Nie taki diabeł straszny , damy radę ...

Obrazek użytkownika andruch2001
Blog

 

 

 

Była islamistka mówi całą prawdę o tym czym w rzeczywistości jest islam !


  Wafa Sultan ( urodzona 14 czerwca 1958, Baniyas, Syria) to lekarz medycyny, która z  wykształcenia jest psychiatrą w Syrii, a także autorem i krytykiem amerykańskiej społeczności muzułmańskiej i islamu. Urodziła się w dużej tradycyjnej alawickiej rodzinie muzułmańskiej w Baniyas, Syrii. Choć chciała zostać pisarzem i zgłębiać literaturę arabską, ze względu na naciski rodziny musiała porzucić marzenia na rzecz studiów medycznych na Uniwersytecie w Aleppo . W dalszej kolejności wspomina , że była wstrząśnięta do głębi z powodu okrucieństw islamskich ekstremistów z Bractwa Muzułmańskiego jakich dopuszczali się występując zbrojnie przeciwko niewinnym Syryjczykom w 1989 roku. W tamtym czasie , będąc studentką medycyny, była świadkiem zabójstwa [z karabinu maszynowego] swojego profesora, Yusef al Yusef, okulista z uniwersytetu, który był znany poza Syrią. "Wystrzelili w Jego kierunku setki pocisków, krzycząc:" Allah Akbar! ". "W tym momencie, straciłam zaufanie do swego boga i zaczęłam kwestionować wszystkie nasze nauki. To był punkt zwrotny w moim życiu, i to doprowadziło mnie do obecnego punktu. Musiałam poszukać innego wzorca ". Po ukończeniu studiów pracowała przez cztery lata jako psychiatra w szpitalu...
źródło:]]>https://en.wikipedia.org/wiki/Wafa_Sultan]]>

W dniu 21 lutego 2006 roku wzięła udział w cotygodniowym trwającym czterdzieści pięć minut programie dyskusyjnym AL-Jazeera "w przeciwnym kierunku". Mówiła z Los Angeles, podczas owej debaty dochodzi do ostrej wymiany zdań z hosta Faisal al-Kassem i Ibrahimem Al-Khouli, profesorem na Uniwersytecie Al-Azhar w Kairze (Egipt), w kontekście teorii Samuela P. Huntingtona dotyczącej zderzenia cywilizacji. Sześć minut zapisu video z jej uwag zostało opatrzone także i polskimi napisami i szeroko rozpowszechnione przez MEMRI na blogach i przez e-mail; New York Times szacuje, że zaobserwowano co najmniej milion wejść . W tym filmie, poddała totalnej krytyce sytuację kobiet w krajach muzułmańskich, stosunek muzułmanów do kwestii leczenia nie-muzułmanów czy kwestionowanie osiągnięć cywilizacyjnych Żydów i innych członków społeczeństwa nie-muzułmanów, przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z ich bogactwa i technologii.

Zapis z tego spotkania został umieszczony na YouTube przez co stał się jednym z najczęściej wyświetlanych dokumentów wideo. Pełny zapis debaty, która została podana do wiadomości publicznej nieco później, również wzbudził wiele dyskusji w Internecie.

Oto wierny zapis jej wypowiedzi podczas wcześniej wspomnianej debaty telewizyjnej transmitowanej przez TV AL-Jazeera . Jestem przekonany , że po obejrzeniu tego materiału raz na zawsze pozbędziecie się Państwo złudzeń w odniesieniu do szeroko rozumianego zagadnienia jakim jest pojęcie -pokojowego Islamu ."Starcie którego jesteśmy świadkami to nie starcie pomiędzy religiami, czy starcie pomiędzy cywilizacjami. To starcie pomiędzy dwoma przeciwstawnymi erami. To starcie między mentalnością pochodzącą ze Średniowiecza,a mentalnością reprezentującą XXI wiek. To starcie pomiędzy cywilizacją a zacofaniem, pomiędzy tym co cywilizowane, a tym co prymitywne, pomiędzy barbarzyństwem a racjonalizmem. To starcie pomiędzy wolnością, a uciskiem, pomiędzy demokracją, a dyktaturą. To starcie pomiędzy prawami człowieka z jednej strony, a ich pogwałceniem z drugiej. To starcie pomiędzy tymi, którzy traktują kobiety jak bestie, a tymi , którzy traktują je jak istoty ludzkie. To co widzimy dzisiaj to nie starcie cywilizacji. Cywilizacje się nie wykluczają ale uzupełniają.
Czy dobrze rozumiem to co mówisz, że to starcie pomiędzy kulturą zachodnią, a zacofaniem i ignorancją, ze strony muzułmanów ? ['Immam' - ortodoksa muzułmański].
Tak , o tym właśnie mówię. [- Wafa Sultan ]
Kto wprowadził koncepcję starcia cywilizacji? Czy był to Samuel Huntington? Nie był to na pewno Osama bin Laden. Chciałbym to przedyskutować jeśli nie masz nic przeciwko temu...['Immam' - ortodoksa muzułmański]
Muzułmanie byli pierwszymi , którzy zaczęli używać tego określenia. To muzułmanie rozpoczęli starcie cywilizacji.

