Ważne! Wraku Lata nie Będzie! Targowica sie Kłania...

Obrazek użytkownika prof Rycho
Kraj

Przedstawiciele komisji spraw zagranicznych Sejmu i Senatu RP "upomniały się" w poniedziałek podczas rozmów w Moskwie o zwrot wraku polskiego Tu-154M.

I co? Pytać się chce - w d.. WAS mieli-jak u Targowiczan zrobili co chcieli.Pamietamy -potem łby ścinali tworząc siłą FAKTY!

Cóż zatem Grzegorz Schetyna-przewodniczący Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych po spotkaniu powiedzieć mógł,tak pod publikę,że dzisiaj, niemal w trzy lata po katastrofie smoleńskiej, wiele problemów jest wciąż nierozwiązanych./ Czytaj -nic nie załatwiliśmy!!!/
Mówiliśmy o tym i będziemy to powtarzać. To przede wszystkim zwrot wraku i zakończenie postępowania przez prokuraturę.
Sowieci powiedzieli jak zwykle - NIET!

Cóz z tego,zagraniczni politycy,że wpływowa prof. Ingrid Detter de Frankopan, chce pomóc ws. powołania międzynarodowej komisji śledczej,cóż z tego, że przedstawiciele światowej nauki podobne dają świadectwa jak tu Targowiczanie nad Wisłą - mówią NIE! Jak tam mówią NIE i tu także? Ano odpowiedz prosta -to "SWOI"
Zdrada słychać w świecie -własny rząd was zdradza!
Bolszewia się odradza!

Ich przewodniczący komisji spraw zagranicznych Rady Federacji Michaił Margiełow, który pełnił honory gospodarza podczas poniedziałkowego spotkania, podkreślił, że było to pierwsze w historii stosunków rosyjsko-polskich takie wspólne posiedzenie. - Rozmawialiśmy o wszystkim: o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Rozmawialiśmy szczerze i uczciwie.
UCZCIWOŚĆ? To sarkazm u nich przecie...
Jego zdaniem "intensyfikacja kontaktów między Rosją i Polską na wszystkich szczeblach świadczy o tym, że to obiektywne realia popychają oba kraje sobie naprzeciw".

Kto pytam Margiełowa -co i kto popycha oba kraje naprzeciw?

Popycha OBECNA TARGOWICA dla obrony własnego bytu,dla wpływów i rozkradania Polski. Polityczna rządząca Polską ekipa trzyma stronę obcego mocarstwa, wykorzystując jego wpływy i siłę do niszczenia zagrażającej jej OPOZYCJI. Pojechali też i "SWOI" z dawnego układu jakby już nie było normalnych i nowych w tym prosowieckim w Polsce rozdaniu...

Ze strony polskiej w spotkaniach w Moskwie uczestniczyli też posłowie Witold Waszczykowski (PiS) i Tadeusz Iwiński (SLD), a także senatorowie Bogdan Klich (PO) i Jan Maria Jackowski (PiS).

Zadzwoniłem pózno do starego człowieka, co zęby zjadł w Moskiewskim MEMORIALE-to temat rzeka.
Opowiem może i tu za czas jakiś jak wrócę...

Mowi,że Polska wraku NIE DOSTANIE. Trzy lata jeszcze minimum - bo TARGOWICZANIE!!!
Proszą żebrzą, głaskają Putina, a na nich trzeba MOCNEGO KIJA!

Sikorski "nalegał", wstrętną Aszton głaskał-jakby "mądry" nie wiedział, że to z Polski faktycznie idą haniebne słowa- NIE ODDAWAJCIE!!!

Wybory w 2015- spokoju tu trzeba i śledztwa lata trwać jeszcze będą..."SWOI" pilnują, by "WIECZNIE" trwało - by PRAWDY NIE ODDAWAŁO!!!
Stare wraca przecież i służby OLKA - NOWE ROZDAJA...
Czy kto słyszał,że o WRAK się upominają?

Waszczykowski co nieco jednak powiedział:
"zaskakujące, iż po pięciu latach bardzo spolegliwej polityki rządu polskiego mamy olbrzymią listę rozbieżności, spraw, które są niezałatwione". "W większości kwestii natrafiamy na ścianę, na zupełną niechęć, na twarde "nie" ze strony rosyjskiej. Widać, że te pięć lat pracy Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego niczego nie rozwiązało w relacjach polsko-rosyjskich".
Przekazaliśmy stronie rosyjskiej swoje niedowierzanie, że można trzymać go przez trzy lata. Stwierdziliśmy, że odbieramy to jako wrogi gest.
W kwestii wraku Rosjanie nie ukrywają, że dopóki u nas nie zakończy się śledztwo, to wraku tego nie dostaniemy. Wiele wskazuje na to, że oni boją się, że my być może coś w tym wraku znajdziemy. W związku z tym będą czekać aż polskie śledztwo zostanie zamknięte. Być może do 2015 roku. Być może zrobią jakiś prezent premierowi Tuskowi, jeśli będą chcieli, aby on dalej wygrywał wybory w Polsce. To być może będzie taki gest!

