Gorzka ...śmierdząca , rzeczywistość

Obrazek użytkownika andruch2001
Blog

"Środowisko dziennikarskie w Polsce to kupa gówna! Śmierdzącego! - Stanisław Michalkiewicz nie tylko o braku reakcji dziennikarzy na wyrzucenie reportera Telewizji Republika z konferencji na polecenie Jurka Owsiaka, także o ataku na lewackie pismo satyryczne w Paryżu"
]]>http://www.asme.pl/]]>...

W jednym z licznych komentarzy jakie pojawiły się pod zamieszczonym materiałem filmowym , czytamy:

riccardo232323 /1 dzień temu/

Pan Stanisław ma 100% racji ... moją uwagę też zwróciło, że wyrzucają dziennikarza za niewygodne pytanie a pozostali siedzą jak te baranki i ani be ani me jak to mówił pewien prezydent. To pokazuje, że linia poprawności politycznej jest granicą nie do przejścia dla większości "dziennikarzy", a kto jeśli nie oni ma dochodzić prawdy, kto ?! Widać są równi i równiejsi wobec prawa a niektórzy wręcz są nietykalni bardziej niż poseł z immunitetem. A co do francuzów, jeśli chcą walczyć z terroryzmem ołówkami to powodzenia im życzę ...
No i wreszcie ten idiota co pojechał do Stanów i nieproszony przez nikogo zadeklarował większą pomoc w walce z PI, jak by Polska miała mało problemów i wrogów. Jest to idiotyczne tym bardziej, że tak naprawdę nie mamy środków do takiej pomocy ani do obrony przed skutkami takiej deklaracji ! Jak zwykle "nasi" przedstawiciele są nadgorliwi nie w tym co trzeba. Zero dyplomacji, zero myślenia o własnym kraju za to serwilizm wobec zachodu posunięty do granic absurdu. Ja się pytam co Pan Schetyna nam załatwił w tej Ameryce bo w polityce zawsze jest coś za coś a wydaje mi się, że on nam załatwił większe szanse na zamachy w naszym, jeszcze spokojnym kraju.?

 

O czym tu dłużej rozprawiać . Pamiętamy przecież te "obszerne" , tak w formie jak i treści , relacje z przesłuchania pRezydenta Komorowskiego w "Pałacu Namiestnikowskim" autorstwa Tych o których to wspomina Pan red. Michalkiewicz w swoim felietonie ! Jak na ironię , ci o których wspomina Pan Stanisław zajęci byli w owym czasie , wg ich mniemania sprawą po stokroć ważniejszą niż jakieś tam przesłuchanie obecnie urzędującego pRezydenta . Co też mogło być ważniejsze ? Ano tropienie paskudnych pisowskich aferałów . Pamiętacie Państwo "aferą kanapkową" gdzie to niemalże wszystkie media tzw."głównego ścieku" wzięły na "widelec" Panią poseł Pawłowicz ?

Na powyższym przykładzie nie kończy się lista "zasług" tego żałosnego , skorumpowanego , podszytego fałszem , obłudą i ohydnym wazeliniarstwem - moralnego szamba , próbującego przypisywać sobie w niczym nie zasłużoną godność i estymę przynależną prawdziwym tropicielom zgnilizny "pookrągłostołowej" toczącej nasz kraj. Niech ci wszyscy , wysługujący się wrogom naszej Ojczyzny pamiętają o tym , że i na nich przyjdzie pora by się wytłumaczyli ze swej dotychczasowej działalności w ramach "misji" jaką mają do spełnienia wobec narodu z którego się wywodzą. Misja to m.in. przyglądanie się pracy poszczególnych organów władzy ustawodawczej sądowniczej i wykonawczej i tropienie wszelkich patologi z tym związanych. Powtarzam - TROPIENIE i upublicznianie zaistniałych nieprawidłowości a nie "zamiatanie pod dywan" i odciąganie uwagi opinii publicznej od tych ważnych informacji poprzez publikację mało znaczących bzdur a la "pudelek".

