Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zbinie
1 rok temu w co gra LC? Bo to jest szalone.1. Roztrąbić w mediach ,że była korupcyjna propozycja , udostępnić nagrania gdzie słychać jak ta propozycja 40 mln nie robi na LC żadnego wrażenia , z tym łatwym do skojarzenia faktem że 8 miesięcy się zastanawiał warto czy nie warto? 2,Podać do sądu swoich własnych menedżerów sprzedaży , zarzucić że miesiącami sprzedawali obligacje GB bez wymaganych zezwoleń i bez wiedzy zarządu i rady nadzorczej . Serio? co to za bank co prawnik nie opiniuje nowych produktów? Ktoś ma w to uwierzyć?JJak teraz przeciętny posiadacz depozytu w bankach Czarneckiego ma mieć zaufanie do tych instytucji?To jest jakieś harakiri w tej branży. Uruchomić czynniki psychologiczne, zupełnie nieprzewidywalne. Jak akcje na giełdzie lecą i jest w trakcie procedura naprawcza.  A j taki smaczek w postaci nowych regulacji z Brukseli , do których trzeba szybko dostosować polskie prawo - przejęcia zagrożonego banku , dość niesympatycznych - cały zarząd na zieloną trawkę i wszystkie dodatkowe koszty restrukturyzacji (przejęcia) z majątku akcjonariuszy przy możliwie ograniczonej pomocy. Na pewno urzędnicy z Brukseli z radością zobaczą modelowe działanie swoich pomysłów w takim względnie bezpiecznym środowisku polskim. Potem to będzie argument jak jakiś bank włoski podupadnie - jest rozwiązanie, działa, sprawdzone.Więc jak LC ma liczyć na jakieś zrozumienie dla tej narracji niszczenia przedsiębiorcy przez straszne państwo PIS.Zwłaszcza po tym niepotrzebnie tak głośnym i publicznym wywlekaniu brudu zza kulis atakującym ( i to nieważne że akurat w Polsce)regulacje i regulatora. To jest passe. To jest poza regułami gry. 
4
Rozmowa urzędnika z petentem
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
1 rok temu Harcerz Mała wiara to przeszkoda By zbudować coś dobrego Jak jej brak to wielka szkoda Prowadzi nas droga złego Pozdrawiam
3
Cyberryba dla wojska
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika Andy51
1 rok temu Harcerz Może bardziej konkretnie, jakie głupie kroki Premiera?
2
Nachalne są te ku**y i zuchwałe.
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika zuberegg
1 rok temu Harcerz Tu nie ma żadnego bilansu. Towarzystwo nie ma żadnych pieniędzy....
4
Ekstraklasa, PZPN, Boniek dalej chronią wiślackiego bezdomnego bankruta
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika Traczew
1 rok temu Harcerz Ja nie mam nic do organizacji narodowych. Proszę bardzo, na swoich demonstracjach mogą nosić takie symbole jakie chcę. Natomiast Marsz Niepodległości winien mieć jedne barwy, białoczerwone i jeden symbol, Orła Białego. Pod tymi barwami i tym symbolem zgromadzą się wszyscy polscy patrioci którym droga jest Ojczyzna i jej przyszłość. Natomiast jeśli jedna organizacja z uczestniczących przyniesie na Marsz swoje znaki, to inna także, pojawią się znaczki partii politycznych itd. Orzeł Biały i nasze barwy łączą, a więc zbędne jest noszenie innych znaków, których jedni nie lubią, drugim są obojętne, inni jeszcze je akceptują. Tworzą się podziały - a po co. Dla organizatorów Marszu (i poprzednich) mam szacunek, bez względu na to jaki odłam narodowców stanowią. Niech im, jako pomysłodawcom i organizatorom Marszu (Marszy) wystarczy baner Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. A ważne jest to, że nikomu z uczestników taki baner przeszkadzać nie będzie. Wręcz przeciwnie.Pozdrawiam
5
Marsze
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika civilebellum
1 rok temu coś nie jest z tobą dobrze, Harcerz jaka ordynacja, jaka "siła polityczna", co ty pleciesz? Nawet gdyby ten żart wzięli na poważnie i zebrali by te podpisy, to:- ciekawe ile- utarli by, czy nie, nosa Dudzie i PiS? A w ogóle, czy ty wiesz, co to jest performance?Już się nie chcę nad tobą pastwić, tylko otrzeźwiej trochę: pozdrówka! 
