Joszko - blog

Obrazek użytkownika Joszko
Kraj

Oglądam sobie debatę na temat katastrofy smoleńskiej w sejmie na TVPinfo a tu nagle przerwa. Piękna pani oznajmia że dziś tematem numer jeden jest odwołanie Fornalika z trenera reprezentacji.
Konferencja prasowa z Bońkiem na ten temat miała odbyć się o godzinie 15 ale Boniek postanowił dużo wcześniej poinformować człowieków o tej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Joszko
Historia

Artykuł ukazał się w "Gazecie Myślenickiej" 03.03.2011r.

Od tego roku dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym, poświęconym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego. Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” będzie obchodzony corocznie. Dzień ten jest dniem symbolicznym… tego dnia w 1951 roku wykonany został wyrok...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Joszko
Ogłoszenie

Na NIepoprawnych zawsze można liczyć. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich którzy cenią sobie dobro naszej przyrody. Do tych którym nie jest obojętne co będą jeść. Do tych którzy nie zgadzają się na trucie naszych pszczół tak bardzo potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania przyrody.

Szanowni Państwo! Koleżanki i Koledzy!

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Joszko
Historia

Na jednym z forów pszczelarskich, którego jestem moderatorem, ktoś zamieścił takie ogłoszenie.

Wiem że wśród niepoprawnych jest wiele osób które zajmują się Historią i Żołnierzami AK. Pomyślałem więc że może ktoś gdzieś słyszał o tym partyzancie. Ewentualnie może ktoś wie gdzie można by było szukać informacji na jego temat.

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)