Pan red. Michalkiewicz , jak sięgnę pamięcią , nigdy jeszcze nie okazał publicznie takiego wzburzenia . Mimo wszystko i tak dość delikatnie obszedł się z tą sprzedajną sforą wazeliniarzy i oszustów intelektualnych a którymi to w głównej mierze wysługują się ci , którzy to za wszelką cenę próbują nas jako naród - "zneutralizować" , zamknąć nam usta , nałożyć nam knebel medialny a z czasem być może i unicestwić. Nie pora by sprawy trywializować , wręcz przeciwnie , po to by nasz wolny głos dotarł do szerszej opinii publicznej , należy sprawy ukazywać takimi jakimi są w rzeczywistości , piętnując przy tym to wszystko co jest naganne i moralnie obrzydliwe . Co podstępnie zatruwa umysły polskiego czytelnika czy widza i nie pozwala na prawidłową ocenę otaczającego nas świata.

Czas chyba najwyższy by się obudzić z tego chorego letargu i w sposób zdecydowany walnąć pięścią w ten przegniły korupcją i przesiąknięty nihilizmem "owalny mebel" , będący synonimem III RP i której to powstanie stało się niejako jedną z głównych przyczyn drążących nasz kraj patologi . Z taką mocą i rozmachem należało by "przypier--lić ", by wszelki ślad po ich-mościach beneficjentach - "biesiadnikach" tego "kanciastego mebla" na trwale - przeszedł do historii a sam mebel obrócił się w proch i pył !

Niejako na koniec polecam państwu pewien komentarz , który miałem okazję przeczytać w internecie ,który wpłynął także i na moje postrzeganie naszej rzeczywistości .Jestem przekonany , że co poniektórym z Nas , tym zwłaszcza "ukierunkowanym" jak do tej pory na odbiór tylko i wyłącznie "dobrych wiadomości " , pozwoli otworzyć odpowiednie "klapki" przede wszystkim w kierunku samodzielnego myślenia.

Adam M. | 05.12.2014 [12:09]

DEMOKRACJA
Kiedy usłyszałem o ACTA nic nie zrobiłem - bo przecież premier zapewnił iż to nie zaszkodzi internetowi w Polsce.
Kiedy usłyszałem o aferze hazardowej nic nie zrobiłem - bo nie jestem hazardzistą.
Kiedy usłyszałem o aferze Amber Gold nic nie zrobiłem - bo nie lokowałem tam złota.
Kiedy zabrali pieniądze z OFE nic nie zrobiłem - bo emerytem będę za kilkadziesiąt lat. Kiedy podnieśli wiek emerytalny nic nie zrobiłem - cóż tam rok czy dwa.
Kiedy usłyszałem o aferze taśmowej nic nie zrobiłem - bo to tylko były rozmowy prywatne. Kiedy usłyszałem o aferze wyborczej nic nie mogłem zrobić - bo nie miałem już wpływu na demokracje.
]]>zrodlo :]]>

Kończąc , polecam ten krótki ale za to wiele mówiący tekst i podpisuję się pod owymi słowami "czterema" kończynami...

smyk | 11.01.2015 [12:37]


Idzie wiosna, już chmury lecą nisko, wnet
przyjdzie pora " bydło " PO-gonić na pastwisko ...
Kołki trza ciosać, szykować łańcuchy,
jaka to rasa krów - pytasz ? To komuchy !
]]>zrodlo :]]>

"Andruch" z Opola
/]]>http://andruch.blogspot.com/]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Przykro mi ale nie udało się zamieścić tytułowego materiłu filmowego nad tekstem,,,Próbowałem dodać wideo za pomocą kodu . Efekt jak widać powyżej,

