Papierek Lakmusowy

Obrazek użytkownika davkurek
Blog

Niczym papierek lakmusowy umiesciłem tutaj dwa wpisy, które pokazały mi jacy ludzie odwiedzają ten portal.
Musze z przykrością stwierdzić ze wbrew nazwie portalu, wcale nie jest tak ze pisza tu ludzie o poglądach , ze tak powiem "niepoprawnych politycznie", czy wogóle myslący nieco inaczej niż społeczeństwo d***kratyczne.
Już po tagach można poznać ze raczej pisze sie tutaj o partii rządzącej, ten zły ten dobry. Mniej wiecej taka zasada. Ale pisanie o d***kratycznej partii jest poprostu żenujące i powiem szczerze jak najbardziej poprawne. Niestety portal jest jak najbardziej poprawny, i nadałby sie jako przybudówka GW. Po za oczywiscie filozofami typu tri... cos tam i kriker, ale za to pan Bacz to mógłby nawet startować w wyborach. Jego wiedza z zakresu ekonomii to poprostu zenada, nie wiem jakim jest inżynierem (sam jestem inżynierem) wieć nie bede nic na ten temat. Za to po przeczytaniu kilku wpisów pana Bacza nie mam już ochoty dłużej polemizować. Jest on poprostu niereformowalny, odporny na jakąkolwiek wiedze. Tyle na temat Bacz.
Zamieszczone wpisy to (zaczne od gospodarki) Znieść bank centralny, który pokazuje ze własciwie tylko pan Bacz wypowiada sie na temat ekonomii (niestety tej z głównego nurtu czyli czasem Keyenes czasem Friedman- moneteryzm), reszta tak jak całe społeczenstwo ma powiedzmy wiedze żadną, wiec sie nie wypowiada - i SŁUSZNIE!!! Przynajmniej wiedzą ze jak sie nie znaja to sie nie odzywaja trzeba zastosowac również do wyłaniania władzy - jak sie nie znasz to nie głosuj(tfu).
Drugim o wiele bardziej znaczacym był Manifest Normalność, który niczym rybak wyłowił z oceanu pseudo lewactwa tego portalu prawdziwy charakter ludzi tu piszacych(instytucja nie zaplanowana starannie jako prawicowa staje sie z biegiem czasu lewicowa). Pseudo lewactwa nie lubie bardziej niż Partii Pracy, a takim pseudo lewactwem jest PIS PO PSL, a SLD staje sie przy tych partiach wrecz "ultra" (lol smieszne słowo )liberalna partia.
Uzupełnienie później...
Jako ze dostałem książki to uzupełnienie bedzie jeszcze później...

Brak głosów

Komentarze

Zapisałem się tu bo spodobały mi się funkcje tego portalu, w szczególności funkcja śledzenia komentarzy. Za niepoprawnego się nie uważam ani w sensie, że robię ciągle coś źle, ani w sensie (nie)poprawności politycznej. To znaczy tak dokładnie to mam wiele poglądów politycznie niepoprawnych, ale mnie to nie obchodzi. Staram się pisać prawdę i szczerze to co myślę - niezależnie jak to się kwalifikuje pod względem politycznej poprawności.

Przy okazji pozdrawiam właścicieli portalu i ślę wyrazy wdzięczności za tolerowanie mnie tutaj.

Bacz

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam. Bacz

#35847

... ale wypowiada sie pan na temat ekonomi, a pańska wiedza w tym temacie (z tego co zauwazyłem) nie wykracza poza główny nurt (tzn. ta sama ściema która sprzedaje sie studentom). A potem taki czy owaki "ekonomista" w telewizorni mówi:
-yyy nie wiem co sie stało yyy...

