Polityk Nowoczesnej nawołuje do morderstwa Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

Przedstawiam wam nową gwiazdę. Oto prawnik, Europejczyk i kompletny kretyn z mózgiem wypranym nienawiścią przez GW i PO. W normalnym świecie po takich wpisach byłby skończony. W Polsce pewnie zrobi karierę, będzie bohaterem Wyborczej, kandydatem PO na posła i kumplem Bodnara

Większość elektoratu POKO pisze takie rzeczy. To nienawistnicy niemogący poradzić sobie z wyborczymi porażkami. Zasłaniają się konstytucją, a chcieliby dokonywać mordów.Te chore osobniki umieszczać w zakładach zamkniętych wyrok nie niższy jak 25 lat oczywiście przepadek mienia na poczet kary.Prawnik a tak naprawde pospolity bandyta, terrorysta i nazista który namawia do zagazowania i zabójstwa ludzi jest w wiadomościach. Czy niemiecka firma popiera gazowanie ludzi?A co komuchom czerwonym onucom z WSI i sowietom z FSB zostało,będą coraz bardziej atakować.Tak walczą o życie jak czekiści z czerwonej bolszewii post-PRLu,z LWP WSW,a sowieci naciskają. To kiedy ten pucz w Polsce zrobicie?
Ale wiadomo,oni walczą o życie i kasę. I będą tą walkę zaostrzać.Koleś nadal wierzy, że kasta go ochroni.

Jakiekolwiek nawoływanie do morderstwa podlega ściganiu powołane organy państwa z urzedu

Jak Cyba

     

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (22 głosy)

Komentarze

to Kaczyński musi być kimś nadzwyczaj wiele znaczącym dla niepodległej Polski. Nie atakuje się małych płotek.

A wobec tego zarzuty o "fleciście z Hameln" który ma jakoby prowadzić Polskę na stracenie - są także wyssane z palca.

I jeśli Kaczyński "bierze na klatę" wszystkie zarzuty, ataki, fałszywe oskarżenia - i realizuje nadal propolską politykę - w zastanych, wysoce niekorzystnych dla niepodległej Polski okolicznościach - to - chwała Mu za to. Chapeau bas!

Pozdrawiam,

Vote up!
16
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1629812

Przeciez napisalem wyraznie, ze flecista prowadzi Polske do nastepnego RAJU na ziemi, ktory nosi tymczasowa nazwe Polin, a nie na zadne tam stracenie. 

Gratuluje precyzyjnego okreslenia HYZY ROJ. Godnie ono swiadczy o szlachectwie Autorki.

Czy Pani znala gruzinskiego oficera Murata Szczyponodze?

Bo chyba kiedys Pani o nim wspominala.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1629906

Już nie pamiętam, czy rewelacje na temat Kaczyńskiego i Polin cytował Pan za wielonogim, jako że tak wielu na tę Stonogę się powoływało. W kontekście Kalksztajna i Polin. 

I twierdzi Pan, że pisząc o Kaczyńskim jako fleciście z Hameln miał Pan na myśli inny cel niż ten, który był celem szczurołapa. Rzeczywiście - logiczne to.

Swoją drogą - ciekawa jestem w jaki wytworny sposób, Pana zdaniem, należy reagować na fumarole łajna ekplodujące ze strony przeciwników Kaczyńskiego. Rebeliantka tłumaczyła kiedyś, że krzyk bólu jest niezależny od woli. 

Ja próbuję teraz wyjaśnić, że jeśli atakują nas siekierą, to albo uciekamy, albo bronimy się toporem, w żadnym wypadku nie używamy szpady. To jest obrona wolicjonalna!

Co do znajomości z "gruzińskim oficerem" - czyżby był to pański kompan? Zaskoczył mnie Pan! Nie powiem, że mile.

"...i jeszcze jedno na poziomie można zwracać się do kogoś ,kto poziom prezentuje ,a do bydlaka jak mawiał mój Śp. Dziadek...", że zacytuję, in extenso, nowego blogera o nicku AureusDavMich69.

