Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Racjonał
4 lata temu Oto wpis - - mówiący o skali problemów występujących na styku obcych sobie kultur. Chciałoby się zapytać organizatorów życia publicznego i społecznego : kto ma iść za mury i druty - Polacy, czy ich goście.
4
Piotr Nowak - "Czy zgotujemy imigrantom holokaust"
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika Anonymous
4 lata temu @Kornel "Jedyne wyjście dla Polski to opuszczenie UE i NATO czyli zmiana sojuszy i zorientowanie się na Rosję." chyba masz jakies rodzinne problemy Grisza, i to powazne problemy;-)))))
2
Jakie drzewo, taki klin, jaki ojciec, taki syn
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika Roman z USA
4 lata temu "Zorientowanie na Rosję" Czy Ty Kornell nie znasz historii? Po tym wszystkim co nas spotkało od tych kałmuków w ciągu wieków, radzisz zbliżyć się do tego potwora, niesamowite! To znaczy z deszczu pod rynnę, na początku zbliżenia, ich politycy i media by nas wychwalały, aby później okraść ze wszystkiego, a patriotów po raz któryś, mordować i zsyłać na Syberię. Polska może wybić się na niezależność, może to potrwać trochę dłużej, aniżeli tego sobie życzylibyśmy, lecz zostawmy to głowom, mocniejszym w tych sprawach od naszych.
6
Jakie drzewo, taki klin, jaki ojciec, taki syn
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
4 lata temu Msci sie na Polakach akt zaniechania , lenistwa oraz obrony wlasnej kultury i godnosci wobec narastajacej od wielu lat antypolskiej nagonki. Jedwabne jest tu data wyjsciowa choc antypolonizmy byly juz za PRLu, ale wtedy jako kraj okupowany przez kacapow niewiele moglismy protestowac . Ale juz niby w kraju wolnym pluja nam w twarz bez wiekszej reakcji spoleczenstwa,a pluja nam nie tylko ci ze wschodu, zachodu i pejsaci na calym swiecie pluje nam w twarz jedzca polski chleb coraz mniej zakamuflowana chaszarska cholota. Ta V kolumna, ktora niszczy od lat Polske za zgoda Polakow-no bo bez zadnej adekwatnej reakcji, jest najbardziej destrukrywna banda z ktora Polacy powinni sie rozliczyc i nie nawoluje do podpalania synagog czy innej przemocy lecz do bojkotow ich mediow ich teatrow ,telewizji,filmow do oczyszczenia ich z sadow,sejmow poprzez wybor rdzennych Polakow, ktorzy nie beda nie tylko Zydami, ale tez nie bda szabes gojami. Jesli ktos mieszka w Polsce i na nia pluje to paszol wont.Zadne panstwo na swiecie se nie pozwoli na takie zachowanie V kolumny.No chyba ze jest tak jak Polska pod jej rzadami i to z lewa i prawa. A nie zalatwiona sprawa Jedwabnego w tym przerwanie ekshumacji przez Kaczynskiego/Kalksztajna oraz reaktywowoanie przez niego zydowskiej antyposlkiej organizavji Bnai Brith zakazanej przed wojna odbija nam sie czkawka. Ciekawe jest ze srodowiska zydowskie zgromadzone w roznych centrach zydowskich jak organizacja Batorego czy inne nie sa lojalne z Polska kiedy taka szmata jak Gross opluwa Polakow wrecz stoja za ta swolocza. Polska tez od lat nie jest broniona za granica, no bo kto ja ma bronic skoro konsule i ambasadorzy to antypolskie pogieremkowskie chazarstwo. Niestety obecny Prezydent Duda pytany czy zgadza sie z decyzja Kaczynskiego o zaniechaniu ekshumacji w Jedwabnem calkowicie sie z ta decyzja utozsamia mimo ze jet to niezgodne z Polskim prawem i ptrzeciw interesom Polakow widac Duda tak jak Kaczynski przedklada zydowskie prawo nad polskim,co jest juz niepokojace,wciaz obowiazuje w Polsce poznawcza teoria wroga ze po owocach ich poznacie ,a nie po obietnicach.
4
Szwab – diabłu brat
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika Anonymous
4 lata temu Kornell Czym większą życzliwościom ich obdarzysz, tym większą pogardą będą nam Polakom pokazywać. Tylko silnych się boją, i mają do nich szacunek. Zobacz jaki szacunek mieli Turcy do Jana 3 Sobieskiego, czy kozacy do księcia Jaremy Wiśniowieckiego. Krótko i za pysk, a w tedy i szacunek się znajdzie.
7
Szwab – diabłu brat
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika cyborg
5 lat temu @ Kornell Skąd bierze się podpis : "pozdrawiaam" pod wpisem z obelgami ?? Skąd to niezrozumiałe rozdwojenie osobowości ? Jak dalej będziesz trollował to może Ci to zostać na stałe - i która Cię zechce ?
2
Entuzjastyczny zwolennik Putina "jedynką" u Kukiza
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika zdzisie
5 lat temu dowód Jesli np.  niejaka Kluzik-Rostowska przeszla z PIS do PO ( albo jeszcze lepszy przyklad niejaki Zdradek Sikorski) to jest dowod , ze "PIS I PO to dwa posladki tej samej dupy" ? Coś logika szwankuje , szare komórki przestają dzialać? Co ma piernik do wiatraka?
1
Ludwik Dorn - od rewolucjonisty do oportunisty
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika omilka
5 lat temu Rosjanie nigdy nie zrobili Rosjanie nigdy nie zrobili niczego dobrego dla Polski, a w czasie II wojnyświatowej mordowali Polaków z równym okrucieństwem jak Niemcy. Myślę nie o zwyklych ludziach, ale o władzy. To właśnie kilkadziesiat lat dominacji radzieckiej w Polsce uczynilo ten kraj i ludzi całkowicie bezbronnymi przed złodziejskimi zmianami ustrojowymi. Putin do dzis nie oddał czarnych skrzynek i wraku tupolewa. 
4
Entuzjastyczny zwolennik Putina "jedynką" u Kukiza
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
5 lat temu Myślisz towarzyszu że jesteś Myślisz towarzyszu że jesteś Polak?Puki czy dopuki, LOL, czy narut Sprawdź w którym roku urodziła cię mamasza... Czy nie 1945? LOL Ale przecież wiesz to od dawna, wiesz doskonale o swojej niższości
-2
Żydzi rosyjscy z Izraela i Wielka Rzeczpospolita przyszłości
Obrazek użytkownika Kornell
Obrazek użytkownika cyborg
5 lat temu @ Kornell Młody człowieku ! Przyjechałeś do Polski studiować, to rozumiem. Lepiej do Polski niż do Rosji. Czy daje Ci to jednak prawo do karcenia (delikatnie mówiąc) gospodarzy, za to że nie chcą robić laski Putinowi ?!  Mimo to, w jednym masz rację : szczecinianie mają na kogo głosować   ;-p
4
Entuzjastyczny zwolennik Putina "jedynką" u Kukiza
Obrazek użytkownika Kornell

Strony