Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika PolishFactor
5 lat temu Można już przeżyć 7 dni obrony... Można samemu poznać obrońców i ich losy wcielając się w jednego z nich i zobaczyć wydarzenia z 1 osoby. W EGRH.pl każdy może zostać rekonstruktorem i w symulatorze na silniku używanym przez wojsko do treningu armii przeżyć to i ocenić samemu jakie piekło zgotowały walczącym hitlerowskie niemcy. Ty fragament tego co przygotowaliśmy dla miłośników historii dla obrony Westerpatte. www.youtube.com/embed/xvMlFEyFujo?feature=player_embedded
1
Poznałem dwóch Obrońców Westerplatte - Bernarda Rygielskiego i Franciszka Bartoszaka
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika Iksińska
6 lat temu No, paczka gotowa do wysłania. Już uzgodniłam, że ktoś z personelu ją wyśle. Będzie kosztowała co najmniej 100 zł, ale co tam. Cieszę się bardzo, bo na blogu w komentarzu zgłosiła sięjakaś pani z kancelarii adwokackiej i pochwaliła inicjatywę , a także sama zamierza tej pomocy udzielić. Brawo ! Dodałam , co miałam : przyprawy, przecier pomidorowy, cukierki, ciastka kruche, masło orzechowe (!) dobrze zanbezpieczone i już nie pamiętam co jeszcze, ale to nieważne.
0
A może byśmy tak.... ?
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika bozennak
6 lat temu To jesteśmy po tej samej stronie, ja otrzymuję podobne komenta -rze na YT od niejakiego TWRWAM, cytuję: TWTRWAM Odpowiedź na komentarz do filmu: Tońko czyli legenda o ostatnim baciarze "ty przyjaciółko psów banderowskich z antypolskiej sekty PiSlamistów i rodaków stalina , WON ZA URAL !!" - może to ten sam dyżurny? Prezentuje niesłychanie niski poziom wiedzy, wszystko miesza ale jest wulgarny, prawdziwa dzicz.
0
Stalinowska czystka w PAN
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika Baba-jaga
6 lat temu Panie Janie.  Taki wpis to tylko od potomka  ruskich oprawców z Katynia. Musi mówić że faszyści bo przecież nie przyzna ,że ojciec lub dziadek.
0
Stalinowska czystka w PAN
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika Szpilka
6 lat temu Na onecie aż się roi od płatnych klakierów. Widocznie taki durny komentarz napisał ktoś o wiadomych korzeniach. Polak by tak się nie zeszmacił. Pozdrawiam
0
Stalinowska czystka w PAN
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
6 lat temu Panie janie trafil widac pan w 10 tego gudlaja az zolc zalala w Ocwiecimi to Zydzi Zydow ROZPAKOWYWALI z transportow i selekcjonowali kto moze jeszcze poracowac o kto idzie do gazu.
0
Stalinowska czystka w PAN
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika ma
6 lat temu GG My nie wiemy czy Budzanowski się nie podobał Rosjanom. Tak napisali tylko Barbara Oksińska i Andrzej Stankiewicz w Rzepie, źródła swoich rewelacji nie podali. http://www.rp.pl/artykul/10,1010728-Car-azotu-naciera.html
0
Atrofia suwerenności
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
6 lat temu Moj znajomy zrobil Bierutowi zdjecie jak kleczal w kosciele, niestety zaraz potem smentni panowie zabrali mu aparat. Zyd Rokita tez sie modlil, ale ten to djabel tak ze mozna mu wybaczyc takie djabelskie sztuczki Pan Bog na nich sie pozna.
0
Z cyklu: „Od Mazowieckiego do Tuska” (12) – Andrzej Olechowski
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika Salata53
6 lat temu Upodlony narod Polski wam to zapamieta   Pamiętajcie wy wszyscy z PO, którzy doprowadzacie ten naród do nędzy i upodlenia.Zło, które siejecie wróci do was po siedmiokroć. Będziecie tracić życie wy i wasze dzieci, będą płonąć wasze domy a wasze pieniądze zagarną złodzieje, których sami wyhodowaliście w tym kraju.Po waszych niegodziwych uczynkach, nie macie prawa czuć się szczęśliwi i bezpieczni.Cały naród was dziś przeklina za niezasłużone krzywdy, które wyrządziliście w imię własnych interesów.Za ograbienie ludzi z wypracowanych emerytur, za ukrytą eutanazję starszych osób, za grabież majątku narodowego, za zniewolenie milionów uczciwie pracujących.Bądźcie za to przeklęci wy i wasze dzieci, które z waszej grabieży korzystają.Na waszych pieniądzach jest krew i łzy ludzi biednych.Wasze dzieci będą umierać na paskudne choroby wskutek klątwy skrzywdzonych i nie pomogą pieniądze ani układy.Ta klątwa jest niechybna i po kolei dosięgnie was wszystkich.  I znowu jest nowa afera jeżeli to prawda od  dzisiaj, jest nowy skandal Kasia Tusk, córka jasnie nam panujacego Donalda Tuska wnuka wermachtowca w zeszłym miesiącu dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Numer referencyjny zajmujacego sie całą sprawą notariusza 01/2013KT. Skąd pochodzą tak znaczne srodki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakis tam mikroskopijny portal internetowy, i czy jest możliwe aby tak wysoka suma pieniedzy była zgromadzona w sposób legalny? Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjezdrzając ze swojego mieszkania w centrum Gdanska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia sie pytanie, skad Katarzyna T. posiadała tak znaczne srodki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wysokosci 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze, i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są jakie powiązania pomiędzy upadająm Amber Gold, a córką premiera. Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michal Tusk plątał się w wyjasnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze? WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH INFORMUJEMY, ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. przekazcie to dalej to PO zalatwi cos musimy robic, tak, PO to banda zlodziei, mafia na usługach likwidatorów POLSKI, rozrabowali nasz majatek narodowy, za to jest tylko jedna kara.
0
OKdR - Tutek
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika Desert Rat
6 lat temu Jaki atak? Jaka nirwana? Droga do nirwany jest sprzeczna z moim światopoglądem, uściślając. Bardziej stosownym słowem byłoby w Pani/Pana wypowiedzi użycie wyrażenia krucjata. Wybrał pan natomiast napaść na katolików. Proszę wyszczególnić tą "napaść". W którym miejscu i w jaki sposób? Być może moje ograniczenia mentalne nie pozwalają mi dostrzec tej jedynej, słusznej prawdy?   Quidquid agis prudenter agas et respice finem. Publius Ovidius Naso
0
"Kulisy konklawe" - komentarz autora oraz o fanatyzmie słów kilka
Obrazek użytkownika hela61

Strony