Bayer w sposób świadomy sprzedał szczepionki skażone wirusem HIV

Obrazek użytkownika andruch2001
Wideo

Pod tym linkiem znajduje się materiał filmowy który wspomina o świadomym , powtarzam - świadomym wprowadzaniu na rynek leku zainfekowanego wirusem HIV ...przez firmę BAYER ( córkę "I.G. - Farben" znanej wcześniej z przekazania 400.000.00 RM na rzecz budowy powstającej Trzeciej Rzeszy ).

http://waldek1984.wordpress.com/2009/09/09/bayer-w-sposob-swiadomy-sprzedal-szczepionki-skazone-wirusem-hiv/

Brak głosów

Komentarze

Jakieś są niezależne dowody, czy znowu tylko jakieś plotki z blogów "wójciów-wariatuńciów"?

Vote up!
1
Vote down!
0
#403890

Zgodnie z regulaminem zamieściłem materiał jaki znalazłem na blogu , który w opinii niektórych osób zawiera treści co najmniej kontrowersyjne .

Materiał ten pochodzi ze stanów z dużą dozą prawdopodobieństwa zawiera fakty , które na pierwszy rzut oka są tak nieprawdopodobne że mogą wywoływać reakcję zbliżone do tych których pan szanowny jest namacalnym dowodem .
Moim zdaniem nie należy lekceważyć żadnych tego typu sygnałów.

Zatem proponowałbym nieco ochłonąć i przejrzeć materiał filmowy ponownie.

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#403891

należy znieść przymus szczepień.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#403892

A jak myślisz? Czemu go wprowadzono?

Bo choroby zakaźne nie wybierają. Szkoda, że ludzie tak szybko zapomnieli czym jest polio, gruźlica czy czarna ospa, boby szybko docenili szczepionki.

Sam zapewnie cieszysz się dobrym zdrowiem mając zaliczone szczepienie na ospę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#403897

ja jako rasowy człek prawicy uważam, że państwo ma zapewniać bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne, podstawową infrastrukturę, stanowienie i egzekucję prawa. Opowiadam się przy tym za całkowitą prywatyzacją służby zdrowia. Tak samo, jak uważam, że państwo nie jest od tego, żeby refundować operacje wyrostka robaczkowego, tak samo nie powinno refundować szczepień. Proste i logiczne.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#403902

To tylko fragment z doniesień ze świata w sprawie szczepień ochronnych jakie na szeroką skalę są zaplanowane w wyniku jak to ujęto grożącej nam pandemii "świńskiej grypy"
Prawda natomiast jest bardzo okrutna w swej wymowie - nie ma żadnej epidemii a tym bardziej pandemii . To sztucznie wywołana panika w dodatku za wiedzą WHO . Więcej informacji na ten temat znajduje się pod tym linkiem źródło : http://grypa666.wordpress.com/

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Fragment ze strony: http://grypa666.wordpress.com/

Novartis próbuje szczepionkę, rodzice dają dzieci na króliki doświadczalne
[ http://www.mmnews.de/index.php/200909083720/MM-News/Schweinegrippe-Impfstoff-Versuche-an-Kindern.html ]
8.09.2009

Klinika uniwersytetu w Rostocku poszukuje 600 dzieci, w tym 200 z Niemiec, w wieku 3 do 18 lat na testy szczepionki Novartisa przeciw „świńskiej grypie”. Testy mają badać nieznane dotąd skutki uboczne. Zapłata: 250 euro za trzy zastrzyki w ciągu 3 tygodni. Ubogie rodziny zapisują swe dzieci na testy.

Od Piotra Beina: W Grudziądzu bezdomni dostali 5-10 zl za zastrzyk, który jak myśleli był na grypę sezonową. W Rostocku jest jeszcze gorsza zbrodnia: dzieci nawet nie rozumieją podstawowych zagrożeń dotyczących szczepionek. Następna zbrodnia „nowoładowców” – zbrodnia ludobójstwa. Do testów są zwierzęta. Co z prawami dziecka?

