Treści z tagiem: nonkonformizm

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Już od dłuższego czasu z mieszanymi uczuciami obserwuję pojawiających się w mediach brodaczy. Jak zobaczyłem Pawła Adamowicza, to się uśmiałem, ale Marcinkiewicz, widziany jakiś czas temu u Lisa, już mnie lekko wkurzył.

Nie mam nic przeciwko brodom, ale zdaje mi się, że obserwujemy tu charakterystyczny trend – oto w różnych sferach życia...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Idee

Mówią, że życie jest najlepszym nauczycielem. Doświadczenia życiowe powinny służyć człowiekowi do wyciągania wniosków i wpływać na przyszłe decyzje. Urodziłam się w systemie totalitarnym i wszystkie decyzje o mojej postawie w tym okresie musiałam podejmować.

Najtrudniejsze decyzje o wartościach, moich ideałach opierałam na nauce...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wojcicki
Kultura

Dopada mnie stan ostrego przygnębienia, kiedy na jakichś telewizyjnych śniadankach wśród zebranych przy stole gości widzę Zbigniewa Hołdysa.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Idee

     W “Potędze Nieistniejącego Salonu” opisałem problemy tyczące pisania przeze mnie pracy magisterskiej. Tekst ten ukazał się w różnych miejscach w internecie. Od tamtej pory kilku Czytelników wyraziło chęć zapoznania się z treścią mojej “magisterki”. Podobne prośby otrzymywałem już wcześniej, więc po zaciętych bojach z moim drugim “ja”...

0
Brak głosów