Czy jesteś za utrzymaniem stanu wyjątkowego na wschodniej granicy?

Zakładki podstawowe

Obrazek użytkownika Gawrion

Czy i jak bardzo jesteśmy podzieleni w tej kwestii?

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Kto z Was oglądał debatę sejmową poprzedzającą głosowanie nad przedłużeniem stanu wyjątkowego?

Wystąpienia KO i Lewicy były żenujące... Zastanawiam się kto ich wybrał? Niesamowita menażeria - zbieranina pożytecznych idiotów, durni, pajaców...

Przyzwoicie zachowała się Konfederacja.

Vote up!
31
Vote down!
-6

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1632102

Nie ubierajmy w delikatne słowa. To wściekła jak po wściekliźnie, pusta i głodna na władzę dzicz. Najbardziej odrażające jakie dotychczas oglądałem. Niech się zachwycają takim zachowaniem, wyborcy tego stada. 

Rządzący róbcie swoje. Pamiętam komunę, ale żeby tak nawoływała publicznie do takiej nienawiści, głupio oskarżała, znieważała, tego nie było.

Takie rządy czekają nas, jak zachowanie tego zdziczałego stada. Tego chcą Polacy?

Vote up!
9
Vote down!
-7

Kolejorz

#1632247

Jestem za ludzie, którzy nienawidzą Polski, V kolumna polskojęzyczna, bardzo nienawidzą Polski i Polaków - zrobią wszystko, zby zrobić z kraju burdel sprowadzając paskudnych ludzi z całego świata.

Tymczasem nasi przodkowie walczyli o Polske nie dla islamistów, ale dla Polaków. 

No, ale przodkowie zdrajców Polski walczyło całymi pokoleniami przeciwko Polsce, więc działanie tych śmieci nie powinno dziwić. 

Vote up!
31
Vote down!
-7

Romuald Kałwa

#1632105

tylko chcą ich wykorzystać do destabilizacji Polski i mieć oręż do atakowania Rządu - teraz że ich nie wpuszcza a jak wjadą to że ich wpuścili do Polski.

Niemal że wszyscy zdrajcy w Sejmie  to żydo-bolszewicy lub ich bękarty nienawidzący Polski i  Polskiego Kościoła Katolickiego. Ta zboczona żydówka Lempart która żyje z kobietą i dwoma psami z którymi podejrzewam uprawia zoofilię krzyczała: "dym w kościołach" !!!

Piszę dlatego abyście sobie wszyscy uświadomili z jakim groźnymi i wykolejonymi k****mi mamy do czynienia. Oni nie mieli by takiej siły oddziaływania gdyby nie wspierali ich ruscy i niemcy.

Jeśli Polski Rząd natychmiast nie ujawni zamachowców i przebiegu zdarzeń tej zaplanowanej  katastrofy Tupolewa to wkrótce może być na to  za późno. Jeśli to ujawnimy i wybuchnie wojna to wszyscy na świecie odczytają to właściwie. Jeśli ta kolejność się zmieni i nastąpi atak na Polskę i wtedy to ujawnimy to powiedzą że to nasza prowokacja i propaganda a po zakończeniu wojny nie będzie to już miało żadnego znaczenia jak to było naprawdę.

Widzicie jak ujawnienie prawdy ma znaczenie w życiu i z tego najbardziej się boję nie wroga tylko  rządowych tchórzy którzy nieopatrznie zrobią dziejowy błąd który pochłonie nas na stulecia.

Świat już teraz trzeba przygotować do wydarzeń a nie po faktach znowu  z  "ręką w nocniku".

Vote up!
23
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1632109

Czy ktoś jeszcze pamięta bestialsko zabitego w Niemczech polskiego kierowcę, który walczył z terrorystą w kabinie swego pojazdu?

On też miał dzieci.

Vote up!
33
Vote down!
-6
#1632107

Leżąca krzyżem w kościele i modlącą się o życie dzieci emigrantów Jachire lub Piekarską najbardziej chciałbym zobaczyć

Vote up!
20
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1632110

Od początku podpowiadałam Premierowi takie rozwiązanie na polsko-białoruskiej granicy.

Vote up!
16
Vote down!
-2
#1632112

- ale strategia działania  podpowiada mi że to się powinno inaczej odbyć.

Polska powinna  na forum PE  oficjalnie zapytać Niemcy - czy mamy ich przepuścić i czy  chcą przyjąć imigrantów bo taki deklarują cel swojej podróży ? - to powinno było nastąpić przed wyborami w Niemczech.

Nie wiem co  nasi Posłowie w PE  jedzą za 40 tys. złotych na miesiąc wypłaty ale wiem że to im na mózg źle działa bo są ociężali umysłowo.

Jak się Wam wydaje - co by odpowiedzieli Niemcy ?

- tak czy siak niech Parlament Europejski słucha głosu prawdy a nie żydo-faszystowskich, prowokacyjnych sztuczek. 

W czasach "silnej wichury"  trzeba być jak rózga a nie drzewo które wiatr wyrwie i powali z korzeniami. Rózga od wiatru się nie złamie - co najwyżej mocno ugnie i odda przyjętą siłę w pysk temu co na nią dmucha. 

Vote up!
13
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1632114

"Polska powinna  na forum PE  oficjalnie zapytać Niemcy - czy mamy ich przepuścić i czy  chcą przyjąć imigrantów bo taki deklarują cel swojej podróży ? - to powinno było nastąpić przed wyborami w Niemczech." Można też zapytac (chyba tak zrobili kiedyś Czesi) czy ich (uchodźców) zatrzymywanie siłą w Polsce jest humanitarne. To, oczywiście teoria i propaganda, bo unijne prawo stanowi, że uchodźcy pozostać mają w pierwszym kraju do którego dotarli. Czyli w Polsce.

Vote up!
12
Vote down!
-6
#1632115

Dlaczego stan wojenny???

To co nie ma jasnych przepisów co ma robić straż graniczna w przypadku naruszenia granicy??

Dla mnie jest proste.Jak ktoś włazi mi do chałupy na siłę a ja go nie zaprasiłem,to serią po łbie i po problemie.

To żeby bronić się przed łobuzami terorystami potrzebny stan wojenny??

1 raz bym ostrzegł że jak przelezie będę strzelał.Przelazł seria.I koniec problemu.

O ile jest tak że mogą dopiero strzelać jak jest stan wojenny.To niech jest i wystrzelają ich jak kaczki.Ok jestem wtedy za.

Spróbowali by przejść gdzie OMON pilnuje.Bez stanu wojennego by ich rozwalili.Ot i taka to historia.

Vote up!
12
Vote down!
-4

Mateo

#1632129

Chodzi o zablokowanie prowokacji antypolskich mediów i V kolumny. I to działa!

Vote up!
9
Vote down!
-6

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1632147

Uwazam ze polska powinna od pierwszych chwil zadymy z tymi zboczencami wprowadzic stan wyjatkowy i poprosic o personalna akceptacje tego faktu dewianta Timermansa.Lepszy bylby stan wyjatkowy bo wtedy mozna strzelac do dziczy bez uprzedzenia ale to wymaga wiekszej odwagi o politykow i nie moze byc taka lopozycja jak jest obecnie.Chyba ze wszyscy by latali po granicy z reklamowkami,to wtedy problem by rozwiazal kalasznikow albo jakis inny szbkostrzelny kontroler ruchu na terenie niedostepnym dla nikogo.

Vote up!
16
Vote down!
-5

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1632131

Jestem i już

nocne pozdrowienia

Vote up!
12
Vote down!
-2

gość z drogi

#1632158

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Patko został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie wierzę w jakiekolwiek dobre intencje polskojęzycznych nadzorców Narodu polskiego, niezależnie z jakiego są ugrupowania!

Vote up!
6
Vote down!
-10
#1632235

polskojęzyczna strona

 

czyżby światłem z neona

zamrugała

polskojęzyczna strona?

Vote up!
7
Vote down!
-5

jan patmo

#1632236

To co się dzieje na naszej granicy z Białorusią rządzoną przez klikę Łukaszenki absolutnie wymaga zdecydowanych, wyjątkowych zarządzeń naszej Ojczyzny. I tak trzymać! Pozdrawiam Gawrionie STRocch

Vote up!
6
Vote down!
-3

Sławomir Tomasz Roch

#1632324

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1632363

przez knot kaganka

 

gdzież ona przepadła

w dziurze jakiej przepastnej

pod korcem się skryła?

przez knot kaganka

blask swojej cnoty

utraciła!

Vote up!
3
Vote down!
-2

jan patmo

#1632366