LICHWA

Obrazek użytkownika Kazimierz J. Styrna - husarz
Idee

Husarzu, - 14 luty 2020.

pasuje do ciebie ten nick - bo jak każdy husarz masz w husarski szyszak zakuty łeb. Zakuty łeb mają nadstawiacze drugiego policzka. Ja mam BICZ w ręku.

Zotylia ma rację - chrześcijaństwo to żydowska religia - tyle, że wymyślona przez żydowskich oszustów dla gojów, by łatwiej było ich ograbić i zniewolić.

Głównymi boharterami ewangeli to żyd Joszue - obrzezany 8 dni po urodzeniu - jak podaje ewangelia i żydowska biedota z Galilei.

Joszue/Jezusa w ewangeliach widzimy i w synagodze, gdzie czyta "proroctwa" Izajasza i w świątyni jerozolimskiej, którą nazwał "domem swojego ojca" - czyli żydowskiego starotestamentowego psychopaty Jahwe. I jak pisze w ewangelii, Joszue powiedział:

«Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela»
Mt 15, 24

Tylko w jednej sprawie masz rację - judaizm jest odwrotnością żydo-chrześcijaństwa. A wiesz dlaczego? Bo judaizm obiecuje żydom panowanie nad światem i wszystkimi gojami, a chrześcijaństwo nakazuje wyznawcom Joszue bierność i nadstawianie gęby do obicia. Aha - a prawo żydów do życia, na koszt gojów (nie-żydów) jest zapisane przede wszystkim w żydo-biblii - chrześcijańskim "Starym testamencie":

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
Powtórzonego prawa 7, 2

"Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, o której poprzysiągł przodkom twoim: Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi, że da tobie miasta wielkie i bogate, których nie budowałeś, domy pełne wszelkich dóbr, których nie zbierałeś, wykopane studnie, których nie kopałeś, winnice i gaje oliwne, których nie sadziłeś"
Pwt 6, 10-11

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
Izajasza 49, 22-23

„Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję. I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów. Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
Izajasza, 60, 10-12

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

Natomiast w spreparowanym przez żydów dla gojów "Nowym testamencie" są takie nakazy obrzezanego cieśli, wykreowanego gojom przez żydowskich oszustów na "chrystusa":

"Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie."
Mt 5 , 38-42

Poleciłbym ci poniższe teksty, ale jako że masz zakuty łeb - i tak niczego nie zrozumiesz. Może jednak inni z nich skorzystają:

https://opolczykpl.wordpress.com/2020/01/22/judeochrzescijanstwo-religia-doskonala-autor-opracowania-metro/

https://opolczykpl.wordpress.com/2019/11/17/christopher-jon-bjerknes-starozytny-zydowski-plan-przejecia-swiata-za-pomoca-lichwy/

Chrześcijaństwo zżydziło kulturę na wszystkich kontynentach żydo-biblijnymi bredniami i kultem żydowskich idoli i bożków. Oraz kultem rasistowskiej żydo-biblii nazywanej przez żydowierczych gojów - chrześcijan - "pismem świętym".

https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/

Z wyznawców Joszue robi chrześcijaństwo duchowych parchów, choć większość z nich tego się wypiera. Są jednak tacy, którzy to przyznają:

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.fronda.pl/blogi/miroslaw-salwowski/ja-tez-jestem-zydem-duchowym,38593.html

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

Sam żeś duchowy parch, a czepiasz się Otylii.

Co do nazwisk - spójrz, ile jest czysto polskich nazwisk w zarządzie B'nai B'rith Polin: Kowalski, Szczepański, Woleński, Kozłowski, Nawrocki.

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith_(Polska)#Prezydenci_B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith_w_Polsce

Zresztą - po co tak daleko szukać - a te wszystkie żydowskie wtyki z górnej półki w Polin - te "Kaczyńskie", "Kwaśniewskie", "Bartoszewskie", "Morawieckie", "Mazowieckie" i hordy innych - same żydy z czysto polskimi nazwiskami. Tak więc nazwisko o niczym nie świadczy. A Otylia przynajmniej nie jest, jak ty, duchowym parchem i czcicielem żydowskiego "zbawiciela", zbawiającego z rozmu...

Dalej - piszesz o wyznawcach "Chrystusa"? Pokaż mi jednego, który przestrzega poniższych nakazów owego "chrystusa":

"Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie."
Mt 5 , 38-42

"Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego."
Mt 18, 8-9

"Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem."

Łk 14, 26

A co się tyczy moralności Kalego - mistrzami świata w jej praktykowaniu byli i są chrześcijanie. Przez dwa tysiące lat na ustach mieli miłość bliźniego, wybaczanie win, nadstawianie drugiego policzka. Na piersiach nosili krzyże a w sercu nienawiść, pogardą i pychę. W łapskach zaś przez XV wieków nosili miecze, topory i pochodnie do podpalania stosów. Gadali o chrześcijańskich wartościach, a mordowali milionami pogan, "heretyków", "bezbożników", "innowierców" i "czarownice". Gadali o sprawiedliwości, a przez XVI wieków stosowali terror, prześladowania, ucisk prostego ludu i jego wyzysk.

Nie ma drugiej religii, w której rozdźwięk pomiędzy głoszonymi hasłami a praktyką byłby tak ogromny. Przy żydo-chrześcijaństwie nawet żydzi są uczciwsi: praktykują rasizm, ograbianie i zniewalanie gojów - ale mają na to "podkładkę" w żydo-biblii. Natomiast wyznawcy "chrystusa" postąpują dokładnie odwrotnie do nakazów ich idola, obrzezango cieśli wykreowanego przez oszustów żydowskich na "chrystusa" dla gojów...

Eh - ty zakuty łbie...

As (Andrzej Szubert)

https://wiernipolsce1.wordpress.com/> POLIN W BUDOWIE...........

On Thursday, February 13, 2020, 8:43:11 AM CST, Krzysztof KORNATOWICZ <kornatk@gmail.com> wrote:

Bierność i wiara w cuda to zdaje się nasza narodowa przypadłość. "Jakoś to będzie". Zostawmy wszystko opatrzności boskiej. Nadstawmy drugi policzek. Rżaniec w rękach i czekajmy na cud z niebios.

Przypominam wszystkim, że Polska od roku jest pod patronatem Jezusa z Krzyża (Chrystusa) po tym, jak odwołano patronat jego mamy za efekty tysiącletniego jej zawierzenia

Krzysztof Kornatowicz

Obrońca Praw Człowieka w Polsce

e-mail kornatk@gmail.com
502-42-13-32

czw., 13 lut 2020 o 12:46 husarz33@wp.pl <husarz33@wp.pl> napisał(a):

Pani Otylio.

Pomyliła Pani pojęcia, czyli po żydowsku odnosi się do faktów.

Przykłady; Jeżeli ten Bóg jest tak dobry, tak bardzo litościwy i

sprawiedlowy, dlaczego karze niewinne narody całego świata i Polski???

Judeo-Chrześcijaństo, które niejaki JP2 porównał do ognia i wody, a które chciał połączyć, bez skutku.

Co mu się nie udało, bo woda gasi ogień. Ale świętym został.

Pomiędzy judaizmem a chrześcijaństwem istnieje przepaść niemożliwa do zasypania - to znaczy że judaizm jest odwrotnością chrześcijaństwa. to coś takiego jakby drzewo posadzić , korzeniami do góry. Dlatego, by ten obraz odwrócić są potrzebne pieniądze Stwórcy w naszych ciałach, zakodowane (DNA) - by żydzi ich nie dostali.

A poza tym, kiedy nadszedł taki czas, iż zarządzający wrogowie Polską, udają katolików i Polak jest zapędzany do Kościoła, to sam rozum podpowiada intuicyjnie, że coś tutaj jest nie tak. Czy pan kojarzy tą sytuację i rozumie to manipulowanie bardzo nieświadomymi Polakami, panie Husarz?

To zbaranienie katolików trwa ponad 2 tys. lat i nic dziwnego że mają obrzezane mózgi w tym i Pani. Bóg karze za grzechy po śmierci dopiero.