A wiec widzimy, że naiwni jesteśmy ...TEŻ_NIET z tych ust pada. Polska podzielona i skłócona -niczego nie dokona.

I dziś "Branicki" Putina chwali,a on jak Katarzyna wojska u granic stawia, by "POLAKI NIE PADSKAKIWALI i TOLKA NAKAZOW SŁYSZALI".

Raz było tylko, mówił ten z Memoriału jak Lech -Prezydent z innymi -Gruzję ratować pojechali.
Wtedy za stanowczość Polski się pohamowali...
Biada "Branickiemu " i zdrajcom narodu,bo Kilińscy są tu nadal. I na Krakowskim Przedmieściu też sprawiedliwość umieją stawiać!

Kiedyś "czarny" Schetyna w rozmowie z "Polską" w XI 2008 nie bawił się w dyplomację. Wyraźnie dał do zrozumienia, iż obecny konflikt na linii rząd-prezydent to tak naprawdę tylko początek!
"Uważam, że ta wojna jest nie do uniknięcia!
Skąd wtedy wiedział,że WOJNA JEST NIE DO UNIKNIĘCIA?

Prezydent Lech stał się patronem największej partii opozycyjnej.
Czegokolwiek byśmy nie zrobili, na wszystko jest kontra. (…) Między nami a PiS emocje są tak silne, że konflikt jest nie do uniknięcia.
Nie mamy więc szans na przerwanie żenującego spektaklu, jakim jest wzajemne tępienie się Dużego i Małego Pałacu.
Odwrotnie – będzie coraz gorzej.
Cóż, najwyraźniej zdaniem polityków ta wojna jest po prostu opłacalna. Żeby się nie zdziwili, gdy obywatele powiedzą w końcu: "dosyć tej farsie"!

Cóż,żeś wiec ty po tych słowach szukać tam chciał dla Wodza 96 -Lecha?
Na smietniku historii wrocławski knurze będziesz pewnie leżał! Bałeś się go wtedy? Dziś boisz się swego wodza! By bez zdania swego - żreć jak w stajni koza...

Farsa trwa nadal,Naród wiele nie wie -jeszcze drzemie...
Panie przewodniczący Schetyna prosić -żądać trzeba, światu oznajmić,lecz nie Pan z tego UKŁADU...Chciałoby się rzec -"SPIEPSZAJ DZIADU"

A inni co byli, może gen Petelicki o Klichu co kiedyś, wyręczy me słowa:
On jest zwykłym nieudacznikiem. To człowiek bez honoru. Na dobrą sprawę, po katastrofie w Smoleńsku, w której stracił wszystkich dowódców, powinien pojechać na miejsce tragedii i strzelić sobie w głowę.

Radykalna ocena. Może wystarczyłaby dymisja?

To za mało. Klich powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.

Za co?

Po pierwsze, za sfałszowanie wyników kontroli po katastrofie samolotu CASA i nie wyciągnięcie z niej żadnych wniosków.
Po drugie – za otaczanie się wojskowym betonem i odpychanie ludzi takich jak gen. Waldemar Skrzypczak. Minister Klich zapytany przeze mnie, dlaczego bierze pod uwagę bezsensowne – moim zdaniem – rady gen. Mieczysława Bieńka, który rekomenduje mu przeniesienie dowództwa wojsk lądowych do Wrocławia w trakcie operacji bojowej, odpowiedział mi, że… Bieniek to jego Wieniawa-Długoszewski. A jeszcze wtedy Klich był trzeźwy.
Wreszcie po trzecie – Trybunał Stanu należy się ministrowi za to, że nie wiemy gdzie, w dniu katastrofy smoleńskiej, był kontrwywiad wojskowy. Przecież to kontrwywiad odpowiada za ochronę generałów.
Czy oficerowie SKW sprawdzili wcześniej lotnisko na którym miał lądować Tu-154? Nie. Nie było ich też na żadnym lotnisku zapasowym.

Dlaczego? Ponieważ minister nie postawił im takich zadań. Nic nie było przygotowane.

Gdy zapytałem o to ministra Klicha ten odpowiedział mi, że on jako minister nie wtrąca się do prac Służby Kontrwywiadu Wojskowego i Służby Wywiadu Wojskowego, bo one podlegają ministrowi Jackowi Cichockiemu...

Cichocki -a kto to? - Nowy duch Donka się narodził, przecież wiemy dlaczego, bo równie Polsce zaszkodził!

