Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Husky
6 godzin temu @Humpty Dumpty Ktoś musi tam robić za panienkę.......... z pobocza polskich autostrad. Widzę tu pewną prawidłowość Czyli jaka matka taki synOn genów nie oszuka8-)))))))Pozdrawiam
3
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
6 godzin temu Hamptuś dziecino, ty popatrz realnie poza tym, że cechami swoimi i swoich kolegów "PRZYMUŁ", "IDIOTA", które tu wypisujesz, potwierdzasz kim jesteś, kto cię tu popiera? Homoseksualny Husky (w razie protestów dysponuję jego mailem z homoseksualnymi propozycjami), seryjny plagiator, którego długo administracja musiał namawiać, by rżnięte teksty podpisywał chociaż miejscem zerżnięcia. Zabiedzony? Joszko?, Andy aandy "ścierwoneonówka? Czy też kilku innych z "bagienka"? W dyskusji historycznej jesteś cienki bolek, co tutaj ci czarno na białym, wykazałem. Nie czytam twoich tekstów, bo szkoda czasu, ale wystarczyło jeden przeczytać i błędów ci można było nawykazywać. Możesz sobie epitety wypisywać jak to podnosi w twych oczach twoją wartość. Ostatecznie jakoś musisz ją budować.
-1
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Husky
18 godzin temu @Humpty Dumpty Pewna znana czytelniczką  napisala mi właśnie  , że takim że taki prachom to tylko przy...c  w ryj.Tylko nie wiem czy  to chodziło o farala czy tego drugiego złodzieja i plagiatoraAle ustalimy 8-))))))
5
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
18 godzin temu Hamptuś wieczny kłamco Zgodzę się z tobą, że widząc cudzy tekst na 100% nie potrafisz go zrozumieć, Złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja, wychodzi na to, ze chazar wszędzie szuka chazarów. Myślę, że czas kończyć dyskusję, bo przy twoim poziomie inteligencji i wiedzy tracę czas. W zakresie wiedzy odsyłam cię dziecio umysłowa do książek, a z inteligencją... no cóż każdy ma jej tyle ile Bóg mu dał.
-8
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
18 godzin temu Ależ Hamptusiu, notoryczny kłamco Jeśli użycie danych danych podawanych przez urzędy jest plagiatem, to możliwe, że popełniłem plagiat, ale wtedy ty również popełniłeś plagiat podając daty związane z Chmielnickim, bo przecież z Wikipedii albo innego źródła je przepisałeś. Czyli mamy "propagandę idioty". A może też je wymyśliłeś, nie, aż taki mądry to ty nie jesteś. Goebbels też stosował zasadę, kłamstwo opublikowane 100 razy staje się prawdą, jakoś kiepsko na tym wyszedł.Plagiatu mi nie udowodniłeś, bo dane podawane przez urzędy, powielane w wielu artykułach nie są danymi, które można rozważać jako plagiat. Za to z pewnością plagiatora możesz poszukać na blogu Huskyego. Tam całe cudze tekstu słowo w słowo kopiowane.Ależ pluj na Polaków mówiąc o "kacapsko-chazarskich chamach", naszą Polską tradycją było "płazem chama traktować",na nic więcej przecież cię nie stać, więc wyj trolliku wyj, ale jeśli już mówisz o naszej Polskiej historii to mocno się poducz, bo na razie to 3=.Każdy okupant Polaków nazywał "bandytami", inne tego typu słowa, czy też dziwne, że ty ich wzorem te słowa używasz? Jako człowiek kulturalny nie powiem słów, którymi należałoby ciebie określić, powiem tylko, że o Polakach i Polskości to nawet w książkach nie czytałeś. Zbyt wysokie to dla ciebie progi.Do szkoły dziecino, zanim z Polakami zaczniesz rozmawiać, bo dziś jesteś zwykłym Hamptusiem Kłamczuszkiem, co ci Rebeliantka udowodniła a historia naszego kraju to dla ciebie "mzimu", co ci ja udowodniłem.
-6
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Verita
20 godzin temu Humpty, tylko tyle ? Nic to.... Ty we mnie kamieniem ...a ja w ciebie piosenkąhttps://www.youtube.com/watch?v=WckpkDjVpcYI dalej...powiem do wszystkich prawników w Polsce, solidnie wykształconych, że w polskim prawodawstwie zagubiony został podmiot prawa - człowiek. To potwierdził sędzia sądu najwyższego, to potwierdza również twój stosunek do drugiego człowieka. Dlatego  procesy trwają latami  a wyroki są niesprawiedliwe.https://www.youtube.com/watch?v=j9QuQ2itbMI  
-1
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
20 godzin temu Hamptuś, kłamco, troll wyje I dobrze, taka trolla rola. W rozpaczy rzucasz pomówienia "Mosiek Ruskievicius", co można powiedzieć o "Ruskieviciusie" to można, ale, że on "Mosiek" na pewno nie można. Wyjesz kłamco, historyczny analfabeto. Zaorała cię Rebeliantka, zaorałem ja. O Polakach nic nie mów, bo o tym, co znaczy być Polakiem to nawet w książkach nie czytałeś. Ja znam swoich przodków, ich herby na kilka pokoleń wstecz, to drobna szlachta mazowiecka, co na wici dla obrony ojczyzny stawała. A ty dziecino Hamptusiu by mówić iż jesteś Polakiem winieneś pod ławą ze dwa dni szczekać.Żaden Polak nie będzie się odnosił do kobiety jak ty się odnosiłeś do Rebeliantki. Nasze polskie kobiety to matki naszych dzieci. Winne są szacunku, i my je mamy. Tylko przybłędy tego nie pojmują. Nasza kultura na równi traktowała męża i żonę, zaś dzieci zawsze szanowały matkę i ojca. Żaden Polak, z wyjątkiem ... (pozwól, że nie użyję słowa, którego w języku kulturalnego człowieka być nie powinno) by określić twoje zachowanie i język nie obrażał kobiet. Jakże bliski to język innym trollom ciebie popierających, co tu znaleźli swoje bagienko.Ucz się historii, kultury naszego kraju, naszego narodu, i zanim cokolwiek napiszesz, spróbuj ją zrozumieć, bo jak widać z twojej oceny wojen kozackich niczego z niej pojąć nie jesteś w stanie. Zanim rzucisz kolejne oszczerstwo jak w stosunku do Rebeliantki, pomyśl, bo odrzut może spowodować iż nogami się nakryjesz.
-6
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika 35stan
1 dzień temu "Możesz więc wskazać choć "Możesz więc wskazać choć jedną angielską kolonię w czasach Jagiełły (XIV/XV wiek)"Dopiero od Pana dowiedziałem się, że I RP istniała tylko "...w czasach Jagiełły (XIV/XV wiek)".Dzięki za pouczenie, mój ty nauczycielu!
0
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Husky
1 dzień temu @Humpty Dumpty To tylko Neonowa Jachira w spodniach.Ale czy on też w spodniach?Myślę że wątpię
3
Karuzela PiSiewiczów, cz.1 Sprzedać kurę znoszącą złote jajka
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu Na piątkę z Cambridge było za Na piątkę z Cambridge było za wcześnie, bo np. Philby był wtedy dziennikarzem a Caincross dopiero od 1940. Może więc przekazano jakieś pogaduszki dyplomatów czy rozkazy wojska, tyle że czas gonił.(Ale Sorge też był "tylko" dziennikarzem).
1
17 września 1939 r. – na podbój Europy
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Strony