Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Verita
13 godzin temu Nie rozumiem niektórych Polaków i katolików Jjj i Rebeliantko, do Was kieruję te pytania. Jak można dyskutować i wdzięczyć się, dziękować za uznanie Leszkowi-zwolennikowi aborcji? Jak można mówić Huskiemu-sataniście, najgorszemu szkodnikowi Polski na tym portalu, że był w porządku względem ciebie ,Jjj? Jaki jest sens dyskusji z takimi osobnikami? Z szatanem i jego wysłannikami się nie dialoguje. Ten błąd zrobiła Ewa w raju...skutki są znane. Powodem klęski dotykającej Zachód ... i Polskę jest analfabetyzm religijny. Dyskutujecie z ignorantami, którzy nie potrafią się określić, którzy poszukując swojej tożsamości chcą się za wszelką cenę uniezależnić od Pana Boga lub być tolerancyjnymi...jak szef tego portalu. Odcinanie korzeni - to najlepszy sposób by uśmiercić drzewo. To samo dzieje się z Polakami, z partiami, z polskimi rodzinami, ojcami i innymi "autorytetami". Wszelka tolerancja to nic innego jak poniechanie wszelkiego domagania się prawdy.
2
Antypolonizm na NP i w PiS-ie
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Verita
1 dzień temu Tylko idioci albo zwierzęta podziwiają zbrodniarza ! Coś co jest odmianą wirusa zwykłej grypy daje uzasadnione podstawy do zniszczenia życia miliardom ludzi i pozbawienia ich źródeł dochodu, musi być nazwane po imieniu: to jest akt zaplanowanego ludobójstwa. Lekarze powinni uznać, że zostali wprowadzeni w błąd co do natury tej tak zwanej pandemii i odmówić uczestniczenia w dalszym szerzeniu kłamstwa. Powinni utworzyć swoje własne nieformalne komisje, w których dzieliliby się wiedzą i pomagali potrzebującym przy użyciu najlepszych znanych praktyk i zdrowego rozsądku. Wielu z nich ryzykuje złamaniem przysięgo Hipokratesa poprzez posłuszne stosowanie się do dyrektyw, które są sprzeczne z logiką i racjonalnym myśleniem. Prawnicy powinni umożliwić wszystkim, którzy zachowali ludzki osąd, wniesienie podań do rozpatrzenia przez najwyższe organy sądownicze w poszczególnych krajach, wszystkich powziętych radykalnych środków, tak aby doprowadzić do wyroków uniemożliwiających zmiany konstytucji i innych aktów prawnych wprowadzonych na szybko, bez należytej debaty ani możliwości przedstawienia argumentów na rzecz tych, którzy są atakowani i bronią swoich praw. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=28259&Itemid=47
4
Minister Szumowski, to wzór do naśladowania.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Verita
3 dni temu Czy Paraklet działa...? Zesłanie Ducha św. jest przyjściem Boga do ludzi, tylko dla tych, którzy go potrzebują i pragną, którzy z utęsknieniem czekają na dary Ducha św. Aby być zdolnym do przyjęcia darów Ducha św. trzeba oczyścić swoje wnętrze, które jest zagracone, jak mieszkanie, różnymi grzechami, lękami, obciążeniami,chciwością spraw ziemskich. Zacznij pragnąć Boga...wtedy sprawy ziemskie utracą swoją dominującą rolę. I dlatego, mimo że JPII wołał i wołał , „z całej gŁębi tego tysiąclecia, w przeddzień święta zesłania Ducha św.”... nic się nie zmieniło. Polski rząd w kilkanaście tygodni zrujnował olbrzymią liczbę rodzin, zniszczył firmy, zmarnował pieniądze, otwierał i zamykał lasy, gonili rowerzystów, nakładali kary, cudowali i wymyślali. W tym czasie liczba chorych cały czas rosła i rosła. W pewnym momencie zaczęli się z tych ograniczeń wycofywać, liczba chorych dalej rosła. Co będzie dalej? Nikt nie wie". https://prawy.pl/108736-mentzen-o-obostrzeniach-w-kilkanascie-tygodni-zrujnowali-olbrzymia-liczbe-rodzin/
4
Dziś Święto Zesłania Ducha Świętego. Paraklet działa online
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Verita
4 dni temu Michael- zniewolony umysł ? Zrównanie obu antypolskich partii nastąpiło nie za sprawą felietonu ale na skutek „dobrych zmian” obu ugrupowań. To fakt dokonany. Czy szanowny michael utracił kontakt z rzeczywisztością i tego nie dostrzega? Wyelimonowanie obu tych partii może wreszcie da szansę nieskompromitowanm ,nieskorumpowanym i okrągłowostołowym srebrnym co nie ukradną Polski...i pozwolą rządzić uczciwym Polakom. Mam nadzieję, że jeszcze paru się znajdzie. To wystarczy. Murawiowów i innych wieszateli zostaw sobie dla tych z PiSu co zaniedbali reformy sądownictwa , przez co zapewnili bezkarność łotrom. Pan wawel24 właśnie wyjątkowo rzetelnie przedstawił sytuację w Polsce. Chyba nie masz wątpliwości,że zarówno jedna jak i druga partia nie przestrzegają moralności katolickiej, czemu dałam wyraz w poprzednim komentarzu. Tym samym są partiami antypolskimi.
