Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
2 godziny temu No popatrz, nie znalazłeś Humptusiu kozia trąbko? boś oferma, ale to żadna tajemnica. Ja ciebie zaś znalazłem wśród absolwentów szkółki, na liście studentów przez litość przepychanych. O czym świadczy fakt, że dziś zamiast w kancelarii w kanciapie w blokowisku swą "kancelarię" prowadzisz. Ja ci mego domu nie pokażę, bo byś nocy nie spał ze 3 dni. Z blokowiska wyprowadziłem się dobre  25 lat temu. Bo jak ma się coś w głowie to i czegoś się człowiek dorobi. A nie jak ty? Kanciapy w wielomieszkaniowym bloku. Widzisz ile trolli wywalanych z polskich portali na pomoc ci zbiegło i nadal kwiczycie pięknie. Miłej nocy trolliki.I jeszcze jeden dowód na twój rosyjski rodowód. Ja mówię, że jestem absolwentem więc "po" nie "na" Idę na zakupy to rusyfizm, Polacy mówią "po zakupy". Tak imigrancie zza donu. Polska język trudna język - agenciku po kursach za Donem.
0
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Tezeusz
3 godziny temu Witaj  @HD Pamiętasz o co prosił Admin? Słowa dotrzymuje. Zobacz powyżej. Pałujemy. 
0
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Szperaczka
3 godziny temu Panie humpty Pan też ma takie zwidy jak pan Tezeusz Wanda Zielonooka? Proszę nie tracić nadziei! Pan prof.dr hab. Aleksiej Borysewicz Gawrilienko jest w końcu ordynatorem Wydziału Chorób Trudnych i Beznadziejnych w Tworkach. Stworzył wam tutaj doskonałe warunki leczenia. W końcu sowieci byli prekursorami leczenia schizofreni paranoidalnej i bezobjawowej.
-2
Ster przełożony na drugą burtę. Tylko kurs pozostaje bez zmian
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
4 godziny temu Joram, to kto? Twój kolega z kursów za Donem Popatrz jak ty po zaoraniu bredzisz, jak ci ostatnie komórki myślowe, co bo brzezbrzeżnych pustostanach czaszki ruchami Browna się poruszają. Pisz ty lepiej te raporty do lichwiarzy w Rosji, bo ci za opóźnienia kary nałożą i przewietrz ten kantorek w sklepie z artykułami dla zwierząt, bo połączenie tamtych zapachów wraz z zapachem pamiątek po przodkach wyraźnie ci szkodzi.Czemu udajesz prawnika, gdy jesteś tylko kozią trąbką?Słyszałeś, dziś zamknęli cmentarze, tylko czy "jego" ból nie będzie większy niż mój, znów nie poleci w kordonach ochroniarzy po cmentarzu limuzynami się szwędać?
-3
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
4 godziny temu Rzeczywiście Humptusiu polskojęzyczny, znalazłeś moje nazwisko pod artykułem dzięki któremu byłem laureatem konkursu na najlepszy artykuł Interia 360 w roku. Brawo. A reszta to już bredzenie małego Humptusia, posiadam tytuł magistra inżyniera, nie jestem emerytowanym oficerem, bredź, bredź dalej w tej swojej kancelarii na zapleczu sklepu z artykułami dla zwierząt, gdzieś na zapadłej uliczce w blokowisku. Może kiedyś ogłosisz mnie władcą jakiegoś państewka, np. San Escobar? Jak kiedyś w ramach czynności zawodowych będę w twoim mieście to może wpadnę a jakimś tam lepszym winkiem, bo wybacz, przysmaku jakim cię kiedyś Husky raczył, czyli jagodzianki, jakoś mi zdrowie pijać nie pozwala a po wódce to ci się może jeszcze bardziej w głowie pomieszać. Posłucham twych opowieści jak to za strażnika w ruskim obozie robiłeś, już kiedyś opowiadałeś. Ostatnio byłem tydzień w Katowicach, niestety nawał prac zawodowych nie pozwalał na wycieczki, nawet do sąsiedniego miasta. Ale wcześniej zadzwonię, by nie przeszkadzać ci pisać raportów do twoich rosyjskojęzycznych lichwiarzy.
-4
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
5 godzin temu Humptusiu, jak już o osiągnięciach rozmawiamy podobnież jesteś prawnikiem, ale jakoś na liście sędziów, prokuratorów cię nie widać. Gdzie ta twoja kancelaria, czyżby w tym sklepie z artykułami dla zwierząt, a może w kantorku u fryzjera, a może u rzeźnika, no bo chyba nie w piwnicy a w n-piętrowym budynku? No opowiedz o swym dorobku, bo na razie to wiemy, że tylko donosy pisujesz i raporty po rosyjsku, no ale chwaliłeś się tymi dochodami, to chyba cię na jakąś kancelarię w prestiżowym miejscu stać.
