Treści z tagiem: dziura budżetowa

Obrazek użytkownika elig
Gospodarka

  Po drodze była jeszcze "dziura Rostowskiego".  Bloger UPARTY twierdzi, iż to cały czas ta sama dziura.  W Salonie24 Mercator napisał wczoraj [9.09.2015]:

  "A projekt budżetu 2016 przeszedł niezauważony

I o to chyba chodzi w POPISowym jazgocie na temat imigracji. Zająć czymś ciemny lud żeby się nie pytał gdzie kasa...

3.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:11)
Obrazek użytkownika elig
Gospodarka

Przejrzałam dziś relację ze spotkania Klubu Ronina z 22 lipca. Rafał Ziemkiewicz, Cezary Gmyz i Samuel Pereira rozmawiali m.in. o ujawnionym w dniu 16.07.2013 załamaniu się dochodów budżetu i konieczności jego nowelizacji. Cezary Gmyz powiedział / http://www.blogpress.pl/node/1... /:

"„Dziura Bauca, przy tym co pokazał minister...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Jacek Żalek (PO) wstrzymał się od głosu w sprawie nowelizacji ustawy o finansach publicznych. Klub PO zapowiada kary za powtórne złamanie dyscypliny partyjnej, odroczono je jednak do sierpnia, po wyborach szefa partii.

Żalek mówił, że wsłuchiwał się w argumenty, ale nie padły takie, które wpłynęłyby na zmianę jego stanowiska.

-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Minister Rostowski nie pozwala nam o sobie zapomnieć. Ostatnio na antenie TVN-24 powiedział uszczypliwie, że chętnie zgłosi się do prezesa Kaczyńskiego, by mu udzielić korepetycji z ekonomii.
Złośliwie, prowokacyjnie i bez sensu, ale nie ordynarnie - czyli tak, jak przystało na „magistra” starej, ekskluzywnej, angielskiej szkoły z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

Ile wynosi dziura w polskim budżecie za rok 2013? Ponoć 24 mld. Tak ujawnił na konferencji min. Vincent - Rostowski. Na ile są to realne cyfry?
Zauważmy, że 24 mld + 5 mld z NBP to w blisko 30 mld czyli ok 10% budżetu państwa.
1/6 dziury (5 mld) to dodruk z NBP celem zwiększenia inflacji
Z pozostałości 1/3 (8 mld) to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Słusznie Miller upatruje w nagłym ataku na siebie realizacji określonego planu politycznego Palikota i pokazuje, że przecież Palikot i "Gazeta Wyborcza" oszczędziły Kwaśniewskiego, chociaż ten powinien co najmniej solidarnie odpowiadać za więzienia CIA, Irak i Afganistan. Ale to tylko część tej gry. Miller się odgryza, odwraca zarzuty przeciwko...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Błąd w systemie
Gospodarka

„Politycy mają skłonność do myślenia o następnych wyborach, a nie o następnym pokoleniu” mawiał Ronald Reagan. To twierdzenie być może prawdziwe w realiach amerykańskiego imperializmu, jest absolutnie fałszywe na gruncie polskiej demokracji. Stąpający twardo po ziemi rząd PO-PSL, dokłada wszelkich starań aby, następne pokolenie, (i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika eska
Kraj

Straszne, porażające, wstrętne i ohydne!!! Ach co, ach co, dziateczki?

Ano ten potwór, ten dziad, ta zaraza, leninowski doktorek  - olał naszego Tusia! Nasze słoneczko, naszą gwiazdę, naszą nadzieję!

Tusio nasz kochany zaprosił do debaty (ach, to piękne słowo >DEBATA...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Gospodarka

Już wkrótce każdy Polak wyda miesięcznie nawet kilkadziesiąt złotych więcej. Wszystko za sprawą drastycznego wzrostu cen plastikowych opakowań, w które są dziś pakowane popularne produkty.
Ceny większości towarów pójdą ostro w górę.

Eksperci szacują, że ceny takich towarów, jak np. woda mineralna, napoje, jogurty, masło czy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Gospodarka

Od wczoraj trwa idiotyczny medialny festiwal kpin z Kaczyńskiego, jego zakupów, niemal częstochowskiej obrony "obrażonych" klientów Biedronki i roztrząsania wypowiedzi Małysza pod adresem JK i pochówku ś.p.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Faktem jest, ze Małysz wystrzelił ni to z gruchy ni z pietruchy, bo nikt go o to konkretnie nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika MagdaF.
Kraj

Pilni uczniowie Russella czy zwolennicy teorii względności Farouki wiedzą, że pojęcie równoczesności, wobec istniejących zjawisk relatywistycznych i nierelatywistycznych, zostało skompromitowane i nie ma co czekać na zapowiadaną iluminację, a Einstein to naiwny realista, wierzący w możliwość poznania obiektywnej rzeczywistości. W kraju...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

„Nawet w gronie zupełnych miernot wyróżniał się swoją jeszcze większą miernością i każdy, kto się z nim zetknął, pozostawał pod wrażeniem jego nieprzeciętnej przeciętności” - to fragment opisu jednego z katatonicznie niezdarnych bohaterów kultowej powieści Josepha Hellera pt. „Paragraf 22”. Majorowi Majorowi poświęcono w owej książce cały...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Gospodarka

Dzisiaj (25-06-2009) o godzinie 8:15 w TVP3 poseł Waldy Dzikowski powiedział: "sytuacja gospodarcza jest tak nieprzewidywalna, że nie wiadomo, co się wydarzy za 24 godziny"

W dniu wczorajszym poseł Chlebowski w TVN mówił o dziurze w budżecie na poziomie 47-50 mld. Minister Rostowski mówi o 18-20 mld.
Premier Tusk w swojej wypowiedzi...

0
Brak głosów