3
Zamach stanu, czy dwa izotopy prywaty?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Verita
4 dni temu Paranoiczne państwo, diagnoza poprawna Zamach stanu to imię dzisiejszej klasy politycznej pretendującej do miana i stanowiska państwowej elity. I to jest sedno tragedii Polski w jej epoce pookrągłostołowej eunuchokracji. A przyczyny tej tragedii? Kiedy Bóg chciał stworzyć rybę, przemówił do morza. Kiedy Bóg chciał stworzyć drzewa przemówił do ziemi, ale - kiedy chciał stworzyć człowieka przemówił do samego Siebie „ Uczyńmy człowieka na nasz obraz i podobieństwo” Jeśli wyjmiesz rybę z wody traci życie, a kiedy wyrwiesz drzewo z ziemi ono również przestaje żyć. Tak samo kiedy człowiek jest odłączony od Boga – umiera. Bóg jest naszym środowiskiem naturalnym. Zostaliśmy stworzeni, by żyć w Jego obecności. Musimy być z Nim połączeni, bo tylko w Nim istnieje życie. Pamiętajmy, że Bóg bez człowieka jest zawsze Bogiem, ale człowiek bez Boga jest niczym. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27593&Itemid=46
2
Zamach stanu, czy dwa izotopy prywaty?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Verita
5 dni temu Leszek MORDERCA i OSZCZERCA ! Nie potrzebuję fraternizowania...nie podaję ręki osobnikom, którzy propaguję aborcję ! Nie jestem wrogiem Polski, dobrze o tym wiesz, próbujesz zakrzyczeć swoje sumienie wobec mordowania niewinnych dzieci, bo nazwałam cię Herodem. Jestem wrogiem mitu o Piłsudskim, który, twoim zdaniem, zbudował państwo z niczego??? Tysiąc lat historii Polski to jest nic? Stad się bierze siła państwa ...a nie z podrygów tego samozwańczego heretyka, co zaparł się wiary i uciekł z pola bitwy. Tchórz ! Agent! Żydzi przyznali Piłsudskienu honorowe obywatelstwo Izraela, obdarowali go działką ziemi, jeden z kibuców nazwali jego imieniem, utworzyli muzeum Piłsudskiego i zawsze okazują mu cześć, a znając ich wrodzoną pogardę do gojów, to już samo mówi za siebie.
-2
Kto dziękuje wirusowi? The Gates of Delirium
Obrazek użytkownika Leszek1
Obrazek użytkownika Verita
6 dni temu Dobry tekst???? Co w nim dobrego? Bełkot nad bełkoty i bełkotem pogania...gdyby punktować...tak jak się punktuje hieną lub gnidą roku...to ten tekst powinien zająć pierwsze miejsce. A nie mówiłam, że gawrion nie wie co to znaczy dobro ? Stąd większość problemów na NP? A może już obaj "geniusze" rozmawiają językiem sztucznej inteligencji...w rodzaju Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion? A może to już tak długo oczekiwany antychryst, którego czasy się zbliżają? Aborcję się na Niepoprawnych popiera, korupcję propaguje, handlarzy viagrą - promuje, przemoc wobec kobiet toleruje i wysoko punktuje, świętości nie szanuje, patriotyzm ironizuje... O tempora, o mores!
1
Kto dziękuje wirusowi? The Gates of Delirium
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu Jjj, przeraża poziom tego portalu Dożyliśmy czasów ,że niewygodne jest mówienie prawdy, czasami prawda jest przestępstwem. A bez prawdy nie ma wolności. Każda niewola ma swoje źródło w zakłamaniu. Wysoka punktacja prowokatorów i minusowanie prawdy wpisuje w ten system zniewolenia. W rządzie dobra zmiana a tu niepoprawność...co jest większym zakłamaniem? Dlatego strach opanował Polaków, to on decyduje co i kiedy można powiedzieć. W czasach okupacji i zaborów strach nie decydował...co nam wolno a co nie. Strach niszczy osobowość, degraduje człowieka do bezrozumnego zwierzęcia...z kagańcem na twarzy czy na pysku. Tak szerzą się różne choroby psychiczne...to co HD wyprawia....to obsesja granicząca z szaleństwem....że też gawrion się nie wstydzi pozwalać na coś takiego- Stalking może doprowadzić do samobójstwa. Co za czasy !
6
Jjj patriotą… był
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu Są dwa grzechy przeciwko Duchowi św.... ...mówi św. Augustyn : rozpacz i złudne nadzieje. Poziom demoralizacji Polaków jest tak wielki, że trudno to nazwać życiem. To wegetacja, wyścig szczurów, zakłamanie i jeszcze wiele, wiele innych oszustw i zbrodni.
2
I ZATĘSKNISZ ZA WOLNĄ POLSKĄ....
Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu Świat akademicki kształci elity... ...jest zwornikiem wiedzy, kultury i sztuki. Dlatego mamy to co mamy. Jaka sztuka - taka zatoka. https://www.youtube.com/watch?v=MRgo1phznHk&list=PLbisLMVE0UkalnLQvy0r-q0ixMNjYrBBU&index=14&t=0s
1
Nic się nie stało ? Nic się nie staje?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony