Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Gdy Rosjanie mówili "oddamy wrak jak skończymy śledztwo" było dla mnie jasne, że należy to czytać "jak skończyCIE śledztwo", a najlepiej czytać "nigdy nie oddamy wraku". Warszawa o tym (wg mnie) wiedziała od samego początku tak samo dobrze jak Moskwa ale dla obu rządów wrak jest wygodnym instrumentem gierek. Tusk jest zdrajcą wielokrotnym nie tylko w kwestii Smoleńska, regularnie zdradza interesy polskie w Brukseli. O tym wszystkim wiadomo, a o ilu jego zdradach tajnie popełnionych nie wiemy ? Pozdrawiam. contessa PS. W swej dzisiejszej notce napisałam: Premier RP, nowy prezydent, MSW, MSZ, prokurator generalny, prokuratorzy wojskowi, MON, dowództwo Sił Zbrojnych RP zamiast bronić polskiej racji stanu i działać w jej interesie to co robią ? Zachowują się jak pachołki i od prawie 3 lat waląc czołem w pokłonach leżą plackiem przed Moskwą !!! " To było zanim ukazał się w prasie wywiad z W.Waszczykowskim o tym jak Schetyna & co. kłaniali się caru Putinu. _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
Ważne! Wraku Lata nie Będzie! Targowica sie Kłania...
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika TYBERIUSZ
8 lat temu Max W życiu nie przyszłoby mi do głowy oskarżać seawolfa o zbrodnię , raczej o mniejszą lub większą nieuczciwość :) Co do notek seawolfa , to jedne są na wysokim  poziomie , a bywają te na znacznie niższym  :) . Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie i nikt nie musi się ze mną zgadzać :)  
-1
Świeżynki
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu correcta do postu własnego z 19:38,do Julka :) gość z drogi ...."są kropeczki,dziesięć kropek,ostatnia ,to ta dziesiąta,klikaj w nią  :)
0
NARODOWE CREDO POLAKÓW – do obowiązkowego nauczenia się na pamięć oraz nauczenia dzieci i młodzieży.
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu "Zeby być traktowanym jako duży europejski naród naród,trzeba gość z drogi trzeba chcieć nim być " L.Kaczyński " no cóż tuskomatołki nigdy tego nie zrozumieją mój śp Prezydencie ,Profesorze Lechu Kaczyński  MY nigdy nie zapomnimy Testamentu,jaki nam zostawiłeś.... /10/
0
NARODOWE CREDO POLAKÓW – do obowiązkowego nauczenia się na pamięć oraz nauczenia dzieci i młodzieży.
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika Danz
8 lat temu @Traube Artykuł został zdjęty ze SG do momentu korekty bloga przez autora. Pozdrawiam ********** Niepoprawni: "pro publico bono".
0
Joe Chal – „Fundacja Rockefellera a Nazizm!„ 2/5
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
8 lat temu Zaścianek Jeśli dojdzie do incydentu o tym charakterze, to wtedy rząd PO będzie miał swobodną rękę w ograniczaniu zgromadzeń publicznych i nadaniu szerszych uprawnień Policji i pozostałym służbom. Wtedy walka z opozycją byłaby o niebo łatwiejsza. Pozdrawiam serdecznie
0
Zamach na Euro 2012
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika jacool78
8 lat temu I rowery trzymali... za ramy...
0
Sekundy naszego życia.
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
8 lat temu Re: Libicki - Senator Zdrajca To nie są gołębie ani gołębice, jak niektórzy raczyli to to stado nielotów nazywać gołębiami. W najlepszym wypadku, to są zwyczajne SZPUKI, takie nie rasowe gołębie. No i kto ukradł te nazwę PJN? Wyjaśnia ta strona tytułowa stoczniowego pisma:     Nawet policja krzyczy na rząd Tuska - ZŁODZIEJE! Wiec i ja pozwolę sobie i krzyknę na nich: ZŁODZIEJE!   Obibok na własny koszt < ====================================================== Nunquam sapiens irascitur.
0
Czy J.F.Libicki jest prorokiem?
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika jacool78
8 lat temu Dużo zacniej wyglądałby... w szeregu trzecim:)
0
Czy J.F.Libicki jest prorokiem?
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Obrazek użytkownika Max
8 lat temu Re: I jeszcze małe P.S. "Redtube" to było uproszczenie i czysta złośliwość oczywiście :). Ale wiesz, jak sobie obserwowałem te grupki podążające na Rynek krakowski tuż przed słynną demonstracją to utwierdziłem się w mniemaniu: nic tam po mnie. Bo - w pierwszym odruchu chciałem iść. Ale zadałem sobie trud porównania już istniejących w polskim prawie zapisów z tym, co proponuje ACTA. Istotna różnica jest tylko jedna: kto egzekwuje zapisy. I bez ACTA nasza niedołężna policja już od dawna może. No to o co ta cała rozróba? Peacemaker pisał we wcześniejszych swoich artykułach o procesie cenzurowania internetu w Polsce. Ze wszystkim zgoda, tylko jeden szczegół widzę troszkę inaczej. To się dzieje, to się działo - a informowani nie jesteśmy. Dowiadujemy się wtedy, kiedy "wadzy" jest to na rękę. Tak, aby inne tematy przykryć czymś nośnym medialnie. ACTA nadawały się do tego celu idealnie. Owszem, idea obrony wolności słowa szczytna jest i warta pochwały. Tylko że my już tę wolność mamy ograniczoną. Piszę oczywiście o opcji wykorzystania takich ustaleń do faktycznej cenzury, nie do "obrony praw autorskich", bo to jeszcze "insza inszość".
0
POgratulować! - znów idziemy na przegraną!
Obrazek użytkownika Warszawa1920

Strony