Kiedyś nie było najmniejszego problemu z takimi drobnymi detalami , Obecny edytor jest "inny" stąd może mi ktoś podpowie jak manewrować z tym ustrojstwem ,,

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1460074

Teraz jest łatwiej:

http://niepoprawni.pl/przewodnik/wklejanie-filmow-video

Bez iframe. :) 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1460082

Gawrion - poleć "Słodowym" :)

Vote up!
2
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1460091

Musisz mieć czyty link do filmu a nie z aprametrami w linku. Polecę słodowym - wchodzisz na film w YT i klikasz udostępnij - kopiujesz stamtąd i wklejasz w tag z nawiasami kwadratowymi. Już zamieniłem Ci to na działający kod. :)

Nie ma problemu :D

Vote up!
0
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1460127

"Musisz mieć czyty link do filmu a nie z aprametrami w linku.".

Co takiego ??? Nasuwa się natychmiastowe pytanie , po jakiego .... tak komplikować edytor ?? Jak pamięcią sięgnę , poprzedni działał bez zarzutu . Jeśli już coś zmieniać to raczej by sam proces uprościć ,,,nie zagmatwać ..

Skąd zatem przeciętny "Kowalski" ma wiedzieć co to są "apramertry" , czy i które to części kodu można pozostawić by kod zadziałał...

To by było na tyle Gawrionie ,,,z Nowym Rokiem :D

Vote up!
3
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1460169

Miało być "czysty" i "parametry" - przepraszam - sypiam po kilka godzin. Myślę, że doskonale się domyśliłeś o co chodzi.

wszystko jest bardzo proste:

1. Bierzesz czysty link do filmu - taki który masz po kliknięciu udostępnij w YT.

2. Klikasz ikonkę i go wklejasz

lub

3. Piszesz nawias kwadratowy, video: wklejasz link i zamykasz nawias.

Bardzo proste.

Na drupalu 5 aby działało, musiałeś wklejać cały kod iframe. Kod był zdecydowanie dłuższy - kilkukrotnie. Zapychanie bazy. Dodatkowo iframe jest słabe ze względów bezpieczeństwa.

A skąd Kowalski wiedział o iframe? :)

Vote up!
2
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1460521

gdzieś dowiedzieć jacy to dziennikarze nie zareagowali na wyrzucenie Rachonia?

Vote up!
5
Vote down!
-1

hobo

#1460085

Z tego co mi wiadomo ..spośród akredytowanych ale i nie tylko a znajdujących się tam dziennikarzy jedynie ,,,Rachoń protestował , poczym go wyrzucono ,,,

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1460095

by wszelki ślad po ich-mościach beneficjentach - "biesiadnikach" tego "kanciastego mebla" na trwale - przeszedł do historii a sam mebel obrócił się w proch i pył !
Bardzo mi się to podoba.
Ale czy nie pozbędziemy się przy okazji opozycji?
Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

cui bono

#1460184

 Prawda działa oczyszczająco. Czas najwyższy by oddzielić zdrowe ziarno od plew ,,,

Jest mi już naprawdę wszystko jedno jaką metodę obiorą Ci z nas , którzy ten proces uruchomią ,,,

Nasz  naród by przetrwać musi się zdobyć na samooczyszczenie , swego rodzaju Katharsis !!!

W przeciwnym wypadku , kolejne dziesięciolecia intensywnej lewackiej indoktrynacji doprowadzą do kompletnego zaniku przynależności do wspólnoty posiadającej wspólny język , historię czy odrębną kulturę ..

Gołym okiem widać narastające symptomy tego zjawiska ,,,

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1460199

Musi doznać głodu , braku targu

Gdzie mógłby sobie żywność dokupić

Musi mafia ich doszczętnie złupić

Wtedy przejrzą na oczy wyraźnie

Myślę że wtedy skończą się waśnie

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1460237

Życzmy sobie , byśmy byli , tym razem mądrzejsi - przed szkodą .!!!

pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1460260