Treści z tagiem: odejście

Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Jako przyjaciółka  Mariana chciałam poinformować wszystkich czytelników, że dziś rano odszedł...

Prowadzenie bloga dawało mu radość i odskocznię od ciężkiej choroby, wielkiego cierpienia i smutnej rzeczywistości, w jakiej się znalazł. To jedyne, co mu pozostało, dzielić się swoimi myślami, wspomnieniami, czasem fantazjami z innymi.

...
4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:27)
Obrazek użytkownika elig
Sport

  Dzisiaj [6.06.2016] po południu przeczytałam w portalu Niezalezna.pl {TUTAJ}: "Tomasz Zimoch odszedł z Polskiego Radia".  I dalej:

 "„36 a właściwie 38. Lat pracy. To było coś przepięknego. Ale dzisiaj rozwiązałem umowę z Polskim Radiem. Z winy pracodawcy” – napisał na Facebooku Tomasz Zimoch.

 ...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Uparta
Ogłoszenie

Bezpośrednia informacja z Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie - prokurator, który prowadził śledztwo ws. śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, jest już na emeryturze. Przeszedł w stan spoczynku.

O przyczynach jego odejścia będzie można się dowiedzieć dzisiaj, oglądając program Ryszarda Hołubowicza (...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Niewątpliwie istnieje "klątwa prawicy" powodująca, iż ludzie prawicy nie są w stanie ze sobą współpracować.  Gdy tylko jakieś prawicowe przedsięwzięcie zaczyna być  sukcesem, natychmiast pojawiają się konflikty i podziały.  Tak stało się dziś z TV Republika.  Dziś /31.03./ tuż przed południem w...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:11)
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

 

   Poniżej przedstawiam dwa filmy z użyciem funkcji odejście, której to funkcji w kokpicie samolotu nie trzeba specjalnie aktywować przed startem, wystarczy po prostu wcisnąć odpowiedni przycisk. Funkcja odejście po rosyjsku uchod , w języku angielskim go-around jest używana w lotnictwie w sytuacjach, kiedy piloci...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Szanowni Państwo!

 

Chcę zakomunikować, że w dniu dzisiejszym odchodzę z Nowego Ekranu. Powodów jest wiele. Decyzję podjąłem już dawno temu. Wpis jest dosyć długi ale naprawdę warty przeczytania.

 

Pamiętam jak jakiś czas temu z NE odchodził bloger kokos26. Pisał on, że nie rozumie polityki administracji tej strony,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Blog

Z zapisów rozmowy na "wieży kontrolnej":

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kirker

Po przejściach ostatnich kilku dni jestem zmuszony wycofać się z Niepoprawnych. Zaraz pewnie wszyscy będą zastanawiali się, a dlaczego, co mi się takiego stało?

To, że nikt nie czyta moich wypocin, wcale nie wywołuje mojego wielkiego zdziwienia. Nie mam ambicji bycia opiniotwórczym bloggerem, którego wypowiedzi spędzają sen z powiek...

0
Brak głosów