Treści z tagiem: małpy

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

To nie żart, małpy naprawdę myślą. Rozwiązują rozmaite problemy, które podsuwają im badacze, a to świadczy o racjonalnym myśleniu. Ciekawe jest, kto myśli bardziej samodzielnie, człowiek czy szympans. Być może przesadziłem, ze względu na zwięzłość, z tytułem, adresując pytanie do konkretnych w końcu forumowiczów, a wiadomo, że w konkretnych,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Odetchnąłem z ulgą, że pszczoła nie ma nic wspólnego z małpą! Ja też!

Ale dużo gorzej jest jak widzę z nadwiślańskimi feministkami pokroju Środa ( de domo Ciupak), Graff ( de domo dziecko resortowe) tudzież innymi im chowu podobnego.

Co rusz te oddarwinistki swym postępowaniem zaprzeczają ... ewolucji!
Biedny darwin! i...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

nBrukselskie małpiszony objadały się bananami o kształcie i wymiarze niezgodnym z zaleceniem KE!
To oczywiście nie jedyna niekonsekwencja tego żałosnego zadowolonego z siebie towarzystwa wzajemnego samozadowolenia.

Tak więc nie bardzo było wiadomo o co chodziło tym celebrantom obnoszącym się z bananami!
Miazgę we łbach to oni...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Palma i małpy w centrum Warszawy. Zaiste! Jakże celny był ten haepening demonstrujących, protestujących związkowców na Pl. de Gaulle,a.
Ten żartobliwy, prześmiewczy epizod z czterech gniewnych dni jakże dobitnie ukazał naturę tak rządzącej Polską koalicji nierobów jak też jej najwierniejszej kopii-władz stolicy.

Małpy i palma....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Żelazna Dama. Margaret Thather. 11 lat dumnego Albionu. A salonowy okrągłostołowy szkodnik-lata dewastacji.
Po niemrawych wigowych popłuczkach nastała premier z krwi i kości.
Jej reformy, aczkolwiek dotkliwe i znienawidzone nie tylko przez rozbuchanych działaczy zlaboryzowanych działaczy wyprowadziły Wlk Brytanię z dołka.
Ale...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius
Idee

Wklejam tu mój najnowszy kawałek, choć już od dość dawna tego nie robię (ew. chętnych zapraszam wprost do siebie na http://triarius.pl czyli http://bez-owijania.blogspot.com), ponieważ są w nim także pewne KONKRETY, jak to: ogłoszenia drobne oraz propozycja pewnej ściepy, które chciałbym szerzej rozpropagować.

Nie jest to jednak tekst...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

...Ze wszystkich widowisk ludzie najbardziej lubią teatr i cyrk. Bo to są najwierniejsze zwierciadła ich życia, złożonego z udawania, zręczności i błazeństw… - Aleksander Świętochowski.

Jako dziecię bywałem w Cyrku, właściwie cyrkach. Były to dla nich lata prosperity. Wobec ubogiej oferty telewizji i kin takie „...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius
Blog

Młyny wolnego rynku mielą powoli, ale nieustępliwie, co widać choćby po sportowych kanałach w telewizji kablowej. Skoro właściciele tych kanałów nie mogą napluć w gębę każdemu kibicowi indywidualnie, to chociaż serwują mu tyle futbolu do lat 17 i futbolu babskiego, ile zdołają. Fakt, że na tle przedwczorajszej "bokserskiej walki stulecia", te...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog
 

 

Z polityką jest podobnie jak z wieżą kontroli lotów pod Smoleńskiem. Nie ma znaczenia jaką małpę tam umieścimy. Goryl? Pawian? Szympans? Każdy małpiszon jakoś sobie poradzi, bo jego zadaniem jest jedynie nieskomplikowane małpowanie. Odgrywa swoją rolę nie mając wpływu na fabułę sztuki.

Prawie wzruszył mnie jeden z obywateli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius
Blog

I ludzienie, przodkowie nasi, jakby nie było, tak sobie to zbieractwo uprawiali przez ponad dwa miliony lat. Co najmniej tyle, a raczej o wiele dłużej, skoro nasz najbliższy krewniak - słodki i wegeteriański rzekomo szympans - robi dokładnie to samo. Szympanse bardzo lubią mięso i bardzo lubią polować. Na przykład na młode małpki innych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Iwona Jarecka
Humor i satyra

Małpy skaczą niedościgle,
Małpy robią małpie figle.
- Niech pan spojrzy na pawiana,
Co za małpa, proszę pana.
J. Brzechwa

- Zmykajcie stąd – syknęła sfora pawianów, do siedzących na sąsiadującym drzewie Szympansów – to nasz teren i już go wam nie oddamy – i wystawiły swoje czerwone zady pokrzykując radośnie.

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Gospodarka

Oto wpis przegranego człowieka. Trochę ponad miesiąc temu zacząłem na serio inwestować na GPW. Na serio, czyli prawdziwymi pieniędzmi, których studentowi zawsze brakuje. Więc stresuję się co nieco.

Przez ten miesiąc zarobiłem 3,1%. Mogło być przecież gorzej, przede wszystkim mogło być na minusie. Poza tym dopiero zaczynam i takie tam...

0
Brak głosów