Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika spas
5 lat temu Kanalie nie śpią. Obawiam się, że dzisiaj znowu będziemy świadkami kolejnej ofensywy propagandowej: dzisiaj łajdackie media "poinformowały", że śledczy dopatrzyli się (może dosłyszeli) Gen Błasika w kokpicie PLF101 http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/487257,zmiescisz-sie-smialo-general-blasik-prowadzil-samolot-na-lotnisko-w-smolensku-nowe-nagrania-z-tupolewa.html http://natemat.pl/95795,po-czterech-latach-od-smolenska-ustalono-ze-gen-blasik-byl-trzezwy-rzeczniczka-rzadu-naleza-sie-przeprosiny-ale-nie-z-naszej-str http://www.fakt.pl/polityka/smolensk-nowe-nagranie-z-tupolewa-czy-gen-blasik-naciskal-,artykuly,536537.html   Pożyteczni idioci muszą nadal wierzyć, a tu nowe fakty - raport nienieckiego wywiadu - więc potrzebna wrzuta...  
7
Smoleńsk, zbrodnia nieukarana…do czasu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika spas
5 lat temu Śmieszność Michnika jest mało Śmieszność Michnika jest mało istotna, ponieważ "nasz" autorytet jest nadal bardzo niebezpieczny i ma sporo wyznawców, często fanatycznych. Widać w tym szaleństwie jest metoda.
1
Jak Komuch list do Papieża pisał, czyli, Michnik - obrońca księdza...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu Pytanie - czy jeszcze żyje... Pytanie - czy jeszcze żyje...?
2
XXIX. Z kim rozmawiali piloci Jaka-40/044 po "katastrofie"?
Obrazek użytkownika Jeremi
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu Myślę, że przynajmniej w Myślę, że przynajmniej w cześci (większej) nie są dyletantami. Jeżeli dywersant robi "swoją robotę" udając dyletanta i trwa to latami, to jest fachowcem.
2
Rządowe, bezgraniczne dyletanctwo
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu @Yagon 12, all Myślę, że PO to reprezentacja "polityczna" środowiska Gazety W. a nie Gaz. W. reprezentuje medialnie PO. PO się zużywa - na polu walki zostanie ex PZPR (SLD, lub mutacja), albo Ruch Podtarcia Palikota.
2
Ręka podniesiona na Radosława zostanie obcięta !
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu George Orwell przewidział to George Orwell przewidział to w latach czterdziestych. Totalitaryzm w dzisiejszym zachodnim świecie byłby najbardziej 'totalitarny' ze wszystkich dotychczas znanych. Za sprawą techniki. Polecam również film "Raport Mniejszości" S. Spielberga. Wizja społeczeństwa kontrolowanego całkowicie.
1
Dokąd zmierza świat - część pierwsza: droga zachodnia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu Młodzi wykształceni i z Młodzi wykształceni i z wielkich miast - to taka nazwa wyznawcy Gazety Wyborczej. Nie ma to kompletnie nic wspólnego z wiekiem, poziomem wykształcenia, czy pochodzeniem. To zwykła demagogia dla Leminga. A leming - cóż to jest? To eufemistyczne określenie leninowskiego "pożytecznego idioty". Pozdrowienia.
5
Upadek kontrolowany
Obrazek użytkownika Weteran Polski
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu No tak - trudno upaść, jak No tak - trudno upaść, jak się już leży...
2
Przestrzegam przed hurraoptymizmem, gdy idzie o upadłość konsumencką
Obrazek użytkownika synteticus
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu Co warto zauważyć dzisiejsza Co warto zauważyć dzisiejsza propaganda jest znacznie bardziej skuteczna niż to było w dobie PRLu. Obawiam się jednak, że problem nie jest wyłącznie z kierunku wschodniego. Nasi zachodni sąsiedzi i "sojusznicy" też mają plany w stosunku do nas. Nie przypadkiem wykupili większość mediów w Polsce. Dzisiaj "młodzi wykształceni i z wielkich miast" szlifują swoją empatię na "Niemcach Wypędzonych" nie znając kompletnie losów "Dzieci Zamojszczyzny".
6
Upadek kontrolowany
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika spas
6 lat temu Kaszub...?! Tusk kiedyś się przyznał, że w czasach szczenięctwa " nie dało się ukryć na podwórku", że u niego w domu się mówi po niemiecku. Czytając biografię doczytałem się, że Jozef Tusk był "polskim patriotą". Donald Tusk utrzymuje, że jest Kaszubem. Bywałem w kaszubskich domach - języka niemieckiego jakoś nie słyszałem - mówili po kaszubsku albo po polsku. Polski patriota J. Tusk mówił w domu po niemiecku i to zaraz po wojnie. Myślę sobie, że rodzina Tusków to poprostu Niemcy Gdańscy a gadanie o ich kaszubskości to słabiutka zasłona dymna.
1
I już jest sukces...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony