Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zz113
4 lata temu Oby się nie spełniło. "- Zabijmy ich - seplenił zrozpaczony pan Muhammed podnosząc z betonu swoje dwa zęby. - Zabijmy ich fszystkich! - Jeszcze nie - szeptał uspokajająco inżynier Achmed. - Jeszcze nie teraz..." Bądźmy mądrzy i brońmy się wszystkimi sposobami przed zalewem obcych nam kulturowo nacji.
5
Budujemy meczet, część 3
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zz113
4 lata temu Lewactwo to choroba groźniejsza od cholery. Najbardziej popularną definicją lewaków jest określenie ich jako skrajnej lewicy. Wybierają dowolne hasła z palety lewicowej – np. walka klasowa, homonazizm, feminazizm, multi-kulti, ekofaszyzm i doprowadzają je do skrajności. Służą lewicy jako pożywka ideologiczna oraz bojówkarze, jednak potrafią być kłopotliwi. Lewicowi politycy też są dzisiaj zamożni, mieszkają w luksusowych domach w dobrych dzielnicach i nie lubią, kiedy obszarpańcy w kapturkach podpalają im samochody. http://antysocjal.blog.onet.pl/2010/02/24/lewacy-czyli-sepsa/
3
Środek nasenny przestał działać. Polacy obudzili się.
Obrazek użytkownika Grasja
Obrazek użytkownika zz113
4 lata temu Do tego nie dojdzie. Scenariusz wygranej przez PO: fala imigrantów zalewa Polskę. Kopacz na zlecenie Merkel, zgodnie z zapowiedzią, przyjmuje każdą ilość imigrantów. Gospodarka idzie na dno. Polacy pracują na imigrantów do 65 roku życia. Ciąg dalszy afer i niszczenie reszty polskiego przemysłu, a w szczególności obronnego i chemicznego (Azoty, PKN ORLEN, LOTOS i inne). Po kolejnych 4 latach rządu PO, wyjeżdża za granice kolejne 3 miliony Polaków. Polska tonie w długach, a Niemcy, podobnie jak w Grecji, zaczynają... przejmować długi w naturze - czyli kopalnie miedzi, węgla, gazu i wyżej wymienione zakłady chemiczne. Niemcy przejmują na własność także infrastrukturę, kolejową, porty, lotniska, polską ziemię i Lasy Państwowe. W kolejnych latach trwa wynarodowienie, a rozbiór Polski staje się faktem!  
22
Nocne Polaków rozmowy, czyli… na kogo zagłosują Niepoprawni?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zz113
4 lata temu Bolek i Lolek - poczekamy na Tolę I to jest najtrafniejsza analiza Kukiza. 
3
Paweł Kukiz polskim Godotem ?
Obrazek użytkownika walgor1
Obrazek użytkownika zz113
5 lat temu Co za bełkot. Kurcze ale bełkot.ExPo pisze się całymi zdaniami.
6
Prezes Jarosław Kaczyński w Bydgoszczy
Obrazek użytkownika ExPO
Obrazek użytkownika zz113
5 lat temu Tusk i Bielecki W 2006 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował o obniżeniu stawek podatku dochodowego z 40% na 32% i z 30% na 18%. Te zmiany weszły w życie od 2009 roku. W 2007 roku obniżyli też składkę rentową z 13% na 10%. Te zmiany dały istotny impuls prorozwojowy dla gospodarki - pisze były premier Bielecki i przyjaciel obecnego szefa rządu i pracownik w jego kancelarii. W swojej analizie Bielecki będąc zmuszonym do pochwalenia Jarosława Kaczyńskiego, robi to w przewrotny sposób. Jak twierdzi - sama decyzja obniżki podatków była "błędna z punktu widzenia sztuki ekonomicznej", ale jednak "okazała się bardzo korzystna dla Polski w momencie gwałtownego kryzysu, który miał miejsce na świecie w 2008 roku." Dlaczego? Bo "przyczyniła się do tego, że Polska nie pogrążyła się w recesji"
5
Manifestacja przed willą Tuska w Sopocie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zz113
6 lat temu Bez komentarza      
1
Pomiędzy kapitanem a generałem
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zz113
6 lat temu Czy III Wojna Światowa już się zaczęła?
1
Co widzisz, Horpyno?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zz113
6 lat temu Widziałem Donalda  Tusk jeździ po kraju i wpycha się z filmującymi go kamerami wszędzie tam, gdzie można się choć trochę ogrzać w blasku sukcesu. Ochyda!
8
Syndrom Soczi
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zz113
6 lat temu Szpital za 135 tys. Jolanta Charchuła (46 l.), radna PO z Mysłowic, oraz Kajetan Gornig (40 l.), radny PO z Gliwic, zasiadają w Mysłowickim Konsorcjum Medycznym. Konsorcjum pod koniec roku kupiło szpital w Mysłowicach za 135 tys. zł Ile kosztować może szpital? Mniej niż kawalerka, a dokładnie 135 tys. zł. To nie żart! Za taką kwotę urzędnicy z Mysłowic (woj. śląskie) sprzedali szpital przy ul. Mikołowskiej 1. Nowym właścicielem zostało Mysłowickie Konsorcjum Medyczne. Zasiadają w nim radni z Platformy Obywatelskiej, Jolanta Charchuła (46 l.), radna PO z Mysłowic, oraz Kajetan Gornig (40 l.), radny PO z Gliwic. To już druga placówka medyczna w rękach duetu. Radni PO są w zarządzie przychodni kolejowej w Katowicach.
0
Szpital w promocji
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony