A JEDNAK ZAMACH!!!!

Obrazek użytkownika HOPCIO
Świat

Pisze i prosze o wyjasnienie najwyzsze wladze polskie czy juz dowiedzialy sie od min.Sikorskiego i dziennikarzyny Zakowskiego - KTO i GDZIE dokonal zamachu stanu!!!! Ze byl to zamach stweirdzili autorytatywnie w radio TOK FM publicznie, A WIEC!!!! Blogerzy i czytelnicy nie miejcie mnie za maniaka, ale jest to sprawa kluczowa - bo jest to wypowiedz min. MSZ, ktory ze swego pyska toczyl jad nienawisci do ofiar tragedii - wyrzniemy watachy- to musi byc wyjasnione, chyba, ze opozycji na tym nie zalezy!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

przesłuchanie i zaprotokołowanie, po czym akt oskarżenia - i TK! Inaczej - nawoływanie Hopcia pozostanie pustym dzwiękiem. Kto ma taką moc sprawczą???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307747

Jakiś czas temu trafiłam na to w sieci:-) :-)
http://www.youtube.com/watch?v=PHQGpN44j08&feature=player_embedded
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#307756

Przecie caly czas o tym pisze, a wydarzylo sie to tydzien temu, a nie przed wiekami - I CO - ale nawiasem mowiac czegos sie nacyckaly lub nawachaly te nasze chlopaki tak wczesnie rano i wzielo ich na szczerosc do bolu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#307775