Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika markowa
2 dni temu nitram - czwarty tenor? czy do brydża?
-5
Quo Vadis Konfederacjo!
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 miesiąc temu Hans będzie pierwszy strzelał ... a znając życie to pewnie jest ożeniony z Polką. Ona, jak i wiele innych Polek żenionych z Niemcami - polskie szmaty.
2
Hans G., przedsiębiorca, który „zabiłby wszystkich Polaków”, odwołał się od wyroku
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Tezeusz
1 miesiąc temu Witaj Z mojego skromnego doświadczenia " wyrobnika pióra " wynika iż materiały blogerskie czytają niemal wszyscy od służb do prawej i lewej strony sceny politycznej jak ich zwolenników. Czytają  także zwolennicy i przeciwnicy Polski - co wykazuję w moich materiałach.Osobiście uważam,że Polska jest jedna, o nią walczyli Polacy z zachodu i wschodu. Polska niepodległa to dziedzictwo nas wszystkich nasz dom. Kłótnie, jak pokazuje historia, doprowadzały zawsze do nieszczęścia i ofiar oraz utraty niepodległości.Szacunek dla innych, wymiana myśli - tak, a wrogim działaniem przeciwko Polsce niech zajmują się do tego powołane służby i to im zostawmy.
8
Dlaczego opozycja kłamie i fałszuje rzeczywistość ?
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika piko
1 miesiąc temu Powinna się toczyć sprawa przeciw Gersdorf To raz. Dwa - nie powinna być PPSN. Nie cechuje ją nieskazitelość charakteru i nie ma wiedzy prawniczej.W III RP właśnie takie osoby pełnią ważne funkcje albo tworzy się dla podejrzanych typów synekury (np Rzecznik Praw Obywatelskich, Pełnomocnik Rządu do spraw Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Rzecznik Praw Dziecka czy inne tego rodzaju bzdety). 
9
Bolszewicka rewolucja w natarciu z SSN Gersdorf na czele
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 miesiące temu Przypomnę coś niewygodnego, ale prawdziwego. Otóż, gdy w roku 2005 PIS-ki doszły do władzy wówczas wszystkie telewizornie (oprócz toruńskiej) były w rękach merytoryczne i wspaniałej i eleganckiej i (no jakiej jeszcze Twoim zdaniem) poprawnie politycznie opozycji. PIS-ki nie miały nic, ani pół dziennika gdzieś na zadupiu i wówczas pakowano w PIS-ków jak w bęben. Ile się tylko dało - prawda czy kłamstwo nie miało znaczenia, aby na temat i ostro. No, ale gdy PIS-ki poszły po rozum do głowy i ogarnęły jeden przekaźnik, to aj waj na całą eurokołchozniczą wspólnotę, że to telewizja reżymowa. I bardzo dobrze, jaka by nie była przynajmniej nie pluje jak reszta, jest demokratycznie. Mądry przegadał - głupi pobił.
6
Jakiś dureń z Konfederacji wystąpił w programie minęła 8
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
2 miesiące temu A jeśli nie ma lepszych? Popatrz na forum, kto tutaj usiłuje grać pierwsze skrzypce - schizoidka i stary antysemita dwojga nicków kibic Lecha Poznań. To niestety typowe dla społeczenstwa - parcie na szkło (internet) mają schizoidzi i idioci.
5
Jakiś dureń z Konfederacji wystąpił w programie minęła 8
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika kontrik
2 miesiące temu To nie ma znaczenia a nawet To nie ma znaczenia a nawet gdyby mialo, to wszyscy ludzie są i tak blisko spokrewnieni. Starczy zacząć liczyć swoich przodków, tj. kolejne generacje. A ludzi wcześniej na świecie było jakby mniej. Tak to choćby szlachta znała swoje koligacje.  No i cały ród ludzki niby z jednego pnia się bierze, choć z domieszkami. Mamy nawet trochę DNA neandertalczyków. Nie, żebym zarzucał, że twoi przodkowie z przyjemnością poznali się- w znaczeniu biblijnym- z dzikimi. niekoniecznie dobrowolnie i romantycznie przy kominku się sparzyli, nie całkiem wiadomo też, kto kogo, ale dziecko wyrosło, ale jakoś tam było, w DNA jest. Dobrze, że to nie przeszkadza, za to zbrzuchacenie jakiejś Semitki czy i Żydówki ma być gorsze. A poza tym, to i apostołowie Żydami byli, wielu szlachciców od nich ród swój wywodziło. Cóż złego w tym? O krwi Chrystusa ludzie do dziś marzą. Jakbyś miał wybór, wolałbyś DNA Ruska, Mongoła czy Murzyna jakiego? Czysto rasowo nie ma, to pewne, tu nawet kazirodztwo nie pomoze, bo i rasa, czy jako lud czy jako odmiana, też się raczej skądś wzięła. Pewnie od tych z Afryki, co nie?
4
Jakiś dureń z Konfederacji wystąpił w programie minęła 8
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika opornik45
2 miesiące temu @nitram Zgadzam się. Mam podobne odczucia.
1
Jakiś dureń z Konfederacji wystąpił w programie minęła 8
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Tezeusz
2 miesiące temu nitram masz zupełną racje. Miarka się przebrała, Targowica wkurzyła polskich patriotów. Obowiązkiem każdego jest teraz aktywnie włączyć się w kampanię prezydencką!
5
"Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce" - Andrzej Duda
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika mary
2 miesiące temu @nitram "Żydzi trzymają bardziej z Niemcami , tymi co ich mordowali tysiącami i dzisiaj sa napady na synagogi i żydów w Niemczech"  Zydzi, dla ktorych wazny jest interes, Niemcom juz dawno wybaczyli ,bo Niemcy juz miliardy w ramach odszkodowan im zaplacili. Nie chce wszystkich tak opisywac czy nawet obrazac. Napewno nie wszyscy tacy sa, ale ci co sa przy wladzy wlasnie takimi kategoriami mysla i robia z holokaustu "Geschäft". A z nami sie nie licza, bo coz znaczy uratowanie zycia jakiegos biednego  Zyda?Nie oczekujmy podziekowania, wazne ze sami znamy swoja wartosc.
3
Jad Waszem - mniód naszem. Polska - katem narodów!
Obrazek użytkownika nitram

Strony