w jego kraju było w węgierskich rękach. „.....”Zrealizowanie celu Orbana oznacza, że węgierskie państwo musiałoby przejąć kolejne zagraniczne banki. Obecnie połowa banków na Węgrzech jest w rękach węgierskich.Musimy kupić kilka banków, aby osiągnąć wymarzony stan posiadania, a potem te banki muszą zostać zaoferowane...

3.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (9 głosów)
Obrazek użytkownika wilre
Ogłoszenie
Przemawiał pod domem Tuska. Jutro ma rozprawę Dodano: 25.11.2013 [21:44] foto: Jason Morrison/sxc.hu

Jutro 26 listopada o godz. 14:00 odbędzie się przed Sądem Rejonowym w Sopocie rozprawa dziennikarza "Gazety Polskiej" Michała Stróżyka, którego skazano na karę grzywny i obarczono kosztami procesu, bo poproszony został o zabranie głosu podczas demonstracji przeciwników podpisania ACTA...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  W środę 24 października w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury Warszawa Włochy przy ul. 1-go sierpnia 36 odbyło się spotkanie z Grzegorzem Braunem zorganizowane przez PiS Włochy. Prowadziła je Dagmara Siemieńska. Tematem jego miało być: "Czy Polska rozliczyła się z przeszłością?". Impreza zaczęła się wkrótce po godz. 18:00, na sali było ponad 100 osób.

  Po krótkim zagajeniu wyświetlono...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Ogłoszenie

 

 

W dniu dzisiejszym – 01.06.2012 – w Sądzie Okręgowym w Gdańsku rozpoczyna się kuriozalna sprawa przeciwko jednemu z naszych blogerów.

 

Został pozwany przez spółkę Eko Dolina, która jest własnością ... siedmiu gmin i miast oraz Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki”, czyli … naszą, obywateli.

Wesprzyjmy Krzyśka naszą obecnością w dniu dzisiejszym na rozprawie.

Sąd Okręgowy Gdańsk,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wicenaczelny "Gazety Wyborczej" Jarosław Kurski stwierdził w Radiu ZET, że "Gazeta Wyborcza" również padła ofiarą Lesława Maleszki.

- On ukrył przed nami swoją przeszłość. Prowadził absolutnie podwójne życie i naraził nas na cały ten koszmar, więc w tym sensie my też jesteśmy ofiarą Maleszki - mówił Kurski.

Michnikoidy okazały niezwykłe miłosierdzie dla kapusia SBeckiego.
Komunistyczny pachołek...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Tylko czekać kiedy takie nagłówki pojawia się w gazetach i na paskach "tych naszych telewizji" i zostanie powołana Komisja Sejmowa pod wodza pana menelika (mecenesa) Kalisza.

 

 Już nie raz życie pokazalo ze potarfi przewyższyć kabaret, ale w tym przypadku  zarty raczej nie sa na miejscu. Nie było skrupułów gdy usiłowano wysłać lidera opozycji do psychiatryka na co nawet Łukaszenka sie nie...

0
Brak głosów