-5
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
6 godzin temu Z ciebie Humptusiu dedektryw jak z koziej d...py trąbka Uprawnienia SEP są uprawnieniami okresowymi ważnymi przez 5 lat od zdobycia, to krótki kurs. Od 8 lat współpracuję z firmą szwajcarską nie jako wykonawca a na warunkach consultingu, organizując pracę ich zespołom, nie potrzebuję odnawiania SEP, nie zamierzam wracać do przykręcania kabelków  i masz odpowiedź Herlaku Szolmsie. Dyplom Politechniki ma się od obrony do końca życia. Ale nie licz na numer albumu, albo numer dyplomu, ew. scan.Ty to jesteś ęnteligent, kozia trąbko.
-3
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
9 godzin temu Humptuś podaje się za "paliaka" i prawnika, a po polsku czytać nie potrafi. Jak ci napisałem, że jestem magistrem inżynierem to zapisz to w twoim pustostanie. Dokumentów ci pokazywać nie będę. Za to ty ze swoją niewiedzą prawniczą pokazujesz, że to twoje "prawo" to chyba na kursach korespondencyjnych zza Donu kończyłeś.Oczywiście, że nie promuję antypolskifh fejków, wasze teksty, jak próbowaliście je pod nickiem Joszko z Londynu przemycić od razu poleciały gdzie ich miejsce. Nigdy nie zrobiez portallu Trybuny Ludu, co idee tylko jednej Polskiej Zjednoczonej Partii ZP polskim portalu nie zrobię. Jako dziecko żyłem w Socjalistycznej Polsce, myślę, że wystarczy, idee bolszewizmu na swoich blogach promujcie.
-4
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
9 godzin temu Humptusiu, materiały Rebeliantki znasz, na nich się opieram. A ponieważ na nich się opieram a nie na znajomości z tamtym portalem, bo o jego istnieniu dowiedziałem z tego portalu.Jestem magistrem inżynierem, absolwentem Politechniki Warszawskiej, ale tobie się z tego legitymować nie muszę. Ja w odróżnieniu od tutejszej agentury, gdy się pomylę potrafię przeprosić, wy zaś "alleluja i do przodu" w kłamstwa, pomówienia, donosy. Pamiętasz jak podawałeś "mojego dziadka" z Ukrainy?, z jakimś dziwnym nazwiskiem, były przeprosiny? Nie agentura nie przeprasza ma inne zadania by niszczyć Polskę, by niszczyć inicjatywy mające pomagać Polsce. Mówisz, że właściciel był karany? Popatrz ilu takich w rządzie. Kiedy przeprosisz za to, że udajesz tu polskiego patriotę, gdy z lichwą współpracujesz, gdy raporty po rosyjsku wysyłasz, co widać po tym, jak nie raz zapominałeś przełączyć klawiaturę? 
-3
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
10 godzin temu Ktoś potrzebuje dowodu, że Humptuś to import zza Donu? Ja rozumiem, że polska język trudna język pewne szczegóły są trudne do opanowania, ale określenie "czasy kiedy walczyliśmy z Jaruzelskim" nie jest określeniem precyzyjnym, zaś mogę cię poinformować iż Jaruzelski był prezydentem kontraktowym do 1990. Z mojej uwagi zniknął właśnie w tym roku. Pierwszy numer Gazety Wyborczej to rok 1989, choć dla nas wtedy GW  wyrosła z "bibuły" którą czytaliśmy w czasie Stanu Wojennego. Dziś po czasie ocena może być inna, ale wtedy Polacy Okrągły Stół, Gazetę Wyborczą, Tygodnik Solidarność traktowali jako zjawiska pozytywne, obdarzane nadzieją, prasę polską będącą przeciwwagą Trybuny Ludu i innej prasy post-socjalistycznej.Słabo was na tych kursach za Donem uczyli. Ale nieznajomość tych czasów wykazuje iż wtedy to ty w Polsce nie przebywałeś, bo jako prawnik, za jakiego się podajesz, powinieneś lepiej ją znać niż "inżynierek", a wyraźnie nie znasz, posługujesz się danymi encyklopedycznymi a nie własnymi wspomnieniami, które mogą być nieprecyzyjne.
-4
O co chodzi Kaczyńskiemu?
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Strony