Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Ciekawe wyrażenie:"... Ciekawe wyrażenie: "... których na szczęście się pozbyłeś...". Zwłaszcza w kontekście dotychczasowych deklaracji.
0
Profesjonalne komunikaty kolegów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Życzenia Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego . " Wszystkim , którzy inicjatywę podtrzymania Niepoprawnych w ich oryginalnej wersji wsparli i słowem i uczynkiem życzę dobrych spokojnych Świąt, gdyż na takie właśnie zapracowałi." Zaiste warto rozważyć wieloznaczność pojęcia " oryginalność" w kontekście powyższych filipik wyłożonych przez Autora względem Adwersarzy. P.S. I w tym świetle i kontekście po mimo wszystkich animozji, chciałbym złożyć życzenia Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego zarówno Wszystkim jak i Niektórym.
0
Pogłoski o śmierci Niepoprawnych okazały się mocno przesadzone.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Prośba o szanowanie zasad rodzimej ortografii. Uprzejmie proszę o poszanowanie dla zasad rodzimej ortografii. Dodam iż zaniechanie stosowania polskich znaków diakrytycznych nie dosyć iż męczy czytelnika to jeszcze może prowadzić do poważnych nieporozumień. Na przykład zapisując wyrażenie " zrób mi tę łaskę" piszący może skonfrontować się z zupełnie inną reakcją niż przewidywał;)
1
Cztery ciężkie dni i noce..
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Igor Zamorski Choć mój wkład i staż na tym portalu nie jest zbyt wielki niemniej proszę przyjąć moje szczere podziękowania za kierowanie administrowanie oraz pisanie tudzież. Dziękuje również za inicjatywę stworzenia Blog`n roll- a :) Jak to w dobrej sztuce bywa - w finale rzeczy ukazują się w swojej prawdziwej postaci. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam nowej odsłony Niepoprawnych. Mam nadzieję , że pozostający tutaj będą odpowiednio usatysfakcjonowani swoim własnym towarzystwem oraz pleniącym się tu i ówdzie ostatnio poziomem dyskursu. Tak więc proszę mnie wpisać na rzeczoną listę.. i do zobaczenia na Nowym Miejscu:0 Pozdrawiam: Igor Zamorski - Wojdyła
0
List do Niepoprawnych
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Re: Igor Zamorski Jeżeli pod moim wpisem pojawią się " jedynki" - zastanowię się nad tym. Twoja jedynka wirtualna też uświadomiła mi to że nie dostatecznie w mojej wypowiedzi oddzieliłem to co ogólnie przyjęte od mojego osobistego zdania co do poszczególnych "plwaczy". Masz prawo bez uzasadnienia wpisać pod mym komentarzem jedynkę. I załóżmy , że tak uczyniłeś;) Niemniej jednak jak widzisz nawiązałeś rzeczową na ten temat polemikę i bez względu na dzielące nas różnice spojrzenia zachowujemy obaj granice i poziom dyskursu. Znamy jego zasady i sam dyskurs jeśli jest im podległy stanowi pewne dobro dla nas odnoszące się do wartości. I właśnie wzgląd ta tęże wartość czy szerzej te wartości powoduje to , że dane zasady jesteśmy w stanie wcielić w życie pomimo chęci pójścia " na skróty" niejako. Jeżeli system wartości " przynależny nam" czy podzielany przez nas" będzie przynajmniej koherentny w zasadniczej swej postaci- dyskurs taki będzie się mógł odbywać i przynosić pożytek tak nam jak i czytającym a( a więc i biorącym w nim udział). Jeżeli któryś z warunków nie będzie mógł być spełniony - no cóż .... będzie jak gdzieniegdzie na tym portalu bywa. To tak jak i w realnym życiu gdzie ludzie , ich zachowania i systemy wartości nie są jednakie. Jednak ogólnie przyjęte zasady działania , współżycia czy poszanowania dobra wspólnego nie pozwalają na wszelką dowolność czynów. Tak więc to , że obowiązujących zasad i swobód niekiedy nadużywają jednostki wykolejone to jest takie których system wartości jest zupełnie różny od naszego - aby korzystając ze swoistej wolności - szkodzić ; nie znaczy to że należy pożyteczne zasady łamać lub przyjmować system wartości wykolejeńców. Wracając jednak na portal:) Za "pałkarzami" nie argumentuję więc; jak staram się wykazać a na moim blogu jeśli zagoszczą - trudno - świetnie- podejmę rozmowę z tymi którzy się ujawnią . Obojętnie czy mniej lub bardziej mi przychylni czy jednomyślni ze mną. A ci którzy dadzą jedynkę i pójdą cichcem: zaprawdę może i lepiej że zamilkli:)