Vote up!
0
Vote down!
0
#35850

Niepoprawność - nie znaczy TU etapowanie poglądami skrajnymi ,graniczącymi z szaleństwem.
Niepoprawność - to bunt przeciw rzeczywistości zmanipulowanej .
Są jeszcze ludzie zadający pytania o żródła takich czy innych procesów decyzyjnych ,zjawisk społecznych.
Oczy otwarte na świat ,procesy historyczne .Wszystko to oparte na logice ,modelu kartezjańskim ect.
"Sprawdzonych"-teoriach.Prawie naturalnym.
Osobiste "wycieczki' mają uzasadnienie jeśli np .w celu zwrócenia uwagi wrzucam temat :"nie jestem pedałem " po czym następuje słowotok (wierszówka) i jako dowód przytaczam "podboje" hetero ze szczegółami nie mającymi odpowiednika w rzeczywistości ,nie wspominając o użyciu nazw i słów o innym znaczeniu ,którymi to opisuje "fakty" .
Podobnie jest z naszą "publicystyką "historyczną .Niech jako przykład będzie manipulowanie losami "Wyklętych" .
Nie widze Tu pełnego obiektywizmu - ciągle tylko papka patriotyczno -moralna . Krzywda się dzieje Ich pamięci -.
"Dyskusja" o Jowach - ciągłe obijanie g... w betoniarce ,"zapuszczając żurawia" - mamy gotowe odpowiedzi .
Dziwi mnie Redakcja ,która w jakiś dziwny sposób promuje te lub inne artykuły - bywają "autorzy" ,których naczelnym zadaniem jest znależć się na czołówce ,z tym samym tematem, z dokładnością promu do Ystad.
Więcej pokory -
Wsród Niepoprawnych jest wiele cennych moim zdaniem tekstów - niezauważonych ,niedocenionych .
Drobna manipuacja dla poprawienia wizerunku potralu wskazana -

Vote up!
0
Vote down!
0
#35862

Nie rozumiem czemu tu nadal piszesz skoro tak Ci się nie podoba. Albo jesteś masochistą, albo hipokrytą, albo...?

No właśnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#35869

Wybacz - nie wchodze w bagno Freudowskie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#35874

... no to wszystko się wyjaśniło! ;-)

I co, nie będziesz już tu więcej łowił dusz dla K*wina i jego "Realnej" Partii (Nie Mającej Nic Absolutnie Wspólnego z D*kracją, Of Course!)?

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#35870

[quote=triarius]"Realnej" Partii (Nie Mającej Nic Absolutnie Wspólnego z D*kracją, Of Course!)?[/quote]
skoro NMNAWzD,OC! to nie partii, a rewolucyjnej sekty i w dodatku mało Realnej, bo praktycznie nigdy nic nie znaczącej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#35882

co prawda moja ocena UPR jest neutralno-negatywna, nie mniej jednak chyba gdyby nie ta kanapa, to w Polsce praktycznie nie istniałyby środowiska prawicowe. Smutne to, ale i prawdziwe.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#35901

jakim cudem rewolucyjna sekta może być prawicowa? co ma wspólnego radykalny liberalizm z prawicą, albo walka z państwem (nie socjalizmem) - gdzie tu konserwatyzm?

a jak jesteś wyznawcą cnoty egoizmu, to może przenieś się na:

http://www.satan.pl/epika.php?id=207

Vote up!
0
Vote down!
0
#35932

a czy ja walczę z państwem? Państwo dla mnie to armia, policja, sądy, więzienia, no i podstawowa infrastruktura, z jednym dodatkowym uprawnieniem w dziedzinie ochrony środowiska. Z tym to ja walczyć nie mam zamiaru, nie jestem jakimś anarchokapitalistą.

A obecne państwo to twór po prostu gargantuiczny. Bez dwóch zdań. Więcej, taki moloch jest po prostu słaby - lepiej wydawać pieniądze na armię niż na edukowanie osobników z natury prymitywnych, którzy i tak wrócą do stanu pierwotnego.

Jeżeli odpowiesz mi, że nieetyczne przymusy takie jak szkolny czy ubezpieczeniowe, rozwalające rodzinę (po co mamy się zajmować dziadkiem, jak jest ZUS? po co mamy dzieci wychowywać, dbać o ich edukację, jak jest państwowa szkoła i jak na starość nie umrzemy pod płotem?) są obecnie konieczne, bo taki jest Zeitgeist, to ja zapytam. Czy poprzesz przymusową sterylizację i takową aborcję, urzędowe regulowanie ile człowiek ma żyć, jeżeli wymusi to przeludnienie? To wcale nie jest petitio principii, to ta sama kategoria bytów.

Socjalizm jest z natury antykonserwatywny. Ty utożsamiasz atak np. na przymus szkolny z jakimiś nurtami anarchistyczno-libertariańskimi. Ja uważam, że udowadnianie jego braku zasadności to walka ze szkodliwą dewiacją.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#35936

[quote=Kirker]lepiej wydawać pieniądze na armię niż na edukowanie osobników z natury prymitywnych, którzy i tak wrócą do stanu pierwotnego...