Przed śmiercią na krzyżu ujawnił dekalog, który stał się atrapą prawa, bo synowie diabła/lucyfera to sobie przywłaszczyli po żydowsku rzecz ujmując.- czyli na odwrót, można kraść i zabijać - co jest zapisane w talmudzie jako prawo żydów do życia, na koszt gojów (nie-żydów). MY NIGDY NA TO SIĘ NIE ZGODZIMY.

Tak ma masoneria i wysłańcy "boga". Ale Pani tego nie pojmuje, bo jest Pani z pochodzenia żydówką i nie dogada się ze mną, czyli gojem. Tak jak nie da się połączyć ognia z wodą. Nigdy nie będzie zgody pomiędzy żydami a gojami, czyli wyznawcami Chrystusa a judaizmem. Patrz; moralność Kalego.

husarz

Dnia 13 lutego 2020 01:35 Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com> napisał(a):

https://wiernipolsce1.wordpress.com/> POLIN W BUDOWIE...........

On Wednesday, February 12, 2020, 4:12:35 PM CST, Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com> wrote:

Nie zgodzę się dziaiaj z nikim, kto po tak długiej historii gloryfikowania religii żydowskiej w Polsce, wieczystych modlitwach do świętych, do dnia dzisiejszego i prośbach narodu o RATUNEK dla Polski, po tylu wiekach próśb i nadzieli, naród ciągle wierzy jak opętany w cuda?

Jeżeli o to panu chodzi, abym ja w te baje wymyślone przez żyda ciągle jeszcze wierzyła, co ten złodziej bandyta wymyśił sobie w celu kradzieży całej kóli ziemskiej, to oświadczam, iż również pan należy do tych podejrzany, psychicznie zahipnotyzowanych. Wynika to z tego, że ani jeden z was, ociemniałych nie chcecie poznać innej prawdy i tego, że najpierw żyd wprowadził chrześcijaństwo aby póżniej w momeńcie mu potrzebnym, budowy królestwa żydowskiego to chrześcijaństwo zamienić już z łatwością na judaizm- talmudyczny judaizm,

To co rozpoczęli w Polsce od kilkunastu lat. Czyżby nie słyszał pan jeszcze o tym judaiżmie?

A dlaczego te zakute głowy nie pomyślą: Jeżeli ten Bóg jest tak dobry, tak bardzo litościwy i sprawiedlowy, dlaczego karze niewinne narody całego świata i Polski??? Dlaczego nie zatrzymuje tego strasznego niewyobrażalnego zła??? Żekomo ma największą moc i dobroć, dlaczego nie usunie to diabelstwo pasożytnicze i nie pozwoli normalnym ludziom wierzącym w niego żyć z godnością i w dostatku???

Ta oszukana religia głosi o piekle i niebie na drugim świecie. A to piekło jest tutaj na tym padole, z tymi szatanistami, którzy to piekło tworzą dobrym normalnym ludziom i ich dzieciom. Tak, niebo tutaj mają ci zbrodniarze wszechczasów, do niedawna było dużo filmów o tych banksterach i ich diabolicznych rodzinach na Youtube, proszę sobie poszukać dzisiaj, ani jenego już nie ma!!! Wszystko wyczyścili, zbrodniarze! Co to za religia cwanianiaków co karze biednym oddać swoj własny dobytek ciężko wypracowany żydom, a nam iść na drugi świat???

Na co i do czego mi taka religia?? Co na siłę żydzi chcą z Polaków robić ZOMBI, omotać do końca i exterminować??? Powiem panu, że każdy dzisiaj jest żydem, kto nawołuje Polaków do zupełnego ogłupienia tą religią. Kiedy naród ginie, masowo wymiera, w ubiegłym roku 410 000 także w średnim wieku i dzieci, a nie ma przyrostu w noworodkach, to jest zagłada polskiego Narodu! Pan się dziwi, że co, że ktoś kto dobrze przejrzał na oczy i zrozumiał to całe oszustwo żydowskie, to pragnie uciekać od tej choroby psychicznej, którą zainfekowani są wszyscy katolicy dzisiaj i kłócą się tylko?

A poza tym, kiedy nadszedł taki czas, iż zarządzający wrogowie Polską, udają katolików i Polak jest zapędzany do Kościoła, to sam rozum podpowiada intuicyjnie, że coś tutaj jest nie tak. Czy pan kojarzy tą sytuację i rozumie to manipulowanie bardzo nieświadomymi Polakami, panie Husarz?

globaluss33

24 lutego 2019 o 17:53

Dla kazdego ktory ma „odrobine” wiedzy!i checi poznawania swiata ! jest oczywistym ze najbardziej „zydowska” organizacja POLITYCZNA !!jest chrzescijanstwo i katolicyzm !! a dopiero na trzecim miejscu jest …..Judaizm i muzulmanizm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec!!! skim? mam ratowac od pewnej smieci biologicznej bialego czlowieka ( Slowianina ! potomka Arian !! no …Z KIM ????????????????????????? zostaje nam tylko … ,Chiny ,Rosja Iran ,N.Korea ,Afganistan i Syria i palestyna

a temat zagrożeń dla bytu narodu i państwa polskiego ze strony działającej w Polsce V żydowskiej kolumny, o której w filmie mówi Krzysztof Baliński, WPS prezentuje identyczne poglądy. Każdy myślący i świadomy Polak ma prawo i ma także obowiązek bronić interesu swojego narodu i państwa. Ta obrona będzie tym skuteczniejsza im większa będzie nasza polityczna świadomość i uświadomiona potrzeba narodowej organizacji do walki z wewnętrznym i zewnętrznym wrogiem.

IIIŻydo-RP/Polin to twór, który wyłonił się z obrad Okrągłego Stołu – uczestniczyło 55 osób – w tym wg informacji podanej przez Mikołaja Kozakiewicza na stronie 131 w jego książce „Bylem marszałkiem sejmu kontraktowego” (książka zniknęła z biblioteki sejmowej) – tylko 8 osób spośród 55 uczestników było pochodzenia polskiego, to tam zarysowano strategię rozbioru Polski.

Polityczny twór żydowski IIIŻydo-RP/Polin będziemy musieli zlikwidować, przestępców osądzić i ukarać.

Zdjęcie z Konferencji bliskowschodniej na Zamku Królewskim w Warszawie. Rezydent A.Duda wśród antypolskich, syjonistycznych, szumowin – tym gestem także i on znieważył Polskę i Polaków.

I jak tu teraz IIIŻydo-RP/Polin i jej represyjne służby wysługujące się syjonistom mają ścigać mowę nienawiści, ksenofobię, rasizm, „antysemityzm”, gdy rozwydrzona swoją bezkarnością banda z USA i z Izraela dała w Warszawie bezprzykładny popis antypolonizmu i syjonistycznej, niepohamowanej, agresji?

Pisałem o tym tu: Żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam przytrafić – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/21/zydowski-szowinizm-w-pelnej-krasie-nic-lepszego-nie-moglo-sie-nam-przytrafic/

Dariusz Kosiur

Podobne

Bez złudzeń: A.Duda i PiS to zdeterminowane psy syjonizmuW "Bez kategorii"

Rzeczywista walka o władzę to eliminacja przeciwnikaW "Bez kategorii"

Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin - tego im się chceW "Polityka"

Tagged as grabież majątku Polaków, syjonizm, V żydowska kolumna w Polsce, Żydzi, żydowski szowinizm, żydowskie roszczenia

46 responses to “Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży?”

Pekok Antylichwiarz

27 kwietnia 2019 o 16:16

Reblogged this on Pekok Antylichwiarz

27 kwietnia 2019 o 17:05

Sa tylko dwie skuteczne metody aby pokonac raka : dokładnie wyciac tkanki, komorek rakowych , albo druga – bardziej potrzebująca nieco czasu i trudu : zagłodzić raka odcinając go od kasy . Niektórzy, ale to raczej chyba niepoprawni optymiści lub idioci mowia : przeczekaj bo co cie nie zabije to cie wzmocni , ale tutaj statystycznie trup sciele sie najgęściej.

Odpowiedz - Wacek

27 kwietnia 2019 o 17:59

Najlepsza jest edukacja i świadomość narodowa ale weż tu wygraj z takim jak on co rusz sypie kasą na lewo i prawo przed wyborami.Teraz dziaduszki i babuszki mają 13 idzie 500 plus na pierwsze dziecko.Kasa misiu kasa i mamy równy rachunek i niech nam żyje Kalkstein a Piskorski a niech sobie siedzi.Ile pieniędzy poszło na te kanciaste stoły edukacyjne czy kogoś interesuje z jakich pieniędzy opłacana jest ochrona Kalksteina (bo ja chciałbym wiedzieć) ale kogo to obchodzi ważne że jest 500 plus i dziateczki dostali 13 na kupony Lotto.