źródło : http://grypa666.wordpress.com/
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

W dodatku nikt nie udowodnił na badaniach klinicznych biorąc pod obserwację grupę dzieci zaszczepionych i takąż samą grupę nieszczepionych - jakie skutki uboczne niosą za sobą owe szczepienia. Dla przypomnienia istnieją środowiska gdzie można dokonać takich miarodajnych badań tylko jak na razie nikomu na tym nie zależy. Są już materiały informacyjne które dogłębnie omawiają ten problem . Z ich obserwacji i doświadczenia wynika jednoznacznie że szczepionki stosowane na skale masową są niczym innym jak potężnym źródłem dochodu dla całego biznesu farmaceutycznego . Jak podają liczne przykłady choćby ze strony ( http://grypa666.wordpress.com/ ) nie wykluczone że szykuje się wielki szwindel na skalę światową .
Jak zwykle sceptycy powiedzą - to nie prawda , tylko że swojej "prawdy" nie potrafią udowodnić w sposób racjonalny .

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#403899

A ten Piotr Bein jest w ogóle lekarzem?

http://www.wykop.pl/link/222952/dr-piotr-bein-o-szczepionkach-czesc-3

Ten facet już straszy, że szczepionki to broń chemiczna...

Vote up!
1
Vote down!
0
#403903

Jasne a łyżka na to "To nie możliwe" ...i tego typu dyrdymały były odpowiedziami na tym forum . http://www.wykop.pl/link/222952/dr-piotr-bein-o-szczepionkach-czesc-3

Ktoś z piszących ogłosił swoją prawdę jako absolutyzm a mianowicie że tylko ukończone studia gwarantują odpowiedni poziom mądrości ! Tego już pewnie nie trzeba nawet komentować . Znam kilku magistrów którzy dysponują wiedzą na poziomie gimnazjum co najwyżej szkoły średniej . Jak to się stało że posiadają dyplom .?
Hmm też się czasem zastanawiam .

Stąd i moje obawy co do bezstronności owych wpisów . Moje doświadczenie podpowiada mi że jeśli czegoś nie jestem pewien nie oznacza to że mam w czambuł krytykować wszelkie informacje z tego zakresu ..Więcej staram się zgłębiać wiedzę by w konsekwencji pozwoliła mi dotrzeć możliwie jak najbliżej do sedna sprawy. Samego źródła omawianego zagadnienia.

Obyśmy nie musieli się kiedyś przekonać na własnej skórze kto miał rację .

............................
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#403906

Farmaceutyczne, bochemiczno-technologiczne koncerny mają gdzieś zdrowie, powodzenie pojedynczych ludzi. Liczy się tylko kasa, rozwój.. Bezpieczeństwo wielu "wynalazków" (leków, substancji wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, w rolnictwie itp), skutki uboczne ich stosowania, nie są w zasadzie w 100% znane do czasu ich powszechnego stosowania. Za przykład niech posłużą niektóre z produktów międzynarodowego koncernu Monsanto, w tym kontrowersyjny aspartam . Wiele działań (celowe wywoływanie paniki poprzez rozpowszechnianie informacji o zagrożeniach ze strony nowych szczepów wirusów) służy tylko i wyłącznie przygotowywaniu gruntu pod swoje nowe produkty i spowodowane jest tylko i wyłącznie chęcią zysku, naciągnięcia ludzkości na niemałą kasę i poznania nowych technologii (uzasadnienie pozyskania kasy na badania i rozwój). Wielkość tych koncernów, stopień ich uniezależnienia od rządów (a w zasadzie działa to w drugą stronę - to rządy są pod stałym naciskiem lobbingu ze strony koncernów i z nimi współpracują) powoduje, że nie ma zbyt dużej kontroli i nadzoru nad poczynaniami tych molochów nawet ze strony demokratycznie zorganizowanych społeczeństw. Kto wie czy gdzieś w tajnych laboratoriach firm biochemicznych itp, powiązanych z wojskiem, różnymi tajnymi służbami najbardziej rozwiniętych państw, nie pracuje się specjalnie nad "żywymi" wirusami, bakteriami, kontrowersyjnymi i groźnymi (w kontekście wymknięcia się spod kontroli) technologiami? Wszystko wskazuje na to, że się to robi - inaczej nie byłoby uzasadnienia dla fabularnych produkcji typu spiderman, superman, hulk itp :D. Wiadomo przecież - nie trzeba tego udowadniać, bo to fakt notoryjny - że wiedza o technologiach biologicznych, biochemicznych, chemicznych, kosmicznych należy do tej wiedzy, która w sposób szczególny jest w centrum zainteresowania różnych agencji rządowych najbogatszych (nie mówię tu o Polsce, bo Polsce w tym zakresie to słoma z butów wychodzi :) państw na świecie - od tej wiedzy uzależnione jest status "potęgi", "mocarstwa" - technologiczne trzymanie w garści innych państw. Nawet w społeczeństwie demokratycznym takim jak USA, agencje rządowe są bardzo samodzielne i do pewnych informacji szary obywatel, a nawet kongresmen czy Prezydent, nie jest w stanie dotrzeć. Wszystko uszczelnia skomplikowany system zabezpieczeń, klauzul, przepustek. Idąc takimi tropem, myśleniem, w pewnym momencie (teraz;) uświadamiamy sobie, że poruszamy się bardzo blisko tematów tabu, blisko prawdziwej podszewki rzeczywistości medialnej, rejonów tajnych służb, wywiadów, wojskowości, bezpieczeństwa całych Państw. Co tak naprawdę jest przedmiotem działania, zainteresowania i współpracy na tej płaszczyźnie? Nigdy się nie dowiemy :D jesteśmy za maluczcy.. Jedno jest pewne że tam nie działa zwykłe prawo :D

Co do podanego przez Ciebie filmiku -  domniemując, że materiał nie jest podrobiony, zmanipulowany i łącząc to z tym o czym piszę (czyli z prostą logiką i rozsądkiem) można przyjąć, że jest prawdopodobne, że takie coś mogło się firmie Bayer przydarzyć - wcale bym się nie zdziwił :D Różne wypadki i negatywne skutki uboczne są normalną konsekwencją obcowania z technologiami nowymi i nigdy nie stosowanymi i można je wliczyć w koszty poznania nowych technologii. Zawsze jednak należy postępować z należytą ostrożnością, a w tym wypadku z kwalifikowaną formą tej ostrożności - szczególną ostrożnością. Ludzie odpowiedzialni za śmierć, utratę zdrowia przez innych ludzi w wyniku niedochowania tej ostrożności powinni ponieść na tyle sroga karę, na ile byłaby ona przestrogą dla innych.

A tak przy okazji, bo interesujesz się chyba najbardziej z nas wiedzą co do tego zdarzenia, to czy mógłbyś podać jakieś inne linki uprawdopodabniające to, o czym nas poinformowałeś? Wypadałoby także poznać opinie osób, które bronią (a pewnie są takie) koncernu Bayer? Jeśli będziemy mogli porównać opinie obu stron wypowiadających się w tej konkretnej, kontrowersyjnej sprawie to tym bardziej ugruntowana będzie nasza własna opinia na ten temat i sami będziemy bliżej prawdy.

