Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zbinie
10 miesięcy temu w co gra LC? Bo to jest szalone.1. Roztrąbić w mediach ,że była korupcyjna propozycja , udostępnić nagrania gdzie słychać jak ta propozycja 40 mln nie robi na LC żadnego wrażenia , z tym łatwym do skojarzenia faktem że 8 miesięcy się zastanawiał warto czy nie warto? 2,Podać do sądu swoich własnych menedżerów sprzedaży , zarzucić że miesiącami sprzedawali obligacje GB bez wymaganych zezwoleń i bez wiedzy zarządu i rady nadzorczej . Serio? co to za bank co prawnik nie opiniuje nowych produktów? Ktoś ma w to uwierzyć?JJak teraz przeciętny posiadacz depozytu w bankach Czarneckiego ma mieć zaufanie do tych instytucji?To jest jakieś harakiri w tej branży. Uruchomić czynniki psychologiczne, zupełnie nieprzewidywalne. Jak akcje na giełdzie lecą i jest w trakcie procedura naprawcza.  A j taki smaczek w postaci nowych regulacji z Brukseli , do których trzeba szybko dostosować polskie prawo - przejęcia zagrożonego banku , dość niesympatycznych - cały zarząd na zieloną trawkę i wszystkie dodatkowe koszty restrukturyzacji (przejęcia) z majątku akcjonariuszy przy możliwie ograniczonej pomocy. Na pewno urzędnicy z Brukseli z radością zobaczą modelowe działanie swoich pomysłów w takim względnie bezpiecznym środowisku polskim. Potem to będzie argument jak jakiś bank włoski podupadnie - jest rozwiązanie, działa, sprawdzone.Więc jak LC ma liczyć na jakieś zrozumienie dla tej narracji niszczenia przedsiębiorcy przez straszne państwo PIS.Zwłaszcza po tym niepotrzebnie tak głośnym i publicznym wywlekaniu brudu zza kulis atakującym ( i to nieważne że akurat w Polsce)regulacje i regulatora. To jest passe. To jest poza regułami gry. 
4
Rozmowa urzędnika z petentem
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
10 miesięcy temu Harcerz Mała wiara to przeszkoda By zbudować coś dobrego Jak jej brak to wielka szkoda Prowadzi nas droga złego Pozdrawiam
3
Cyberryba dla wojska
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika Andy51
10 miesięcy temu Harcerz Może bardziej konkretnie, jakie głupie kroki Premiera?
2
Nachalne są te ku**y i zuchwałe.
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika zuberegg
10 miesięcy temu Harcerz Tu nie ma żadnego bilansu. Towarzystwo nie ma żadnych pieniędzy....
4
Ekstraklasa, PZPN, Boniek dalej chronią wiślackiego bezdomnego bankruta
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika Traczew
10 miesięcy temu Harcerz Ja nie mam nic do organizacji narodowych. Proszę bardzo, na swoich demonstracjach mogą nosić takie symbole jakie chcę. Natomiast Marsz Niepodległości winien mieć jedne barwy, białoczerwone i jeden symbol, Orła Białego. Pod tymi barwami i tym symbolem zgromadzą się wszyscy polscy patrioci którym droga jest Ojczyzna i jej przyszłość. Natomiast jeśli jedna organizacja z uczestniczących przyniesie na Marsz swoje znaki, to inna także, pojawią się znaczki partii politycznych itd. Orzeł Biały i nasze barwy łączą, a więc zbędne jest noszenie innych znaków, których jedni nie lubią, drugim są obojętne, inni jeszcze je akceptują. Tworzą się podziały - a po co. Dla organizatorów Marszu (i poprzednich) mam szacunek, bez względu na to jaki odłam narodowców stanowią. Niech im, jako pomysłodawcom i organizatorom Marszu (Marszy) wystarczy baner Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. A ważne jest to, że nikomu z uczestników taki baner przeszkadzać nie będzie. Wręcz przeciwnie.Pozdrawiam
5
Marsze
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika civilebellum
10 miesięcy temu coś nie jest z tobą dobrze, Harcerz jaka ordynacja, jaka "siła polityczna", co ty pleciesz? Nawet gdyby ten żart wzięli na poważnie i zebrali by te podpisy, to:- ciekawe ile- utarli by, czy nie, nosa Dudzie i PiS? A w ogóle, czy ty wiesz, co to jest performance?Już się nie chcę nad tobą pastwić, tylko otrzeźwiej trochę: pozdrówka! 
