Bronek Komorowski - prezentacja kandydata

Obrazek użytkownika Kuki
Inne

http://www.bronekkomorowski.republika.pl/

Szanowni Wyborcy,
Platformiacy, zbrojni w nową jakość, czyli pokorę pozorną, lansują Komorowskiego jak mogą i wystawiają jego czerstwą twarz gdzie mogą, rzecz jasna na widok publiczny. Zabiegi te porównać można tylko do superlansu Włodzimierza Lenina, ale ten był atrakcyjniejszy bo posiadał życie wewnętrzne (czego B. Komorowskiemu brak) - czyli syfilis. W ogóle Pan Marszałek jest osobą ze wszech miar atrakcyjną, niczym atrakcyjne są bijące inteligencją wypowiedzi Lecha Wałęsy. Atrakcyjna jest również żona Pana Komorowskiego, a jej pokaźne rozmiary stanowią żywy dowód na dobrobyt w kraju rządzonym przez partię, której kandydatem jest Pan Marszałek.
Warto zatem poznać nieco sylwetkę marszałka oraz przyszłej pierwszej damy, (powyżej na zdjęciu B. Komorowski ze swoim waleniem) do czego poprzez zamieszczoną fotografię zachęcam. Czytajcie, studiujcie i nabierajcie przekonania na jak straszną postać patrzycie.

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

nie powinniśmy schodzić do poziomu Palikota czy Stefana N. Albo jest to wrzutka paltformersów , na którą potem będą się powoływać wskazując na chamstwo przeciwników Komorowskiego. Tak czy owak - uważam , zę stronka jest poniżej poziomu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#405893

do poziomu tych panów jeszcze bardzo daleko.

jak to jest? hrabiom III RP przystoi, a "bydłu" już nie?
ejże... ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#405895