... Czy poprzesz przymusową sterylizację i takową aborcję, urzędowe regulowanie ile człowiek ma żyć, jeżeli wymusi to przeludnienie?[/quote]

sam nie wiesz, że pisząc pierwsze jesteś dużo bliżej drugiego niż ja.

przy okazji: http://niepoprawni.pl/blog/404/jak-tanio-i-szybko-uodpornic-polakow-na-grype#comment-41393

Vote up!
0
Vote down!
0
#35937

ale co tu zaprzeczać. Przecież wielu ludzi nie rozumie tego, co czyta, a jakakolwiek forma myślenia abstrakcyjnego to dla nich udręka. To więc po co tacy chodzą do szkoły? I nic dziwnego, że mamy potem plagę wagarów czy sięgania po dopalacze. A potem wracają oni do stanu pierwotnego.

Więcej, my się jeszcze potem dziwimy, że mamy coś takiego jak lemingi. A czy można od ludzi o prymitywnej umysłowości oczekiwać czegoś więcej nad wiarę to, co w telewizji usłyszą? Dlatego nie powinno być przymusu szkolnego, a szkolnictwo w całości prywatne. Wówczas całe to towarzystwo trafiłoby do kopalń, fabryk, hut, warsztatów i na pola, no i byłoby po krzyku.

Z drugiej strony nie wiem, czego tak negujesz fakt, że głupców jest więcej niż mądrych?

Poza tym zarzucasz mi jakąś kryptoeugenikę i darwinizm społeczny... Ale takie działania jak przymus szkolny czy ubezpieczeniowy bliższe są działalności wszelkich społecznych planistów. Więcej, same prowadzą do tego, żeby celem oszczędności wprowadzać takie rozwiązania rodem z eugenicznego kuferka.

Mnie zarzucasz konstruktywizm społeczny, a sam optujesz za rozwiązaniami, które zeń wynikają i do jego nasilenia prowadzą. Zaiste ciekawy przypadek dwójmyślenia...

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#35943

chyba dekonstruktywizm społeczny. Tobie nie po drodze ze społeczeństwem (wspólnotą - narodem), które jest integralną częścią państwa, a każdy członek takiej wspólnoty (narodu) powinien mieć przynajmniej równe szanse (żeby niczego nie zmarnować).

Vote up!
0
Vote down!
0
#35947

to prościej. A czy kiedykolwiek redystrybucja przyczyniła się do zwiększenia solidarności grupy? Kiedy ludzie mają większe poczucie wspólnoty, kiedy mogą liczyć na siebie, czy na jakąś biurwę? O tym, że państwowe ubezpieczenia rozłożyły rodzinę, to napisano tomy. To socjalizm atomizuje społeczeństwo.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#35951

... dla uzasadnienia i wzmocnienia waszej pierwotnej rynkowo-liberalnej teorii.

Na razie nikt nie udowodnił, że "redystrybucja" zmniejsza spójność grupy. No bo nawet jeśli jej nie zwiększa, to jeszcze nie musi być problem - może osiągać inne ważne cele, jak te, o których mówi Kuku. A poza tym chyba jednak zwiększa.

"Liczenie na siebie" to leberalny mit, który z rzeczywistością ma dziwnie mało wspólnego. Tomy faktycznie pisano o tym, że "ubezpieczenia rozłożyły rodzinę", ale to nie były takie tomy, które ja bym dobrowolnie czytał, czy którym wierzył. Za wielu ludzi pisze tomy, zamiast machać łopatą - jeśli mnie spytasz o zdanie!

"Socjalizm atomizuje społeczeństwo"? Po pierwsze proszę o definicję słowa "socjalizm", bo na razie jest to jedynie liberalna obelga. A sama teza jak kulą w płot - to RYNEK właśnie atomizuje rodzinę bardziej niż cokolwiek innego.

(Poza tym, choć to niepopularne - rodzina jest przereklamowana i nigdy chyba u naszego gatunku nie była specjalnie silną społeczną instytucją. Niewiele chyba trzeba, by się rozłożyła. Czytaj Ardreya!)

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#36028

to nie są teorie, bo jak pewne rzeczy przez tysiące lat wyglądały. Dopiero Bismarck wpadł na pomysł państwowych ubezpieczeń, bo potrzebował pieniędzy na wojny z Francją.