Dalej uczestnictwo Tadeusza Iwińskiego nominowanego do nagrody Komuch Roku 2009,czy równie dziwi? Od 1967 do 1990 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Następnie działał w SdRP (był jednym z założycieli tej partii), od 1999 zasiada we władzach Sojuszu Lewicy Demokratycznej…
Wielkie dzieła napisał, które zacytuję:
Geneza, źródła i rola antykomunistycznej krucjaty w strategii i taktyce amerykańskiego imperializmu (“Książka i Wiedza”, 1983)
- Współczesny antykomunizm (Wyższa Szkoła Nauk Społecznych przy KC PZPR, 1984)
- Burżuazyjne i emigracyjne próby deprecjacji roli i polityki PZPR (ANS, 1986)
On miał się Sowietom stawiać? Co ta Polska robi -ludzi innych już nie ma?

A co robił w Moskwie nie pierwszy raz - Carex? Cimoszewicz Włodzimierz działał za granicą i w kraju, ale sąd lustracyjny uznał, że nie ma sprawy
Sam Cimoszewicz ostatnia nadzieja czerwonych, czy - jak go nazywają na Białostocczyźnie? Carewicz Włodzimierz, jest odnotowany w aktach SB jako kontakt operacyjny (tajny współpracownik wywiadu SB) o pseudonimie Carex?.

Jak sprawozdawali w 1980 roku funkcjonariusze wywiadu SB, Cimoszewicz z ochotą wyraził zgodę na pracę dla Służby Bezpieczeństwa. Nie podpisał
instrukcji wyjazdowej, powołując się na fakt, iż między członkami PZPR takie formalności nie są konieczne,
On SWÓJ, miał Sowietom "żelazo przykładać"?

Zatem KTO MNIE- CO ZA WOLNA POLSKE GNIŁ W WIEZIENIU- REPREZENTUJE?
Nikomu nie wierzę -bo ktoś strasznie OSZUKUJE!

Gra na "KONIEC POLSKI", jak w sprzedajnych NARODACH bywa...
A nasi- posłowie z Opozycji PISu coś tam przebąkneli, słuchali-mogli,nie mogli, lecz z gardła jak u Stańczyka PRAWDA się im nie wydarła. Na co liczą-na Glińskiego jenerała?
A przecież Izba lordów z gabinetem cieni pokazuje jeśli jeszcze demokracji trochę jak walczyć,jak prawdy dochodzić u siebie i w eurokołchozie.
Nie tylko Camerona -przede wszystkim szukać dla odporu-POLSKIEGO ORBANA!!!

Bolszewia wraca!
Za to PPR-owcy, UB-owcy i ich konfidenci osiągnęli wszystko - również bezkarność ich zbrodni - bo trudno te anemiczne, wybiórcze próby wymierzania kar uznać za jakiś akt dziejowej sprawiedliwości. Znaczy - „nasze dieło prawoje - my pobiedili”. Świadomość safandulstwa narodu polskiego, które wyraża się m.in. w bezkarności zdrady, najwyraźniej musi przedstawicieli ubeckich dynastii rozzuchwalać- tak niezawodny Stasiu Michalkiewicz gada!

Wiec delegacja mówi, że wasalnie, usłuznie jak za straszna gazu cenę od nich - czekać trzeba, bo Sowiecki imperator z Pruską carycą na nowo dogadany -lubi jak u nóg jego klęczą jego "POLSKIE PANY".

I wrakiem będzie latami batem kręcił i ludzmi służb swoich urządzał za darmo w Rzeczypospolitej- NOWE ROZDANIA!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

marcopolo

Moja zdanie: nigdy nie dostaniemy naszego TU 154(tego co do nich polecial) dzis jest preparowany nowy ,ale bez sladow materialow wybuchowych)Zeby ich krew zalala!!Takie jest moje dla nich ZYCZENIE!PozdrowieniaP.S To bardzo boli,ale i bedzie bardziej bolalo i boli w czasie snu!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#338382

było dla mnie jasne, że należy to czytać "jak skończyCIE śledztwo", a najlepiej czytać "nigdy nie oddamy wraku".

Warszawa o tym (wg mnie) wiedziała od samego początku tak samo dobrze jak Moskwa ale dla obu rządów wrak jest wygodnym instrumentem gierek.

Tusk jest zdrajcą wielokrotnym nie tylko w kwestii Smoleńska, regularnie zdradza interesy polskie w Brukseli. O tym wszystkim wiadomo, a o ilu jego zdradach tajnie popełnionych nie wiemy ?
Pozdrawiam.

contessa

PS. W swej dzisiejszej notce napisałam:
Premier RP, nowy prezydent, MSW, MSZ, prokurator generalny, prokuratorzy wojskowi, MON, dowództwo Sił Zbrojnych RP zamiast bronić polskiej racji stanu i działać w jej interesie to co robią ? Zachowują się jak pachołki i od prawie 3 lat waląc czołem w pokłonach leżą plackiem przed Moskwą !!! "
To było zanim ukazał się w prasie wywiad z W.Waszczykowskim o tym jak Schetyna & co. kłaniali się caru Putinu.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#338402

prof Rycho
Zgadzam się całkowicie -stąd wniosek robic będa wszystko,by .....TRWAĆ!!!Jest powód jeszcze jeden 7 kwietnia 2010 i UMOWA GAZOWA...Pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#338454