Bardzo lubię dotykać tematów kontrowersyjnych. Tym bardziej, ze obcowanie z nimi, daje poczucie dotykania czegoś czego nie są w stanie dotykać zwykli ludzie. Bardzo lubię wpatrywać się w zdjęcia galaktyk z głębokieko pola teleskopu Hubble'a. Najważniejsza jednak jest prawda. Dotykając takich tematów często (taka jest istota tych spraw) musimy opierać się na poszlakach, nie do końca potwierdzonych empirycznie faktach, jednych źródłach itp itd. Często trzeba uważać by nie wpaść w pułapkę uzależnienia od takich tematów. To troszkę jak z duchami. Nikt w 100% nie potwierdził ani nie zaprzeczył istnienia duchów, ale są one na tyle atrakcyjnym tematem, że wielu z nas chciałoby zwyczajnie w nie wierzyć - bo to przyjemne i daje asumpt i podstawę do snucia jeszcze bardziej nieprawdopodobnych teorii ;) Trzeba uważać i nie dawać zwodzić się temu romantycznemu nałogowi :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#403908

cyt:

A tak przy okazji, bo interesujesz się chyba najbardziej z nas wiedzą co do tego zdarzenia, to czy mógłbyś podać jakieś inne linki uprawdopodabniające to, o czym nas poinformowałeś? Wypadałoby także poznać opinie osób, które bronią (a pewnie są takie) koncernu Bayer? Jeśli będziemy mogli porównać opinie obu stron wypowiadających się w tej konkretnej, kontrowersyjnej sprawie to tym bardziej ugruntowana będzie nasza własna opinia na ten temat i sami będziemy bliżej prawdy.
.. ......... ........ ........ ........ ........ ........

Oczywiście bardzo Ci dziękuję za tą bardzo wyważoną wypowiedź .
Nie moim celem było wypuszczać "Gina z butelki" , wręcz przeciwnie wolałbym niczego nie pisać skoro miałbym podstawy do tego że to co podano jest od początku do końca mistyfikacją .
Widać tak nie jest skoro nie tylko mnie się wydaje to za całkiem logicznie brzmiącą informację .

Na tyle prawdopodobną że jeśli można mi się tu podeprzeć osobą sen.Rona Paula z Texasu , który właśnie w sprawie owych rzekomych zagrożeń pandemicznych bardzo krytycznie wypowiada się w stosunku do poczynań kongresu USA jak i WHO.
http://www.youtube.com/watch?v=NhZ4tyLfU2I

Może to zbyt dalece idąca konkluzja , mimo tego pozwolę sobie i taką hipotezę nie wykluczać jako nie możliwą do przyjęcia ..BAYER to bezpośredni spadkobierca I.G.Farben .
A wszyscy chyba wiemy czym naprawdę koncern ten zajmował się przed w trakcie i zaraz po II wojnie św.
Wobec takich faktów trudno nie mieć podobnych wątpliwości .

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#403910

a z czego wynika potęga tychże ponadnarodowych korporacji? Z tego, że państwo bez przerwy wtrąca się do gospodarki. Płace minimalne, dopłaty do eksportu, cła zaporowe, progresywne podatki dochodowe, przepisy antymonopolowe/antydumpingowe, koncesje, dotowanie przez rządy prowadzi do tego, co mamy. Nie jest to więc zatem żaden skutek gospodarki kapitalistycznej. Różni trockiści czy alterglobaliści gadają w kółku o dyktacie bezpaństwowych korporacji, a środki zaradcze, jakie oferują, to gaszenie benzyną ognia.

Tak naprawdę należy minimalizować ingerencję państwa w gospodarkę, wówczas kłopoty z wielkimi korporacjami same znikną.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#403914

A może jest tak drogi Kirkerze że państwo ma za krótkie "nóżki" by dobrać się do którejkolwiek międzynarodowej korporacji ..Czasy gdy to było możliwe dawno już minęły .

Możesz w to nie wierzyć ( choć wątpię ) ale ...
cyt:
"Różni trockiści czy alterglobaliści gadają w kółku o dyktacie bezpaństwowych korporacji,"

..skoro gadają to pewnie mają jakieś podstawy ku temu .
Oczywiście że żadnej recepty praktycznej już nie znajdą chyba że śni im się kolejna rewolucja światowa ..A to już nie przelewki .Dlatego nie cierpię tego buractwa lewacko-anarchistycznego gdyż te dranie że tak powiem podpalą świat a KTOŚ już tylko na to czeka by ubić na tym kolejny kokosowy interes . Dodatkowo tak kierując zamieszaniem by w konsekwencji przejąć kontrole nad wszystkim spełniając ten scenariusz o którego realizacji marzyły takie kreatury jak Hitler czy Stalin ..