Poza tym czy tak trudno pewnych rzeczy się domyśleć. Po co na przykład opiekować się dziadkami? A przecież jest ZUS, który da im emeryturę, więc nie trzeba się nimi zajmować. A czy mamy inwestować w edukację i wychowywać dzieci? Też po co... przecież jest szkoła państwowa, a na starość pod płotem nie umrzemy. No i tu masz dowody jak socjalizm rozwala rodzinę. A teraz corpus delicti, że rozwala większe wspólnoty. Przyjaciel ma problem... a po co mu dać kasę, a przecież jest opieka społeczna, niech ona się nim zajmuje. No i widzisz, do czego prowadzi redystrybucja. Tak samo ktoś chory na raka... a po co mu pomagać, przecież NFZ się nim zajmie, my nic nie musimy robić.

A redystrybucja? Państwo ma wydawać pieniądze przede wszystkim na obronność i egzekucję prawa, a nie na dzieci jakiś żuli, co ani ich rodzice nie są zainteresowani edukacją swych pociech, ani same.

Zresztą dziwisz się, że masz zastępy lemingów teraz, a sam popierasz przymus szkolny. To tak jak popierać aborcję i dziwić się, że ujemny przyrost naturalny! Po prostu lemingi to indywidua o umysłowości prymitywnej, dla których abstrakcyjne myślenie jest bólem i cierpieniem, niezdolne do tego, żeby wyżej podskoczyć. I nie wiem, jak można popierać przymus szkolny, widząc do jakich spustoszeń się przyczynia.

A socjalizm? Podałem kiedyś definicję. To system, w którym:
- masz w jakimś stopniu upaństwowioną gospodarkę - czasem to energetyka, górnictwo, petrochemia i zbrojeniówka, a czasem nawet kioski czy weterynaria,
- państwo zajmuje się szkolnictwem, służbą zdrowia, ubezpieczeniami, opieką społeczną,
- państwo ingeruje również pośrednio w gospodarkę za pomocą płac minimalnych, ceł importowych/eksportowych, dopłat do eksportu, dotacji rolnych, koncesji/licencji/pozwoleń, regulowania cen, prawa antymonopolowego/antydumpingowego,
- podatki są wysokie i rozbudowane, ma się te wszystkie dochodowe (z rozbudowanymi skalami progresji), akcyzowe, VAT-y, abonamenty radiowo-telewizyjne, opłaty wliczane w ceny paliwa, jakieś zielone podatki i inne cuda na kiju,
- w związku z tym wszystkim jest cała masa biurokracji.

No i masz syntetyczną definicję socjalizmu.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#36038

... wojny z Francją nie były przypadkiem korzystne dla rodziny?! ;-)

Opiekować się? A może obrzydzić im życie i cichcem zagłodzić? Tak nie bywało?

Strasznie dużo u Ciebie różnych "żuli" i "nieedukowalnych". To temat uboczny i ucieczka od problemu. Zresztą żuli należy szkolić na żołnierzy, proste! Dyscyplina b. im służy, a tam cechy psychopatyczne b. się przydają. Szkoda w istocie, że tak mało jest psychopatów, choć dzisiaj i tak nie umiemy ich wykorzystać.

Jest jeszcze parę innych ważnych zawodów, do których się nadają - właśnie oni, a nie taka elita jak my - ale ich tutaj nie wymienić, żeby nie wyjść na jakiegoś pacyfistę.

Popieram przymus szkolny! Całkiem po prostu. I nie widzę żadnego istotnego powodu, by go nie popierać.

Twoja definicja socjalizmu długa, pokrętna i w ogóle jakaś taka nie całkiem... Masa niejasnych, mało ogólnych, przykładów i żadnej prawdziwej definicji. Nie podoba mi się! Zresztą co to np. jest "państwo", którym się posługujesz w tej pseudo-definicji? Często nie musimy się o to pojęcie spierać, ale w tym przypadku - daruj! - proszę o definicję.

"Syntetyczna" ta Twoja definicja? Żarty sobie raczysz robić!

Swoją drogą, jak słyszę słowo "pociechy" to odbezpieczam pistolet. Dziwisz się? Dodaj jeszcze "milusińskich", a będzie pełny zestaw! ;-)

Lubię Cię, cenię Twoje dążenie do prawdy, doceniam, że Twoje poglądy zdają się ewoluować (powoli), co świadczy, że nie jesteś tępym fanatykiem... Ale też niemal każda z Twoich dłuższych wypowiedzi utwierdza mnie w przekonaniu, że to jednak ja mam rację. (Oczywiście mogę się mylić, ale nie sądzę.)