Odpowiedz - Klemens

27 kwietnia 2019 o 18:10

13ka dla emerytów pójdzie na leczenie schorzeń neurologicznych starszych ludzi przy użyciu farmaceutyków izraelskiej firmy Teva przepisywanej przez lekarzy imigrantów.

Odpowiedz

rzeczpospolitapolska

27 kwietnia 2019 o 19:46

@ Wacek

Oczywiście, że bez środków finansowych walka publicystyczna, medialna jest jak syzyfowa praca. Nie mniej agresor popełnia błędy i to dość poważne, bo czas pracuje na jego niekorzyść. Takim błędem syjonistycznej bandy była Konferencja bliskowschodnia – w filmie mówił o tym K.Baliński, podobna refleksję i ja zamieściłem. Prawdopodobnie do podobnych wniosków doszło wielu Polaków, coraz więcej z nas wie już kto jest kim w IIIŻydo-RP/Polin.

A propos „13” dla emerytów – warto dowiedzieć się i opublikować, kto może ją otrzymać. Z moich informacji wynika, że warunki otrzymania „13” spełni niewielka garstka emerytów.

Odpowiedz - Wacek

rzeczpospolitapolska

27 kwietnia 2019 o 20:06

KRZYSZTOF BALIŃSKI – MSZ – POLSKI CZY ANTYPOLSKI?

tu można kupić: http://multibook.pl/pl/p/Krzysztof-Balinski-MSZ-polski-czy-antypolski/2894

tu można kupić: https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ministerstwo-Spraw-Obcych-Krzysztof-Balinski/3710

Panie Darku to Baliński dokonał ,,wielkie odkrycie” , było to wiadome od co najmniej 1999 osoby bardziej inteligętne zuważyły to już w 1989.

jasiekztoronto

27 kwietnia 2019 o 20:10

Re: Artykul…
Po wypier…oleniu calego „kneSejmu” ja nie widze zadnego problemu, by nie tylko przeciwstawic sie zydowskim „rotszildoszczeniom”, ale wywalic caly ten ku…rewsko-syjonistyczny burdel raz na zawsze z naszej Ojczyzny…

Zlodzieje I oszusci napewno sami z wlasnej woli nie opuszcza polskiego „zerowiska” dokladnie tak samo jak pasozyd nie opusci organizmu z ktorego zyje…
jasiek z Toronto

Nie szukając daleko, to nikt inny jak tylko węgierski premier Viktor Orbán, który z powodzeniem oszukał zachodnich (i wschodnich) konserwatystów w przekonaniu, że on i klika tak zwanych wschodnich nacjonalistów, w tym prezydent Rosji Władimir Putin, są prawdziwymi konserwatystami próbującymi uratować świat przed globalistami i złym Zachodem. Wydaje się, że polityka antyimigracyjna Orbana była głównym czynnikiem potwierdzającym ten starannie przygotowany podstęp.

Niestety, polityka antyimigracyjna Orbana i innych państw bloku wschodniego nie dotyczy ratowania Europy i konserwatystów, ale zachowania stabilności wewnątrz państw byłego bloku sowieckiego w miarę ich reformowania i wypychania większej liczby imigrantów do Europy Zachodniej, która jest głównym celem sowieckiego planu Kalergiego, destabilizacji migracyjnej. Kiedy Węgry były oficjalnie komunistyczne, za Jánosa Kádára, imigracja była bardzo ograniczona, więc polityka Orbana w zakresie imigracji jest zasadniczo taka sama jak w Czerwonych Węgrzech.

Wydaje się, że nikt nie pyta, w jaki sposób te kraje bloku sowieckiego, które mają członkostwo w Unii Europejskiej, są w stanie utrzymać członkostwo, gdy postępują wbrew unijnym dyrektywom, np. takiej jak nieskrępowana imigracja. Odpowiedzią może być tylko jedna, to Kreml uciął umowę, aby utrzymać swoje satelity wolne od agendy migracyjnej, wzmacniając je tym samym, podczas gdy ich zachodnioeuropejscy sąsiedzi rozpadają się. To czy też to, że Unia Europejska stała się ofiarą szantażu nuklearnego i nie ma wyboru, jak tylko pozwolić Kremlowi i jego satelitom robić to, co im się podoba. Oczywiście Unia Europejska jest pełna komunistycznych sabotażystów, więc bez względu na jakikolwiek scenariusz nie trudno w to uwierzyć.
Analityk sowietyzmu, Max Moritz pisze.
„Ataki Orbána na Brukselę, wystąpienia przeciwko George’owi Sorosowi, a na pewno przeciwko imigracji, to coś więcej niż tylko górnolotny spektakl. Węgry, które powstały w lutym 1991 r. wraz z Polską, a następnie Czechosłowacją, tzw. Grupą Wyszehradzką, bezproblemowo realizują, podobnie jak w międzyczasie trzy dobre, stare, socjalistyczne państwa braci (w tym Słowacja), niezmienioną politykę Bloku Wschodniego, która w nowej zaistniałej sytuacji ma na celu zagwarantowanie, że kraje te skorzystają z członkostwa w Unii Europejskiej.

Ich zachowanie (na Węgrzech, w Polsce itp.) w 2015 r. w czasie tzw. „Kryzysu uchodźczego” całkowicie odsunęło te cztery kraje, ponieważ one wprost odmówiły (i nadal odmawiają) przyjęcia znacznej liczby osób. Innymi słowy, nie uważają się za część UE lub w ogóle Zachodu! Biorąc pod uwagę fakt, że ta ogromna fala migracji (która nie zatrzymała się nawet teraz) stanowi potajemną operację rosyjską mającą na celu destabilizację Europy Zachodniej i tylko Europy Zachodniej, staje się jasne, że te niezmienne kraje bloku wschodniego, oparte na fikcyjnym nacjonalizmie , nie pozwolą tym ludziom z Afryki i Azji przybyć do nich. W końcu kryzys migracyjny ma na celu uderzenie wyłącznie w Zachód! I: Oni, pod jakimkolwiek pretekstem, po cichu lub bez milczenia opuszczają UE, nie formalnie, ale faktycznie, wracając do tej samej wschodnioeuropejskiej sfery komunistycznej, z której pochodzą! ”- mówi Moritz.

Orban jest oskarżony o bycie komunistycznym informatorem w latach 80., kiedy Węgry były otwarcie komunistyczne. Wygląda na to, że Kreml ustanowił go od początku w sowieckim modelu zaufania – sławiąc go jako (fałszywego) antykomunistę, co doprowadziło do usidlenia prawowitych antykomunistów i konserwatystów, a tym samym kontrolowania legalnego antykomunistycznego bloku w kraju, umożliwiając w ten sposób rebranding reżimu komunistycznego.

„… Od czasu objęcia urzędu w wyborach powszechnych na Węgrzech w 2010 r. (Orban) spotkał się z częstymi oskarżeniami, zarówno w kraju, jak i za granicą, o naśladowanie autorytarnych praktyk, którym kiedyś się sprzeciwiał” (Źródło)

Rola Orbana jako fałszywego antykomunisty również wydaje się pomagać w wielkim oszustwie globalnego upadku komunizmu w latach dziewięćdziesiątych, a Węgry są częścią starannie opracowanego planu. Teraz jest premierem kraju, którego zatroskana ludność postrzega go jako marionetkę Putina i Kremla. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Orban jest otoczony przez „byłych” komunistycznych doradców. Niektórzy krytycy Orbana uważają go za stosującego dokładnie tego samego podręcznika używanego przez Kádára. Krytycy oskarżają także Jarosława Kaczyńskiego o bycie krypto-komunistą (podobnie jak Orbana)i o używanie podręcznika z PRL, podobnego do wykorzystywanego przez Kádára. Są podobne, ponieważ pochodzą z tego samego źródła, KOMINTERNU na Kremlu.

