odejście

Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Jako przyjaciółka  Mariana chciałam poinformować wszystkich czytelników, że dziś rano odszedł...

Prowadzenie bloga dawało mu radość i odskocznię od ciężkiej choroby, wielkiego cierpienia i smutnej rzeczywistości, w jakiej się znalazł. To jedyne, co mu pozostało, dzielić się swoimi myślami, wspomnieniami, czasem fantazjami z innymi.

Chciałam szczególnie podziękować Pani Ewie Fabiszak i Pani Julii...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (27 głosów)
Obrazek użytkownika elig
Sport

  Dzisiaj [6.06.2016] po południu przeczytałam w portalu Niezalezna.pl {TUTAJ}: "Tomasz Zimoch odszedł z Polskiego Radia".  I dalej:

 "„36 a właściwie 38. Lat pracy. To było coś przepięknego. Ale dzisiaj rozwiązałem umowę z Polskim Radiem. Z winy pracodawcy” – napisał na Facebooku Tomasz Zimoch.

 

Zarząd Polskiego Radia w połowie maja zawiesił Tomasza Zimocha w pełnieniu obowiązków...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (11 głosów)
Obrazek użytkownika Uparta
Ogłoszenie

Bezpośrednia informacja z Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie - prokurator, który prowadził śledztwo ws. śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, jest już na emeryturze. Przeszedł w stan spoczynku.

O przyczynach jego odejścia będzie można się dowiedzieć dzisiaj, oglądając program Ryszarda Hołubowicza (Gość Lublin.com.pl) pt. "Zabójstwo ks. Jerzego Popiełuszki - prokurator Andrzej Witkowski", którego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Niewątpliwie istnieje "klątwa prawicy" powodująca, iż ludzie prawicy nie są w stanie ze sobą współpracować.  Gdy tylko jakieś prawicowe przedsięwzięcie zaczyna być  sukcesem, natychmiast pojawiają się konflikty i podziały.  Tak stało się dziś z TV Republika.  Dziś /31.03./ tuż przed południem w Wirtualnemedia.pl  /TUTAJ/ oraz w Niezalezna.pl  /TUTAJ/ pojawiła się wiadomość:  "Prezes...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (11 głosów)
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

 

   Poniżej przedstawiam dwa filmy z użyciem funkcji odejście, której to funkcji w kokpicie samolotu nie trzeba specjalnie aktywować przed startem, wystarczy po prostu wcisnąć odpowiedni przycisk. Funkcja odejście po rosyjsku uchod , w języku angielskim go-around jest używana w lotnictwie w sytuacjach, kiedy piloci nie są pewni bezpiecznego postawienia maszyny na pasie lotniska.  Jak również...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Szanowni Państwo!

 

Chcę zakomunikować, że w dniu dzisiejszym odchodzę z Nowego Ekranu. Powodów jest wiele. Decyzję podjąłem już dawno temu. Wpis jest dosyć długi ale naprawdę warty przeczytania.

 

Pamiętam jak jakiś czas temu z NE odchodził bloger kokos26. Pisał on, że nie rozumie polityki administracji tej strony, że Paweł Pietkun swoim wpisem poszedł o niejeden  most za daleko itd.

 

Kokos: "O...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Blog

Z zapisów rozmowy na "wieży kontrolnej":

------------------------------------
09:41:04 Krasnokutski: Tupolew wyszedł o 27?
09:41:05 operacyjny oficer dyżurny:Tak, o 9:27.
09:41:06 Krasn.: No, to trzeba mu szukać zapasowego, to raz, jeśli jest gotowy, Wnukowo, czy coś tam takiego.
09:41:11 OD: No, Wnukowo, oczywiście.
09:41:12 Krasn.: Kontrolne podejście to on zrobi, nie ma pytań, do swojego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kirker

Po przejściach ostatnich kilku dni jestem zmuszony wycofać się z Niepoprawnych. Zaraz pewnie wszyscy będą zastanawiali się, a dlaczego, co mi się takiego stało?

To, że nikt nie czyta moich wypocin, wcale nie wywołuje mojego wielkiego zdziwienia. Nie mam ambicji bycia opiniotwórczym bloggerem, którego wypowiedzi spędzają sen z powiek politykom. Nie zajmuję się poza tym tzw. bieżączką, tylko...

0
Brak głosów