Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Lolek Wielki
4 miesiące temu Ani kroku w tył no ma to być kompromis, więc jak z  przyjętych umowach lipcowych jakiś podpunkcik uchylający nieco szerzej furtkę Niemcom zapewne się znajdzie. Co do tego nie mam wątpliwości. Czymś nas zaszantażują. I tak krok po kroczku....obym się mylił
1
Ani kroku w tył Panie Premierze...
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika ronin
5 miesięcy temu @ Nitram    Witam! Uprawianie polityki, to nie jest chciejstwo. Tak naprawdę mamy pierwszy powojenny rząd Zjednoczonej Prawicy w Polsce, który podjął walkę w imieniu większości społecznej z pokoleniowym komunistycznym układem. Ten Rząd w większości partii Prawo I Sprawiedliwość, swoim rządzeniem naruszył, bardzo interesy zewnętrznych wrogów Polski, a w kraju naruszył, ba w dużej części zlikwidował lewe interesy komunistycznej mafii. Przykład, mafii watowskiej, a przykładów zatrzęsienie. Tu można by książkę napisać...Powiem krótko, nie chcę, aby Polską rządziła grupa ludzi, wywodząca się z tłuszczy obecnej "czerwonej zarazy", która wysłała manipulacją dzieci szkolne na ulice, za którymi się skrywa. Mam stanowcze przekonanie, że obudzony Polski Patriotyzm Polaków, nie przyzwoli już nigdy na rządy komuny w Polsce. Tu potrzeba dalszej naszej mocnej postawy w umacnianiu budowy suwerennej ojczyzny. Z niewolnika, stajemy się podmiotem i partnerem gospodarczym postrzeganym w Świecie. Nigdy, jak teraz nie ograniczono wpływu Rosji. Szczególnie Lewiznę, bolą wojska USA NATO w Polsce. Stąd te wściekłe ataki na oślep. Polacy, już nie chcą nigdy, rządów Lewizny. Pamiętajmy, że Tusk chciał zrobić z Polski, kolonię Niemiecką  To ci sami ludzie chcą władzy. Reformy idą, może zbyt wolno, bo liczni wrogowie podrzucają kolejne kłody, ale reformy zostaną ukończone. Pozdrawiam!
3
Niemcy apelują o aborcję w Polsce - krzyżacka, hitlerowska buta. Do ataków na Polskę namawia wiceszefowa bundestagu
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika stronnik
5 miesięcy temu Niestety Uważam podobnie. PiS rozbudza nadzieje a w chwili próby podwija ogon. Tak było z ustawą o IPN która to sprawa dotknęła mnie do żywego. Przeczołganie nas Polaków niemiłosiernie i zeszmacenie. I zrobił to rząd PiS. Tego nie potrafię zapomnieć bo to było tak charakterystyczne i tak dojmujące zeszmacenie się rządu, PiS i w sumie nas wszystkich. Potraktowano nas haniebnie. To samo z ustawą reformującą sędziów. PAD mial jedynie podpisać. Wydawało się wszystkim że pomiędzy nim a PiS istnieje pełne porozumienie i jest realizowany plan wcześniej drobiazgowo uzgodniony. Być może tak nawet było, choć następujące wydarzenia temu jakby przeczą. A to znaczy że wzajemna znajomość panów JK i PAD jest conajmniej nikła. Oraz że żadnej lojalności wobec wypromowania PAD nie ma. Jak to nazywamy? Zdrada! Osobiście w odniesieniu do PAD obawiam się najgorszego. Bo skoro raz zdradził to zdradzi kolejny raz. Nie o to chodzi w odzyskiwaniu Polski z łap wrogów. Obóz patriotyczny to musi być monolit. Tego nie ma. Dlatego tez prawdopodobnie PiS odkłada procedowanie ustaw reformujących sądy i media. PAD może w imię swojego widzimisię zablokować kolejny raz. Podejrzewam również brak tzw woli politycznej. Walka z barbarzyństwem na ulicach, kompromitacja z ustawą futerkową, COVID a teraz jeszcze ten wyrok TK, to wszystko zbyt absorbuje by rozpoczynać następne fronty walki. Wydaje się tez że pogubiono priorytety. Najpierw powinno się zaprowadzić porządek w instytucjach najważniejszych z punktu widzenia dalszych reform. Tymczasem inicjatywy ustawodawcze idą w porządku od sasa do lasa. To wszystko nie napawa optymizmem, ale prowadzi do poczucia zawodu, zniechęcenia i wątpliwości czy PiS rzeczywiście chodzi o reformowanie państwa? Ustawa medialna? Czy wogóle ktoś coś o niej w sejmie mówi? Wybory za trzy lata. Jak oni chcą je wygrać bez mediów o internecie nie wspominając. Może planem jest zafundowanie nam kolejnej huśtawki przyprawiającej o zawał? Nie tędy droga.
3
Niemcy apelują o aborcję w Polsce - krzyżacka, hitlerowska buta. Do ataków na Polskę namawia wiceszefowa bundestagu
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Romek M
8 miesięcy temu @nitram Oczywiście, ci ludzie nie pojawili się znikąd. Mają nową etykietę, ale motyw działania jest ten sam - rozwalić naturalny  porządek świata. Najgorsze, że potrafią do tego zwerbować tylu młodych...
3
Tęczowa rewolucja czyli nowy bolszewizm
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika jazgdyni
9 miesięcy temu @nitram Kolejny uzurpator, o jakich się mówi - wyżej sra niż d.. ma.Postać marna. Kibice na szczęście też za nim nie przepadają.
0
Taktyka fanatyka
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika olononame
10 miesięcy temu Nie boisz się? Nie boisz się, że zostaniesz pogryziony? ;)
0
WYBIELANIE NIEMIECKICH ZBRODNI NA POLAKACH
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika misio
10 miesięcy temu Błędy Gdyby to potraktować poważnie, tzn. że permanentnie robią błąd za błędem, to należałoby zapytać jakim cudem w ogóle doszli do władzy i jakim cudem jeszcze się przy niej utrzymują.Bo z tego wynika, że nie dzięki własnemu rozumowi tylko czyjemuś zewnętrznemu wsparciu. W konsekwencji tej "niewidzialnej ręce" muszą być bezwzględnie posłuszni gdyż od nich samych nic nie zależy. To by bardzo wiele tłumaczyło. 
0
Zdrada (szantaż) Jolanty Turczynowicz-Kieryłło. O czym rozmawia się w domu Gowina i Morawieckiego
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Krispin
10 miesięcy temu głupoty niby nie widać... ....ale czasem i widać, i słychać, i czuć. Stąd pewnie ten minus jeden pod komentarzem "nitram".
2
Czy wciąż mamy do czynienia z groźną epidemią?
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika dziobal5
11 miesięcy temu Broń Boże. W skrócie oślizgły gad. Scenariusz horror!! 
3
Sołdatskie ... tanzen, tanzen! J. Gowina
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 rok temu W sumie Gowin to dobry człowiek na dobre czasy - - teraz jednak potrzebni są sztabowcy i frontowcy do walki o życie z czerwonymi mordercami ze sztabem w platformie antypolskich zbójów i tuskowej, zdradzieckiej łachudry w PE. Wielu nie widzi tego zagrożenia tak jak nie widzi koronowirusa a to igranie ze śmiercią. Tu miejsca na żarty nie ma.
2
PiS musi zacząć szukać koalicjanta lub nowych posłów...
Obrazek użytkownika nitram

Strony