Kiedy w 2015 r. ogłoszono, że Orban jest częścią radzieckiego tajnego planu, został wezwany do stawienia się przed parlamentarnym komitetem bezpieczeństwa narodowego, któremu odmówił, nazywając oskarzenia „absurdalnymi i śmiesznymi”.

Orban i Węgry nie są jedynymi, którzy przewodzą fałszywej konserwatywnej opozycji. To samo można powiedzieć o Polsce i innych „dawnych” krajach bloku sowieckiego, które również blokują unijne dyrektywy imigracyjne. Tak więc, podczas gdy te narody bloku sowieckiego nadal oszukują zarówno zachodnich konserwatystów, jak i antykomunistów, że Rosja i jej satelity zreformowały się w kierunku kapitalizmu i konserwatywnych wartości, Europa Zachodnia i Ameryka nadal rozkładają się pod wpływem sowieckich środków destabilizacji, takich jak plan Kalergiego i marksizm kulturowy. Tymczasem kraje bloku sowieckiego nadal korzystają z kasy Unii Europejskiej. Co za oszustwo!
https://fitzinfo.wordpress.com/2019/04/24/hungarys-nationalist-pm-viktor-orban-nothing-but-a-commie-plant/
Czyli Putin razem z Kaczyńskim i Orbanem po wyssaniu pieniędzy z Unii Europejskiej muszą mieć tajny plan odbicia banków, fabryk etc, etc. z rąk ŻydoAnglosasów.
Autor artykułu zapomniał o wymienieniu jeszcze jednego spiskowca bez którego Spisek zawiązany przez Putina, Kaczyńskiego i Orbana nie może się obyć a mianowicie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

grzanek

https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/w-2017-r-zmarla-rekordowa-liczba-polakow-bedzie-to-mialo-wplyw-na-emerytury/c8rrl83

PADA REKORD ZA REKORDEM!

https://www.zadluzenia.com/ile-osob-zmarlo-w-2018-roku/

Polecam Wszystkim obejrzenie historii najwiekszego lichwiarza-oszusta wszechczasow rotschilda..

Zachodni plan podziału słowiańskiego świata na Ukrainie mocno się zakorzenił, a zmiana władz Kijowa nie jest w stanie naprawić sytuacji. Tak mówi zastępca dyrektora Instytutu krajów WNP Igor Szyszkin.

„Muszą uzyskać rezultat, który jest przed nimi postawiony – to jest, całkowicie oderwać Ukrainę od Rosji, wytępić wszystko co rosyjskie na Ukrainie, tak aby każdy Ukrainiec uważał, że jego głównym wrogiem jest Rosjanin, aby chciał złapać pistolet na słowo„ rosyjski ” „- Szyszkin wyjaśnił dziennikarzom w programie„ Ukryte zagrożenia ”.

Siedem z 13 krajów słowiańskich jest już częścią bloku NATO. Co najmniej trzy kolejne starają się dołączyć do tego sojuszu. Eksperci są przekonani, że Zachód celowo ustawia narody słowiańskie w wewnętrznych wojnach, aby całkowicie zniszczyć świat słowiański. Polska i Ukraina są już wrogie Rosji. W kilku innych krajach Zachód aktywnie działa w ten sam sposób.

Jakie technologie są wykorzystywane do zasiania wrogości między ludami braterskimi? A jaki los czeka Zachód, jeśli świat słowiański zostanie całkowicie zniszczony? Dowiesz się odpowiedzi na te pytania z programu „Ukryte zagrożenia” z Mikołajem Czindiakinem. Obejrzyj nowe wydanie w poniedziałek 29 kwietnia o 19:40 na kanale telewizyjnym Zvezda.
https://tvzvezda.ru/news/mneniyaa/content/20194271128-LhMpx.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
Jest to możliwe tylko dlatego, że Żydzi rosyjscy biorą w tym czynny udział. Niech sami Rosjanie postawią trafną diagnozę tego co się dzieje i zaczną Słowiańszczyznę naprawiać od wyrugowania Żydostwa z własnego kraju.

MIŁOŚĆ DO FAŁSZYWEGO OJCA Z CYCKAMI, ROBIĄCEGO ZA MATKĘ?

Ojczyzna, obraz Williama-Adolphe’a Bouguereau, 1883.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

JUŻ NAJWYŻSZY CZAS, ABY FAŁSZYWĄ OJCZYZNĘ WYRZUCIĆ NA PARCHATY ŚMIETNIK HISTORII!

WIELKA MACIERZ

http://szuflada.net/wielka-macierz/

POWRÓT DO MACIERZY – CZY KTOŚ O TYM SŁYSZAŁ?

S. Kowalski: .Żydzi chrzczeni”, sfer. 33.

Przenikanie Żydów do inteligencji polskiej rozpoczęło sie u nas dosyć dawno. Kroniki wspomninają, iż niejaki Turczynowicz w XVIIIw.ochrzcił 2000żydówek, które powychodziły za szlachciców.
Wspomniana już działalność „mechesa” Jakuba Fran­ka, przysporzyła nam również tysiące polskich „maranów” czyłi „frankistów”.
Wyżej wspomniany żyd Mieses twierdzi, iż w r. 1791 było w Polsce 24 tysiące frankistów, liczba ta do dziś wzro-sla pięciokrotnie. Stąd „milion ludności chrześcijańskiej, w Polsce, ludności wyłącznie burżuazyjnej, albo szlachty spokrewniona z frankistami”.
Wielka ilość wychrztów wchodzących do „elity” na­wa, wyjaśnia nam fakt, dlaczego znaczna część
ej inteligencji oddana jest żydom. Dlaczego w chwili kiedy chłop polski i robotnik życie swoje oddaje w walce o wyzwolenie Polski z wpływów żydowskich, większość inteligencji nie tylko walki tej nie prowadzi, ale nawet się jej przeciwstawia. Co więcej warstwa „oświecona” (oczywiście nie cała) otacza jakąś przedziwną opieką ży-dostwo wbrew woli całego narodu polskiego.
Wiadomo: „Kruk krukowi oka nie wydziobie” a w „eli­cie** czyli warstwie kierowniczej narodu, znajdujemy właśnie znaczny procent Żydów wychrzczonych, żyjących w wielkiej przyjaźni z Żydami – talmudystami. Oni są dyrektorami banków, profesorami uniwersytetów, oni wciskają się do ministerstw i najwyższych urzędów pań­stwa. Nadają ton literaturze, prasie, sztuce.
W tym przenikaniu Żydów do duszy narodu, dopoma­ga jeszcze system t zw. „Esterek” czyli podsuwanie wyż­szym dygnitarzom i wpływowym osobistościom Żydówek.

Polubienie

//Sławobor
1 Maj 2019 o 00:47//
Niby rozumiesz, ale dziwnym trafem tylko do połowy.
Po tzw. chrzcie Polski nie było u nas żadnej polskiej szlachty, żadnych polskich elit, ponieważ Słowanie zostali zdegradowani do roli parobków i niewolników “ochrzczonego jaśniepaństwa”, czyli wszytkich tych napływowych elementów, które u nas “umacniały wiarę” zabezpieczając podleglość Słowian papieżowi.
Natomiast jeżeli jakiś słowiański książę chciał przeżyć, to żenił się z Niemką, ta mu rodziła dzieci i wysyłała do rajchu, do klasztoru katolickiego na wychowanie i takich mieliśmy “polskich władców” w następnych latach.
Sam więc widzisz, że to żadna różnica, ile żydówek się “ochrzciło”.
Nie było więc żadnego “przenikania żydów do polskiej inteligencji” niezależnie od tego, co wspominają kroniki – pisane przez Niemców dla ew. Polaków i reszty europy a więc i bez znaczenia jest, ile niejaki turczynowicz ochrzcił żydówek. Ów turczynowicz był podległym papieża i “chrzcił” w jego interesie, a nie żydów i nie Polaków, czyli Słowian.
Polityka jak wiemy nie ma narodowości ani własnego kraju. Dziś nazywane jest to globalizmem, ale takie coś istnieje od tysiącleci, choć nazywa się różnie dla zmylenia gawiedzi; raz jest to “niesienie wiary poganom” a innym razem “niesienie demokracji”, choć cel zawsze jest ten sam.

Ufam ze wsrod tutejszych dyskutantow sa ludzie dobrze obeznani z
prawdziwa historia Polakow,Slowian.Prosze wiec tych ludzi o odklamywanie
naszej historii.
Do tablicy zostal wywolany Mickiewicz – wielki polak,ba,wieszcz!!!!
Prosze wiec o przypomnienie co ten jegomosc wypisywal w gazeciorach
za swojego zycia (po czyjej stronie byl).Czy aby jego tworczosc jest
adresowana Polakom?! Po co ten „wieszcz narodowy”pojechal do
Turcji i tam zdajsie niespodziewanie umarl.
Zachecam do takiego dzialania – zareczam,pasjonujace zajecie. kika22

1 Maj 2019 o 11:19

,,POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI!”

Haniebne pochodzenie Adama Mickiewicza. Wieszcz miał się czego wstydzić!

1 Maj 2019 o 12:00

,,POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI!”

ACH, JAKIE PARCHATE PODOBIEŃSTWO, WYSTĘPUJĄCE W OBU PRZYPADKACH!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Estera_(posta%C4%87_biblijna)

ZNOWU ŻYDOWSKA Q… ZNALAZŁA SIĘ W KRÓLEWSKIM

,,POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI!”

MARRANOS – ŻYDOWSKIE ŚWINIE.

,,W języku hiszpańskim i portugalskim marrano lub marrão oznacza „świnia” i ma na celu obrazę ochrzczonych Żydów lub muzułmanów.”

Pingback: Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży? – Wolna Polska – Wiadomości

kika22

1 Maj 2019 o 16:47

SAMOZWANIEC – OSTATNI KRÓL POLSKI, HERBU KOSZER!

,,Królewska rodzina Poniatowskich wzięła swój początek od przechrzty pochodzącego z Litwy.

Stosunek króla Stanisława Augusta do Żydów był więcej niż życzliwy. Miewał lukratywne interesy z żydowskim bankierem Zbytkowerem. Jak mówią źródła francuskie, ojciec króla był synem naturalnym księcia Sapiehy, hetmana wielkiego litewskiego i Żydówki, którego to ojca zaadoptował szlachcic Poniatowski. Babka króla po mieczu była z domu Niewiarowska, które to nazwisko przybierali przechrztowie.”

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/nazwiska-zydowskich-przechrztow-neofitow-2013-09

PARSZYWA FAMILIA.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Familia_(stronnictwo)

Polubienie

1 Maj 2019 o 17:52

Żydzi warszawskiej Pragi cz.1

http://blog.koneser.eu/zydzi-warszawskiej-pragi-cz-1/

POLSKIEJ SZLACHTY, JUŻ DAWNO NIE MA! ZOSTALI PRZY WŁADZY, PARSZYWI MIESZAŃCY-PRZEBIERAŃCY, KTÓRZY OKUPUJĄ CAŁY ŚWIAT.

Polska niebem dla szlachty, czyśćcem dla mieszczan, piekłem dla chłopów, a rajem dla Żydów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_niebem_dla_szlachty,_czy%C5%9B%C4%87cem_dla_mieszczan,_piek%C5%82em_dla_ch%C5%82op%C3%B3w,_a_rajem_dla_%C5%BByd%C3%B3w

Polubienie - UAZ

8 Maj 2019 o 23:01

Musimy się przeciwstawić, bo nie mamy innego wyjścia. W grę wchodzi astronomiczna kwota 300 miliardów, a wcale nie wiadomo, czy powiedziano tu już ostatnie słowo. Wcześniej była przecież mowa o „zaledwie” 65 miliardach. Kto zaręczy, że jutro nasi prześladowcy nie zażyczą sobie 600 albo 900 miliardów, a może jakichś trylionów ? Nikt w Polsce takiej kasy nie ma, więc dla zaspokojenia żydowskich organizacji trzeba by im oddać cały nasz Kraj, ze wszystkim co się w nim znajduje. I właściwie nie wiadomo za co, bo roszczenia są całkowicie bezprawne.
Wspomniane organizacje są w podobnej sytuacji jak firma windykacyjna, która kupiła nieściągalne (np. przedawnione) wierzytelności. Windykator doskonale wie, że nie ma nic, z czym mógłby pójść do sądu. Jedyna szansa, to zmusić rzekomego dłużnika, by zapłacił, mimo, iż nie jest zobowiązany.
Nęka się więc ofiarę na różne sposoby, aż w końcu ta, doprowadzona do ostateczności, płaci, „żeby się wreszcie odczepili „. Wszystko jednak zależy od kwoty. Gdy w grę wchodzi kilka tysięcy, zmęczony człowiek może uznać, że jego spokój i zdrowie są więcej warte. Co innego kiedy pojawią się setki tysięcy. W takim wypadku „dłużnik” będzie walczył jak lew, bo kapitulacja oznaczałaby ruinę i nędzę dla całej rodziny.
Odnoszę wrażenie, że Żydzi, uchodzący za wirtuozów w dziedzinie interesów, tym razem się nie popisali. Po prostu przelicytowali. Gdyby skromnie zażądali miliona albo dwóch, pisowski rząd z przyjemnością by Im dogodził, nie oglądając się ani na prawo, ani na sprawiedliwość. Grillujące społeczeństwo nawet by tego nie zauważyło. Tymczasem powstałby precedens i później można by spokojnie wyciągać kolejne transze. Starsi Bracia ulegli jednak pokusie pazerności i od razu zażądali niemożliwego. To otrzeźwiło i przeraziło Polaków. Na marne poszedł trud rzeczników Rzeczypospolitej Przyjaciół, bo wszyscy nagle zobaczyli jacy to przyjaciele. Zostaliśmy przyparci do muru i nie mamy możliwości manewru. Polska odpowiedź może być tylko jedna: stanowcze NIE!
A ustawa 447 JUST (czy raczej UNJUST) ? O ile wiem, zobowiązuje ona amerykańskich urzędników do składania tamtejszemu Senatowi sprawozdań nt. przebiegu operacji wymuszenia. To już problem owych urzędników, co tam napiszą w swoim sprawozdaniu. Może po prostu napiszą prawdę : Polacy nie dali się naciągnąć.

· Komitet Wyborczy – konta bankowe

· Polska Patriotyczna

· (strona w budowie)

· O rozkradaniu Polski

· Islandia – Reforma Monetarna

 

· (strona w budowie)

· Partia Zmiana

 

· REGNUM-Agencja-Informacyjna

PrzemexBlog

Stowarzyszenie Klub Inteligencji Polskiej

Zbigniew Jacniacki

Profesor L. Klikow o związku religii ze światowym rządem

Już teraz wielu niezależnych badaczy doszło do wniosku, że wszystkie kłopoty współczesnej ludzkości, w tym niesprawiedliwość społeczna, pasożytnictwo, drapieżnik-konsument i niskie skłonności degradacyjne, nie są pierwotnie „ludzką naturą”, ale wynikiem ingerencji w naszą historię pasożytniczych satanistycznych „sił zewnętrznych”.

Siłom tym udało się w przeszłości przechwycić naszą planetę i ujarzmić ludzkość zmieniając jej większość w stado uległych i nierozgarniętych zwierząt, skupionych na materialnych interesach i instynktach zwierzęcych.

Tajne stowarzyszenia i hybrydowi nie-ludzie tworzą tzw. „Światowy rząd”, również całe kasty wynajętych mówców mają zadanie odwrócenia uwagi ludzi od „zakazanej” prawdziwej wiedzy i swojej prawdziwej natury. Jedną z takich kast są religijni kapłani, którzy stworzyli religie ortodoksyjne.

Na przykład co powiedział o religiach jeden z niezależnych badaczy – doktor filozofii, profesor Lew Klikow: „Każda religia ma za zadanie wychować uległego człowieka. Jeśli to zrozumiesz, zrozumiesz również jak to się robi. Na przykładzie chrześcijaństwa mogę powiedzieć, ponieważ sam służyłem w kościele i widziałem na własne oczy, czym jest współczesne chrześcijaństwo … To – okupacyjna religia, którą przynieśli nam Polacy na początku XVII wieku.

