Tekst na forum lewicowe!!!

Obrazek użytkownika davkurek
Blog

Terror Ludziów Pracy, czyli: postawmy kropkę nad "ı" (Bardzo ważny tekst!)
Wczoraj pisałem o nieszczęściu, jakim jest inflacja. Pisałem też o tym, że celem działalności gospodarczej nie jest zwiększanie produkcji – że celem jest zaspokajanie potrzeb ludzi, a nie napychanie kasy...
...właśnie: komu?
Lewicowa młodzież bardzo często protestuje przeciwko „konsumpcjonizmowi”; przeciwko zmianie co roku samochodu na „lepszy” - i tak dalej. Te protesty są często absurdalne – mają jednak racjonalne jądro.
Tyle, że są całkowicie źle skierowane.
Przyczyną tego zjawiska nie jest kapitalizm. Przeciwnie: przyczyną jest dominacja „Człowieków Pracy”.
„Ludź Pracy” - czy będzie to robotnik, czy właściciel fabryki – ma interes, by zwiększać produkcję. Będzie więc namawiał ludzi, by zmieniali co roku samochód na nowszy. By to osiągnąć w kapitaliźmie musieliby wyprodukować nowy, lepszy model samochodu – a poprzedni kupiłby ktoś mniej zamożny, sprzedając z kolei swój komuś jeszcze biedniejszemu.
Zupełnie inaczej jest w socjaliźmie, gdzie ten „Ludź Pracy” rządzi!
Najpierw „Ludź Pracy” nasila działania reklamowe. W kapitaliźmie by tego raczej nie robił – w socjaliźmie wydatki na reklamę odpisuje sobie od podatku – więc to nieszczęsny konsument finansuje to, że wmawia mu się to jajko!
Dalej „Człowieki Pracy” przeprowadzają np. ustawę dofinansowującą (z kieszeni konsumenta) wyrzucenie starego samochodu, a zakup nowego. Ciekawe, dlaczego walczący z konsumpcjonizmem „alter-globaliści” nie zaatakowali za to tego Brunatnego Czerwonego rządzącego na Kapitolu?
Następnie „Człowieki Pracy” przeprowadzają ustawy nakazujące np. zniszczyć „nie-ekologiczne” lodówki albo żarówki – po to, by mieć większe zyski ze sprzedaży nowych.
I tak dalej. Czasem wmawiając ludziom „pandemię grypy” czy „globalne ocieplenie” - by na tym zarobić.
Dlaczego „Człowiekom Pracy” zawsze udaje się wygrać z ludźmi?
Dlatego, że „Ludź Pracy”, czyli kapitalista, ma pieniądze skoncentrowane – i może użyć ich na przekonanie czy przekupienie parlamentarzystów. W razie czego „Człowieki Pracy” ze związku zawodowego wezmą kilofy i upomną się o dotacje dla „Człowieków Pracy”.
Wprawdzie w d***kracji ludzi jest więcej, niż „Człowieków Pracy” - ale są rozproszeni. Nie mają swoich bojówek, nie mają żadnego kierownictwa. Nie istnieje Związek Zawodowy Użytkowników Aut – natomiast przestępcze organizacje takie jak Związek Zawodowy Przemysłu Motoryzacyjnego i Izba Producentów Samochodów – jak najbardziej. A wiadomo, ze z'organizowane wojsko pobije na głowę rozproszoną hałastrę.
Jakie jest wyjście?
Monarchia – proszę „alter-globalistów” - monarchia! Król nie wyda nakazu wymiany lodówek na nowe – bo po co miałby się narażać poddanym? I żadne marsze związkowców, żadne przedkładania właścicieli fabryk lodówek nie robiłyby na Nim wrażenia, bo by ich po prostu nie przyjął; a by uniknąć widoku protestujących związkowców pojechałby sobie na polowanie – wydając rozkaz strzelania, jeśli ośmielą się niszczyć mienie i atakować ludzi.
Król działa w imieniu ludzi. Natomiast w d***kracji kapitaliści i związkowcy wymuszają na ludziach nadmierną, nienaturalną produkcję.
Przypomnijmy: w Polsce rządzi Komisja Trójstronna: przedstawiciele producentów, czyli „Człowieków Pracy”, związkowców, czyli „Człowieków Pracy” i tych tchórzy i łapówko-biorców z „Rządu”. Przedstawicieli użytkowników butów czy aut – nie ma!
I jeszcze przypomnienie: człowiek – to istota rozumna. Jednak człowiek pełnoletni w dni powszednie (pomijając urlopy i zwolnienia) na osiem godzin zmienia się w POTWORA: w „Ludzia Pracy”, terroryzującego (jeśli mu się pozwoli...) konsumentów.
U nas się mu nie tylko pozwala. U nas się go do tego zachęca...
Proszę łaskawie rozpropagować ten tekst na forach lewicowych!
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/terror_ludziow_pracy_czyli_postawmy_kropke_nad__bardzo_wazny_tekst/358

Brak głosów

Komentarze

byłeś proszony o nie umieszczanie nie swoich tekstów na SG.
http://209.85.129.132/search?q=cache:CFjYFwI_2Q8J:niepoprawni.pl/blog/849/swieto-lewicy+niepoprawni.pl/blog/849/swieto-lewicy&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

nie po raz pierwszy nie zastosowałeś się, a zatem wnoszę o odebranie Ci rangi blogera.