O! Miarkowa zawitała na blog! I będzie czuła się prześladowana!

Ukłony,

Vote up!
5
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1629937

Vote up!
10
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1629829

Obok Borysa Budki niejaki Kamil Kurosz  facet nawołujący do zamordowania JK, unicestwienia fizycznego PiS wzywający do " ostatecznego rozwiązania" wobec PiS. Ten psychopata nie jest w PO marginesem to działacz PO.

https://www.portalprzemyski.pl/platforma-obywatelska-w-przemyslu-oglasza-plan-budowy-zjednoczonej-opozycji/

Działacz PO psychopatą Kamil Kurosz zlikwidował rano konto a teraz założył nowe, i uciekł "za kłódkę".

Pampers pełny i skończyło się rumakowanie, zabijanie, unicestwianie.... przez małego zasranego gnoja. Mam jednak nadzieję, że odpowie, za groźby karalne którymi się na tt popisywał.

Moment kiedy ciśnienie uchodzi a zbliża się odpowiedzialność karna ...

 

Trochę za późno nam się Kamilek urodził bo tak z 70 lat temu miałby robotę w KL Auschwitz zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Ten gość to bliski znajomy Kamili Pichowicz i Borysa Budki. Serio to prawda.

 

Dziennikarzu Zawiszo Niebieski a ten Kamil Kurosz to dobrze, że chcę zabić Jarosława Kaczyńskiego czy źle? Bo jakoś  zamilkłes w tej sprawie, a przecież wam z gównem wyborczym  i tobie osobiście nie jest wszystko jedno.
Dlatego przypomnę ci mój wczorajszy koment:

 

Nie ma dnia, żeby go Rycerz nie stygmatyzował, opluwał epitetami,życzył mu jak najgorzej,drwił (i szampan pił) na wieść o śmierci Jego brata. Setki komentarzy tej dziennikarskiej hieny to hejt,fake news i wszystko czego życzyć złego można Polsce i Polakom. Z tego żyje.To jego motto życiowe.Setki jego wpisów tylko o PIS-ie i Kaczynskich pełne jadu i dzikiej nienawiści.Urban,Palikot czy Niesiolowski to przy nim aniołki.
Taka prawda, bo znamy się od lat.Napiszę to po raz kolejny gdyby wiedział że dostanie wyrok mniej niż "dychę" to z zimna krwią by Kaczynskiemu w tył głowy strzelił.Jest do tego zdolny.I to nie jest tylko moja opinia.

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1629768#comment-1629768

 

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1629831

Bandyta i tyle w temacie. Powinien odwrotnie być zamknięty i oskarżony. Do tego skończony dureń, udaje głupa, a do tego pracuje w ubezpieczeniach...zgroza.(Dziękuję za takie bezpieczeństwo).

Serdecznie pozdrawiam.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1629838

Tak jeszcze raz zerknąłem teraz na twój wczorajszy komentarz i rzeczywiście mały atlant chyba się ze##ał na rzadko! Taka jest właśnie cała totalna opozycja! Obrażają, ubliżają, grożą, straszą i takie tam a jak przychodzi co do czego, spieprzają jak tchórzliwi gówniarze!

Vote up!
8
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1629841

Najbardziej na rząd ujadają zapewne ci, u których  komuś  z najbliższej rodziny obniżono emeryturę, pomimo "wiernej służby". To jest permanentna furia.

Vote up!
7
Vote down!
-1

janksero

#1629860

   Witam! Powinni jeszcze odebrać przywileje aparatczykom byłej PZPR. W SN kwiczą, bo chcą im zdjąć onuce. Co do głównego artykułu, gościa zaszczepić przeciw wściekliżnie, bo wyrażnie  pcha się do gipsu. Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1629909

Powinni wyrównać wszystkie emerytury uzyskane przed 1981 (jak nie do później). Przecież zostały wypracowane w czasach, kiedy wysokie zarobki wynikały z dobrej współpracy... . Może ułamek procenta ludzi uczciwych by straciła, ale bilans byłby dużo sprawiedliwszy. 

 

...bo nie chciało się im uczuć? -pewnie historii?

...bo to nie profesorowie? - może wylecieli z uczelni?

...bo pili? - czemu pili?

...im się nie chciało? - czemu się nie chciało?

Vote up!
5
Vote down!
0

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1629945

A potem Łepkowska w swoim haniebnym liście pyta "po co panu, panie prezesie ci ochroniarze?". Po to, że takich debili jak ten z Nowoczesnej chodzi po tym świecie jeszcze wielu. Niestety. Nie wiem, czy ktoś pracuje nad szczepionką na POnoKOki, ale najwyższy czas zacząć. Bill, jeśli to czytasz, to do roboty, chłopie. Cała platforma i okolice - jakieś 4% społeczeństwa do zaszczepienia. Można trochę zarobić.

Vote up!
12
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1629839

100/100

Vote up!
8
Vote down!
0
#1629840

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Krzywousty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prszę przczytć swój rtykł wpsy pnżj ng. Jst w tym wszystkm tyl sm nnwśc wyzwsk c drgj strny któr jst krytykwn.

N zchdz wszystk dbył by sę nczj. N był by tkch pstów rtykłów. N był by krzyczn psychpc trrryśc, c równż pdpd pd prgrf. P prst zstł by złżn zwdmn d prkrtry. Sędz wydł by nkz rsztwn. Fct wyszdł by n wlnść z pręcznm mjątkwym (lb n b mówmy t pdżgn d mrdrstw). W cąg msąc - dw zkńczył by sę prcs prst z którg n 90% wyprwdzn by g sktg wprst d jg cl. Wyszdł by z nj njwczśnj ż 7 lt w tkch Stnch mż z 17. Żdnych zwsów. ldz dlj chdzl by śmchnęc Wsł płynęł jk zwsz.

Tk by t wyglądł n zchdz.

W Plsc włs m z głwy n spdn l jdn lc d smg nb. t krj nrządm stjący...

Vote up!
1
Vote down!
-9
#1629845

Nie wydaje mi się, żeby nazywanie takiego gościa psychopatą albo terrorystą podpadało pod paragraf. Pod paragraf raczej on sam się podłożył. A dlaczegoż  jesteśmy krajem nierządem stojącym? Bo tacy jak on blokują reformę sadownictwa. I rzeczywiście, swoi swojego nie skażą, być  może włos mu z głowy nie spadnie. 

Vote up!
10
Vote down!
-1

janksero

#1629862

Został o 7 rano zatrzymany ....można? można!

Vote up!
7
Vote down!
0
#1629896

Brawo!!!

Tak działać w każdym przypadku łamania prawa.

Bandytów powinno się karać za przestępstwa w państwie prawa. Przestępcy z oPOzycji nie mogą czuć się bezkarnie

Dość już obrażania i gróźb karalnych, naprawdę dość bezkarności! W kolejce czekają: Kuczyński, sok z buraka, Braun...

TVN, Newsweek i  Koszerne goowno hodują kolejny bandytów...

 

Można mu, w ramach resocjalizacji, zaaplikować prace społeczne na terenie obozu Auschwitz.Wyborcza i TVN będą miały nowego bohatera i męczennika!