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#36040

w środowiskach PiS-owskich dużo mówi się o lemingach czy też o hołocie. Kaczor Większy swego czasu powiedział wręcz, że za PO głosowali tacy, co piwko przy pornosie sobie popijają. Dostrzegacie problem, ale sugerujecie złe jego rozwiązanie. Wy chcecie poprawiać edukację państwową. A rozwiązanie jest zgoła odmienne? Prawdziwa reforma szkolnictwa zaczęłaby się od zniesienia jego przymusu. Później wszystkie szczeble do prywatyzacji. No i to byłby dopiero prawdziwy przełom.

[quote="Tygrys"]Popieram przymus szkolny! Całkiem po prostu. I nie widzę żadnego istotnego powodu, by go nie popierać.[/quote]

A lemingi Tobie nie przeszkadzają? Choćbyś im zrobił dwie godziny więcej historii i dwa razy więcej języka polskiego i matematyki, ich poziom zrozumienia otaczającej rzeczywistości będzie taki sam. To taka mentalna konstytucja. Żadne czary mary tego nie zmieni.

Masz jeden powód. Poza tym zastanawiałeś się, jak to jest, że ludzie się jakimiś remiksami starych przebojów zachwycają, a nie Twoim ulubionym Monteverdim?

[quote="Tygrys"]Twoja definicja socjalizmu długa, pokrętna i w ogóle jakaś taka nie całkiem... Masa niejasnych, mało ogólnych, przykładów i żadnej prawdziwej definicji. Nie podoba mi się! Zresztą co to np. jest "państwo", którym się posługujesz w tej pseudo-definicji? Często nie musimy się o to pojęcie spierać, ale w tym przypadku - daruj! - proszę o definicję.[/quote]

Przynajmniej zdefiniowałem socjalizm, zresztą starałem się to zrobić jak najbardziej precyzyjnie. Kieszonkowe korwinki traktują to jak pojęcie pierwotne. Wcale taka definicja pokrętna nie jest. W kilku punktach wszystko wyjaśnione, co trzeba.

A państwo - terytorium, ludność i system prawny. Klasyczna definicja Jelinka. Ty się pytasz jednak w kontekście, jak ma państwo działać według poszczególnych doktryn polityczno-prawnych i jak według nich ma wyglądać. W sumie zapytujesz się o *system prawny* działający na terenie państwa, a zatem o jeden z jego składników, a nie o samo *państwo*.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#36042

... pornografia przy piwie - za cholerę! Sam bym se strzelił piwko do tej pornografii, co ją za chwilę będę oglądał! ;-)

A co do kształcenia - to przecież nie muszę każdego uczyć attyckiej greki, niektórym starczy czytać, pisać, liczyć na palcach i np. robić miotły z wikliny. O czym my tu gadamy? Tym bardziej że 80% jest całkiem zdolne do nauki, może nie do prawdziwych wyższych studiów, ale z 10 lat edukacji jak najbardziej strawią. Zresztą skąd wiesz, jak długo chcę ich uczyć?

Definicja Jelinka jakoś do mnie nie trafia - to terytorium wymuszą tę edukację czy ubezpieczenia, że spytam?

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#36077

pozbawić ich podstawowej edukacji, ochrony zdrowia, szczepień itd.? to może od razu ich do gazu? będzie przynajmniej tańszy opał. a potem... nadejdą wspaniałe chwile dla "elity", takie których świat jeszcze nie zaznał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#36091

... socjaldarwinizm Herberta Spencera, tyle że on tak tego otwarcie nie mówi.

A nasz Kirker niestety z tego jeszcze nie wyrósł, choć coś chyba zaczyna do niego docierać, co jest chwalebne i naprawdę niewielu by potrafiło.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#36181

rzecz nie w samej redystrybucji, ale w jej właściwym zrozumieniu i przeprowadzaniu przez świadomych obywateli państwa (dla dobra wspólnego) - a nie przez wszystkie "biurwy" od Sejmu poczynając.

najlepszy przykład to armia. wg Ciebie wystarczy zapłacić najemnikom, a ja uważam, że każdy członek wspólnoty powinien chcieć i umieć jej bronić.
wychowywać, uczyć, leczyć itd. solidarnie dla społeczności, o to chodzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#36090

ale ja jestem zwolennikiem ludowych komitetów oporu w każdej gminie. To jakoś przeoczyłeś:)

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#36110

przypominam sobie ;)
a te ludowe komitety obrony to byłyby zaszczepione przez gminę czy we własnym zakresie? no i trzeba by ich "kolejno odlicz" nauczyć.
chyba, że będą to komitety złożone z samej "elity" i jej ochroniarzy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#36153

nie to każdy dorosły mężczyzna miałby obowiązek w czymś takim działać. Jak w Szwajcarii.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#36158

Bractwo kurkowe - nowe !!
Stowarzyszenie Obywateli -wioski , gminy , ulicy .