Proroctwo Islamu mówi:
[ Nakazano mi walczyć z ludźmi, dopóki nie uwierzą w Allaha i Jego Mesjasza.].

Gdy muzułmanie podzielili ludzi na muzułmanów i nie muzułmanów, i zaczęli nawoływać do walki z innymi, dopóki nie uwierzą w to, w co oni sami wierzą, rozpoczęli to starcie i tę wojnę. Jedynym sposobem aby tę wojnę zatrzymać jest ponowne rozważenie islamskich ksiąg , które są pełne nawoływań do walki z niewiernymi. Mój rozmówca powiedział , że nigdy nie obraża wierzeń innych ludzi. Jaka cywilizacja na tym świecie pozwala mu przypisywać innym ludziom nazwy , których sami sobie nie wybrali ? Kiedyś nazwał ich Ahl Al-Dhimma, innym razem nazwał ich "ludźmi księgi", a innym razem porównywał ich do małp i świń. Nazywa też chrześcijan tymi, którzy 'wywołują gniew Allaha'. Kto powiedział ci , że są 'ludźmi księgi'? Oni nie są 'ludźmi księgi', są ludźmi wielu ksiąg. Wszystkie użyteczne książki naukowe, które dziś posiadasz są ich autorstwa. Są owocem ich wolnego i kreatywnego myślenia. Co daje ci prawo nazywać ich tymi, którzy 'wywołują gniew Allaha', albo 'zabłąkanymi'? , a później przyjść tutaj i powiedzieć, że twoja religia nakazuje ci powstrzymać innych od jej obrazy? Nie jestem chrześcijanką, muzułmanką czy żydówką. Jestem świecką ludzką istotą i nie wierzę w zjawiska nadnaturalne ale szanuję prawo innych do wierzenia w to, w co chcą wierzyć.

Czy jesteś heretyczką ? - ['Immam' - ortodoksa muzułmański].

Możesz to nazywać jak ci się podoba. Jestem świecką istotą ludzką, która nie wierzy w nadnaturalne zjawiska...[- Wafa Sultan ]

Jeśli jesteś heretyczką, to nie ma sensu z tobą dyskutować, bo bluźnisz przeciwko islamowi, proroctwom i Koranowi...['Immam' - ortodoksa muzułmański].

To są moje prywatne sprawy i nie powinno cię to interesować. [- Wafa Sultan ]
Bracie, możesz nawet wierzyć w kamienie, dopóki nie zaczniesz nimi we mnie rzucać. Możesz kultywować cokolwiek chcesz ale wierzenia innych ludzi nie są twoim zmartwieniem, bez względu na to czy wierzą w to, że mesjasz jest Bogiem, synem Maryi, czy w to, że szatan jest Bogiem, synem Maryi. Pozwólmy mieć ludziom własne wierzenia.
Żydzi przeżyli wielką tragedię Holokaustu i zmusili świat do szacunku ale za pomocą wiedzy, a nie terroru. Za pomocą pracy, a nie płaczu i krzyków. Ludzkość zawdzięcza większość odkryć XIX i XX wieku żydowskim naukowcom. 15 mln ludzi , rozrzuconych po całym świecie, zjednoczyło się i zdobyło swoje prawa poprzez ciężką pracę i wiedzę. Nie widzieliśmy nawet jednego Żyda, który wysadza się w niemieckiej restauracji. Nie widzieliśmy ani jednego Żyda, który niszczy kościół. Nie widzieliśmy też takiego , 'który zabijałby innych' ludzi w ramach protestu. Muzułmanie obrócili trzy pomniki Buddy w proch. Nie widzieliśmy żadnego buddysty, który spalił meczet, zabił muzułmanina lub wysadził ambasadę. Tylko muzułmanie bronią swoich przekonań poprzez palenie kościołów, zabijanie ludzi i niszczenie ambasad. Ta droga nie przyniesie żadnych dobrych skutków.
Muzułmanie muszą zapytać samych siebie, co mogą zrobić dla ludzkości, zanim zaczną się domagać od tej ludzkości szacunku. "
Materiał filmowy: AL-Jazeera TV (Qatar) Febrary 21, 2006
MEMRI TV PROJECT , Arab-American Psychologist - Wafa Sultan,
źródło :]]> https://www.youtube.com/watch?v=d5YZm_5zzJM]]>

