Deklaracja Łódzka - Zaproszenie na konferencję

Obrazek użytkownika Kawaleria Narodowa
Ogłoszenie

Zaproszenie
Inicjatorzy ruchu społecznego „Deklaracja Łódzka” zapraszają na

ogólnopolską konferencję oraz panel dyskusyjny pt.
„Integracja społeczeństwa a wybory”
która odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2011 roku o godz. 11.00
Łódź/Konstantynów Łódzki – Hotel Leszczyński, ul. Ignacew 9
Odczyty wygłoszą:
prof. Zdzisław Krasnodębski
dr Jan Filip Staniłko
W panelu dyskusyjnym wezmą udział:
Jadwiga Chmielowska
która będzie mówić na temat Ruchu Autonomii Śląska,
Zbigniew Ziobro, Witold Waszczykowski, Grzegorz Braun,
parlamentarzyści i współpracownicy kancelarii Ś.†P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego,
oraz przedstawiciele niezależnych mediów oraz ruchów obywatelskich z całej Polski.
Przewidywany czas trwania konferencji wraz z panelem dyskusyjnym: od godz. 11.00 – 16.30.
Wstęp wolny.
Organizatorami konferencji są inicjatorzy tzw. Deklaracji Łódzkiej oraz osoby z Komitetów Poparcia Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta RP, w tym społeczni inicjatorzy tworzącego się ruchu im. Lecha Kaczyńskiego zainicjowanego przez ministra Macieja Łopińskiego.

Informacji szczegółowych udzielają:
Piotr Zarębski (tel. 602385661), Marian Koczur (tel. 519445105)

Dojazd z Łodzi: tramwajem nr 43 (przystanek przy ul. Ignacew za Konstantynowem Łódzkim) lub autokarem, który o godz. 10.00-10.20 zostanie podstawiony przed hotelem Centrum naprzeciwko dworca Łódź Fabryczna oraz na dworcu Łódź Kaliska (możliwe dodatkowe przystanki autokaru). Samochodem z Łodzi należy kierować się ul. Konstantynowską do Konstantynowa i dalej prosto aż do drogowskazu na Ignacew w prawo.
Nr telefonu w sprawie autokaru: 698 181 027.

http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/inicjatywy/item/387-deklaracja-%C5%82%C3%B3dzka-zaproszenie-na-konferencj%C4%99

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Oficjalny serwis
Wrocławskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego
to
www.popieramjk.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151427

A na jakiej to podstawie, kanapowo-rozłamowa frakcja istniejącego od 14.05.2010 roku Wrocł. Społ. Komitetu Poparcia JK , wyłoniona 17.01.2011 wyklucza 90%  członków Komitetu ze swych szeregów i wzywa do głoszenia  "prawdy" w bożnicy pt. " oficjalny serwis " ( powstały nota bene po 17.01.br.).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151455

Wrocławski Społeczny Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego istnieje na mocy prawnej - zgodzie Prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151466

Proszę nie mylić stworzonej przez funkcjonariuszy partyjnych sitwy ze społecznym, patriotycznym zgromadzeniem:

http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/inicjatywy/item/225-skarga-w-sprawie-nieprawid%C5%82owo%C5%9Bci-w-sposobie-przeprowadzenia-zebrania-otwartego-w-dniu-17-stycznia-2011-r-zorganizowanego-i-przeprowadzonego-przez-cz%C5%82onk%C3%B3w-sygnatariuszy-dla-cz%C5%82onk%C3%B3w-wroc%C5%82awskiego-spo%C5%82ecznego-komitetu-poparcia-jaros%C5%82awa-kaczy%C5%84skieg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151456

Lista sygnatariuszy jest dostepna na oficjalnej stronie komitetu www.popieramjk.pl proszę sie z tym zapoznać.

Komitet jest społecznym ruchem, o czym świadczą słowa:
"Skład Komitetu jest otwarty dla nowych członków. Każdy, kto chce publicznie poprzeć Jarosława Kaczyńskiego własnym nazwiskiem, może to zrobić wypełniając formularz zgłoszeniowy." (źródło: www.popieramjk.pl - zakładka: Sygnatariusze)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151469

Gołym okiem widać w jakim celu się Pan Panie Delimat /= Kawaleria Narodowa/ pojawił w Komitecie. Na szczęście zdecydowana większość środowisk PATRIOTYCZNYCH już Pańskie intencje dostrzegła. Nie miał Pan NIC wspólnego z tworzeniem Wrocławskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego. Nie dementuje Pan jednak nieprawdziwych informacji jakoby miał Pan coś wspólnego z powstaniem i rozrastaniem się Komitetu. W momencie kiedy uruchomił Pan swoją prywatną stronę na liście sygnatariuszy było już blisko 1000 osób. Doskonale Pan o tym wie. Ale nie dementuje. Dlaczego? W mętnej wodzie łatwiej łowić...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151567

Osoby chcące aktywnie włączyć się w działania dla Rzeczypospolitej i pragnące przystąpić do tej społecznej organizacji prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza akcesyjnego i przesłanie go na adres; kontakt@wroclawskikomitet.pl

Zapraszamy nie tylko Wrocławian czy mieszkańców Dolnego Śląska, ale także Polaków z pozostałych rejonów kraju i z zagranicy. Tak wiele jest do zrobienia w naszej kochanej Ojczyźnie, aby odmienić jej trudne położenie, że każda, nawet najmniejsza pomoc będzie niezwykle ważna. Czujemy się za Polskę odpowiedzialni i jesteśmy jej dzisiaj bardzo wszyscy potrzebni, niezależnie od tego, gdzie mieszkamy i pracujemy. Polska jest tylko jedna i nie możemy jej zaprzepaścić, nie możemy dłużej biernie przyglądać się jej osłabianiu i niszczeniu. Razem ... i tylko razem możemy to zmienić.

http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/historia/item/42-wroc%C5%82awski-komitet-nie-przestanie-dzia%C5%82a%C4%87-dla-polski

Redakcja Serwisu
Wrocławskiego Komitetu
Poparcia
Jarosława Kaczyńskiego

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#151691