1
Słodka zemsta
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika zetjot
10 miesięcy temu "Pan odwołuje się do NGO" "Pan odwołuje się do NGO"Podziwiam ten poziom odlotu i oderwania od rzeczywistości, coraz bardziej widoczny na NP. Nawet mego krótkiego komentarza Pan nie zrozumiał, co widać w cytacie.A wracając do realiów - kto konkretnie pogonił postkmunę, no kto, jak nie kaczor ? Kaczor za was wszystkich musi robić konkretną  robotę. A jak ktoś ma pretensje, że nie jest doceniany, niech pokaze co potrafi tak jak pokazał to ojciec Rydzyk. Ci dwaj ludzie - Kaczyński i Rydzyk pokazali jak to się robi, więc proszę brać pzyklad i starać się im dorównać, zamiast biadolić.
0
Łabędzi śpiew Antypisu
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
10 miesięcy temu Podstawowym argumentem do szczepienia wszystkiego co zywe przeciwko wszelkim roznym bakcylom jest twierdzenie pozbawione sensu i logiki - ze ci niezaszczepieni beda zarazac tych zaszczepionych te slowa wypowiedzil obecny minister zdrowia.Szczepionki jako nie podlegajace pod grupe lekarstw sa dopuszczone do uzytku bez wnikliwych  badan naukowych testow i statystyk,no bo jak mozna zbadac czy zrobic statystyke np . szczepionki na grype oferowanej w tym roku na niby grype, ktora sie niby juz rozprzestzreznia ,co pozniej i tak sie okaze ze to jednak nie ten szczep grypy, na ktora zostaly zaszczepione miliony ludzi.Przezciez badania trwaja latami nad podawanym lekiem i tez sie pozniej okazuje ze go trzeba szybko wycofac gdyz powoduje np.zgony,a tu szczepionki ktore bez mozliwosci zbadania sie laduje w cialo durnych ludzi wmawiajac ze to dla ich dobra i kasta konowalow bedaca na utrzymaniu przemyslu farmaceitycznego z usmiechaem na mordzie wstrzykuje te swinstwa.Tutaj obecna przedstwaicielka tej kasty PRLowska doktorka Tarnawska wychowana na zydokacapskiej medycznej literaturze da sie pokroic w obronie obecnych  szczepien,do tego durnego baska nie dociera informacja ze obecne szczepionki nie maja nic wspolnego ze szczepionkami ktore byly 50 lat temu.Obecne szczepionki to jedna z wielu drog do eutanazji narodow ,ktora sie odbywa od juz wielu lat na wielu plaszczyznach.Zmuszanie do szczepien to jest tez jedna z metod dalszego zniewolenia spoleczenstwa przez obecny faszytowski sytem zarzadzania Polakami i bez wyjatku na to czy byla to PObolszewia czy PISzydokomuna wszyscy sa na rzemyku  WHO i NWO.
3
Nie ma żadnych danych
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika michael-abakus
10 miesięcy temu Zgoda. Tak jest. Zajmijmy się tą kotwicą.
1
FAŁSZYWE ELITY, ZACOFANA NOWOCZESNOŚĆ - KONTYNUACJA
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika zetjot
10 miesięcy temu To jest sugestia utopijna, To jest sugestia utopijna, chyba, że doprecyzujemy kwestie.Można uznać, że między obywatelami a partiiami ich reprezentjącymi muszą istnieć rozliczne organizacje społeczne spełniające najrozmaitsze funkcje i posiadające rozmaite cele, przygotowujące kadry do działaności politycznej.. Ale to jest banalna oczywistość.Przy okazji okazuje się, że obecne NGOsy nie spełniają tych funkcji.
2
Łabędzi śpiew Antypisu
Obrazek użytkownika Harcerz

Strony