 

 

Po wygranych wyborach do sejmu napisałem, żeby nie wpadać w euforię bo jeszcze daleka droga do pokonania komuny. Dzisiaj widzimy patrząc na SN że walka o wolną Polskę trwa. Pilnujmy tych wyborów, jak PAD wygra będziemy blisko zwycięstwa nad komuną

ps.

ale ja przewiduję: - prokuratura wnosi o tymczasowe aresztowanie, - sąd odmawia,

- Giertych/Dubois zostaje obrońcą, - zaczyna się polityczna nawalanka na PIS.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1629912

z takimi jak totalna kało-licja należy rozmawiać ich językiem ,innego języka to stado złodziei i kryminalistów nie rozumie .....powtarzam nie rozumie.Sądy mamy jakie mamy ...piszesz jakby to była zasługa ,albo wina chcących żyć w normalności Polaków ,a przecież od lat lewackie tałatajstwo typu giejzdorfy,tuSSki,kopaczki,szechtery,UBolki....milerki i cimosze-wicze...można tak wymieniać długo i namiętnie -generalnie chodzi o zdrajców i zaprzańców ,którym nigdy nie zalezało na Polsce ,a już tym bardziej na Polakach trzymają władzę i posługują się plugawymi metodami ...to stado czerwono-lewackich ścierw nie ma ani moralności ,ani żadnych zasad,ich program to zaje...ć PIS i roz....ć Polskę ,żeby im i ich bękartom sie żyło .Polacy i tak są bardzo cierpliwym Narodem...to wynika z wielu różnych doświadczeń jakim ten Naród był niezmiennie poddawany.Najbardziej do upodlania Polaków przyczyniali się poprotu sprzedawczyki i zdrajcy ,którzy poprzez swoją tępotę i lenistwo nie chcieli uczciwie pracować...tak więc zdradzając....sprzedając swoich niejednokrotnie bliskich fundowali sobie łatwe życie....to miało miejsce wieki wstecz i ma miejsce teraz.
Nawiązując do tego co napisałeś ......jak byłoby na zachodzie-masz dużo racji ,ale tam także jest cała czereda lewackich cwaniaczków ,którzy jak wszy żerują na ogłupionych głowach tamtych obywateli.Róbmy swoje!!!!!

i jeszcze jedno na poziomie można zwracać się do kogoś ,kto poziom prezentuje ,a do bydlaka jak mawiał mój Śp. Dziadek do nastąp się! i jak nie skutkuje to kopa w bebech.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1629900

.....by takie mowy publiczne, padające z ust Polaków, przecież już w 1054-letniej, katolickiej Polsce, by takie nienawistne, mordercze mowy publicznie i zdecydowanie potępić. Tu aż się prosi Jego osobiste i zdecydowane publiczne wystąpienie. Rodacy i Pasterze Kościoła nie czekajmy na nową narodową tragedię! Jestem osobiście przekonany, że takie potępienie powinno mocno w narodzie wybrzmieć. Prawdy powiedzianej z miłością nigdy za dużo! Dzięki za ten alarmujący, b. dobry i pożyteczny wpis. Pozdrawiam b. serdecznie. Z Panem Bogiem Sław

Vote up!
9
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1629892

Przeciez Pan Kamil Kurosz to klasyczny polski dyplomata, taki jak kazdy inny.

Wymienie tylko kilku: Niesiolowski Petru M.K.B, Gowin, Neumann, Walesa, Jachira - a przeciez ich doslownie setki zajmuja lawy Sejmu i Senatu.

Naprawde,  nie ma czemu sie dziwic.

P. S.

Zapomnialem o Biedroniu, kochajacym Mamusie nowoczesna synowska miloscia. To najlepszy przedstawiciel polskiej dyplomacji. Moze walczyc z Kuroszem o palme pierszenstwa.

Jak Dyplomata z Dyplomata.

Vote up!
4
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1629908

//Cały rząd jest do dymisji,//

 

Nie do dymisji, tylko natychmiastowego schwytania, aresztowania, postawienia przed polskim sądem, następnie szubienica i ścierwo do wapna. Żeby prawdziwej zarazy nie roznosiło!

nadużycie link skomentuj

Kmieć 11.05.

_________________

//sanocki.neon24.pl/post/155205,list-otwarty-do-pana-premiera-morawieckiego#comment_1672253

Vote up!
4
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1629927