Jaka jest liturgia, która pojawiła się wraz z krzyżowcami przybyłymi do nas i którą później Nikon uczynił religią państwową? Wcześniej nie mieliśmy liturgii. Liturgia jest ofiarą Chrystusa, tj. przy każdej liturgii jest On rytualnie zabijany. Następnie wszystkim \ po tym zabójstwie „udziela się komunii”. Takie jest znaczenie służby. Przy czym, nikt tego nie ukrywa i jeżeli będziemy uważni i zechcemy się z tym wszystkim zapoznać, wystarczy przeczytać książkę pod nazwą – „Boska liturgia”.

W rzeczywistości jest to nieco zmodyfikowana forma, która istnieje w judaizmie. Oprócz składania ofiary z Chrystusa istnieje jeszcze praktyka niszczenia Chrystusa, na wypadek gdyby się zjawił. Ta praktyka jest zorganizowana zgodnie z magią Voodoo, z chleba robi się taki bloczek. Są na nim osobiste charakterystyki, tzn. jest napisane „Jezus Chrystus” i ten bloczek przekłuwany jest specjalną włócznią. To robi duchowny-ksiądz. Kim jest taki ksiądz? Okazuje się, że kapłan jest oficerem, ponieważ pod wspaniałymi szatami, które widzimy, znajdują się szaty z mieczem i buławą, a na plecach zawsze znajduje się krzyż. Jest to oficer krzyżowców. Nie ma prawa służyć bez miecza i bez buławy (palicy, pałki)…

Wcześniej nie było ikonostasu, ponieważ w świątyni była jedna przestrzeń i nie było oddzielenia ludzi od Stwórcy, świat był jeden. I jeżeli pamiętamy, – wszyscy siedzieli jak na Zachodzie, gdzie ma to miejsce do tej pory. Teraz wszyscy stoją. Dlaczego? Dlatego, że teraz wszyscy są niewolnikami, okupowanym narodem.

Religia jest stworzona specjalnie dla ludzi, którzy ubóstwiają Chrystusa i nazywa się ją „chrześcijaństwem”, ale jeśli przeczytamy „Siłę Wiary”, okaże się, że kościół i religia nie zostały stworzone przez Chrystusa, ale przez apostołów. W rzeczywistości jest kościołem (cerkwią), nie chrześcijańskim…

Co jeszcze jest bardzo ważne? Bardzo ważne jest, że Chrystus głosił Miłość. Powiedział: „Kochaj swojego Boga!”

W „chrześcijaństwie” w ogóle nie znajdziemy ani jednej modlitwy, gdzie człowiek mówi Panu, że „Cię kocham!”. Jest to również zrozumiałe, ponieważ jest niewolnikiem i nie ma prawa kochać „pana”.

A kim jest ten „pan”?

Okazuje się, że nie jest to Ojciec Jedyny, w którego wierzy każdy kto chodzi do kościoła, ale jest to bóg Sabaoth lub żydowski bóg. Ponieważ wszyscy jesteśmy „Gojami” i chodzimy do kościoła, wszyscy jesteśmy „niewolnikami bożymi”, to znaczy: niejako „niższą rasą” w porównaniu z tymi, którzy wyznają judaizm ”.

Czy nadal są wątpliwości, że współczesne „chrześcijaństwo” jest „filią” judaizmu?

Istotą reform Nikona było przekształcenie w nią kościoła św. Sergiusza z Radoneża. Ale ostateczne nawrócenie na judeo-chrześcijaństwo nastąpiło po uznaniu żydowskiej Tory – „Starego Testamentu” – za „pismo święte”, a także żydów za „wybranych przez boga”. Tak więc istota wyrażeń we współczesnym chrześcijaństwie „niewolnik boży” lub „sługa boży” w rzeczywistości oznacza niewolników żydowskiego boga plemiennego – Sabaotha (alias Amon-Set-Jahwe-Jehowa-Szatan), a zatem – niewolników samych żydów.

Rytuał ofiary Chrystusa jest prawdziwym rytuałem satanistycznym. Nie na próżno każdy hybrydowy nie-człowiek ze światowej „elitki” i służący im zdegenerowani służący dokonują prawdziwych satanistycznych ofiar w Bohemian Grove w Kalifornii, Watykanie i wielu kościołach katolickich, jak szczegółowo opisała to G. Carewa w swoim filmie „Ośmiornica”. Nawet dzisiejsi papieże nie ukrywają satanistycznej esencji Watykanu. Oczywiście wielu zwykłych wierzących jest po prostu oszukanych.

Zbliżenie „szczytu” Rosyjska Cerkiew Prawosławna i Watykan wcale nie jest zaskakujące. A jak myślicie, z czyich pieniędzy buduje się tak wiele cerkwi we współczesnej Rosji? Ani parafianie, ani nawet sama RCP, ze wszystkimi jej „lewymi dochodami”, nie ma takich funduszy.

Nie jest przypadkowe, że święci prorocy z przeszłości mówili o ofensywie na Rosję, kiedy „wiele cerkwi zostanie zbudowanych a ich kopuły będą lśniły złotem, ale Boga tam nie będzie i dlatego nie będzie można chodzić do takich cerkwi”. Ponadto niektórzy niezależni badacze zauważyli również, że wszystkie te współczesne kościoły i świątynie nie są bynajmniej budowane spontanicznie, a w niektórych miejscach mocy. W lokalizacjach takich świątyń istnieją właściwe sobie masońskie figury. Jednak aby zobaczyć masońską symbolikę w samych współczesnych kościołach, nie trzeba mieć oka na czole. Satanistyczna symbolika Watykanu bije na zewnątrz. Kim są ci wszyscy, którzy służą Watykanowi? Są takimi sami sługami Szatana jak sam papież.

Katolicyzm od samego początku był „gałęzią” judaizmu, choć przez długi czas ukrywał swoje prawdziwe oblicze. Obecnie głównym zadaniem Watykanu jest zjednoczenie wszystkich religii Abrahamowych i pozostałych w religię ekumeniczną – Kościoła Szatana opartego na judaizmie.

Wszystko to jest szczegółowo opisane w książce byłego brytyjskiego oficera wywiadu J. Colemana „Komitet 300”, jako jeden z obowiązkowych punktów, w planie ustanowienia „nowego ładu światowego”, opublikowanej w 1992 roku. Możemy sami zapoznać się szczegółowo z treścią tej książki w celu zrozumienia wielu procesów zachodzących we współczesnym świecie.

To prawda, że książka ta nie mówi o tych, którzy faktycznie wymyślili cały ten szatański plan zniewolenia i późniejszego zniszczenia ludzkości. Natomiast każdy człowiek, który nie stracił zdolności analitycznego myślenia zrozumie, że tzw. „światowy rząd” ma swoich panów wrogo nastawionych do ludzkości. To im on służy. Podobnie jak wszyscy ci, którzy służą „światowemu rządowi”.

źródło

Klub Inteligencji Polskiej 17/01/2019

LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!

Prezentujemy w postaci artykułu uzupełniony komentarz autorstwa Marcina o religiach abrahamowych ( judaizm, chrześcijaństwo i islam) i ich wpływie na stosunki społeczne, gospodarcze, polityczne i cywilizacyjne w całym świecie.

Autor w sposób logiczny i udokumentowany przedstawia zasady tych religii i niezwykłą skuteczność ich oddziaływania w stworzeniu cywilizacji: PAN i NIEWOLNIK, której oparło się niewiele krajów świata, w tym Chiny i Indie. Do roli PANÓW wykreował judaizm swoich „samowybrańców”, natomiast pozostałe dwie religie wykreowały posłusznych NIEWOLNIKÓW !!!

Fundamenty tych trzech monoteistycznych religii są niestety fałszywe w świetle faktów historycznych, co udowadniają m.in. następujące opracowania:

Kolejny tekst Opolczyka (poniżej) jako część II, który ustosunkowuje się do wielu wybranych fraz z tekstu Marcina ( opublikowanego także na blogu Opolczyka) istotnie je rozwijając i uzupełniając.

Poprzedni artykuł izraelskiego dziennikarza na naszej stronie pt.: Czy moim Rodakom potrzebna jest prawda , czy wystarczy mit ? Nawet , jeżeli jest to mit narodu wybranego ! razem z linkami zawartymi w komentarzu Marcina do tego tekstu.

O kłamstwach Starego Testamentu można poczytać na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/klamstwa-starego-testamentu/.