Kolejna odważna kobieta , tym razem Niemka - protestuje przeciwko wdzierającemu się podstępnie do świątyń chrześcijańskich - islamowi. Daje do zrozumienia , że powinniśmy się tej szatańskiej ideologii stanowczo i zdecydowanie przeciwstawić , dopóki nie jest jeszcze za późno !!!Polecam także i inne ciekawe materiały na ten temat :

]]>BRUTALNA PRAWDA: CZYM TAK NAPRAWDĘ JEST ISLAM? ]]>
]]>Co powinniśmy wiedzieć o islamie - Islam - religia szatana - tolerancja dla islamo-faszyzmu]]>
]]>Islam w pigułce: O czym Zachód powinien wiedzieć (Dżihad)]]>
]]>Co zachód powinien wiedzieć o Islamie]]>

Tym z Państwa , którzy dalej tkwią w zawieszeniu , którzy w dalszym ciągu na co dzień "konsumują" , właśnie m.in. i na tę okazję specjalnie przygotowaną informacyjną "papkę" , którą bombardowane są szerokie masy i to od rana do późnej nocy ,poprzez liberalne media . Która to w zderzeniu z brutalną rzeczywistością okazuje się wielką ściemą ,sprytnie spreparowanym zawoalowanym kłamstwem wykorzystywanym przez wąską grupę zainteresowanych w sobie tylko wiadomych celach by w konsekwencji owych ruchów migracyjnych doszło do odpowiednio ukierunkowanych zmian geopolitycznych na naszym globie . Brutalna rzeczywistość czyli prawdziwe oblicze Islamu wygląda na tyle przerażająco , że materiał , który na sam koniec zamieszczam jest do obejrzenia ale z góry informuję o bardzo drastycznych scenach utrwalonych na załączonych zdjęciach a będących częścią tego artykułu.

]]>ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH. PROSIMY O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!]]>
 

"Andruch" z Opola
/]]>http://andruch.blogspot.com/]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Zdjęcia są straszne, aż wierzyć się nie chce, do czego zdolna jest ta dzicz. Mimo woli przypominają się cierpienia 200 tys. naszych rodaków zamordowanych na Wołyniu i we wschodniej Polsce. Ich mordowano w jeszcze okrutniejszy sposób, znęcano się nad tysiącami polskich dzieci. Dzisiaj nie pokazuje się nam prawdziwego obrazu najazdu muzułmanów i nie wspomina o tym, że ci ludzie mogą być i to już w niedalekiej przyszłości zagrożeniem dla Polski. Gdy jest ich garstka, siedzą cicho, gdy są ich tysiące, narzucają swoje prawa mieszkańcom państw, które ich przyjęły.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1494005

Witam,

Oczywiście , że trudno jest nawet mówić o tych przerażających zdarzeniach a co dopiero ukazywać obraz w postaci zapisu filmowego czy chodźby samych zdjęć. Bestialstwo tych "istot" - ludzi jest niewyobrażalne i trudne do zaakceptowania w jakiej kolwiek formie. W rzeczy samej , jedynym wytłumaczeniem tej swego rodzaju psychozy może być tylko choroba psychiczna. To rodzaj zbiorowego szaleństwa . Z naszej strony muszą nastąpić zdecydowane działania zmierzające w kierunku postawienia szczelnej tamy blokującej dalszy niekontrolowany napływ osobników "zarażonych" tą chorą a poprzez to bardzo niebezpieczną dla naszej cywilizacji - ideologią  Ostatnie posunięcia parlamentu duńskiego dają zielone światełko nadziei , że z problemem tym można sobie poradzić .

pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1494023

polecam

http://www.prawy.pl/felieton/9828-islam-diabelska-parodia-chrzescijanstwa

i trochę o samym Mahomecie, który był rozbójnikiem, pedofilem, pospolitym rzezimieszkiem

http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja/prorok

"wielu spośród najbliższych w rodzinie nie przyjęli roszczeń Mahometa do bycia prorokiem. Jego własny dziadek, żył i umarł poganinem nigdy nie przyjąłwszy islamu.

Wczesne wizje

Według wczesnych muzułmańskich przekazów, młody, pogański Mohamet doświadczał cudownych wizji.

Mamy więc wiarygodne zeznanie Mahometa, według którego niebiańska istota rozcięła mu brzuch, zamieszała wnętrznościami, po czym zaszyła go![2]

Sam Mohamet później opisuje epizod w surze 94:2 co dosłownie brzmi:

Czyż nie otworzyliśmy ci brzucha?

Podczas gdy wszyscy wcześni muzułmańscy pisarze jak i krewni Mahometa umiejscawiają incydent ten we wczesnym okresie życia Mahometa, to już jego późniejsi apologeci, ze wstydem starają się przesunąć epizod ten do czasu po powołaniu Mahometa na proroka. Jednak materiał historyczny jest przeciw takiemu przesunięciu.

Jeśli chodzi o znaczenie i sens otwierania brzucha i przesuwania wnętrzności nie mamy jakiejkolwiek informacji. tym niemniej epizod ten jest zbyt dobrze udokumentowany aby go pominąć milczeniem.

Wielu badaczy uważa, że wczesne religijne epizody Mahometa spowodowane były chorobą psychiczną lub atakami epilepsji.

Matka Mohameta

Matka Mohameta Amina była pobudliwa z natury, często mówiła, że nawiedzana była przez duchy lub dżiny.

Utrzymywała także, że miała wizje i przeżycia religijne. Matka Mohameta zajmowała się tym, co dzisiaj nazywamy sztuki okultystyczne. Jak utrzymują niektórzy badacze, naturalne inklinacje te odziedziczył jej syn Mahomet.[3]

Padaczka?

Inni badacze sugerują, że być może wczesne wizje Mohameta były spowodowane połączeniem ataków epilepsji i nad wyraz bujną wyobraźnią.

Wczesne przekazy muzułmańskie odnotowują fakt, że kiedy Mohamet miał otrzymać objawienie od Allaha, często padał na ziemię w konwulsjach, mając wywrócone oczy, obficie przy tym pocąc się. Nakrywano go wówczas kocem.

To właśnie w tym podobnym do transu stanie otrzymywał on swoje niebiańskie objawienia. Po ataku wstawał i oświadczał co zostało mu objawione.

Z opisu zachowania i ruchów jakie towarzyszyły często tym transom, wielu naukowców utrzymuje, że były one wynikiem ataków epilepsji.

Na przykład Mała Encyklopedia Islamu wydana przez Uniwersytet Cornell na stronie 274 pisze, że same hadisy opisują "na wpół nienormalne stany ekscytacji jakie go opanowywały."

Należy przy tym pamiętać, że w kulturze arabskiej za czasów Mahometa ataki epilepsji były postrzegane jako religijne symptomy demonicznego opętania albo niebiańskiej wizytacji.

Początkowo Mohamet rozważał obie możliwości jako wytłumaczenie swego stanu. Możliwość demonicznego opętania doprowadziła go do próby popełnienia samobójstwa.

Jednak jego oddana żona wyperswadowała mu, że jest zbyt dobrym człowiekiem by być opętanym. Do tego wrócimy później.

Zdajemy sobie sprawę, że rozważanie możliwości ataków padaczki u Mahometa jest dla wielu muzułmanów obraźliwe. Stanowi to dla nich bluźnierstwo nawet rozważać taką możliwość. Nie wspominając jednak o tym trzeba by przed czytelnikiem ukryć oczywiste fakty z życia Mahometa. "

Zabijanie i rabowanie

Jezus nigdy nie zabił ani nie obrabował nikogo. Gdyby to zrobił, na pewno przed sądem wypomniano by mu to.

Kiedy natomiast obserwujemy Mahometa w Koranie, dostrzegamy bez trudu, że zabijał on i rabował ludzi w imię Allaha.

Przymus

Jezus nigdy nie stosował przemocy fizycznej aby zmusić ludzi do przyjęcia jego poselstwa lub uznania go za Mesjasza.

Dla ścisłości należy przypomnieć, kiedy Piotr obnażył miecz, Jezus polecił mu go schować, jako że na przemoc nie ma miejsca w Jego królestwie (Mat. 26: 51- 54).

Przykład Mahometa z drugiej strony, pokazuje nam, że uciekał on często do fizycznej przemocy zmuszając ludzi do porzucenia swych bożków i przyjęcia islamu."

Vote up!
9
Vote down!
0
#1494010

Witam ,

Dziękuję za znakomite uzupełnienie . W rzeczy samej tu musiał w tym tyglu mieszać , zapewne sam lucyfer bo czegoś podobnego nie wymyślił by nikt kto w sposób dla nas normalny postrzega otaczającą go rzeczywistość ..

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1494018

Dokładnie takie obowiazkowe kursy porównawcze pomiędzy nauką Chrystusa a "nauką" Mahometa powinien zaliczyć każdy muzułmański uchodźca. Jeszcze większy nacisk powinno się kłaść na taką właśnie edukację religiją dzieci tychże "uchodźców" w całej Europie.

Znakomity tekst.

Pozdrawiam  

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1494019

W zbrodnie , zboczenia zapatrzonym

Bóg to samo sedno Miłości

Bez jakiejkolwiek cechy  złości

Podążajmy z Miłością zawsze

Życie  będzie wtedy ciekawsze

Wrogów nie wpuszczajmy do domu

By nie zaznać nigdy pogromu

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1494072

W rzeczy samej Jacku ,

 

trafiasz w sedno zagadnienia ,

dziękuję za ten krutki ,

pełen głębokiej treści, 

komentarz...

 

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1494250

Witaj Bracie

Dzięki za ten materiał.

To trzeba obejrzeć i to uważnie.

Bo kto dziś na to zamyka oczy, ten jutro będzie je zamykać gwałtownie.

Od cięcia maczetą!

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1494167

" Bo kto dziś na to zamyka oczy, ten jutro będzie je zamykać gwałtownie.

Od cięcia maczetą ! "

Podobnie to widzę stąd próba zwrócenia uwagi na fakty , które aż kłują po oczach . Co poniektórym "klikaczom" wydaje się zapewne , że to niczym zły sen , rankiem ustąpi i wszystko powróci do normy . W dodatku samo ma się wszystko naprawić bo ich zdaniem skoro jak im się wydaje w niczym się do tej sytuacji nie przyczynili to i te gorące "kartofle"- oczywiście  wszyscy w koło tylko nie oni - będą z ognia wybierać . Co więcej równie idiotycznie brzmiącą narrację tym razem także ze strony polskiego rządu o pokojowo usposobionych muzułmanach uciekających przed wojną , szukających spokojnej przystani w UE , prześladowanych..no właśnie przez kogo i z jakiego powodu? Jedno jest pewne , że ta fala sama nie ustąpi . Co więcej pierwszy mur na drodze tej islamskiej zarazie postawić musimy 25 października stanowczym głosem za odsunięciem obecnej hołoty od władzy nad Polską. Miejmy tylko nadzieję , że uda się nowo wybranej ekipie rządowej odzyskać zaufanie ościennych narodów , choćby z grupy "wyszechradzkiej" by zewrzeć szeregi tworząc wspólny front przeciwko islamizacji tym razem naszej części Europy . Itd. Ta dzicz już wcześniej stawała nam na drodze, i tak jak w 732 poradził sobie z nimi Karol Młot czy nasz Król Sobieski w 1683 pod Wiedniem tak i nam z Bożą pomocą uda się obronić naszą świętą wiarę jak i cywilizację na niej wyrosłą.

ściskam prawicę ,,

Vote up!
2
Vote down!
-2

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1494243