Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ander
9 lat temu @Recenzent JM "...żeby ta banda cokolwiek liczyła." Moim zdaniem... szybkość się liczyła - musieli jak najszybciej zareagować na propozycje PiS, aby nie powstało wrażenie, że nie potrafią sprawnie skomentować gospodarczych propozycji opozycji. Kwota faktycznie zadziwiająca. Pozdrawiam Przypadek czy... bezczelność?
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika poeta
9 lat temu ...PO OWOCACH ICH POZNACIE.... Vega, Mądra Księga, Jedyny dla mnie AUTORYTET na tym łez padołku mówi: ...PO OWOCACH ICH POZNACIE... Więc nawet jeśli nie był - to się zachowuje. Więc jest !!! Niezależnie od tego jak purpurową maskirowkę na siebie założy i jak wielki krzyż powiesi sobie na piersi. I Pozwolisz, że posłużę się jeszcze jednym cytatem ilustrującym dlaczego mówi co mówi : ....Z OBFITOŚCI SERCA MÓWIĄ USTA.... więc widać co w tym sercu " ojca " ! bez retuszu widać. obfitość ! ZEFIREM na WSCHÓD....." złote " myśli " ojca "
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika Konkubina po polsku
9 lat temu Ja też mam nadzieję , że już nic nie zrobi. Bardzo jestem ciekawa ilu widzów obejrzy te bzdury. Duża oglądalność może zachęcić go do dalszych kłamstw I kto to mówi?
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika jacool78
9 lat temu Najlepsze, co może zrobić pan Wajda... to zejść. Ze sceny... Ale swoją drogą, tak się zastanawiam, co się w tym bolkowym, pustym saganie ulęgło i co to jest to COŚ, co pan Wajda ma zrobić, by Wałęsa nadal był Wałęsą a nie Bolkiem. Pozdrawiam I kto to mówi?
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika antysalon
9 lat temu tł!wystarczy, że Tusk nic nie robi! Wajda to chłop pracowity. Już ma kolejny temat do ekranizacji! Bolek, gibony i Gabon! pzdr I kto to mówi?
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika antysalon
9 lat temu jacool78!,czepiasz się!klamliwy!?Prawda czasu, prawfa ekranu artysta ma prawo do wizji! do konfabulacji.Skoro mógł nakręcić szarżę ułanów na czołgi, to i Bolusia też w klatce gibonów za kasę Plichty! pzdr I kto to mówi?
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu @jacool78 Ja jednak wolałbym, żeby pan Wajda już nic nie robił ;-))). Bo co może być po Bolku? Albo ekranizacja "Bogurodzicy", albo filmowa biografia Donalda... :-))) Pozdrawiam I kto to mówi?
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
9 lat temu AdamDee Jan Bogatko ...no właśnie. Rozmowa w pociągu toczyła się po angielsku. Ale turecka inteligencja więcej wie o Polsce, niż ...nowopolska. Pozdrawiam, Powstanie
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu @AdamDee Wyszło mu, jak wyszło. Obejrzałem to uważnie w całości. Wydaje mi się, że zorientował się poniewczasie, a potem tylko "bronił" błędu. Tak, jak Bolek nie ma wyłączności na Solidarność, tak kombatanci PW nie mają wyłączności na nie. Tyle. Pozdrawiam PS. Wczoraj w TVN 24 (Fakty po faktach) Czesio Bielecki załatwił Nałęcza i Werener na czysto w kwestii "buczenia". Przyjemnie było popatrzeć! ;-))) Bydło nie uszanowało wczorajszych uroczystości...
Obrazek użytkownika rolex
Obrazek użytkownika markowa
9 lat temu @anulka jest związek przyczynowo skutkowy: skoro Polska (tzn. rząd) nie potrafi poradzic sobie z wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej, to znaczy, że mozna sobie pozwolic na wszystko - i nikt się nie upomni. Na przykład: dlaczego dwóch pierdunów (copyright by seawolf) pozwala sobie publicznie znieważac Ukrainki, a nie Żydówki lub muzułmanki? Polscy niewolnicy...
Obrazek użytkownika rolex

Strony