Vote up!
0
Vote down!
0
#38685

tekst zostaje odpublikowany ze strony głównej. Nie stosujesz się do naszych zasad. Rozważamy odebranie Ci blogera.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#38733

Co to za chłam? NP to portal "lewicowy"? No, bez przesady!...

To, że tu nie ma cenzury to nie powód, żeby zaraz każdy chłam można było wrzucać...

Ja też wnoszę o to, aby trollowi Davkurek odebrać rangę bloggera...

Hun

Vote up!
0
Vote down!
0
#38736

bez nerwów.

Zresztą nazywanie NP forum lewicowym trochę mnie uraża. Stokroć bardziej lewoskrętne jest forum przy stronie JKM - nie mówię tu o gospodarce, sam popieram państwo minimum i adekwatne do jego rozmiarów podatki. Chodzi mi o światopoglądową lewicowość, która powoduje, że nie jest ono odróżnialne od forum FMS czy SLD. Z tego powodu się tam nie rejestrowałem.

Nasz przyjaciel jest takim marksistą a rebours, bo redukuje wszystko do oddziaływań ekonomicznych. Wszystko tam ma być wolnym rynkiem. Dlatego dostaje się nam, że współtworzymy lewicowe forum; a bo czasem się przewijają tematy stoczni czy kopalń. Ale to jest też argumentacja przez wyciąganie przypadków. Tak jakby zasadę "uje się kreskuje" próbować strącić za pomocą "zasuwki" czy "skuwki". I tak na Niepoprawnych dominują poglądy w różnym stopniu wolnorynkowe w temacie gospodarki.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#38738

żadnych nerwów, jedynie samo czyste, metalicznie i dźwięcznie brzmiące - Wyrachowanie...

Nie chcę teraz przytaczać dowodów na "światopoglądową lewicowość" (co do której też sam jestem przekonany) pewnego forum, bo tylko to jedno miejsce, NP.pl mnie interesuje... I w tym momencie pozwolę sobie być nawet takim Hun-wejbinem, albo leninowcem...

Jak to szło: "Kto nie z nami, ten..."?

Oddziaływania ekonomiczne jakoś mi się usunęły na bok, jak mi jeden gostek napisał o dzieciach nie zaszczepionych "niech zdychają"... To potem słownictwo mi się zmieniło...

Byłbym jeszcze szczęśliwszy, gdy ktoś, kto pewne sprawy zna od podszewki i pewnych ludzi zna od ponad dwóch dekad, założył wątek "Agent nr 1 - czyli kto rozpieprzał Prawicę". Bo sam mam wiele pytań, trochę przesłanek, ale lata i życiorys nie taki... 

 

Ps. też pozdrawiam i Dziękuję... :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#38740

w sumie nie ma co się taką osobą przejmować. Fanatycy Korwina ogólnie zachowują się tak, jakby byli spuszczeni z jednej taśmy. Poza tym jedni odchodzą i przychodzą następni. Najśmieszniejsze jest ich wyzywanie wszystkich od lewaków, kiedy sami poza gospodarką od SLD czy Zielonych2004 niewiele się różnią. Sami są bardzo mocno lewicowi światopoglądowo, tylko jakoś tego nie widzą. Swoją drogą nic dziwnego, że najbardziej nienawidzą tej współczesnej lewicy. Gdyby rządzili to by wprowadzali analogiczne ustawodawstwo - wszędobylska pornografia, narkotyki w kiosku, prostytucja itd. A podobieństwa zwykle się najbardziej zwalczają, vide konflikt nazistów i komunistów.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#38754

wali mnie to wasze lewackie forum

Vote up!
0
Vote down!
0
#38748

ja nie rozumiem tego masochizmu czy innej formy autoagresji, która Tobie nakazuje bawić się u nas w misjonarstwo. Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma, droga wolna.

Poza tym trzeba czasem mieć odwagę spojrzeć sobie w lustro. Czy nie jesteś czasem w zbliżony sposób lewacki do osób, które od lewaków wyzywasz?

Ja mam wrażenie, że forum przy stronie JKM czy dawne forum zwolenników tegoż pana z muszką są o wiele bardziej lewicowe niż Niepoprawni.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#38755

walisz to ty - nieładnie w gościnie. Gospodarz zwraca Ci uwagę, że panują tu jakieś zasady, a Ty dalej walisz i okazuje się, że Ciebie to wali.

Ranga blogera odebrana. Jak dojrzejesz to daj znać. Miejmy do siebie odrobinę szacunku.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#38758