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#403920

to "buractwo lewacko-anarchistyczne" marzy o międzynarodowych (sic!) systemach kontroli przepływu gotówki, jakiś ponadpaństwowych taksach, międzynarodowym arbitrażu gospodarczym. To nic innego jak trockizm.

Fakt, jestem może bezkompromisowym ekonomicznym leseferystą: polecam swój tekst:

http://kirker-zoologicznieprawicowy.blogspot.com/2008/08/mit-wielkich-korporacji.html

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#403921

Oczywiście. Państwo rozumiane jako stopień szerszego i wyższego zorganizowania się społeczeństwa powinien zajmować się zabezpieczaniem realizacji tych potrzeb, których nie mogą zaspokoić sobie same czy byłoby to ekonomicznie nierozsądne, wspólnoty niższego i węższego rzędu.

Istnieją oczywiście jeszcze inne zagadnienia, które warunkują sens efektywnego organizowania się w te wielkie wspólnoty. W przypadku wspólnoty polskiej mamy do czynienia z takimi anomaliami i patologiami, ponieważ, żaden z obywateli nie chce uczestniczyć w tej wspólnocie bo jej po prostu nie ufa. Wystarczy zobaczyć ile osób chce płacić podatki jako formę skłądki na to nasze wielkie stowarzyszenie. Gdyby te skłądki były dobrowolne, nie płąciłby nikt.. Brak zaufania do danej wspólnoty czy organizacji, struktury, do której się należy jest sprawą kluczową. Problem w tym że państwo organizuje nas na siłę. Wspólnota zwana narodem Polskim wymaga głębokiej przemiany. Na tyle głębokiej aby wiarę w uczciwych przywódców, patriotów, robiących wszystko dla wspólnoty i w jej interesie ożywić. Bez tego możemy sobie zmieniać to i owo i tak z tego nic nie wyjdzie..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#403922

cyt:

"Wspólnota zwana narodem Polskim wymaga głębokiej przemiany."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ja zaś uważam że nie przemiany lecz powrotu do dawnej świetności ( normalności) by te dawne cechy odzyskać należałoby wykonać podstawowy ruch ..a mianowicie powrócić z pozycji "stania na rękach" do pozycji naturalnej .

Zdecydowanie odrzucić wszelką doktrynę tak szeroko lansowaną nam a zupełnie kulturowo obcą jaką jest lewactwo , tym samym wracając do korzeni chrześcijańskich w jakich to od tysiąclecia tkwiliśmy .

To lewactwo jest niczym robactwo , rozpełzło się i rozpanoszyło wciskając się w miejsce dawnej etyki opartej na prawie naturalnym , wywracając do góry "kołami" wszelkie świętości i wartości na jakich się opierał masz chrześcijański świat i dzięki którym to nieprzerwanie działał przez całe tysiąclecia .

Tak właśnie definiuję z grubsza przyczyny upadku Rzeczpospolitej .

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
1
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#403925

Szczepionki to trucizna dla nas

szczepionki

Szczepionki]]>http://www.tylkoprawda.com/szczepionki-w-polsce-obowiazkowe-2017/]]>

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1530498

szczepiąnkach

rze

rtć

Auszwitz

diwodorek tlenu (woda!) - H2O

elementuw

Ludzie! Kto to pisze? I kto za to stawia plus?

To są tzw. piramidalne bzdury. W dodatku gdzie jest ten anonsowany kalendarz szczepień? Absolutne "dno i wodorosty". Ogólnie - trollizm!

 

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1530506