Z parawami do : tworzenia milicji obywatelskiej (nic do śmiechu) .

Vote up!
0
Vote down!
0
#36161

żuli wtedy już nie będzie? taka Szwajcaria?

Vote up!
0
Vote down!
0
#36165

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#36027

... "Kuku"! Paluch mi się omskł, a teraz już się tego nie da poprawić. ;-)

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#36074

Widzę, że bardzo dobrze się wam dyskutuje. Wygląda na to, że się nawet lubicie. A więc może byście tak spróbowali skonstruować coś w rodzaju ramowego programu niepoprawnych? Co wy o tym myślicie, panowie?

Ależ byłaby dyskusyja. A jakby jeszcze inni się do tego wlączyli? ho. ho. ho.......

____________________________________________________

"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#36082

zacznijmy od partii i obecnego parlamentu. precz z partyjniactwem!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#36092

Co mam zrobić z tymi partiami i z obecnym parlamentem. I co, według Ciebie, jest partyjniactwem a co nie jest.
_____________________________________
"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#36099

partie zdelegalizować, obecny parlament rozgonić ;)

partyjniactwo to prymat interesów partyjnych ze szkodą dla państwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#36104

Że niby jako nowej partii czy ruchu? (Albo platformy? ;-)

O to chodzi?

Tylko co np. ja mam wspólnego z jakimiś programami niepoprawnych? Ani to mój portal, ani nie jestem tu za oficjalnego guru. Zresztą nie wiedziałem (fakt, że nikt mnie nie musiał informować), że formuła portalu już nie wystarcza.

Fakt, że wczoraj mi przyszło do głowy by opisać Tygrysią Utopię - specjalnie dla Kirkera. Ale to może zainteresować najwyżej parę osób.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#36106

ale ramowy program jest już. Vide nazwa portalu.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#36160

Większości kojarzy się z sexem:))))) innym zachowaniem :))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#36163

może amatorem, bo ja z zupełnie innej bajki tak naprawdę.

A taki Tygrys to też inna bajka.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#35879

nie papierek lakmusowy a papier toaletowy ?

Vote up!
0
Vote down!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#35906

I nie sil się na "psychoanalizę"!
Przeciąg, lewatywa, rycyna!
Oczywiście musisz to kilkakrotnie powtórzyć!
A potem delikatnie zapytaj mądrzejszych od siebie, czy możesz przebywać w naszym gronie!!!!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#35910

Spoko - czasem trzeba zamieszać .
czuje się jak w PAN - wykształceni z horyzontem do najbliższej wypłaty.
:))

Vote up!
0
Vote down!
0
#35912

Witam,

Bedzie lepiej. Wlasnie sie tutaj zalogowalem. Widze ze w pewnych kwestiach mamy dokladnie takie same zdanie. Zalogowalem sie tutaj wlasnie po tym jak zobaczylem twoje wpisy na temat FED-u.

Bedzie lepiej. Potrzeba czasu. Dobre wpisy przyciagaja dobrych ludzi. Tak jak Ty przyciagnales mnie. Mam nadzieje ze we dwojke przyciagniemy nastepnych i bedziemy miec ciekawe dyskusje na temat ekonomii i obecnych wydarzen na swiecie.

serdecznie pozdrawiam,
Radek

Vote up!
0
Vote down!
0

serdecznie pozdrawiam,
Radoslaw Szymanek

#36050

"Niestety portal jest jak najbardziej poprawny, i nadałby sie jako przybudówka GW."
Naprawdę tak krytycznie oceniasz naszą społeczność?
Dyskusje są dyskusjami, ale nie uprawiamy tutaj manipulacji, każddy pisze o tym co uważa za stosowne.
Pozdrawiam:).

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#36053

Fajnie jest !!!!!!!!!: 11 głosów średnia 2,6 .
Elektrowstrząs nikomu nie zaszkodzi -
:)))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#36159

No cóż... Taka jest wola użytkowników portalu...

Vote up!
0
Vote down!
0
#36169

zaraz byś 10 chciał - jak Adam M.
pisze że tylu "leniwcom " zachciało się "zaprotestować " .
Takie tupanie PO-d stołem :))))))))))))))
Ile wpisów - !!!!!
Nie jesteśmy ?"tacy sami ,a ściana między nami" Lady Pank

Vote up!
0
Vote down!
0
#36172