Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Re: APEL Fundacji "Polska Się Upomni" Krakowskie Arcana w podobnym duchu zorganizowały antykonkurs - dla wydawnictwa licealnej książki do historii z najbardziej zakłamaną treścią i konkurs - na znalazce najciekawszego zakłamania z obecnie używanych podręczników. W to też warto się włączyć, szczególnie, że nagrody są fajne. http://www.portal.arcana.pl/antykonkurs,1171.html
0
APEL Fundacji "Polska Się Upomni"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Re: Re: Raduj się Polsko! Raduj się królewski Krakowie.8 maja św Co boskie zostawmy Bogu a co cesarskie Cesarzowi
0
Raduj się Polsko! Raduj się królewski Krakowie.8 maja św. Stanisława ze Szczepanowa głównego Polski patrona.
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Budyń Kisiel jest fascynujący. Np. stwierdził pod koniec komuny, że w Polsce kapitalizmu nie będzie, bo w gruncie rzeczy nikt w naszym kraju tego kapitalizmu nie chce, a wręcz się go boi - potwierdziło się. Diagnoza kondycji nowego pokolenia trafna. Ruszą się jedynie wtedy, gdy im w garnku zacznie łyżka o dno stukać lub ktoś poważy się obciąć socjal.
0
O powtarzalności
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu PJN Moim zdaniem ta strategia polega na przyssaniu się do bardziej liberalnej części wyborców PO zawiedzionych brakiem obiecanych reform. Deklaracji Kluzik-Rostkowskiej nie traktowałbym inaczej niż politycznego rozgrywania elektoratu, który może zrezygnować ze zużytego PO na rzecz nowego, świeżego, cool&trendy PJoNka. Pamiętajmy, że im wystarczy 10 % do zadowolenia ambicji. To że strategia partii nie jest łatwa do odczytania przez przeciętnego Kowalskiego przemawia na korzyść tej strategii.
0
PJN – strategia środkowego palca
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Re: Autor Myślę, nad czymś większym dlatego teraz moje notki całkowicie odejdą od bieżączki i tego czym świetnie zajmują się inni komentatorzy w sieci.
0
Uderzenie w schemat
Obrazek użytkownika Jinks
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Re: Pozorny wybór Wszystko pięknie i ładnie ale w 3 i 9 akapicie sam psychologizujesz. Nawet jeśli przypuszczenia na temat tego kto był gotów poczekać na przylot Kaczyńskiego, albo co widział Wiśniewski, a co mu się wydawało znajdą kiedyś potwierdzenie, to są tym samym co krytykujesz w argumentacji Rosjan.
0
Pozorny wybór
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu jandop W ogóle idea Narodu jest egalitarna, a sam Norwid przedstawicielem nurtu romantycznego zrodzonego z rewolucji. Nie mógł pisać inaczej. Dla mnie istotne jest to, że nad opisywanym przez Norwida narodem (lub na jego czele), zawsze stała elita, która lepiej, lub gorzej wskazywała merytorycznie ważne sprawy. Teraz tego nie ma a ten tekst jest próbą zdefiniowania nowych elit i wyegzekwowania ich obowiązków.
0
Nowomowa - wróg debaty o Polsce
Obrazek użytkownika bu-dzin
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Maciej61 We wsi bedzie ruch jak tylko ktokolwiek ośmieli się targnąć na święte socjalistyczne przywileje i regulacje. Prawica też może mieć własną Krytykę Polityczną, ale nie umie jej stworzyć. Dlaczego? P.S.: Możliwe, że w Krakowie powstanie coś takiego jak Nowy Wspaniały Świat w WWA - kibicuję tej inicjatywie od zalążka.
0
Nowomowa - wróg debaty o Polsce
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu @Chris niepoprawny No chyba, że nie ma innego wyjścia. Ale i do tego potrzebne są solidne fundamenty zdrowego społeczeństwa.
0
Nowomowa - wróg debaty o Polsce
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Re: Jaku Dziękuję bardzo za zaproszenie, ale ze względów służbowych, które sprawiają m.in. że teraz jestem członkiem redakcji Niepoprawnych jedynie tytularnie i chyba z sentymentu, nie jestem w stanie rozszerzać swojej pisaniny w sieci na dalsze obszary niż tutaj i Salon. Niemniej jednak kibicuje Wam szczerze, bo pomimo głębokiego pęknięcia pomiędzy Waszą linią a moimi poglądami jesteśmy po tej samej stronie a im więcej naszych inicjatyw, tym lepiej.
0
Śmierć cywilizacji w cieniu Tańca z Gwiazdami
Obrazek użytkownika nieliniowy

Strony