Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika seaman25
1 rok temu zgoda.... że to nie taka prosta sprawa do ustalenia w 5 minut, generalnie zgadzam się co do założeń i zakresu pytań. Z drugiej strony czy te 100 000 czy 500 000 obywateli kwalifikowanych nie polepszyłoby znacznie jakości władz wszelkich szczebli.Czytam właśnie książkę "Idiotokracja" Janusza Szewczaka i znajduję tam potwierdzenie jak narazie tylko mojego pomysłu. 
0
Obywatel Kwalifikowany? a dlaczego nie?
Obrazek użytkownika Niepoprawny_Realista
Obrazek użytkownika seaman25
2 lata temu Ktokolwiek wie???? Czy ta cała konferencja nie przypomina aby Jałty gdzie losy Polski były rozgrywane bez udziału Polaków? I jeszcze pytanie do wszystkich.Może ktoś wie kto, kiedy i dlaczego wymyślił organizowanie szczytu V4 w Izraelu? Czy to normalne aby obrady rady powiatu np. malborskiego odbywały się w Kłodzku??? 
3
O jeden szczyt za daleko
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika seaman25
6 lat temu @jazgdyni     Oczywiście że nie wiem kto i co przeczytał, tym razem chodzi mi szczególnie o PORÓWNANIE książek podanych wcześniej,i to z bardzo prostej przyczyny. "Malowany ptak" został zdemaskowany a wręcz "rozsmarowany" na płasko "Czarnym ptasiorem".     Nawet jakaś amerykańska stacja TV pofatygowała sie do Polski w celu weryfikacji treści tam zawartych i..... "mit" Kosińskego oraz jego dzieł - podobnych do Idy - upadł i już nigdy sie nie podniósł. My także powinnismy walczyć o wyrzucenie na śmietnik takich "dzieł" jak ida nie bacząc na to że "ktoś" to nagradza. Naprawdę szczerze polecam "Czarnego ptasiora"!   P.S. cyt: "....najbardziej grożą nam Niemcy i Rosja, a w dalszej perspektywie islam i upadająca UE" tu pełna zgoda.   P.S2. genitalia na krzyżu też jest "dziełem artystycznym" w/g niektórych środowisk, które MY powinniśmy zwalczać.
8
Trzy trupy czyli klucz do IDY,filmu obrzydliwego
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika seaman25
6 lat temu @jazgdyni - gnIda i Czarny ptasior   Ne mam zamiaru wchodzić w polemikę typu "o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy".  Polecam JEDYNIE! przeczytać i porównać dwie książki mówiące o TYCH samych czasach, ludziach i okolicznościach. Pierwsza to: "Malowany ptak" J. Kosińskiego (sztuka) a druga to "Czarny ptasior" Jonanny Siedleckiej (2w1 - dokument i sztuka). Umówmy sie że po lekturze obydwu pozycji wypowiesz się publicznie na swioich blogowiskach w kontekście swojej niezłomnej obrony Idy jako dzieła sztuki, wszak nie tylko film jest sztuką.   
8
Trzy trupy czyli klucz do IDY,filmu obrzydliwego
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika seaman25
6 lat temu Kto uaktualna "kalendarz"? Zabrałem już głos tu: http://niepoprawni.pl/blog/seaman25/listpytanie-do-pana-andrzeja-dudy ponad tydzień temu, wysłałem nawet list (zwykłą pocztą) i e-mail  do sztabu wyborczego Pana Andrzeja Dudy i..... NIC!, ani odpowiedzi ani korekty na stronie www.andrzejduda.pl. Czy w sztabie są aż tak "niekumaci" i nie wiedzą jak bardzo jest to ważne aby znać terminy spotkań z WYPRZEDZENIEM!!!  a może to..... "mały sabotaż", wszak była już kiedyś pewna szefowa (pani J.K-R) kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego, która zdradziła i poszła w ministry do przeciwników. Cytuję fragment listu: "Staram się śledzić pański kalendarz spotkań, niestety na stronie WWW.andrzejduda.pl (w zakładce „kalendarz”) są tylko już odbyte spotkania a brak jakiejkolwiek informacji o spotkaniach planowanych, np. na najbliższy tydzień".
3
O harmonogram spotkań wyborczych Andrzeja Dudy w terenie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika seaman25
6 lat temu OK znalazłem adres mailowy. Dzięki!
2
List/Pytanie do Pana Andrzeja Dudy
Obrazek użytkownika ma
Obrazek użytkownika seaman25
7 lat temu Tylko jedno pytanko  Szanuję i zawsze czytam Pana (po fachu, kolegę) wpisy. A zapytać chciałbym tylko o jedno, czy dopuszcza Pan przeogromne "zasługi" agentury wpływu (nie określam jakiej "maści" bo tych jest sporo) w rozbijaniu ruchów/inicjatyw prawicowych i wogóle obywatelskich?    Ciekawa i sensowna analiza tu: http://niezalezna.pl/53890-anatomia-zbrodni-no-opowiem-wam-co-zdarzylo-sie-w-smolensku.   Pozdrawiam - seaman25  
0
Pieprzyć prawicę?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika seaman25
7 lat temu Jeszcze kamyczek do ogródka (a nawet trzy) Kamyczek 1.    Kilkakroć pisałem do GP - na ich adres mailowy - lekko krytyczne uwagi (i komentarze pod tekstami na niezalezna.pl) na kilka tematów. Ostatnio o "zachłystywaniu" się ukraińskim Majdanem i "Naszą relacją" zamieszczaną z minutowym opisem wydarzeń na Ukrainie.      Nie zdarzyło się abym otrzymał choćby zdawkową odpowiedź na e-mail a komentarze..... wpadały chyba do studni bo 1 na 10 pojawiały sie na stronie. Kamyczek 2.     Red. Sakiewicz rozstał sie także z mistrzem pióra Waldemarem Łysiakiem bo.... ma zawsze WŁASNE ZDANIE! które niecałkiem pokrywa się z "linią programowo/cenzorską" GP. Kamyczek 3.  Na wieść o włączeniu do Komitetu Organizacyjnego obchodów Święta Niepodległosci (11 listopada 2012) Pana Kobylańskiego, prezesa USOPAŁ-u red. Sakiewicz "podkulił ogon" i wycofał się z tego gremium, aby nie być kojarzonym z "antysemitą" w/g GazruryWybiórczej oczywiście.           
3
KSIĄDZ TADEUSZ ISAKOWICZ - ZALESKI
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika seaman25
7 lat temu nick - Matka Kurka To swoista przekora pochodząca od: "Ojciec Rydzyk" vs "Matka Kurka", ta "kurka" to nie ptak domowy a gatunek grzyba leśnego. Wyjaśnia to gdzieś sam Piotr Wielgucki vel "Matka Kurka".
-2
Jak Owsiak Kurce piórka przetrzepie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika seaman25
7 lat temu Czyżby??? ....warto lać takie - chyba krokodyle - łzy nad Ukrainą i jej "straszliwym cierpieniem" pod rosyjskim butem. Jeśli dobrze pamiętam to Ukraińcy sami sobie wybrali obecnie rządzącą tam ekipę, nikt im tej ekipy na czołgach nie przywiózł. A pozatym..... Polska jest w Unii Jewropejskiej a przekręty i korupcja buszują jak u siebie w domu, czy Ukraina w Unii to natychmiast dziewictwo odzyska???
0
Ukraina to klucz do wolności Europy.
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony