Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
2 dni temu Na razie wali ci przenoszoną onucą z pyska ;) 2 Spiesze pocieszac. Macie jeszcze pare lat.
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 dni temu Bolszewickie małpy ze ścierwoneonówki stać jedynie na - kretynizmy i kretyński bełkot pomieszany z wulgaryzmami... Tak jak "n0str0m0"...Widocznie bolszewicki antypolonizm i antyPiS doprowadził ich już do tego, że się z własnej woli całkowicie odmóżdżyli... 3 Zamknij się!!! czyli Wstrząs, Zagrożenie, Posłuszeństwo, Współpraca
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika Gawrion
2 dni temu każdy widzi Czym się różnią? Widzi każdy o poniżej przeciętnym ilorazie inteligencji. Koń jaki jest każdy widzi. Jeśli tego ktoś nie widzi, to próżno tłumaczyć, bo i tak nie zobaczy.Ty w ogóle interesujesz się polityką? 6 Zamknij się!!! czyli Wstrząs, Zagrożenie, Posłuszeństwo, Współpraca
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 dni temu Czyżby bolszewicka agentura nie miała polskiej czcionki? A może nie potrafi używać polskich liter, bo język polski to jednak trudna choć piękna sztuka...Jednak jakże piękna i bogata... 5 Spiesze pocieszac. Macie jeszcze pare lat.
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika brian
2 miesiące temu Jak to było. Główne źródło przenoszenia zakażenia?Telewizor.Na naszym SORze(dzięki za pomoc chłopaki, było by po mnie, udar) mam sporo znajomych, paru bliższych kolegów, koleżanek.Cytat1) Nie damy się zaszczepić dokąd to możliwe. Gdyby to było tak groźne, dawno gryźli byśmy ziemię.Cytat2) To kiedy następna fala? Jak dodatki przywrócą(z przekąsem).Czyli wykonawcy, nie wyznawcy. 1 Czary jakieś czy co? Gdzie zniknęła pandemia?
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika ojczystegoiowego
2 miesiące temu NAStępstwa - NIE ŚCIGANIA ZBRODNI... NAStępstwa  - NIE ŚCIGANIA ZBRODNI... - POpełnianych z przyczyn  POlitycznych... (Patrz "OTUA" - Art. 44)Od 1997roku pobudza (budzenie strachu) -> "zupełnie nadzwyczajnych kast ludzi"... - i*lustrujących tłumy Świadków Koronnych ... -> ZBRODNI  "Łowców Skór"... -​​​​​​ ZBRODNI antypoloniZmów ~> Języczka u Wagi  "Temidy"...Te mityczne - "sądowe uprawomocnienia - prokuratorskich umorzeń śledztw"  od 1997 roku GROMADZĄCYCH niepodważalne, oczywiste dowody prawne ZBRODNI MAS*OWYCH... - POtrzebowały inn*owacyjnej metodyki ... - nieżywych  wirus*owych - niepoczytalnych - więc prawnie bezkarnych przyczyn...BO -> "wir*tualnych" przy*czyn ... -> ujmujących sumienia POpulacji Ludzi my*ślących...Pozdrawiam. J. K. 1 Czary jakieś czy co? Gdzie zniknęła pandemia?
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika 35stan
2 lata temu @n0str0m0 "Nawet ten, ktory do tej pory NIGDY nie zawiodl swoich obywateli, ten tu. wlasnie, singapurski. Maski wloz, zabrzmialo z przekaziorow w tym samym czasie, gdy komenda ta padla wszedzie indziej. I wpierdol, za przeproszeniem, za niemanie." Widocznie Singapur podejmuje decyzję strategiczną co do współpracy geopolitycznej z globalistami, o czym świadczyłoby to, że trwa proces ratyfikacji  "Umowy o partnerstwie i współpracy pomiędzy Unią Europejską i jej państwami członkowskimi, z jednej strony, a Republiką Singapuru, z drugiej strony, sporządzonej w Brukseli dnia 19 października 2018 r. " a Polska jest w czołówce krajów członków  UE, podejmujących ten temat na bieżącym posiedzeniu Sejmu:Punkty porządku obrad:11. posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiejw dniu  7 maja 2020 r.(po zmianach) 22. Sprawozdanie Komisji do Spraw Unii Europejskiej oraz Komisji Spraw Zagranicznych o rządowym projekcie ustawy o ratyfikacji Umowy o partnerstwie i współpracy pomiędzy Unią Europejską i jej państwami członkowskimi, z jednej strony, a Republiką Singapuru, z drugiej strony, sporządzonej w Brukseli dnia 19 października 2018 r.  23. Sprawozdanie Komisji do Spraw Unii Europejskiej oraz Komisji Spraw Zagranicznych o rządowym projekcie ustawy o ratyfikacji Umowy ramowej między Unią Europejską i jej państwami członkowskimi, z jednej strony, a Australią, z drugiej, sporządzonej w Manili dnia 7 sierpnia 2017 r. 24. Sprawozdanie Komisji do Spraw Unii Europejskiej oraz Komisji Spraw Zagranicznych o rządowym projekcie ustawy o ratyfikacji Umowy o partnerstwie w zakresie stosunków i współpracy między Unią Europejską i jej państwami członkowskimi, z jednej strony, a Nową Zelandią, z drugiej strony, sporządzonej w Brukseli dnia 5 października 2016 r. W postępowaniu rządu PIS/ZP w sprawie ratyfikacji tych ww umów widać wyraźnie związek  z interesami Wielkiej Brytanii po Brexicie, gdy nie będzie jej już w UE ale zgłosiła ona akces do Globalnego Sojuszu Multilateralnego, którego powstanie ogłosiły Niemcy i Francja, będące państwami - fundamentami UE.Widać tu zakamuflowane działania w ramach trwającego obecnie procesu przełomu geopolitycznego wobec  konfrontacji o hegemonię globalną pomiędzy USA a Chinami. Witajcie, zegnajcie.
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika 35stan
2 lata temu @n0str0m0 "No ale dokąd, skoro wszędzie jest realizowany ten sam scenariusz?"Gdyby na całym świecie realizowano ten sam scenariusz(wszystkie państwa słuchają jednego "suwerena"), to by znaczyło, że rządy wszystkich państw na świecie są z nadania tego jedynego "suwerena" a "ten sam scenariusz" ma służyć pomocą tym rządom w podporządkowywaniu temu "suwerenowi" całej ludzkiej populacji.Oznaczałoby to, że wśród blisko 8 miliardowej populacji ludzkiej nie ma jednostek logicznie i niezależnie myślących, tylko są działający jak stada baranów prowadzonych na rzeź przez swych "pasterzy".Taki proceder był praktykowany w żydowskich gettach podczas II WŚ, gdy to owi "pasterze" selekcjonowali swoje owce wysyłane do gazu(był taki jeden  w warszawskim getcie, który tej roboty nie wytrzymał i skończył z sobą a tu w 8 mld. getcie nie ma żadnego).Scenariusz takiej operacji mogli wymyślić tylko następcy tych pasterzy z getta(potomkowie ocalonych?), bo tylko oni reprezentują taką cywilizację, która uważa tych z innych cywilizacji za zwierzęta w ludzkiej skórze.   2 Witajcie, zegnajcie.
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 lata temu Pamietajmy i o kolejnym wspaniałym blogerzejuż za m-c pierwsza rocznica śmierciR.I.P 7 Dzis 6 rocznica śmierci kapitana Tomasza Mierzwińskiego - „Seawolf”
Obrazek użytkownika n0str0m0
Obrazek użytkownika Lotna
9 lat temu @synteticus  Nie wiem jak bylo przed wojna, ale po wojnie dobrobyt Ameryki nie byl tylko mitem. Znam z opowiesci starych Kanadyjczykow, ze okres zaraz po wojnie, kiedy Europa jeszcze grzebala zmarlych, odkopywala miny i odbudowywala domy i ulice, Kanada i USA cieszyly sie nieslychanym dobrobytem, gdzie jedna pensja starczala na bardzo dostatnie zycie dla calej rodziny. To byly lata piecdziesiate i poczatek lat szesdziesiatych, potem juz poszlo z gorki.  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie! 0 POD KLONOWYM LIŚCIEM UPADA CYWILIZACJA
Obrazek użytkownika n0str0m0

Strony