1
Słodka zemsta
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika zetjot
1 rok temu "Pan odwołuje się do NGO" "Pan odwołuje się do NGO"Podziwiam ten poziom odlotu i oderwania od rzeczywistości, coraz bardziej widoczny na NP. Nawet mego krótkiego komentarza Pan nie zrozumiał, co widać w cytacie.A wracając do realiów - kto konkretnie pogonił postkmunę, no kto, jak nie kaczor ? Kaczor za was wszystkich musi robić konkretną  robotę. A jak ktoś ma pretensje, że nie jest doceniany, niech pokaze co potrafi tak jak pokazał to ojciec Rydzyk. Ci dwaj ludzie - Kaczyński i Rydzyk pokazali jak to się robi, więc proszę brać pzyklad i starać się im dorównać, zamiast biadolić.
0
Łabędzi śpiew Antypisu
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
1 rok temu Podstawowym argumentem do szczepienia wszystkiego co zywe przeciwko wszelkim roznym bakcylom jest twierdzenie pozbawione sensu i logiki - ze ci niezaszczepieni beda zarazac tych zaszczepionych te slowa wypowiedzil obecny minister zdrowia.Szczepionki jako nie podlegajace pod grupe lekarstw sa dopuszczone do uzytku bez wnikliwych  badan naukowych testow i statystyk,no bo jak mozna zbadac czy zrobic statystyke np . szczepionki na grype oferowanej w tym roku na niby grype, ktora sie niby juz rozprzestzreznia ,co pozniej i tak sie okaze ze to jednak nie ten szczep grypy, na ktora zostaly zaszczepione miliony ludzi.Przezciez badania trwaja latami nad podawanym lekiem i tez sie pozniej okazuje ze go trzeba szybko wycofac gdyz powoduje np.zgony,a tu szczepionki ktore bez mozliwosci zbadania sie laduje w cialo durnych ludzi wmawiajac ze to dla ich dobra i kasta konowalow bedaca na utrzymaniu przemyslu farmaceitycznego z usmiechaem na mordzie wstrzykuje te swinstwa.Tutaj obecna przedstwaicielka tej kasty PRLowska doktorka Tarnawska wychowana na zydokacapskiej medycznej literaturze da sie pokroic w obronie obecnych  szczepien,do tego durnego baska nie dociera informacja ze obecne szczepionki nie maja nic wspolnego ze szczepionkami ktore byly 50 lat temu.Obecne szczepionki to jedna z wielu drog do eutanazji narodow ,ktora sie odbywa od juz wielu lat na wielu plaszczyznach.Zmuszanie do szczepien to jest tez jedna z metod dalszego zniewolenia spoleczenstwa przez obecny faszytowski sytem zarzadzania Polakami i bez wyjatku na to czy byla to PObolszewia czy PISzydokomuna wszyscy sa na rzemyku  WHO i NWO.
3
Nie ma żadnych danych
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 rok temu Zgoda. Tak jest. Zajmijmy się tą kotwicą.
1
FAŁSZYWE ELITY, ZACOFANA NOWOCZESNOŚĆ - KONTYNUACJA
Obrazek użytkownika Harcerz
Obrazek użytkownika zetjot
1 rok temu To jest sugestia utopijna, To jest sugestia utopijna, chyba, że doprecyzujemy kwestie.Można uznać, że między obywatelami a partiiami ich reprezentjącymi muszą istnieć rozliczne organizacje społeczne spełniające najrozmaitsze funkcje i posiadające rozmaite cele, przygotowujące kadry do działaności politycznej.. Ale to jest banalna oczywistość.Przy okazji okazuje się, że obecne NGOsy nie spełniają tych funkcji.
2
Łabędzi śpiew Antypisu
Obrazek użytkownika Harcerz

Strony