0
Przepraszam, czy tu biją?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Jedynkowym skrytooceniaczom mówimy twarde i zdecydowane NIE! Wobec wszechogarniającej jak widać walki w półdystansie zreasumujmy: - Ktoś dał jedynkę. Jego prawo. Tłumaczyć się nie musi ani ujawniać. Taka jest " oceniarka" i zasady na portalu. I OK. Chce siedzieć jak trusia to jego prawo. - Intencji a tym bardziej tożsamości tej osoby nie znamy. Pytanie tylko po co komu to tak rozpaczliwie potrzebne aby to koniecznie wiedzieć. - Wyzywanie kogoś w takiej sytuacji to nie tyle nawet absurd co kompletny brak dystansu - głównie do siebie samego. - Jeżeli autor nie chce przekonywać "jedynkowego skrytooceniacza" a lży go jedynie to po co pisze? Dla przekonanych ? Czy aby tamtemu "dopiec" w ciemno? A może aby odstręczyć od tego domniemanych naśladowców? Zastanówmy się wobec powyższego czy dawanie jedynek " zza winkla" jest bardziej szkodliwe niż lżenie innych czy nie? Oraz pytanie następne: - czy to oceniający winien się tłumaczyć? Jeśli ktoś czyni wpisy które oceniane są nisko to albo niech zmieni poglądy , styl albo portal. Albo niech się z tym faktem pogodzi. Zmienić poglądy oceniających powinien jedynie przez perswazję i rzetelną argumentację. Odsądzanie kogoś od czci i wiary za anonimowe danie jedynki to wypisz wymaluj satyra polityczna.
0
Przepraszam, czy tu biją?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Re: BANDERSZTADT - UKRAIŃSKO - HITLEROWSKI LWÓW Bardzo dziękuje za ten jakże cenny wpis. Pozwala on ocalić pamięć zarówno o ofiarach jak też o tych , którzy przeżyli. Zaprawdę trudno mi zrozumieć entuzjazm Kaczyńskiego , który jakby zapominając z kim ma do czynienia wspiera dziś Ukraińców bezkrytycznie. A Miłosz powinien zostać pośmiertnie relegowany z kraju na który tak pluł.
0
BANDERSZTADT - UKRAIŃSKO - HITLEROWSKI LWÓW
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Pozwolę sobie skopiować "Swoją drogą, tutejszy kurnik również drepcze po bardzo schodzonej ścieżynie nie dostrzegając innych, ciekawszych ścieżek.Pozdrawiam z "10" w tle." TO sformułowanie pozwolę sobie skopiować z podaniem źródła bo jest ,jakby tu powiedzieć,...... podręcznikowe. Dziękuję! P.S. I to staranie się o podwyżkę w tle... .
-1
KOGUTY Z WSI...CZYLI SELEKCJA DROBIU (odc. 14.)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Re: Wielki Przywódca, który potrafi zapłakać… Nieźle się musiał Donald nawciągać , że tak rzewnie płakał... A to , że ot tak sobie Katarzyna Tusk - przedwyborcza żona tego , który nie będzie klękał przed księżmi to tak sama z siebie te wspominki wydaliła czy podpowiedziała jej to np smoleńska tłumaczka Donalda - lub też jej mężulo co przed czarnymi nie klęka? Albo inna mocno zbliżona do Donka osoba? Cała ta hucpa wygląda na " hartowanie" lub w innej nomenklaturze" zamrażanie" postaw żelaznego elektoratu anty- PiS- ów. Takie przedstawianie bowiem " ludzkich "słabostek" od których przecież nikt nie jest wolny" daje przyzwolenie i propaguje niejako zachowania i decyzje głęboko amoralne czy skierowane przeciw podstawowym wartościom konstytuującym Naród. Jeśli nawet Donek jest przez swoich właścicieli czy użytkowników spisany na straty w dalszej perspektywie wyjawienia się po czasie mechanizmów Zamachu Smoleńskiego- to jednak póki co na coś im się jeszcze przyda. Główny jego właściciel słynie bowiem z oszczędności a drugi współużytkownik daleko posuniętego utylitaryzmu. Ich celem jednak nie jest Donek ale wyniszczanie moralne , duchowe i fizyczne narodu Polskiego za pomocą jego własnych obywateli. I tyle Donek dla nich wart ile im w tym pomoże. On albo i jego pożal się Boże żona.
0
Wielki Przywódca, który potrafi zapłakać…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
6 lat temu Tutaj bardzo dobra analiza zdarzenia w szerszym kontekście. Od zony Dukaczewskiego do Ustawy o obywatelstwie polskim http://lubczasopismo.salon24.pl/doosckomuny/post/544900,wyglada-ze-premiera-tuska-obsluguja-chlopcy-i-dziewczeta-ze-wsi A tu skrótowo o tłumaczce: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/72886,partnerka-dukaczewskiego-tlumaczka-tuska.html
0
Zdjęcia ze Smoleńska klatka po klatce
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony