Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Pawel.pc44
7 lat temu @danielik Na jego miejscu bez wahania wszedłbym w taki sojusz. Cyrograf to my podpisaliśmy z UE i powinniśmy zrobić to samo co Węgry. -1 Rosja proponuje Orbanowi sojusz przeciw Niemcom i USA ?
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika Kazek
7 lat temu Co Pan prorok jakiś? Analiza i prognoza interesująca i prawdopodobna. Nie sądzę jednak ,że coś grozi UE, jakiś rozpad. Politycy nie pozwolą a społeczeństwa to lemingoza. -2 Kto i po co wystrugał Hitlera- największa zagadka XX wieku?
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika Verita
7 lat temu @danielik bardzo logiczne i przekonywujące jest to co piszesz. Hitler,myślę ,miał  też swoje plany psychopaty i nadludzia.Jak się nałożą na siebie te okoliczności i pewnie jeszcze inne to wychodzi II wojna.Ale...jeżeli z ciebie taki dobry analityk to przeprowadź analizę obecnej sytuacji w Europie i pokuś się o ewntualne prognozy.Pozdrawiam -4 Kto i po co wystrugał Hitlera- największa zagadka XX wieku?
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika Kazek
7 lat temu Dlaczego więc finansjera dała pieniądze Hitlerowi gdyby grali w tej samej drużynie co Anglicy to by mu nie dawali pieniędzy. Rotszyldowie mieli swoje cele czyli budowa Izraela do tego celu potrzebowali zmiany w podejsciu Anglików i reszty świata a Hitler miał swoje cele. Hitler tylko odbudował armię niemiecką , która była wielka już przed I WŚ. 0 Kto i po co wystrugał Hitlera- największa zagadka XX wieku?
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika jwp
9 lat temu Raven 59 Kolego, nie uważam, że nie możemy dalej rozmawiać. A, że się porobiło, to racja. Każdy z nas ma w tym udział. Ja pisząc ten tekst, anie przez chwilę nie chciałem ad personam, użyłem pewnej frazeologii Corylussa. I żebyś mnie dobrze zrozumiał, nawet w obronie jego. Zawsze będę bronił prawa do zdania odrębnego. Jednak donos mnie brzydzi, jak i Wisi dokonań młodzieńczych nie usprawiedliwia żaden Nobel, czy inny Jobel. Ja i FYM-a nie spisuję na straty. Nie bronię Maskirowki. Jednak wokół dziwnych rzeczy i niepewnych spraw można odnaleźć zarówno Mątwę, jak i walor dyskusji. Są wrzutki służb, ale i wartościowe komentarze i informacje. Trzeba tylko umieć używać sita. I szkoda, że Coryllus zszedł na..., a Toyah na Coryllusa. Pozdrawiam Cię i niech nam prawdziwe Gwiazdy świecą nad trudną Polską Drogą. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. Nie zatapiajcie Coryllusa !
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika all10101
9 lat temu @AdamDee  Za 8 zł 16 gr POlskich. POważnie PrzecieniOny, PO prostu przekręt stulecia. Po tym H. teraz ta P. znęca się nad sierotą
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika zuberegg
9 lat temu Re: Gdy ruszała to nawrt ich wsparłem nie tylko czynem. Ludzi myślących podobnie jak Pan czy jest jest coraz więcej-to wszystko "dzięki" Owsiakowi Owsiaku, dlaczego niszczysz WOŚP?
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika trzeszczka
9 lat temu Nie dam na Owsika! Te moje pieniądze nie są znaczone na co mają być wydane.W/g jego pseudo religii mogą być przeznaczone na moją ew. eutanazję.Tylko fundacje o określonych celach mogę wspierać.Pies cię Ebay owsiku Owsiaku, dlaczego niszczysz WOŚP?
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika proxenia
9 lat temu Re: To są zbyt ważne słowa dlatego "zdejmuję je" z kart książki Jeszcze do niedawna dużo słuchałam radiowej Dwójki (muzyka klasyczna, dość dobre koncerty, retransmisje, niezłe programy kulturalne), teraz słucham dużo mniej, bo pogarsza się i lewacczeje. Otóż konsekwentnie mówi sie tam Dżozef Conrad, mimo że zawsze Józef Haydn, Franciszek Schubert, Fryderyk Haendel. Żeby utrwalać w słuchaczach, ze Conrad to Anglik, a nie Polak. Co naprawdę niszczą t u s k o i d y
Obrazek użytkownika danielik
Obrazek użytkownika wilre
9 lat temu Polonizm, nie słowiańszczyzna Narodzonemu Bogu dzięki, myśl J. Conrada będzie żyć wiecznie, Polskość oparła się wytężonym staraniom germanizmu i słowiańskości - myśl żywa  i teraz dzięki nam.  (  ) polskość jako zapora albo raczej (ze względu na jej wysuniętą pozycję) placówka państw zachodnich, umieszczona między wielkimi siłami Słowiańszczyzny - Tragiczne, że dziś przypuszczalnie tę wywrotową ideę - lepiej studiują   w Berlinie i w Moskwie - niż w "polskim" knesejmie, niż w łże rządzie POpolszy. Pozdrawiam, God Bless contessa, & All   STEIN 1 Co naprawdę niszczą t u s k o i d y
Obrazek użytkownika danielik

Strony