4) 3 książki izraelskiego profesora historii z Uniwersytetu w Tel-Awiwie – Shlomo Sanda pt. „Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski”, „Kiedy i jak wynaleziono Ziemię Izraela. Od Ziemi Świętej do ojczyzny” i „Dlaczego przestałem być Żydem. Spojrzenie Izraelczyka” ( na końcu zamieszczamy artykuły tego badacza).

5) Szereg artykułów z naszej strony na końcu tego trzyczęściowego opracowania.

W III części uzupełnimy powyższe dwa opracowania, historią tworzenia Nowego Testamentu i dokonamy syntetycznego podsumowania istoty i różnic tych trzech religii oraz zaproponujemy odmienne zasady światopogladowe do badań otaczającej rzeczywistości zarówno materialnej, jak i duchowej.

Proponowane kierunki są także odmienne od dogmatycznego podejścia świeckiej religii, czyli „nauki” żyjącej w symbiozie z tradycyjnymi religiami dla utrzymania istniejącego STATUS QUO, czyli władzy. Jest to możliwe poprzez trzymanie ludzkości w ciemnocie w ramach Nowego Porządku Świata, nazywanego poprzednio globalizmem, internacjonalizmem i kolonializmem.

Redakcja KIP

I. Marcin: Dlaczego religia jest tak ważna, dlaczego problemem jest chrześcijaństwo?

Dlaczego tak prawdziwe jest stwierdzenie Karola Modzelewskiego: „(…) bez Kościoła czeka nas (czytaj: żydów) w Polsce zgroza”.

Dlaczego wszelkie poważne zmiany świadomości zbiorowej powinniśmy zacząć od porzucenia chrześcijaństwa, szczególnie rzymskiego katolicyzmu i budowy czy rekonstrukcji jakiegoś przyzwoitego systemu wierzeń?

Czym zatem jest religia?

Religia to system wierzeń i rytuałów definiujących filary rzeczywistości w konkretnej społeczności. Religia kreuje sferę świętą, sacrum, nie podlegającą racjonalnej weryfikacji.

To religia usiłuje odpowiedzieć na pytania podstawowe, typu:

Jaki jest cel mojego istnienia?

Kim są ludzie wokół, np. bliźnimi czy konkurentami?

Czym jest zbiorowość w której żyję, co nas łączy?

Jak się zachowywać wobec ludzi wokół, bliźnich czy konkurentów?

Po co żyjemy?

Co się stanie po śmierci? I tak dalej …

Homo sapiens jest stworzeniem nieracjonalnym, w każdym razie zdrowy psychiczne człowiek jest stworzeniem nieracjonalnym, ponieważ obok czy ponad sferą racjonalną kieruje się wskazówkami z metafizycznego obszaru Dobra i Zła.

Etyka, moralność – nie podlega racjonalnej weryfikacji, stoi ponad rozumem. Każda kultura próbuje odkryć owo nadnaturalne Dobro i Zło w konkretnych warunkach przyrodniczych i społeczno-gospodarczych.

Człowiek jest zwierzęciem społecznym i religia ma za zadanie ujednolicić tą sferę życia w grupie (plemieniu, narodzie). Religia odpowiada na pytania podstawowe, kreuje fundamenty światopoglądu u wszystkich członków grupy (także dysydentów, którzy mogą się sprzeciwiać poszczególnym elementom narzuconego światopoglądu) i tworzy zorganizowane społeczeństwo.

W społecznościach plemiennych religia jest pewnie organicznym tworem kultury, wyrazem dorobku członków plemienia, łącznikiem z życiowym dorobkiem poprzednich generacji.

W zhierarchizowanych organizacjach państwowych religia to instrument władzy sprawowanej nad masami przez „grupy kontrolujące kluczowe środki produkcji” (Karol Marks). W takich organizacjach religia jest częściowo tożsama ze „szlachetnym kłamstwem”, o którym rozprawiał Platon w „Państwie”.

To mit, który ma wyjaśnić, dlaczego jedni są „na górze” a inni „na dole” i uzasadnić to odwołując się do metafizycznego porządku świata, najlepiej z wykorzystaniem pojęć Dobra i Zła.

Zhierarchizowany porządek społeczny uzyskuje w ten sposób nadnaturalne usankcjonowanie będąc wyrazem działalności tych samych sił, które wywołują burze, opady deszczu czy śniegu i rządzą porami roku.

Fragment Listu świętego Szawła do Rzymian, rozdział 13 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=282):

1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga.
2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.
3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę.
4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle.
5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie.
6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.
7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.

Który książę czy inny władca nie polubi takiego boga?

Ten sam bóg, który sprawiał, że słońce kręciło się wokół ziemi, nakazywał ludowi bezwzględne posłuszeństwo władzy. Czy można znaleźć lepszy fundament pod budowę zhierarchizowanego społeczeństwa?

Można. Demoniczni bramini korzystali w Indiach z koncepcji reinkarnacji i tłumaczyli, że ludzie wykonujący pogardzane zawody, żyjący od kołyski do grobu w biedzie i poniżeniu, są sami sobie winni. Godny pożałowania w życiu doczesnym status dalitów, niedotykalnych, wynikał z grzechów, które popełniły ich dusze w poprzednich wcieleniach. Czy można to przełamać? Czy należy to przełamywać skoro jest to „kara boska”?

Choć bramini byli jeszcze bardziej kreatywni, to trzeba przyznać świętemu Szawłowi perfidną pomysłowość, tym bardziej, że bezwzględne nakazy Szawła nie są zgodne z zachowanym nauczaniem jego rzekomego mistrza i boga, Jezusa „Chrystusa” na temat posłuszeństwa władzy.

Problem z religiami abrahamowymi polega na tym, że nakazują one bezwzględne, ślepe posłuszeństwo swojemu bogu oraz jego hierarchii. Takie religie to fundament budowy cywilizacji, która zawsze potrzebuje niewolników. Z punktu widzenia funkcjonariuszy organizacji religijnej i jakiejkolwiek innej to oczywiście wielka zaleta.

Dzięki temu takie organizacje mogą działać jak jeden organizm, dzięki synergii mogą osiągać efekty niedostępne dla zwykłych ludzi. Tak działają mrowiska, ule i wiele innych grup zwierzęcych, u ludzi na przykład wojsko. Ślepe posłuszeństwo jest warunkiem sprawnego działania. Czy jednak o to chodzi Słowianom? O całkowicie bezmyślne funkcjonowanie w społeczeństwie realizującym (rzekomo) wspólne dobro?

Ślepego posłuszeństwa uczy mit o Abrahamie, któremu żydowski bóg kazał zabić jedynego syna a Abraham ten rozkaz wykonywał. Tylko że im ten bóg obiecuje panowanie nad światem, i jak widać z historii ostatnich tysiącleci, zdaje się obietnicy dotrzymywać. Święci rabini uczą że w czasach mesjańskich, które podobno nadchodzą, każdemu żydowi będzie usługiwać 2800 niewolników.

Chrześcijanie również mają być bezwzględnie posłuszni, im ten bóg, czy gorszy wariant tego boga – Jezus „Chrystus” – obiecuje w nagrodę jedynie „życie wieczne” czy „zbawienie” po śmierci, co jest niesłychanie trudne do zweryfikowania za życia.

Ślepego posłuszeństwa uczyć mogą nie tylko religie abrahamowe. Chrześcijaństwo i islam idą jednak dalej ponieważ nadają specjalny, boski status „narodowi wybranemu”, który ma wyższą pozycję ponad ludzkością, dokładnie według postulatów judaizmu. Różni rabini przebąkują że te „gorsze” religie abrahamowe po prostu stanowią narzędzie judejskiego imperializmu. Otwarcie powiedział to kiedyś Marcus Eli Ravage (https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/).

TU MOŻE PASOWAĆ MAPA RELIGII ABRAHAMOWYCH:

https://slideplayer.com/slide/5195218/16/images/4/Abrahamic+religions+today.jpg

WIĘCEJ TUTAJ: https://www.google.com/search?q=abrahamic+religions+map&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjAnqqppejfAhXDCSwKHWdWAWgQ_AUIDigB&biw=1536&bih=760#imgrc=_

Biblijne korzenie żydowskiego rasizmu

.

O tym, że judaizm jest de facto rasistowską ideologią „narodu wybranego” nikogo rozsądnego przekonywać nie trzeba. Głośnym echem odbiła się wypowiedź pewnego wpływowego w polityce Izraela rabina:

.

„Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych – pisze „Rzeczpospolita.”
http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom/

.

Oburzenie różnych środowisk żydowskich na tę wypowiedź niekoniecznie było szczere. Były one jak podejrzewam bardziej oburzone na owego rabina z innego powodu – zdradził publicznie coś, czego głośno nie można mówić, bo negatywnie wpływa to na i tak kiepski wizerunek Izraela i Żydów. Sam zaś rabin Owadia Josef powiedział tylko to – co stoi w żydowskiej biblii Tanach :
.
“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

.

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
Izajasza 49, 22-23

.

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

.

I chociaż żydowski rasizm ma korzenie biblijne badacze tego fenomenu (oraz dezinformatorzy) w ogromnej większości dopatrują się korzeni żydowskiego rasizmu w Talmudzie. Wystarczy w dowolnej wyszukiwarce wpisać „talmud rasizm„ aby się o tym przekonać.

.

.

Związki judaizmu z rasizmem są przez żydowskie środowiska nie tylko poddawane w wątpliwość, ale judaizm przedstawiany jest tam wręcz jako antyrasistowski.

.

„Judaizm jest więc w swoich fundamentalnych założeniach antyrasistowski, skoro akceptuje i włącza do narodu żydowskiego ludzi wszystkich ras, na podstawie ich własnego wyboru i spełnienia wymogów konwersji.”
http://www.the614thcs.com/40.144.0.0.1.0.phtml

.

O „antyrasizmie” judaizmu ma więc niby świadczyć możliwość konwersji dla nie-żydów na judaizm. Ten pokrętny i oszukańczy tekst pomija jednak los tych, którzy nie konwertują na judaizm i nadal pozostają nie-żydami. O ich losie w wielu miejscach mówi żydowska Tora i cała Tanach:

.

“Lecz Sichon, król Cheszbonu, nie zgodził się na nasze przejście obok niego, gdyż Pan, twój Bóg, uczynił nieustępliwym jego ducha i twardym jego serce, aby go oddać w twe ręce, jak to jest dzisiaj. Wtedy tak rzekł mi Pan: “Patrz, zacząłem oddawać na twój łup Sichona i jego ziemię. Zacznij zajmować, bierz w posiadanie jego kraj!” I wyszedł przeciw nam Sichon i cały naród jego na wojnę do Jahsy. Pan, Bóg nasz, wydał go nam i pobiliśmy jego samego, synów jego i cały jego lud. W tym czasie zdobyliśmy wszystkie jego miasta i klątwą obłożyliśmy każde miasto, mężczyzn, kobiety i dzieci, nie oszczędzając niczego oprócz zwierząt, któreśmy sobie pobrali, i łupu z miast przez nas zajętych.”
Pwt 2, 30-35

.

“Wtedy rzekł do mnie Pan: “Nie lękaj się go, gdyż dałem w twoje ręce jego samego, cały jego lud i ziemię. Postąpisz z nim jak z Sichonem, królem Amorytów, który mieszka w Cheszbonie”. I Pan, Bóg nasz, dał nam w ręce również Oga, króla Baszanu, i cały jego lud. I wytępiliśmy go tak, że nikt nie ocalał. W tym czasie zdobyliśmy wszystkie jego miasta, nie było grodu nie zajętego: sześćdziesiąt miast i cały obszar Argob, królestwo Oga w Baszanie. To wszystko są miasta obwarowane wysokimi murami, potężnymi bramami i zaworami, nie licząc wielu miast otwartych. Obłożyliśmy je klątwą, jak uczyniliśmy Sichonowi, królowi Cheszbonu; klątwie podlegało miasto, mężczyźni, kobiety i dzieci. A wszystkie zwierzęta i łup z miasta zostawiliśmy dla siebie.”
Pwt 3, 2-7

.

„Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości. Nie będziesz z nimi zawierał małżeństw: ich synowi nie oddasz za małżonkę swojej córki ani nie weźmiesz od nich córki dla swojego syna, gdyż odwiodłaby twojego syna ode Mnie, by służył bogom obcym. Wówczas rozpaliłby się gniew Pana na was, i prędko by was zniszczył. Ale tak im macie uczynić: ołtarze ich zburzycie, ich stele połamiecie, aszery wytniecie, a posągi spalicie ogniem.”
Pwt 7, 1-5

.

Jak widzimy w opisanych powyżej rzeziach nikt nie zaproponował eksterminowanym konwersję na judaizm. Ludy te po prostu wymordowano Zaznaczyć należy w tym miejscu także i to, że cytowane powyżej rzezie miały miejsce już po rzekomym wręczeniu Mojżeszowi dekalogu na górze Synaj. W którym było m.in. „nie będziesz zabijał” i „nie będziesz kradł”. A tutaj jak widzimy mimo tych przykazań mordowano masowo zagrabiając ziemię i dobytek wymordowanych ludów. Zadaje to oczywisty kłam cytowanemu wcześniej żydowskiemu portalowi, na którym pisze w innym miejscu:
.
„Żydzi nie są wybrani „ponad” (innych), ale są wybrani „do” (spełnienia określonego celu). Celem tym jest przybliżenie ludzkości do Boga, uświadomienie światu idei etycznego monoteizmu.”

.

No więc widzimy jaki to „etyczny” był żydowski monoteizm – „nie zabijaj” i eksterminacja całych królestw nie-żydów; „nie kradnij” i rabunek ziemi i dobytku mordowanych Gojów. Widzimy też, jak ten „etyczny monoteizm” eksterminowanym ludom „uświadamiano”.

.

W internecie jest dużo tekstów z cytatami z Talmudu obrazującymi żydowski rasizm – pogardę do nie-żydów i poczucie wobec nich własnej wyższości. Nie zamierzam jednak skupiać się na Talmudzie w kontekście rasizmu, gdyż nie tam znajdują się jego korzenie. Co się tyczy samego Talmudu powiem w tym miejscu tylko tyle – nie ma on statusu „pisma świętego”. Jest on mniej więcej odpowiednikiem katolickiej „nauki kościoła” i katechizmu. Do dzisiaj podczas żydowskich świąt w synagogach czytana jest żydowska biblia Tanach – a nie Talmud. Skąd więc się on wziął i czemu służył?
Talmud zaczął powstawać już w III w p.n.e. (choć jego znaczenie ogromnie wzrosło dopiero po zniszczeniu świątyni w Jerozolimie i upadku judaizmu świątynnego). Jak do powstania Talmudu doszło? Otóż tzw. „prawo mojżeszowe” było w wielu zakazach/nakazach zbyt zwięzłe i nieprecyzyjne. Były w nim np. nakaz świętowania szabatu i zakaz wykonywania w szabat pracy. Ale zakaz ten nie precyzował – co jest pracą a co nie. Czy np. rozpalenie ogniska jest pracą i złamaniem szabasu, czy nie? A co z przygotowaniem jedzenia i samym jedzeniem? I wtedy na plan wystąpili uczeni w piśmie, rabini, którzy zaczęli opracowywać szczegółowe przepisy dotyczące szabatu. To samo dotyczyło też dosyć ogólnikowych przepisów o „zanieczyszczeniach”. Talmud opracował je w najdrobniejszych szczegółach – bazując na dosyć ogólnikowym „prawie mojżeszowym”. Ważną częścią Talmudu niechętnie wspominaną przez środowiska żydowskie są zapisy dotyczące stosunku Żydów do Gojów, w których gołym okiem widać żydowski rasizm. No i właśnie – skąd znalazł się on w Talmudzie skoro Talmud to komentarze do żydowskiej biblii Tanach?

.

Wśród dezinformatorów doszukujących się korzeni rasizmu żydowskiego w Talmudzie najwięcej jest chrześcijan. A w Polsce katolików. Podejrzewam, że częściowo idzie to na konto ich ignorancji, ale częściowo obliczone jest na zatarcie przez chrześcijan znających „Stary Testament” śladów prowadzących do rzeczywistych korzeni żydowskiego rasizmu – czyli do żydowskiej Tory – „trzonu” chrześcijańskiego „Starego Testamentu”. Który dla chrześcijan jest „Pismem Świętym”, „Objawionym Słowiem Bo

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:11)